İlgili Kategoriler
Uyumlu Model
Renk
Fiyat
Uyumlu Marka
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Ürün Puanı
"

Airpods Kılıf

" araması için 41862 sonuç listeleniyor

Rahat Kullanım Sunan Airpods Kılıf Modelleri Trendyol'da!

Teknolojinin hayatın her alanına girişiyle beraber kulaklıklar vazgeçilmez aksesuarlar arasında yerini aldı. Pratik kullanıma sahip olan kablosuz kulaklık modelleri için tasarlanan şarj kutuları darbe ve toza karşı korunmaya ihtiyaç duyar. Airpods şarj kutusu için özel olarak tasarlanan kılıflar işlevsel kullanımlarının yanı sıra oldukça şık tasarımlara sahiptir. Kulaklıklarınızı düşme ve toza karşı koruyan Airpods kılıf, şarj kutusuna uyumlu olarak tasarlanmıştır. Silikon ya da plastik malzemeden üretilen ürünleri kolayca kulaklık şarj kutusuna geçirebilirsiniz. Airpods kulaklık kılıfı, ergonomik tasarıma sahiptir. Özel tasarıma sahip olan kılıflar sayesinde kulaklıklarınızı dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Askı aparatına sahip olan ürünler, çanta ya da kemere asılarak kullanılabilir. Kılıf, kişilerin kulaklıkları konforlu bir şekilde taşıyabilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Minimal tasarıma sahip olan kulaklık kılıflarıyla konforlu seyahatlere çıkabilirsiniz. Uzun yolculuklarda ya da yoğun iş yaşamında ürün sayesinde kulaklıklarınızı korkmadan dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Yüksek maliyetlere sahip olan Airpods, kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken bir aksesuardır. Kulaklık kutusu alınan darbelerden etkilenerek deforme olabilir. Şarj kutusu için özel olarak geliştirilen kulaklık kılıfı Airpods’un darbe ve tozlardan etkilenmesinin önüne geçer. Zevkinize ve şarj kutunuza uygun kılıf modelini tercih ederek kulaklıklarını olası darbelerden koruyabilirsiniz. Leke tutmayan özelliğe sahip kılıflar, kişilere büyük ölçüde kullanım kolaylığı sağlar. Beyaz renkteki şarj kutunuzun kirlenmesini kılıf kullanarak engelleyebilirsiniz. Kutuya uygun olarak tercih edilen Airpods kılıf, kulaklığınızı uzun yıllar aynı kalitede kullanmanıza olanak tanır. Telefon kullanımı sırasında sıklıkla tercih edilen Airpods, özel tasarıma sahip ürünler sayesinde toz ve kirden etkilenmez. Çok sayıda renk ve modeli bulunan kılıflardan dilediğinizi tercih ederek kulaklıklarınızı özelleştirebilirsiniz. Şık tasarıma sahip olan kılıf modelinizi telefon kılıfınız ya da kıyafetinizle uyumlu seçebilirsiniz.

Kullanışlı ve Şık Airpods Kılıf Modelleri ve Özellikleri

Kullanışlı ve Şık Airpods Kılıf Modelleri ve Özellikleri

Airpods kılıf modelleri her zevke ve tarza uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Kulaklık şarj kutusunu korumak amacıyla tercih edilen kılıf modelleri arasında silikon ve plastik seçenekler bulunur. Yumuşak ve şekil alan yapıya sahip silikon kılıflar kolay kullanıma sahiptir. Esnek formu sayesinde silikon kılıf içerisine Airpods kutunuzu kolayca yerleştirebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bulunan silikon kılıfların aynı zamanda pürüzsüz ve dokulu yüzeye sahip modelleri de vardır. Dokulu yüzeye sahip Airpods silikon kılıf, kullanım sırasında kolaylık sağlar. Kaymayan kılıf sayesinde şarj kutusunu elinizden düşürme ihtimaliniz oldukça düşüktür. Airpods pro silikon kılıfı dilediğiniz yüzeye rahatlıkla bırakabilirsiniz. Kılıf, bulunduğu yüzeyde hareket oluşması durumda dâhi kaymaz. Ürün, hafif ve orta şiddetli darbelere karşı oldukça dirençlidir. Pürüzsüz yüzeye sahip olan Airpods kablosuz şarj kılıfı, modern ve şık bir görünüm oluşturur. Bu kılıf seçeneklerinden dilediğiniz rengi seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kılıf modelleri arasında yer alan Airpods karbon kılıf, çizilmez özelliğe sahiptir. Ürün, düşmelere ve darbelere karşı yüksek koruyuculuk sağlar. Termoplastik Poliüretan madde kullanılarak tasarlanan ürünün şok emici airbag özelliği vardır. Dayanıklı ve kaliteli tasarıma sahip olan kılıf modelleri çevre dostu tasarımıyla keyifli kullanım imkânı sağlar. Söz konusu ürünlerin tek elle açma özelliği bulunur. Büyük ölçüde kullanım kolaylığı sağlayan bu özellik sayesinde kapak açıldığı an birkaç saniye içerisinde kulaklıkları yerinden çıkarabilirsiniz. Karbon kılıf modellerinin temizliği oldukça kolaydır. Kirlenmesi hâlinde ürünü suyla kullanarak temizleyebilirsiniz. Airpods deri kılıf; siyah, kırmızı, mavi, yeşil ve kahverengi tasarımlara sahiptir. Orjinal deri görüntüsündeki kılıflar cüzdan ya da çantanızla mükemmel uyum sağlar. Farklı renk seçenekleri bulunan deri kılıflar arasında zevkinize en uygun olanı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Deri kılıflar içerisinde çıt çıtlı ve klasik kalıp modeller bulunur.

Tarzınızı Yansıtan Airpods Kılıflarının Tasarımları Nasıldır?

Tarzınızı Yansıtan Airpods Kılıflarının Tasarımları Nasıldır?

Airpods kılıf, her zevke sahip kişilere uygun çeşitliliktedir. Silikon, deri ya da plastik materyallerinden tasarlanan ürünler farklı desenlerdedir. Sade ve şık kılıf tercih edenler için pürüzsüz yüzeye sahip olan kılıflar bulunur. Pembe, kırmızı, siyah ya da beyaz gibi renklere sahip olan kılıflar arasından kendinize en uygun rengi kolayca bulabilirsiniz. Kılıf seçenekleriyle kulaklık kutunuzu kendinize özel hâle getirebilirsiniz. Kişiye özel Airpods kılıf seçenekleri arasında avakado, bisküvi, minions, super mario, barbie tasarımlarında seçenekler mevcuttur. Özel tasarım olan kılıfların arasından seçeceğiniz modeller kulaklık kutunuzu kendinize hâs bir görüntüye dönüştürebilirsiniz. Renksiz ürün tercih eden kişiler için Airpods şeffaf kılıf modelleri vardır. Dayanıklı ve kaliteli tasarıma sahip olan şeffaf kılıflar, kulaklık şarj kutunuzun orjinal görüntüsünü korumanızı sağlar. Parlak yüzeye sahip olan şeffaf kılıflar modern ve şık bir modeldir. Desenli şeffaf kılıflar özel tasarım kılıf modelleri arasında yer alır. Minimal tasarıma sahip olan ürün üzerinde soft renklerle hazırlanmış figürler bulunur. Şeffaf desenli kılıflar sade ve zarif bir şekilde kulaklık kutunuzu özelleştirmenize olanak tanır.

Airpods kılıf modelleri arasında sade çeşitlerin yanı sıra göz alıcı modellerde yer alır. Taşlı tasarıma sahip olan kılıfların üzeri parlak renkteki taşlarla çevrilidir. Gri, gold, pembe, kırmızı ya da lila gibi taşların kullanıldığı kılıf modelleri dikkat çekici tasarımlar arasında yer alır. Her daim parıltılı görünmek isteyen kişiler için taşlı Airpods kılıfları mükemmel tercih olabilir. Söz konusu modeller tek renkli taşlara sahip olduğu gibi çoklu renklere de bulunur. Taşlı kılıf seçenekleriyle kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz. Ürünün taş rengi seçiminde takılarınızla uyumu yakalayabilirsiniz. Airpods mermer kılıf, kendine has bir tasarıma sahiptir. Mermer görüntüsündeki kılıf; siyah, beyaz ve pembe gibi farklı renklerde tasarlanır. Şık mermer görüntüsüne sahip olan kılıfın yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır. Sade ve özel Airpods pro kılıfı arayan kişiler için mermer tasarıma sahip olan modeller oldukça uygundur. Airpods pro deri kılıf, özel tasarımıyla eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Airpods pro kulaklıklarla uyumlu olan ürünü saatinizin kordonuyla uyumlu renkte seçerek dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kaliteden Ödün Vermeyen Airpods Kılıflarının Materyalleri Nasıldır?

Kaliteden Ödün Vermeyen Airpods Kılıflarının Materyalleri Nasıldır?

Airpods kılıfları silikon, deri, plastik ya da termoplastik poliüretan materyallerinden üretilir. Ürünlerin tamamı kulaklık şarj kutusunun korunması amacıyla özel olarak üretilmiştir. Gün içerisinde oldukça sık kullanılan kablosuz kulaklığın kutusu darbe ve toza karşı korunmasızdır. Kulaklığınıza uygun olarak tercih edeceğiniz kılıf modeli şarj kutusunun düşme benzeri olumsuz durumlara karşı dirençli olmasına olanak tanır. Yumuşak dokuya sahip olan silikon kılıfın kullanımı oldukça kolaydır. Silikon Airpods kılıfı kulaklık şarj kutunuzun dışına birkaç dakika içerisinde geçirebilirsiniz. Kutuyu tam kavrayan kılıf, kulaklıklarının hafif ve orta şiddetli darbelerden etkilenmesinin önüne geçer. Ayrıca silikon materyaline sahip olan kılıf pürüzsüz yüzeyde kolay kaymaz. Kulaklık kılıfı sayesinde şarj kutunuzu dilediğiniz yere kolayca bırakabilirsiniz. Airpods kullanımı sırasında ellerin terli ya da ıslak olması durumda şarj kutusu elinizden kayabilir. Silikon koruma kılıfı kulaklık şarj kutunuzun elinizden kayarak yere düşmesinin önüne geçer. Ürün, şık tasarımının yanı sıra oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir. Silikon kılıf sayesinde kulaklık kullanımını daha ergonomik hâle getirebilirsiniz.

Airpods kutu kılıfı materyallerinden bir diğer termoplastik poliüretan maddedir. Söz konusu materyal kılıfın düşme ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olmasını sağlar. Sert yüzeye sahip olan ürün, kulaklık şarj kutusunu yüksek düzeyde korur. Çevre dostu tasarıma sahip olan termoplastik poliüretan sayesinde kulaklıklarınızı yanınızda korkusuzca taşıyabilirsiniz. Airpods koruma kılıfı kulaklık kutunuzu alacağı darbelerin büyük bir çoğunluğuna karşı korur. Kılıfların üretiminde kullanılan bir diğer materyal ise deridir. Modern ve şık bir görünüme sahip olan deri, kulaklıklarınızı hafif ve orta şiddetli darbelere karşı korur. Çıt çıtlı deri kılıf modelleri çanta ve kemerinizle mükemmel uyum sağlar. Plastik Apple airpods kılıf, farklı desen seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Dayanıklı ve kaliteli olan plastik kılıflar arasından kendinize uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Kullanımı Rahat Airpods Kılıf Modelleri Nelerdir?

Kullanımı Rahat Airpods Kılıf Modelleri Nelerdir?

Airpods kılıf modelleri arasında pek çok seçenek bulunur. Kulaklık modellerine uygun olarak tasarlanan ürünlerin tamamı mükemmel koruma sağlar. Kulaklık şarj kutusunun dış yüzeyine geçirilen kılıf, kulaklıklarınızı darbe ve toza karşı korur. Airpods 2. nesil kılıf modelleri, Airpods 1. nesil kulaklık modellerine de uyum sağlar. Kulaklık modeli değişimi sırasında aynı kılıfı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kılıf tarz ve stilleri farklı kulaklık modellerine uyum sağlayacak şekilde üretilir. Airpods taşlı kılıf modelleri tüm kablosuz kulaklık modellerine uyumlu olarak tasarlanmıştır. Kullandığınız kulaklık modeline uygun olan taşlı kılıf seçeneğini kolayca bulabilirsiniz. Oval ya da keskin hatlara sahip olan kılıfların tamamı Airpods modellerine uyumludur. Kulaklık kutusu kılıf içerisine tam olarak oturur. Dört köşe koruma özelliği bulunan kılıflar keskin hatlara sahiptir. Kolay kullanım imkânı sunan yüksek düzeyde koruma sağlayan kılıflarla kulaklıklarınızı dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Kılıf modellerinde kapalı ve açık şekilde bulunan şarj giriş bölümü bulunur. Kapalı şekilde tasarlanan şarj girişi, kablo kullanımı sırasında kolayca açılabilir. Kapalı şekildeki giriş, kulaklık kutusunun şarj noktasının toz olmasını önler.

Özel olarak tasarlanan Airpods kılıf modelleri arasında dokulu yüzeye sahip çeşitler bulunur. nokta ya da desen şeklinde bulunan dokulu görünüm oldukça şıktır. Özel olarak tasarlanan bu kılıflar kullanım sırasında kutunun elinizden kaymasının önüne geçer. Üzerinde açık ışık ekranı bulunan kılıf modellerinde kulaklığınızın şarj olduğunu ışık sayesinde kontrol edebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Airpods 3. nesil kılıfları arasında kişiye özel modeller vardır. Beyaz zemin üzerine isim yazılan kılıflar, özel modeller arasında yer alır. Ürün üzerine isminizi yazdırarak kulaklıklarınızın başkalarıyla karışmasını önleyebilirsiniz. Modern ve şık bir görüntüye sahip olan kılıf üzerine isminizi dilediğiniz renkte yazdırabilirsiniz. Airpods desenli kılıf modelleri arasında çok sayıda seçenek mevcuttur. Özel figürlerle tasarlanan kulaklık kılıfı size kendiniz özel hissettirir. Yumuşak ve tatlı bir görüntüye sahip olan ürünler şık bir kişisel aksesuardır. Desenli kılıflar arasında figürler haricinde mermer, leopar ve çiçek gibi çok sayıda seçenek bulunur. Farklı renk ve desenlere sahip olan koruma kılıfından dilediğinizi tercih ederek kulaklıklarınızı uzun yıllar aynı kalitede kullanabilirsiniz.

Airpods Kılıf Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Airpods Kılıf Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Airpods kılıf alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ürünün kalitesidir. Kulaklık şarj kutusunu koruması amacıyla kullanılan kılıfların darbelere karşı dayanıklı olması gerekir. Ayrıca bu aşamada kılıf ve kulaklık kutusunun uyumlu olması gerekir. Kutuyu yeterince kavramayan kılıflar tam koruma sağlamaz. Kılıf koruyuculuk oranları modelleri ve materyallerine göre değişiklik gösterir. En yüksek koruyuculuk oranına sahip olan kılıf modelleri, karbon fiber materyaline sahip olanlardır. Düşme ve çarpmalara karşı etkili olan ürün, dört köşeden kulaklık kutusunun korur. iPhone kulaklık kılıfı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ürün yüzeyidir. Gün içerisinde koşturmalı bir hayat yaşayan kişiler Airpods kutusunu elinden düşürebilir. Kaymaya bağlı düşmeleri önlemek için silikon ve dokulu yüzeye sahip olan kılıfların kullanılması gerekir. Nemli ya da terli olan ellerinizle silikon kılıfı kolayca açabilirsiniz. Kılıf modellerinin kapak tasarımı birbirinden farklıdır. Tam açılan kapak tasarımına sahip olan kılıf modelleri oldukça kullanışlıdır. Geriye doğru açılan kapak sayesinde ürün içerisinden kulaklıkları kolayca çıkarabilirsiniz.

Airpods kılıf modelleri arasında bulunan otomatik açılır modeller tek elle kolay kullanım sağlar. Söz konusu kılıfların kapağı açıldığında kutu yukarıya doğru çıkar ve bu sayede sizin kulaklıklara ulaşmanız daha kolay bir hâl alır. Tek elle kolay kullanım sağlayan kılıfları tercih ederek koşuşturmalı hayatın içerisinde rahatlıkla kulaklıklarınızı yerinden çıkarabilirsiniz. Birbirinden şık tasarıma sahip olan kulaklık modelinin materyal seçimine karar verilmesinin ardından desen seçimi yapılmalıdır. Sade ve şık kılıf modellerini tercih eden kişiler tek renkli çeşitler arasından kolayca seçim yapabilir. Airpods kırmızı kılıf dikkat çekici rengi sayesinde kulaklığınızı çantanızda kolay bulmanıza olanak tanır. Sıklıkla kulaklığınızı kaybediyorsanız göz alıcı kılıf renkleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Airpods siyah kılıf modeli çanta ve kıyafetlerinizle kolay uyum sağlar. Modern görünüme sahip olan siyah kulaklık çeşitlerini telefon kılıfınızla kombin yapabilirsiniz. Kılıf seçiminde estetik görünüme önem veren kişiler için deri kılıf modelleri mükemmel seçim olabilir. Airpods 2 deri kılıf özel tasarım ve renkleriyle size kendini hayran bırakır. Kulaklık modeliniz ve kullanım durumunuza uygun olarak tercih edeceğiniz kılıf sayesinde aksesuarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Airpods Kılıf Fiyatları Nasıldır?

Airpods Kılıf Fiyatları Nasıldır?

Airpods kılıf fiyatları her bütçeye uygun çeşitliliğe sahiptir. Farklı kulaklık modellerine uygun olarak üretilen kılıfların fiyatları da birbirinden farklılık gösterir. Kulaklığı darbe ve toza karşı koruyan ürünler, kaliteli ve dayanıklı materyallerden tercih edilmelidir. Doğru ve konforlu bir kullanım için kılıf modelinin kulaklık kutunuza uygun olması gerekir. Kılıf seçiminde öncelikle kendinize uygun materyali belirlemek önemlidir. Ardındandan zevkinize en uygun olan ürünü belirlediğiniz materyale sahip kılıflar arasından rahatlıkla bulabilirsiniz. Farklı renk ve desenlere sahip olan aksesuarların fiyatı kullanılan desenlere göre değişiklik gösterir. Mermer ve çiçek gibi baskılı desene sahip olan ürünlerle avakado, bisküvi ve barbi gibi özel figürlere sahip olan kılıfların fiyatı birbirinden değişiklik gösterir. Aynı zamanda benzer desene sahip olan ürünlerin fiyatları hangi kulaklık şarj kutuna uyumlu olduğuna göre de değişir. Kılıf seçimi sırasında kendinize en uygun olan modeli geniş fiyat seçeneği arasından kolayca bulabilirsiniz.

Airpods pro aksesuar seçenekleri arasında bulunan desenli ve taşlı modellerin fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kılıfın fiyatı koruyuculuk düzeyine göre belirlenir. Yüksek koruyuculuk düzeyine sahip olan ürünlerin fiyatları da diğerlerine oranla yüksek olabilir. Çizilmeye ve el izine karşı dayanıklı olan ürünler Airpods modellerine uygun olarak tasarlanmıştır. El izi bırakmayan özelliğe sahip Airpods 3 kılıfı tercih ederek ürünün her daim pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz. Çizilmeyen özelliğe sahip olan Airpods 2 kılıf seçenekleri ise darbelerden kolay etkilenmez. Kulaklıklarınızı uzun yıllar aynı kalitede kullanmak için ihtiyaçlarınıza en uygun olan dayanıklı ve kaliteli tasarıma sahip ürünler arasından dilediğiniz tercih edebilirsiniz. Tüm kılıfların her bütçeye ve zevke uygun seçenekleri bulunur. Ekonomik bir koruma yöntemi olan kılıfı tercih ederek telefon aksesuarınızı olası darbelerden koruyabilirsiniz. Söz konusu ürünleri uygun fiyat ve yüksek kalite garantisiyle Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Airpods Kılıf Nerede Satılır?

Airpods kılıf çeşitlerine, Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Birçok farklı doku ve modelde ürünü tek bir platformda incelemeniz mümkündür. Çok sayıda satıcının bir araya geldiği bu ortamda çeşitlerin de hayli fazla olduğunu görebilirsiniz. Bu da zevkinize hitap eden kılıfı kolaylıkla bulmanızı mümkün kılar. Ürünleri kıyaslayarak içinize sineni tercih edebilirsiniz. Hem web sitesi hem de mobil uygulamadan erişebileceğiniz ürünleri inceledikten sonra beğendiklerinizi favorilere ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak satıcıya doğrudan soru yöneltebileceğiniz kısımda ürüne dair detaylı bilgi almanız mümkündür. Böylece tereddüt etmeden size hitap eden ürünü bulmanız çok daha kolaylaşır. Ürün yorumları da bunu önemli ölçüde destekler. Kılıfı satın alan kişilerin tecrübelerini, hatta fotoğraflı yorumlarını inceleyerek seçeceğiniz ürünü bulmanız mümkündür.

Airpods Kılıfı Nasıl Çıkarılır?

AirPods kılıfı, kulaklığı sıkı şekilde sarar. Kulaklığın ürünün içerisinde hareket etmesi mümkün değildir. Bu da sağlam şekilde muhafaza edebilmenizi sağlar. Kılıfın sıkı şekilde kavrıyor oluşu, ürünü kulaklıktan çıkarırken de belli adımları takip etmenizi gerektirir. Bunun için ilk olarak AirPods’un kapağını açıp kulaklıkları çıkarmanız gerekir. Bu adım, ürünü rahat bir şekilde çıkarabilmeniz için önemlidir. Ayrıca işlem esnasında kulaklıkların zarar görmemesi için de gereklidir. Ardından AirPods’un alt kısmını aşağı doğru bastırırken kapak kısmındaki kılıfı da geriye doğru itmeniz gerekir. Kılıfın kapak kısmı çıktıktan sonra alt tarafının da kolaylıkla çıktığını görebilirsiniz. Bu basit işlemler bittikten sonra AirPods’u rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bu yöntemle kılıfı da temizlemeniz çok daha kolay olur. Farklı bir kılıf takmak istediğinizde de belirtilen adımları takip ederek değişim yapabilirsiniz. Bu esnada hassas olmanız, kulaklığa da zarar vermemenizi sağlar. Bu yüzden belirtilen adımları izlerken dikkatli olmanızda fayda vardır.

Airpods Kılıf Su Geçirir Mi?

AirPods, günlük hayatta sıklıkla kullanılan bir üründür. Ancak masada dururken dahi üzerine su ya da herhangi bir içecek dökülebilir. Bu tip durumlarda kulaklığa zarar gelmemesi için su geçirmeyen kılıflar son derece kurtarıcı olur. Ayrıca açık alanda kulaklığınızı taşırken de yağmur ya da kar gibi olumsuz hava şartlarıyla karşılaştığınızda da bu tip kılıflar sayesinde kulaklığı koruyabilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda üretilmiş olan kılıflar da kullanıcılar için idealdir. Deri veya silikon olan her kılıfın su geçirmeyeceğini düşünmek yanlıştır. Bunun yerine tercih ettiğiniz kılıfın özelliklerini incelemeniz daha uygun olur. Böylece AirPods’u iyi şekilde muhafaza edebilirsiniz. Buna yönelik olarak su tutmayan dokudaki ürünleri tercih etmek, iyi bir seçim olabilir. Bu özelliği kılıfı temizlerken de işinizi kolaylaştırır. Ürüne zarar vermeden kir, toz ve diğer olumsuz etkilerden arındırmanız mümkün olur.