Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Ahmet Batman Kitapları

" araması için 61 sonuç listeleniyor
Destek Yayınları Başka Bir Şey

Destek YayınlarıBaşka Bir Şey

(132)
Başka Bir Şey
57,90 TL
Sepete Git

Ahmet Batman Kitapları ile Yaşam Mücadelesi Konulu Hikayeler

Ahmet Batman, mayıs ayında doğmuş olan ve sosyal medya üzerinde bir aktifliğe olan yeni yazarlar arasında sayılabilecek bir yazar olarak ortaya çıkmaktadır. Batman, şirketinin küçülmeye giderek işlerini ayıran biri olarak Soğuk Kahve adıyla ilk kitabını yazmaya başlamış ve 2013 yılında bastırmıştır. Bu eserin, tahmin edilenden çok daha fazla satmasıyla yazar bir anda popülerleşmiş ve aynı şekilde de eseri çok satanlar arasında yer almaya başlamıştır. Bu şekilde kitabın devamı ve diğer farklı kitaplara ortaya çıkmıştır.

Ahmet Batman Kitapları ve İçeriği

Ahmet Batman Kitapları ve İçeriği

En son çıkan kitabı ise Bana İkimizi Anlat olmaktadır. Bu bilgilerden başka çok fazla bilgiye ulaşılmayan yazar hakkında kitaplarını okuyarak onun düşüncelerini, bakış açılarını ve bilgilerini elde etmek mümkün olmaktadır. Ahmet Batman kitapları için; daha çok motivasyon, deneme yazıları ve kişisel gelişim türünde olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bu tarzın ve kitapların size uygun olduğunu düşünüyorsanız, kullanıcı yorumlarına bakarak değerlendirebilir ve istediğiniz kitabı satın alabilirsiniz. Kitaplar genelde tekli olarak satılsa da beşli, altılı hatta tüm kitaplarının bir arada bulunduğu yedili kitap set şeklinde de edinmek mümkündür. Setler ya da kitaplar değişebileceğinden açıklamaların okunarak setlerin satın alınması önerilmektedir. Son olarak Ahmet Batman Papatya ile ilgili alıntılarının olduğu kitaplara sahip popüler bir yazar olarak görülmektedir.

Ahmet Batman Tüm Kitapları ve Öneriler

Ahmet Batman Tüm Kitapları ve Öneriler

İlk çıkan eseri, aynı zamanda da oldukça popüler ve çok satan kitaplar arasında yer alan Ahmet Batman Soğuk Kahve kitabı; ilişkiler üzerine yazıların yazıldığı, mizahların yapıldığı bir deneme yazısı olarak ortaya çıkmaktadır. Farklı denemelerden oluştuğu için sizi sıkmadan, akıcı bir şekilde okuyabilmenizi sağlayan kitaplar arasında denebilmektedir. Aynı zamanda kısa bir kitap olduğu için deneme yazılarını sevenler bu kitabı bir kontrol edebilir ve değerlendirebilir. Diğer popüler kitap arasında ise Soğuk Kahve’nin ikinci kitabı olan Ahmet Batman Sabah Uykum olarak gösterilebilir. Yine kısa hikâyelerin bulunduğu bu kitabın yazıları deneme yazısı olarak karşınıza çıkmaktadır. Yine popüler kitaplar arasında sayılabilecek olan bu eser özellikle genç okurlar tarafından oldukça ön planda olmaktadır. Ahmet Batman Başka Bir Şey kitabı ise diğer çok okunan ve bilinen kitap olarak sayılabilmektedir. Yine deneme yazısı olarak gösterilecek olan bu eser Aşk teması üzerine kuruludur. Yaşama dair hikâyeleri anlatan ancak neredeyse betimleme yapmamasıyla ön plana çıkan bu kitabı özellikle genç okurlar sevebilmektedir. Son olarak da diğer bahsedilen iki kitaptan daha kısa olması akıcılığı ile ilgili de ipucu verebilmektedir.

Ahmet Batman Eserleri

Ahmet Batman Eserleri

Ahmet Batman Bana İkimizi Anlat, Ahmet Batman Beni İçinden Sev, Ahmet Batman Korkma Kalbim ve Ahmet Batman Gökyüzüne Not kitapları da genellikle aynı tür olarak bilinmektedir. Deneme yazıları şeklinde hikayeleştirdiği kitaplar aşk ya da duygusal hikayeler bakımından zengin içeriklere sahip olmaktadır. Ayrıca genelde kısa kitaplar yazdığı için ve hikâyeler de kısa olduğu için kitaplar akıcı bir şekilde okunabilmektedir. Özellikle gençler için ya da genel olarak okuma alışkanlığı kazanmak isteyenler için de oldukça elverişli bir ortama sahip olan bu eserleri, türünü de sevdiğiniz takdirde rahatlıkla okuyabilir ve kitaplara karşı daha istekli olabilirsiniz. Ahmet Batman romanları genellikle günlük bir dilde ve belirli bir tema üzerine kurulu olduğu için herkes için uygun olmayabilir. Betimleme konusunda ya da daha çok klasik okumalarının çok olduğu kişiler tarafından beğenilmeme ihtimali olan bu tarz kitaplar öncesinde mutlaka kontrol edilmeli ve türüne, diline bakılarak hatta kullanıcı yorumlarını da inceleyerek o şekilde alınması önerilmektedir. Ahmet Batman kitapları fiyatları seçilecek olan kitabın türüne göre değişkenlik göstermektedir.Ahmet Batman Eserleri