İlgili Kategoriler
Bağlantı Tipi
Uzunluk
Renk
Fiyat
Priz Tipi
Voltaj
Garanti Süresi
Frekans
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
"

Şarj Kablosu

" araması için 8479 sonuç listeleniyor

Kaliteli Şarj Kablosu Seçenekleri Trendyol’da!

Elektronik cihazları güç kaynağına bağlamak için kullanılan şarj kablosu, farklı cihazların ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanır. Micro USB, USB-C ya da USB-A gibi farklı bağlantı tipleri mevcuttur. Böylece müşteriler kendi cihazlarının ihtiyaçlarına göre seçim yapabilir. Bu ürünler genel olarak hafif ve taşınabilir özellikte üretilir. Bu nedene çantalara ya da ceplere sığabilir. Seyahatlerde ya da ihtiyaç duyulan her an kullanılabilir. Cep telefonları, tabletler, ses cihazları ve diğer pek çok farklı cihazla uyumlu olabilir. Bazı modeller hızlı güç sağlama teknolojisini destekleyen özelliklerde üretilir. Bu teknoloji sayesinde cihazların hızlı şekilde güç yüklemesi yapmaya olanak tanır. Aynı zamanda zamandan tasarruf etme imkanı sağlar. Orijinal şarj kablosu, dayanıklı materyaller ile geliştirildiği için uzun süreli olarak kullanılabilir. Yoğun kullanıma, yırtılmaya, bükülmeye ve aşınmaya karşı sağlamlık gösterebilir. Bu ürünler günlük hayatta elektronik cihazların güç alması için kullanılan ürünler arasında bulunur. Özel tasarlanan hızlı şarj kablosu, yüksek bir güç aktarımı sağlayarak cihazların kısa süre içinde enerji almasına yardımcı olabilir. Bu teknoloji sayesinde cihazın aşırı ısınmasına engel olabilir ve batarya ömrünü uzatabilir. Farklı cihazlar ile uyumlu olduğu için geniş uyumluluk sağlar. Kaliteli kullanım sağlayan bu modeller kırılmaya, bükülmeye ve yıpranmaya karşı dayanıklılık sunar. Böylece cihazlarınızı verimli şekilde kullanabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. İhtiyaç olunan her an ve acil durumlarda kullanabilirsiniz. Trendyol’dan faydalanarak şarj kablosu satın alabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Şarj Kablosu Tasarımları

Modern bir bağlantı standardı olan Type C şarj kablosu, ters bağlantı desteği ile kolay deneyim sağlar. Bu ürünler yüksek hızlı veri aktarımı yapmaya olanak tanır ve büyük dosyaları hızlı şekilde aktarmaya yardımcı olur. Yüksek güç taşıma kapasitesine sahip olduğu için güçlü bir yükleme imkanı sunabilir. Evrensel standardı temsil ettiği için farklı cihazlarla uyumluluk gösterir. Kompakt ve ince bir tasarımda geliştirilip kullanıma sunulur. İnce tasarımlı cihazlarda kullanım imkanı sağlar. Sadece güç bağlantısı sunmakla kalmaz. Aynı zamanda ses iletimi veya video aktarımı gibi farklı işlevleri de destekler. Bu ürünler modern cihazlar için hızlı ve güçlü bir çözüm sağlayabilir. Cihazlarda kısa sürede tamamen güç sağlamak için tasarlanan akıllı saat şarj kablosu, zamandan tasarruf etme imkanı sunar. Güç akışı otomatik olarak ayarlanabildiği için cihaz bataryasının ömrünü uzatabilir. Aşırı ısınmayı önleyen ve aşırı akım koruması gibi güvenlik önlemleri sayesinde bataryanın zarar görmesine engel olabilir. Hafif ve kompakt yapısı sayesinde her alanda kullanılabilir. Aynı zamanda sağlam olduğundan dolayı uzun süreli kullanımı destekler. Birden fazla cihazı şarj etmek için hazırlanan çoklu şarj kablosu, pratik kullanım sağlayan ürünler arasında bulunur. Ofislerde, evlerde ya da seyahatlerde tercih edilebilir. Standart modellerden uzun olacak şekilde hazırlandığı için sıklıkla kullanılır. Aynı zamanda tek bir kablo ile iş gördüğü için kablo karmaşasının önüne geçer, düzenli görünüm oluşturmaya olanak tanır. Kolay bağlantı sağlayan mıknatıslı şarj kablosu, cihaza takma işlemini kolay bir hale getirir. Ayrıca hızlı bir bağlantı sağlar. Cihazın düşmesini önlediği için güvenli kullanım sunar. Aynı zamanda bu ürünler, otomatik hizalama gibi özelliklere sahiptir. Farklı cihazlarla da uyumlu olduğu için birden fazla cihazda kullanılabilir. Işıklı şarj kablosu, kablo boyunca ışık yaydığı için müşterilere görsel olarak bir gösterim sağlar. Işıklar sayesinde güç aktarımının aktif olduğu gösterilir. Dekoratif ve estetik özellikleri ile müşteriler kendi zevklerine göre seçim yapıp kişisel tarzlarını yansıtabilir. Trendyol üzerinden kaliteli şarj kablosu çeşitlerini temin edebilirsiniz.

Fark Yaratan Şarj Kablosu Yorumları

Elektronik cihazları güç kaynağına bağlayan USB şarj kablosu, farklı markalar ve modellerle uyumluluk gösterir. Bu ürünler veri aktarımı yapmaya olanak tanıdığı için dosyaları cihazlar arasında hızlı şekilde transfer edebilir. Cihazların gücü bittiğinde hafif ve taşınabilir olduğundan dolayı pratik bir çözüm sunar. Uygun fiyat aralıkları sayesinde her bütçeye hitap eder. Böylece kolay erişilebilir seçenekler arasında bulunur. Farklı bağlantı türlerine sahip olan telefon şarj kablosu, uzun ve dayanıklı yapıdadır. Bundan dolayı rahat ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Aşırı akım koruması gibi özellikleri sayesinde cihaz bataryasını koruyup güvenlik sunabilir. Temel gereksinimler arasında bulunan ürünler günlük hayatta yaygın olarak kullanılır. Birden fazla bağlantı noktası sunan üçlü şarj kablosu, farklı türde cihazları aynı anda şarj etme imkanı sağlar. Evde, ofiste veya seyahatlerde kullanım için pratik, kullanışlı seçenekler arasında yerini korur. Bağlantıyı gerçekleştirmeyi kolay hale getiren manyetik şarj kablosu, cihazın bağlantı noktasına yaklaştığında otomatik olarak bağlanma özelliğine sahiptir. Sağlam kablo bağlantısı ve cihazın düşmesini önleyen özellikleri ile güvenilirlik sunar. Bu modeller hızlı şarj teknolojisini desteklediğinden dolayı cihazları kısa süre içinde şarj etmeye fırsat tanır. Bağlantıyı manyetik adaptör ile gerçekleştirdiği için yıpranma riskini minimum seviyeye indirerek kablonun ömrünü uzatır. Şarj kablosu yorum alanında yer alan değerlendirmeleri inceleyerek ihtiyacınız olan modele kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tüm ürünler hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Yorumlar genel olarak ürünlerin dayanıklılığından, pek çok modele uyumlu olmasından, hızlı şarj desteği sunmasından, taşınabilir yapısından, fiyat ve performans dengesinden oluşur. Müşteriler bu özelliklerinden dolayı ürünlere olumlu yorumlar yapabilirler. Trendyol aracılığı ile şarj kablosu modelleri arasından dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygunluk Gösteren Şarj Kablosu Fiyatları

Farklı güç çıkışlarına sahip olan 20W, 33W, 65W, 100W, 120W şarj kablosu farklı hızlarda şarj etmeye olanak tanır. 20W modeller; standart bir hızda güç aktarımı sağlar. Hafif ve taşınabilir olduğu için günlük kullanımlarda ideal bir seçenektir. 33W; cihazları kısa süre içinde şarj etme fırsatı sunar. 65W; pek çok dizüstü bilgisayarla uyumluluk gösterir. Büyük kapasiteli cihazlarda kullanım kolaylığı sağlar. 100W ve 120W ürünler; yüksek bir güç çıkışı sağlar. Bu özelliklerinden dolayı şarj kablosu tavsiye edilir. Ürünler genel olarak büyük cihazlarda tercih edilir. Oyun cihazlarında ve diğer büyük cihazlarda kullanım için idealdir. Elektrikli araçları hızlı biçimde güç yüklemesi için kullanılan 22 KW şarj kablosu, yüksek güç çıkışına sahip olma özelliğine sahiptir. Sürdürülebilir seçeneklerden olduğu için karbon ayak izini azaltma imkanı sağlayabilir. Çevre dostu ürünler arasında yer aldığı için sıklıkla tercih edilir. Güvenlik özellikleri sayesinde ise uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilir. Küçük kapasiteli cihazlarda kullanılan, düşük güç tüketimi sağlayan 5 amper şarj kablosu, seyahatlerde ve günlük kullanımlarda taşımak için uygunluk gösterir. Cihazın pil ömrünü uzattığı için pil sağlığını korumaya yardımcı olabilir. Aşırı ısınma gibi riskleri ortadan kaldırarak güvenilir kullanım sağlar. Şarj kablosu fiyatları, genel olarak her bütçeye hitap eder. Kolay ulaşılabilir olduğundan dolayı her kesim tarafından tercih edilebilir. Fiyatlar; bağlantı tipine, uzunluğuna, dayanıklılığına, kalitesine, performansına, ek özelliklerine ve markasına bağlı olarak değişebilir. Bu faktörleri dikkate alarak ihtiyaçlarınıza, bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Şarj kablosu indirim dönemlerini takip ederek uygun fiyatlı ürünlere erişebilirsiniz. Böylece bütçe açısından tasarruf edebilirsiniz. Şarj kablosu kampanya fırsatları sayesinde çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ürünleri inceleyerek istediğiniz ürüne kolaylıkla karar verebilirsiniz. Tavsiye edilen tüm çeşitlere Trendyol üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.