Timeless 3.5-4 L Sofra & Mutfak

41+ Ürün
Aradığın ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilgini çekebilir.
ACAR Made With Love Emaye 3 lü Saklama ve Karıştırma Kabı
Yetkili Satıcı

ACAR Made With Love Emaye 3 lü Saklama ve Karıştırma Kabı

Emaye
3
4.6
(168)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu970 TL'ye 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu970 TL'ye 10 TL İndirim
1.769 TL1.779 TL
ACAR Made With Love Emaye Karıştırma Kabı - 22 cm
Yetkili Satıcı

ACAR Made With Love Emaye Karıştırma Kabı - 22 cm

1 Parça
Çerezlik
4.8
(240)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
820 TL
Paşabahçe 43736 Vakumlu Cam Kavanoz - Cam Erzak Saklama Kabı 4 Lü Beyaz
Bugün Kargoda

Paşabahçe 43736 Vakumlu Cam Kavanoz - Cam Erzak Saklama Kabı 4 Lü Beyaz

4
4.8
(538)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
960 TL
(240 TL/adet)
Paşabahçe 80006 Kırmızı Kapaklı Kavanoz 4 Lt
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 80006 Kırmızı Kapaklı Kavanoz 4 Lt

1 Parça
4.8
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Kargo Bedava
599 TL
(149,75 TL/lt)
ACAR Bosco Akasya Salata Servis Kasesi & Çatal Kaşık - 4000 ml
Yetkili Satıcı

ACAR Bosco Akasya Salata Servis Kasesi & Çatal Kaşık - 4000 ml

Salata Kasesi
4
5.0
(1)
Sepet ikonu1100 TL'ye 13 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1100 TL'ye 13 TL İndirim
1.821 TL1.834 TL
Paşabahçe 80006 Yeşil Kapaklı Cam Kavanoz 4 Lt
Fenomen Seçimi

Paşabahçe 80006 Yeşil Kapaklı Cam Kavanoz 4 Lt

1 Parça
4.9
(70)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
520,90 TL
(130,23 TL/lt)
Paşabahçe 3’lü Cam Saklama Kabı Seti – Hava Geçirmez Kapaklı(1700/1400/1000ml...
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 3’lü Cam Saklama Kabı Seti – Hava Geçirmez Kapaklı(1700/1400/1000ml) Şık Kavanoz Seti

Cam
3
4.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.245,49 TL
(303,78 TL/lt)
ACAR Diamente Pilav/Karnıyarık Tencere - 28 cm

ACAR Diamente Pilav/Karnıyarık Tencere - 28 cm

Granit
2
4.0
(1)
Sepet ikonu1100 TL'ye 13 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1100 TL'ye 13 TL İndirim
1.186 TL1.199 TL
ACAR SCOTTISH GARDEN EMAYE 3'LÜ KARIŞTIRMA KABI

ACAR SCOTTISH GARDEN EMAYE 3'LÜ KARIŞTIRMA KABI

Emaye
3
5.0
(1)
Sepet ikonu1100 TL'ye 13 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1100 TL'ye 13 TL İndirim
1.186 TL1.199 TL
Paşabahçe 3'lü Akasya Kapaklı Vakumlu Çizgili Model Büyük Hacimli Kavanoz-Bah...
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 3'lü Akasya Kapaklı Vakumlu Çizgili Model Büyük Hacimli Kavanoz-Baharatlık Seti

3
Kargo Bedava
1.099 TL
(366,33 TL/adet)
Paşabahçe 59133 Kırmızı Kapaklı Borcam Kase 840 cc
Başarılı Satıcı

Paşabahçe 59133 Kırmızı Kapaklı Borcam Kase 840 cc

Cam
2
4.7
(39)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
280 TL
(333,33 TL/lt)
ACAR Bosco Akasya Salata Servis Kasesi & Çatal Kaşık - 4300 ml
Yetkili Satıcı

ACAR Bosco Akasya Salata Servis Kasesi & Çatal Kaşık - 4300 ml

Salata Kasesi
4
5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.249 TL
(523,02 TL/lt)
Paşabahçe 53593 Chef Cam Kase 4000 cc

Paşabahçe 53593 Chef Cam Kase 4000 cc

Belirtilmemiş
1 Parça
5.0
(2)
Kargo Bedava
536,90 TL
(134,23 TL/lt)
Paşabahçe Kırmızı Kapaklı Yuvarlak Tencere Borcam Fma04363
Fenomen Seçimi

Paşabahçe Kırmızı Kapaklı Yuvarlak Tencere Borcam Fma04363

Cam
2
4.4
(41)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
315 TL
ACAR Arlina Akasya Ağacı Ayaklı Cam Sebil - 4 Lt
Yetkili Satıcı

ACAR Arlina Akasya Ağacı Ayaklı Cam Sebil - 4 Lt

4 L
5.0
(1)
Kargo Bedava
1.465 TL
Paşabahçe 53853 Beyaz Snow Box Kapaklı Cam Saklama Kabı 2 Adet
Bugün Kargoda

Paşabahçe 53853 Beyaz Snow Box Kapaklı Cam Saklama Kabı 2 Adet

Cam
2
4.7
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
782 TL
(391 TL/adet)
Paşabahçe Snowbox Saklama Kabı Beyaz Kapaklı 4000 cc P53853 ORJin. Kutuludur
Bugün Kargoda

Paşabahçe Snowbox Saklama Kabı Beyaz Kapaklı 4000 cc P53853 ORJin. Kutuludur

Cam
1 Parça
4.4
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
420 TL
ACAR Diamante 7 Parça Tencere Seti
Hızlı Teslimat

ACAR Diamante 7 Parça Tencere Seti

Alüminyum
7 Parça
4.3
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
3.750 TL
ACAR Pierre Metal Kapaklı Kavanoz Seti - 28 cm

ACARResmi satıcı rozeti Pierre Metal Kapaklı Kavanoz Seti - 28 cm

2
5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
539 TL
Paşabahçe GRİ KAPAKLI KARE 3 LÜ BORCAM SET (1040CC+1950CC+3200CC)
Hızlı Teslimat

Paşabahçe GRİ KAPAKLI KARE 3 LÜ BORCAM SET (1040CC+1950CC+3200CC)

Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
1.133,91 TL1.259,90 TL
Paşabahçe Chefs Bol Kase Çok Amaçlı Cam Kase 53593

Paşabahçe Chefs Bol Kase Çok Amaçlı Cam Kase 53593

Çorba Kasesi
1
3.9
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
464 TL
Trendyol Plus ile440,80 TL
ACAR Beater 6 Parça Süzgeçli Karıştırma Ve Saklama Kabı
Yetkili Satıcı

ACAR Beater 6 Parça Süzgeçli Karıştırma Ve Saklama Kabı

6
Plastik
4.8
(772)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
780,35 TL
(130,06 TL/adet)
ACAR Scottish Serisi Emaye Kapaklı Üçlü Saklama & Karıştırma Kabı 24 19 17 cm
Yetkili Satıcı

ACAR Scottish Serisi Emaye Kapaklı Üçlü Saklama & Karıştırma Kabı 24 19 17 cm

Emaye
3

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
2 Adede %2

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

1.799,99 TL
1.999,99 TL
ACAR Biand 4 Lt Perforje Stanlı 2'li Cam Sebil/şerbetlik
Yetkili Satıcı

ACAR Biand 4 Lt Perforje Stanlı 2'li Cam Sebil/şerbetlik

4 L
Kargo Bedava
2.999 TL
Paşabahçe 3'lü Akasya Kapaklı Vakumlu Cam Saklama Kabı Seti - Erzak/Bakliyat ...
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 3'lü Akasya Kapaklı Vakumlu Cam Saklama Kabı Seti - Erzak/Bakliyat Saklama Kabı Seti

Cam
3
3.7
(3)
Kargo Bedava
999 TL
(333 TL/adet)
Paşabahçe Lotus 246 mm Ayaklı Cam Kase – Meyvelik, Salata ve Sunumluk 4 L
Hızlı Teslimat

Paşabahçe Lotus 246 mm Ayaklı Cam Kase – Meyvelik, Salata ve Sunumluk 4 L

Salata Kasesi
1
5.0
(1)
Kargo Bedava
1.999 TL
(499,75 TL/lt)
ACAR Bosco Akasya Kapaklı Cam Kavanoz - 4000 ml

ACARResmi satıcı rozeti Bosco Akasya Kapaklı Cam Kavanoz - 4000 ml

Kargo Bedava
944,90 TL
(236,23 TL/lt)
ACAR Diamente Derin Tencere - 24 cm
Hızlı Teslimat

ACAR Diamente Derin Tencere - 24 cm

Granit
2
5.0
(1)
Kargo Bedava
1.293,90 TL
ACAR Emaye 3 lü Saklama ve Karıştırma Kabı - Made With Love - 4lt, 2lt, 1.2lt
Hızlı Teslimat

ACAR Emaye 3 lü Saklama ve Karıştırma Kabı - Made With Love - 4lt, 2lt, 1.2lt

Emaye
3
5.0
(1)
Kargo Bedava
2.250 TL
(312,50 TL/lt)
Paşabahçe Plastik Kapaklı Borcam 4 Lü Fma04598 004oa
Bugün Kargoda

Paşabahçe Plastik Kapaklı Borcam 4 Lü Fma04598 004oa

Cam
2
4.5
(4)
Kargo Bedava
1.499 TL
(374,75 TL/adet)
ACAR FOCUS PRO 16-20-24 CM KARIŞTIRMA KABI SETİ SİYAH KAPAK TKEBT TEK RENK
Yetkili Satıcı

ACAR FOCUS PRO 16-20-24 CM KARIŞTIRMA KABI SETİ SİYAH KAPAK TKEBT TEK RENK

Kargo Bedava
2.949 TL
Paşabahçe GRİ KAPAKLI YUVARLAK 3 LÜ BORCAM SET (840CC+1450CC+2100CC)

Paşabahçe GRİ KAPAKLI YUVARLAK 3 LÜ BORCAM SET (840CC+1450CC+2100CC)

Kargo Bedava
40 TL Kupon
Kargo Bedava
1.315 TL
Paşabahçe Akasya Vakum Kapaklı Cam Kavanoz Seti -Baharat/ Bakliyat/Erzak Sakl...
Hızlı Teslimat

Paşabahçe Akasya Vakum Kapaklı Cam Kavanoz Seti -Baharat/ Bakliyat/Erzak Saklama Kavanozu

3
1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.099 TL
ACAR Karat Çelik Basık Tencere - 26 Cm MSTO0102

ACARResmi satıcı rozeti Karat Çelik Basık Tencere - 26 Cm MSTO0102

2
Çelik
4.7
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.199,90 TL
Paşabahçe KIRMIZI KARE KAPAKLI 3 LÜ BORCAM SET (1040CC+1950CC+3200CC)

Paşabahçe KIRMIZI KARE KAPAKLI 3 LÜ BORCAM SET (1040CC+1950CC+3200CC)

5.0
(1)
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Kargo Bedava
1.425 TL
ACAR Pierre Metal Kapaklı Kavanoz Seti - 28 cm

ACARResmi satıcı rozeti Pierre Metal Kapaklı Kavanoz Seti - 28 cm

2
Kargo Bedava
539 TL
12

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Parça Sayısı

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Kuponlu Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?