placeholder
"

MySilvers

" araması için 3129 sonuç listeleniyor

Mysilvers

Birbirinden Şık Mysilvers Takı Modelleri

Mysilvers marka takı modelleri ile sizlere takı konusunda oldukça geniş seçenekler sunuluyor. Kaliteli malzeme kullanımı ile sizlere oldukça uzun zaman eşlik edecek olan takı modelleri arasında sizler için birçok farklı seçenek bulunuyor. Takı modelleri, yüzük olarak, küpe olarak ve kolye seçenekleri gibi birçok farklı takı ürününden meydana gelmektedir. Her ayrı ürün için farklı tasarımlar ön plana çıkıyor. Giyim konusunun tamamlayıcı noktası olan takı ürünleri, kadınların zarifliğini ortaya çıkartan en önemli tasarımlar ile sizlere sunuluyor. Mysilvers alyans yüzük modelleri, karşınıza sade modeller ve gösterişli modeller olarak çıkıyor. Yüzük seçeneklerinde en çok tercih edilen modellerden olan halka alyans yüzük modelleri sadeliği şıklığa çeviren bir tasarıma sahiptir. Takı konusunda, kadına apayrı bir zariflik katan Mysilvers kolye modelleri arasında birçok farklı tasarım bulunmaktadır. İnci görünüme sahip olan kaplama kolye modeli oldukça zarif bir model olarak karşınıza çıkıyor. Zincir detayında kullanılan malzeme gümüştür bu nedenle bir solma gibi durum söz konusu olmaz. İnci kolye modeli, her kadının sevdiği inci tasarımını ön plana çıkartıyor. İnci kolye tasarımı dışında da birçok farklı tasarımda kolye modeli bulunmaktadır. Kolye modellerinde kullanılan malzemelerin madeni genellikle gümüş olmaktadır ve bazılarında ise altın kaplama kullanılmıştır. Takıya önem veren kadınlar için harika seçenekler olurken aynı zamanda, birine hediye olarak almak için de oldukça harika modellerdir. Zarif eller için elbette ki zarif yüzük modelleri seçilmelidir. Bu konuda oldukça başarılı olan Mysilvers yüzük modelleri, farklı tasarımlar ile sizi karşılıyor. Tasarımlarda ön plana çıkan ince detaylar, yüzük modellerine ayrı bir hava katmaktadır. Yüzük modellerinde kullanılan malzemeler oldukça kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Bu nedenle de cildinizde herhangi bir tahriş sorunu yaratmaz. Mysilvers gümüş takı ürünleri ile sizlere takı ürünü için birçok hoş tasarımlı seçenek sunmaktadır. Gümüş yapısı oldukça kalitelidir. Kesinlikle kararma sorunları yaşamazsınız. Ürünlerde aynı zamanda, gümüş üzerine altın kaplama tasarımları da yapılmıştır. Bu sayede, altın olarak oldukça pahalı olan takı modellerini, altın kaplama alarak daha uyguna getirebilirsiniz.

En Zarif Tasarımlar Mysilvers Modelerinde

Mysilvers bileklik modelleri arasında ipli modeller ve aynı zamanda taşlı modeller de bulunmaktadır. Size sunulan birçok farklı tasarım ön plana çıkıyor. Oldukça zarif bir görüntüye sahip olan bileklik modelleri, takı konusuna önem veren kadınlar için oldukça hoş bir ürün olacaktır. Bileklik modelleri arasında bulunan ipli ve küçük tek kalpli tasarım oldukça zarif bir görünüm sunmaktadır. Aynı zamanda bu model, madene alerjisi olan kişiler için harika bir takı seçeneği olacaktır. Uç kısmında yer alan kalp ise gümüş madeninden yapılmadır. Bu nedenle, bileklik uzun bir süre kullanıma müsaittir. Yüzük modelleri konusundan birçok farklı seçeneğin sunulduğu modeller arasında yer alan Mysilvers çift yüzük modeli, en çok beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Çift yüzük özelliğine sahip olan bu model, taşlar ile oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Yüzük ölçü oranları ise standart ölçüler üzerinden hazırlanmıştır. Bu nedenle, yüzüğün uymaması gibi bir durum yaşanmaz. Bu durumda tek yapmanız gereken parmak ölçünüzü belirlemek ve ona göre ölçü seçimi yapmaktır. Mysilvers yorumlar yapan kullanıcılar, ürünlerden oldukça memnun olduklarını belirtmektedir. Özellikle gümüş olan modellerde herhangi bir kararma sorunu yaşamadıklarını belirten ürün sahipleri farklı önerilerde de bulunmaktadır. Seçeceğiniz üründe yapmanız gereken tek şey, gümüş bakımı için gerekli olan temizliği yapmak olacaktır. Bu sayede, seçmiş olduğunuz gümüş takı sizlere uzun zaman eşlik edecektir. Farklı taş modelleri ile hazırlanmış olan takı modelleri, gösterişli olmayı seven kadınlar için birbirinden gösterişli ürünler sunmaktadır. Kolye, bileklik ve yüzük modellerinin yanı sıra aynı zamanda Mysilvers küpe modelleri de oldukça şık tasarımlar ile karşınıza çıkıyor. Farklı taş özellikleri ile tasarlanan küpe modelleri, taşlı ağır modellerin yanı sıra küçük taşlı modeller arasında birçok seçenek sunuyor. Küpe modellerinde kullanılmış olan taşlarda ve küpe yapısında herhangi bir bozulma durumu yaşanmaz. Oldukça kaliteli olan malzeme ve gümüş yapısı sayesinde kulaklarda yara ya da tahrişe de neden olmaz. Küpe modelleri arasında en ağır olan model, zümrüt yeşili taşlar ile hazırlanmış olan modellidir. Aynı zamanda, zümrüt yeşili taş ile set model de bulunmaktadır. Bu set modelde kolye, küpe ve bileklik takıları bulunmaktadır. Mysilvers tektaş modelleri, gümüş madeni ile hazırlanmıştır. Parmak ölçüsü için standart ölçüler ile hazırlandığı için kendi parmağınıza vereceğiniz siparişte yüzük; büyük ya da küçük gelmez.

Mysilvers Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mysilvers takı modelleri sizler için hazırlanmış olan farklı seçenekler ile size sunuluyor. Takılarda kullanılmış olan malzemeler oldukça kaliteli bir yapıya sahip olduğu için her cilt yapısına uyum sağlar. Bu sayede, takıdan kaynaklı oluşan ciltte tahriş durumu yaşanmaz. Takı modelleri, taşlı olan modeller ile ön plana çıkıyor. Taşlı olan modellerde kullanılan taş çeşitleri ise genellikle takılarda tercih edilen farklı taş çeşitlerinden yapılmıştır. Bu nedenle de oldukça tercih edilen takı modelleri olarak yerlerini almışlardır. Yüzük modelleri arasında yer alan Mysilvers tamtur yüzük modelleri, taşlı bir tasarım ile hazırlanmıştır. Taşlı tasarım, yüzüğün her yerine yayılmıştır. Bu nedenle de oldukça şık ve gösterişli bir tasarım olarak karşınıza çıkar. Tamtur yüzük modelleri, tek sıralı ya da birkaç sıralı olarak karşınıza çıkabilir. Tasarım açısından aynı fakat büyüklüğü konusunda bir değişiklik yaratmaktadır. Taşlı tasarımları seven kadınlar için oldukça hoş bir seçenek olan tamtur modeller, son yılların en fazla tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Sade tasarımı seven kadınlar için elbette ki harika bir seçenek olacak olan Mysilvers halka yüzük modelleri klasik halka alyans modeli ile karşınıza çıkıyor. Üründe kullanılan maden yapısı gümüş madenidir. Ayrıca dilerseniz altın kaplama dilerseniz de gümüş olarak sizlere sunulabilmektedir. Ürün oldukça talep gören bir ürün olarak yerini almaktadır. Sade olduğu halde oldukça şık bir görünüm sunan model, sadeliği seven kadınların tercihleri arasında ilk sırada olacaktır. Halka şeklinde olan yüzüklerin yanı sıra, zümrüt yeşili taş ile tasarlanmış olan yüzük modelleri ve aynı zamanda farklı taş çeşitleri ile sizlere yüzük olarak birçok seçenek sunuluyor. Taş sevmeyen ve halka yüzüğü oldukça sade bulanlar için oymalı olan yüzük modelleri de bulunmaktadır. Mysilvers halhal modelleri zincirli, ipli modellerin yanı sıra taşlı modelleri ile sizlere birçok farklı tarza seçenek sunuyor. Genellikle halhallar, kullanılan malzemelerin kalitesizliği nedeni ile fark edilmeden kopmakta ve kaybolmaktadır. Bu durumun yaşanmaması için size sunulan bu halhal modelleri oldukça kaliteli bir çalışma ile hazırlanmıştır. Halhal modelleri, ipli modellerde kullanılan taşlı tek modellerin yanı sıra; zincirli ve taşlı olan modelleri ile de ön plana çıkmaktadır. Takı bir kadının giyim konusunda tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle de kadın için takı olmazsa olmazdır. Siz de takı modellerini incelemek ve size sunulan birçok ürün seçeneklerini incelemek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.