"

Inca

" araması için 137 sonuç listeleniyor

Inca

Inca Technologies olarak 1998 yılından beri faaliyetlerini sürdüren marka, ilk olarak ağ ürünleri alanındaki ürünlerinin başarısıyla öne çıktığından beri, farklı kategorilerde yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Teknolojideki gelişmelerle birlikte ürünlerini çeşitlendiren ve zenginleştiren Inca; multimedya, ev elektroniği, kulaklık, webcam, mouse, klavye ve oyun donanımları gibi pek çok bilgisayar çevre birimi alanında da uzmanlığını kanıtlayan ürünler yaratıyor. Türkiye pazarının yanı sıra geliştirdiği inovatif ve proaktif ürünlerle küresel alanda da başarısını kanıtlayan marka, ev ve ofis kullanıma yönelik olarak geliştirdiği ürünlerle pazardaki payını ve rekabetçi gücünü artırmaya devam ediyor. Yerel pazardan global devlere kadar pek çok alanda öne çıkan ürünler yaratan Inca'ya Trendyol farkıyla ulaşarak sizler de inovasyon ve kalitenin keyfini aynı anda çıkarabilirsiniz. 

Ev ve Ofiste Akıllı Çözümler Yaratan: Inca

2010 yılından beri ürün gamına farklı kategorilerde eklemeler yapan Inca; klavye, mouse, modem, TV kartı, monitör, güç kablosu, adaptör, DVD player ve daha pek çok ev ve ofis ortamına uygun teknolojiler geliştiriyor. “Always the Best Quality ” sloganıyla harekete geçen Inca, özellikle oyun klavye ve mouse'ları dalında pek çok kullanıcının en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Inca klavye ve mouse modelleri, ayrı ayrı ve takım hâlinde tüketiciye sunuluyor. Kablolu ve kablosuz seçeneklerle birlikte sunulan klavye ve mouse'lar, geniş dağıtım alanı ve ulaşılabilir fiyatları sayesinde hemen her bütçeye hitap ediyor. Kabloların karmaşasından kurtularak daha sade çözüm arayışında olanlar için kablosuz Inca mouse ve klavye setleri yer alıyor. 

Inca kablosuz klavye ve mouse setleri, yüksek çekim güçleri ve minimal tasarımları sayesinde bilgisayar masanızda fazlalık yapmıyor. Ergonomik şekilde tasarlanan klavye ve mouse'lar elinizin anatomisine uygun şekilde tasarlandığı için rahat ve hızlı şekilde kullanabilmenize aracılık ediyor. Nano alıcılarla çalışan kablosuz ürünler, tek pille uzun süreli performans sunuyor. Üstelik, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen klavye ve mouse modellerinde uzun süreli kullanıma bağlı olarak aşınma ve silinme de gerçekleşmiyor. Oyun tutkunları için özel olarak geliştirilen Inca gaming mouse türleri ise yumuşak dokusu ve ergonomik tasarımıyla oyunlardaki başarınızın artmasına aracılık ediyor. Sessiz tıklama özellikleri de sunan Inca gaming mouse modelleri, özellikle sessiz ortamlarda ya da geceleri oyun oynarken gürültü yapmanıza da engel oluyor. 

Hayatınızı Kolaylaştıran Teknolojilerin Mimarı: Inca

Inca, kurulduğu günden bu yana en iyi kaliteli ürünlerle profesyonel ve bireysel kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran ve daha keyifli hale getiren ürünler geliştirmeyi amaçlıyor. Bu noktada en fazla popüler olduğu ürünlerin başında da modemler geliyor. Inca modem türleri ile internet keyfinizin kesintisiz şekilde ve kalitesinden ödün vermeyen yüksek performansta gerçekleşmesini sağlıyor. Inca USB Wireless adaptör modelleri ile kablosuz özelliği olmayan cihazlarınızın bile kablosuz şekilde internete bağlanmasını sağlıyor. Yüksek performanslı Inca modemler sayesinde internette hız kesintisi olmadan gezinmek, müzik dinlemek, film izlemek veya programları kullanmak mümkün hâle geliyor.

Inca hoparlörler ise en sevdiğiniz müziği gerçeğe yakın ses deneyimleri ile dinlemenize aracılık ediyor. Kompakt ve hafif tasarımıyla evinizin her odasına rahatlıkla taşınabilen hoparlörler sayesinde kendi partilerinizin DJ'i olabilirsiniz. Gelişen teknolojiye ayak uyduran Inca, sanal gerçeklik trendinin yükselişiyle birlikte VR gözlük piyasasına da yenilikçi ürünleri ulaşılabilir fiyatlara sunuyor. Gerçeğin ve sanallığının birleşiminden doğan Inca VR gözlükler ile 3D film, video ve dizileri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Çeviri adaptör, mouse pad, priz, kablo ve notebook soğutucu gibi daha farklı ürünlerle de öne çıkan Inca, her türlü teknoloji ihtiyacınızı yenilikçi çözümlerle gidermeye devam ediyor. Dilediğiniz Inca ürünü uygun fiyat ve güvenli alışveriş farkıyla satın alabilmek için hemen Trendyol'a göz atabilirsiniz. 

Yukarı Çık