Pitho Saf Spirulina Tozu

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün son kullanma tarihi (SKT) nedir?
Ürünleri gönderen satıcıların elindeki stoklara göre ürünlerin SKT'si değişebilmektedir. Satıcıya soru sor kısmından ilgili satıcıya gönderilecek ürünün SKT 'sini sorarak öğrenebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Pitho Saf Spirulina Tozu

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • Pitho Spirulina %70 Vegan ve tamprotein içeriğiyle Türkiye'de tektir. İçeriğindekiyapısı 9 esansiyel aminoasiti de içerir. Doğanın en zenginbesin kaynaklarından biridir. Ayrıca B-kompleks vitaminleri, c-phycocyanin,klorofil, beta-karoten, E vitamini ve diğer mineraller açısından da zengindir. Pitho Spirulina, oksidatif hasara karşı korumasağlayabilen harika bir antioksidan kaynağıdır. Ana aktif bileşeni olanfikosiyanin serbest radikallerle savaşır ve inflamatuar sinyal moleküllerininüretimini engeller. Böylece etkileyici antioksidan ve anti-inflamatuar etkilersağlar. Yüksek tansiyon
  • kalp krizi, felç ve kronik böbrek hastalığıda dahil olmak üzere birçok ciddi hastalığın ana nedenidir. Pitho Spirulina'nın kan basıncını düzenlemeye yardımcıolduğu ilgili araştırmalarda gösterilmiştir. Pitho Spirulina'nın üstün hasat kalitesi sayesinde,içerdiği l-triotofan günlük l-triptofan ihtiyacının tamamını karşılar ve streslebaş etmeye yardımcı olur. Geniş vitamin ve mineral yelpazesi, içerdiği 18 aminoasit vesağlıklı klorofil zenginliği ile Pitho Spirulina, günlük rutininizdeisteyeceğiniz bir süper besin ve FAO onu “Geleceğin Gıdası” olarak tanımlıyor! Pitho ile size hem temiz su kaynaklarında doğru koşullardayetiştirildiğine hem de doğru yöntemlerle hasat edildiğine emin olacağınızeşsiz Spirulina'yı sunuyoruz. Pitho Spirulina %70 protein, %14 c-phycocyanin içeriği,periyodik olarak tekrarlanan paylaşıma hazır tertemiz 3. taraf analizleriylesizi bekliyor. Kullanım önerisi: Optimum sonuçlar için günde 1-2 kez 250 ml doğal meyvesuyuyla, kefirle veya smoothie ile 1 dolu çay kaşığı Pitho Spirulina’yı iyicekarıştırın. Siparişinizle birlikte küçük bir tarif broşürü de iletilmektedir. Miktar: 100 Gr X2 = 200 Gr İçindekiler: %100 Saf Spirulina Tozu. Şeker içermez, Tatlandırıcı içermez, Aroma içermez, Koruyucu içermez, Renklendirici içermez.
Geri Bildirim Ver