İlgili Kategoriler
Bağlantı Tipi
Hızlı Şarj
Fiyat
Renk
Garanti Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
"

Şarj Adaptörü

" araması için 4004 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Şarj Adaptörü Modelleri Trendyol'da!

Şarj adaptörü olarak geliştirilen teknolojik aksesuarlar, pek çok cihazın pil seviyesinin dolumu için üretilir. Teknolojik cihazlar, insanlar tarafından sıklıkla kullanılır. Bilgisayar, kulaklık, telefon ve tabletler en sık kullanılan elektronik cihazlar arasında yer alır. Çeşitli cihazlarda kullanıma uygun bir şekilde üretilen aksesuarlar bulunur. Aksesuarlar cihazların korunması, kişiselleştirilmesi ve işlevselliğinin artırılması amaçlı kullanılır. Telefon şarj adaptörü, cihazların güç seviyesinin yönetilmesini sağlar. Cihazların güç seviyesine göre farklı volt özellikleri bulunan aksesuarlar tercih edilir. Markalar tarafından geliştirilen cihazlarda özel bir şekilde kullanılabilecek orijinal aletler bulunur. Uyarlaç olarak da bilinen cihazlar, dalgaları doğru akıma çevirerek kullanır. Şarj aleti adaptörü piller ile eşdeğer görevi gerçekleştirir. Aksesuarlar, kablo aracılığıyla iş yerlerinde veya evlerde çeşitli cihazlarda kullanılır. Telefon, tablet veya bilgisayar gibi cihazların birçoğunda batarya bulunur. Bataryası azalan veya biten cihazları tekrar dolu bir seviyeye getirebilmek için bu aksesuarlardan faydalanılır. Uygun akım sayesinde batarya dolu bir seviyeye gelir. Uygun akım ile aygıtların zarar görmesi de engellenmiş olur. Kablosuz şarj adaptörü, akım özellikleri ile pek çok aygıtın pil seviyesini destekler. Kablosuz bir şekilde bulunan aksesuarları, cihazların batarya seviyesine uygun biçimde tercih edebilirsiniz. Teknolojik aletlerin batarya seviyelerine uygun bir şekilde 5W, 15W, 20W, 25W, 30W şarj adaptörü modellerini Trendyol aracılığıyla çeşitli markalar eşliğinde inceleyebilirsiniz.

Güvenilir ve Verimli Şarj Adaptörü Modelleri

Teknolojik aletlerin batarya dolum işlemleri için özel olarak üretilen adaptörler bulunur. Aletlerin kendine özgü orjinal uyarlayıcıları da vardır. Uyarlayıcılar araç içerisinde kullanıma da uygundur. Böylece seyahat esnasında da çeşitli aygıtların batarya dolum işlemi gerçekleştirilmiş olur. Farklı aygıtlarda kullanılabilecek özel seçenekler mevcuttur. Volt özellikleri ile de tercih edilebilecek seçenekler de bulunur. Volt değeri yüksek olan seçenekler hızlı şarj özelliğiyle de bilinir. Hızlı şarj adaptörü, quick charge teknolojisi sayesinde aygıtların kısa süreler içerisinde pil seviyesini yükseltir. Hızlı bir şekilde batarya seviyesini yeniden doldurabilen aksesuarlar yüksek volt özelliğine sahiptir. Yüksek volt özelliğinin yanı sıra kullanılan aygıtlarda oluşabilecek zararı önleyen güvenlik mekanizması da bulunur. Hızlı uyarlayıcı seçiminde aletin volt değerinin uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Uygun volt değerine sahip uyarlayıcı seçimi için ise kullanılan aygıtın batarya seviyesini inceleyebilirsiniz. Uyarlayıcılarda kullanılan volt değerleri değişiklik gösterir. Minimum 5, maksimum olarak ise 100 volt çıkış gücüne sahip seçenekler bulunur. Quick charge teknolojisine sahip bazı modeller kullanıldığı cihazın çıkış gücünü algılayan özellikleri bulundurur. Cihazların çıkış gücüne göre uygun volt değeri optimize edilmiş olur. Böylelikle hızlı dolum özelliklerine sahip seçenekler çeşitli cihazlarda güvenlikli bir şekilde kullanılmış olur. Şarj adaptörü modelleri kendi içerisinde mikro, mini USB, type B ve C olmak üzere çeşitlere ayrılır. Type-C şarj adaptörü ; teknolojisi ve kullanımı ile aygıtlarda en sık kullanılan seçeneklerden biridir. Type-C çeşitleri çok yönlü bağlantı özelliklerini cihazlara aktarır. Farklı cihazlara veri aktarımı yapabilmek için de type-C seçeneklerinden faydalanılır. Şarj adaptörü tavsiye eden kişilerin görüşleri sayesinde hızlı özelliklere sahip aksesuarların dolum süreleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Batarya özelliklerine göre uygun bir şekilde tercih edilebilecek uyarlayıcıları da tavsiyeler eşliğinde inceleyebilirsiniz. Trendyol'da çeşitli markalar tarafından birbirinden farklı cihazlarda bir arada kullanılabilecek nitelikte üretilen çoklu şarj adaptörü modelleri bulunur. Çoklu dolum özelliklerine sahip bu aksesuarlar kulaklık, tablet ve bilgisayar gibi cihazları bir arada kullanır. Kablosuz ve kablolu olmak üzere farklı şarj işlemini sağlayabilecek başlıkları bulunur. Trendyol ile seçeneklerin tamamına bakabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Şarj Adaptörü Yorum ve Önerileri

Uyarlayıcı olarak da bilinen bu aksesuarlar sayesinde elektronik aygıtlar ofis ve ev gibi yerlerde akıcı bir şekilde kullanılır. Pil dolum işlevini gerçekleştiren bu aygıtlar, pek çok cihaza özel bir şekilde uyarlanır. Tablet, bilgisayar, telefon ve kulaklık gibi cihazlarda ortak bir şekilde kullanılabilecek özelliklerden oluşan modeller de bulunur. Birden çok cihazda kullanılan modellerde cihazın batarya seviyesi tespit edilir ve bu güce uygun voltaj aktarılmış olur. Elektronik cihazların çeşitliliğine göre farklı gerilimlerden oluşan uyarlayıcı aksesuarlar bulunur. Cihazlar için uygun olan değerlere sahip uyarlayıcıların tercih edilmesi güvenlik açısından önemli bir etkendir. Uygun tercih aynı zamanda cihaz ömrünü de etkiler. Telefon şarj adaptörü, mobil cihazlara uyumlu bir şekilde geliştirilen özelliklerden oluşur. Telefonların batarya çıkış şekline göre özel bir şekilde üretilen modeller bulunur. Batarya seviyesine uygun gerilimlerden oluşan uyarlayıcılar da vardır. Çeşitli markalar tarafından geliştirilen telefonlara uyum sağlayabilecek akıllı dolum teknolojisine sahip model seçenekleri de mevcuttur. USB şarj adaptörü cihazların arasında dosya aktarımı amaçlı kullanılabilecek aksesuarlar arasında yer alır. Dosya aktarım işlemlerini son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek bu kablo türleri hızlı dolum özellikleri ile de dikkat çeker. 12 volt şarj adaptörü ise orta seviyede akım gücü ile çeşitli teknolojik cihazlarda kullanılır. Yüksek akım gerektiren cihazlarda 120 volt seviyesine kadar uzanan uyarlayıcılardan faydalanılır. Trendyol’da yer alan ürünlere ek olarak şarj adaptörü yorum yapan kişilerin görüşleri ile de aksesuarları satın almadan önce dikkat etmeniz gereken faktörleri belirleyebilirsiniz. Şarj adaptörü kampanya seçenekleri ile üçü bir arada ürünler ve çoklu çıkış uçları bulunan modellerden faydalanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Şarj Adaptörü Fiyat Alternatifleri

Elektronik cihazların pil dolum işlemi için özel bir şekilde geliştirilen şarj aletlerinden faydalanılır. Bu aletler; kablo ve adaptör kısmından oluşur. Adaptör kısmı başlık olarak priz ile buluşma noktası olur. Uyarlayıcı olarak da bilinen bu aksesuarlar pek çok farklı çeşide ayrılır. Kullanılan cihazın batarya seviyesine uygun bir şekilde geliştirilen voltaj çeşitlerinden oluşan seçenekler bulunur. 33W, 45W, 65W, 67W, 100W, 120W şarj adaptörü çeşitlerini gerilim değerleri ile farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Aksesuarlardaki diğer önemli özelliklerden biri de uç yapıları olur. Type-C uç yapısına sahip aksesuarlar sık kullanılan seçenekler arasında yer alır. Aynı akım gücüne sahip elektronik cihazların farklı çıkış uçları bulunabilir. Type-B, mini USB ve lightning diğer tercih edilebilecek uç çeşitleridir. Uyarlayıcı kabloları genişlik, uzunluk ve dayanıklılık olmak üzere farklı özelliklere sahiptir. Uyarlayıcıların sıklıkla ve farklı şartlar altında kullanılmasına bağlı olarak kablo kırılmaları ya da bozulma durumları görülebilir. Şarj adaptörü koruyucu kılıf gibi ürünler sayesinde de kullanılan aksesuarın uzun ömürlü olması sağlanır. Koruyucu aksesuarlar renkli ve çeşitli figürlerden oluşan tasarımlara ayrılır. Şarj adaptörü fiyatları aksesuarların uç yapısı, gerilimleri, hızlı ve çoklu dolumu gibi özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kablosuz şarj teknolojisi de fiyat faktörüne etki edebilir. Aygıtların gerilimini tespit ederek uygun voltaj değerini ayarlayabilen akıllı özelliklere sahip modeller de bulunur. Şarj adaptörü satın almadan önce kullanılacağı aygıtın geriliminin bilinmesi gerekir. Kullanılacağı aygıtın dayanabileceği maksimum gücün bilinmesi de güvenlik açısından önemlidir. Güvenilir modellerin ve markanın tercih edilmesi uzun ömürlü kullanım açısından önemli bir faktör olur. Trendyol'da yer alan kampanyalar sayesinde şarj adaptörü indirim seçeneklerinden faydalanıp hesaplı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.