İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Fm Transmitter Cihazları

" araması için 1474 sonuç listeleniyor

Fm Transmitter Cihazları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fm Transmitter Ne İşe Yarar?

Fm transmitter, araçlarda bulunan teybe cd yerleştirildiğinde mp3 formatında çalıştırılmasını sağlamaktadır. Bluetooth bağlantısı kurularak çakmak kısmına takılan bu cihaz radyoda istenen müziklerin dinlenebilmesini sağlamaktadır. Bluetooth bağlantısı kuruluyor olması ile bilgisayar ya da telefonlardaki müzikleri de çalabilir. Fm transmitter araçların çakmak bölümüne takılarak kullanılmaktadır. Kullanımı pratik olmasının yanında bütün araç modelleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Araçta müzik dinleme kalitesinin artırması ile tercih edilmektedir. Fm transmitter pratik kullanım sunması ile araçta bluetooth özelliği olmasa da kullanılabilmektedir. Araç kullanırken telefonla konuşabilme imkanı da sunar. Bu şekilde sürüş güvenliği sağlar. Radyodan çıkan sesin kalitesini de fm transmitter artırmaktadır. Araç ile uyumu ve minimal tasarımı ile bu cihaz uzun yıllar kullanılabilir. Araçta kaliteli ve istenen tüm müzikleri dinlemeyi ve güvenli sürüş deneyimlerini yaşatan fm transmitter, farklı özellikleri ve tasarımları ile ön plana çıkar.

Fm Transmitter Nasıl Çalışır?

Fm transmitter akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazlardaki seslerin aktarımını sağlamaktadır. Araçlarda kaliteli müzik dinleme isteğinin gerçek olmasını sağlıyor. Aracın çakmak kısmına takılarak kullanılır. Bunun yanında çalışması için mutlaka aracın çalışır halde olması gerekmektedir. Kontak kapalıyken fm transmitterın çalışmadığı görülebilmektedir. Bu cihaz aracın çakmak bölümüne takıldığında telefon, tablet ve bilgisayar ile aracın eşleşmesi sağlanmaktadır. Yapılan eşleşme sonucunda müzik dinleme keyfinin artması mümkün oluyor. Fm transmitter kullanan kişiler ayrıca telefonlarını da bu cihaza bağlayabilmektedir. Araçlarda telefon ile konuşulması oldukça tehlikelidir. Telefonun ele alınması direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesine neden olabilmektedir. Fm transmitter kullanıldığı takdirde telefon görüşmeleri güvenle yapılabilmektedir. Ses kalitesinin yükselmesini ve sağlamaktadır. Araçta istenen müziklerin dinlenmesi için cd de bulunan mp3 formatında bulunan ses dosyaları açılabilmektedir. Ürün kullanımı oldukça pratik olduğundan kullanıcılar için işlevsel özellikler barındırmaktadır.

Fm Transmitter Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Araçlarda ses aktarımı yapılmasını fm transmitter sağlamaktadır. Araçta kendi müzik tarzında olan müzikleri dinleyebilmeyi bu cihaz mümkün kılıyor. Telefonda, tablette, bilgisayarda bulunan ses dosyalarının cihazın radyosuna aktarılarak çalınmasını sağlamaktadır. Fm transmitter kullanılması için öncelikle aracın çakmak bölümüne bağlanması gerekmektedir. Ardından ise aracın kontak anahtarının çevrilmesi gerekir. Bu şekilde cihaz kullanılmaya başlanabilir. Bu cihazların özelliği aracın çalışır durumda olması ile ses aktarımı yapabilir olmasıdır. Fm transmitter bilgisayara nasıl bağlanır incelemesinde ise araç çalışır durumdayken bilgisayarında açık olması gerekmektedir. Bilgisayarın bluetooth özelliği olduğu takdirde bağlanma işlemi bluetooth ile gerçekleştirilir. Bağlanmanın sağlanmasının ardından bilgisayarda olan müzik dosyaları dinlenmeye başlanabilir. Bilgisayarla olduğu gibi tabletler ile de fm transmitter bağlanarak müzik dinlemek mümkün olmaktadır. Trendyol’da yer alan FM transmitterlerı inceleyerek size uygun olanı tercih edebilirsiniz.