Marka
Form
Set İçerik Adeti
Fiyat
Aroma
Çeşit
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sidefer

" araması için 23 sonuç listeleniyor
Sidefer Damla 30 ml ( 1 ADET )
Kargo Bedava

SideferDamla 30 ml ( 1 ADET )

990 TL
Sepete Git
Sidefer 20 Sticks ( 1 ADET )
Kargo Bedava

Sidefer20 Sticks ( 1 ADET )

990 TL
Sepete Git

Etkili Sidefer Ürünleri Trendyol'da!

Sidefer damla, içerisinde bulunan 7 mg demir minerali ile bebeğinizin kan yapım sürecinde rol oynayan bir demir takviyesi ürünüdür. Bebekler kendi demir depoları ile doğmuş olmasına rağmen bir süre sonra vücutlarındaki demir miktarı azalış gösterir. Bebeklerinizin demir takviyesini karşılamak için Sidefer ürününü tercih edebilirsiniz. Bebeklerde yorgunluk, bitkinlik, ten renginin değişmesi, nefeste yaşanan darlık gibi etkilere sebep olan demir eksikliği, önemli sorunlara neden olabilir. İstenmeyen durumların ortaya çıkmaması için hemen müdahale yapabilirsiniz. Bebeklere demir takviyesi yapılmadan önce kan tahlili yapılıp alyuvar miktarı ortaya çıkarılır. Kullanım şekli ise oldukça kolaydır. Tozu, bir miktar su içerisine dökerek kullanabilirsiniz. Pratik kullanım olanağı sağlayan ürün, ebeveynlerin memnuniyetini kazanır. Sidefer kapsül, bebeğinizin bağışıklığını güçlendirmeye destek olur. İçerisinde vitamin ve demir bulunan takviye amaçlı bir gıda ürünüdür. Sidefer toz içerisinde vitamin B12, demir, vitamin C, folik asit, vitamin B6 bulunur. Günlük olarak 1 kaşık şeklinde yetişkinlerin kullanması önerilir. Sidefer kan ilacı, yaş grubu olarak 4-10 yaş aralığını kapsayan bir üründür. Sabah-akşam, yemekle beraber 10 damla olacak şekilde içebilirsiniz. Aynı zamanda yarım bardak suya damlatarak içebilirsiniz. Böylelikle katı veya sıvılarla birlikte tüketmeniz mümkün olur. Pratik kullanım imkanlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin sağlığı için avantajlı kullanım alanına sahip olan ürünlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Özellikleri ile Beğeni Toplayan Sidefer Çeşitleri

Özellikleri ile Beğeni Toplayan Sidefer Çeşitleri

Sidefer stick içerisinde yer alan vitaminler, folik asit ve demirle sağlıklı bir takviye edici gıda seçeneğidir. Sıklıkla tercih edilen bir ürün çeşidi olarak ön plana çıkar. Sidefer şase içerisinde sukrozomiyal demir, vitamin C, vitamin B6 ve vitamin B12 vardır. Günde 1 şase alınması tavsiye edilen bir üründür. Folik asit olarak 150 mcg bulunan takviye edici bir gıdadır. Vücuttaki hücrelerin yenilenmesine ve yeni hücrelerin oluşmasına katkıda bulunur. Folik asitin özellikleri dikkat çekicidir. Kemik iliğinde kırmızı ve beyaz kan hücrelerinin yapımı destekler. RNA ve DNA yapımı ile hücrelerin enerji ihtiyacı karşılamak amacıyla karbonhidratların dönüştürülmesini sağlayan bir ürün içeriğidir. Sidefer tablet, 4-10 yaş grubu çocuklar için sabah veya akşam 10 damla yarım bardak suyla karıştırılarak kullanılması tavsiye edilir. İçerisinde bulunan vitamin ve demir ile takviye edici sağlıklı bir ürün çeşidi sunar. Sidefer şurup, bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirerek gelişimine yardımcı olur. Bu seçenek ile bebeğinizin sağlığını güven altına alabilirsiniz. Demir takviyesi alınmadığı zaman bağışıklık sistemi zarar görebilir. Bu sebeple bebeklerinizin bağışıklık sistemini güçlendirmek için demir ilacı Sidefer tercih edebilirsiniz. Bu seçenek, yiyeceklerden gerekli olan demir miktarını karşılayamayan bebekler için olası anemi riskini önleyerek koruyucu özelliklere sahiptir. Derin dondurucu alanında saklanması tavsiye edilmeyen bir seçenektir. Kullanmadan önce çalkalanması tavsiye edilir. Takviye amaçlı gıda çeşitleri, normal beslenmenin yerine geçmeyen ve kesinlikle ilaç olmayan gıdalardır. Yaş sınırı olarak 4-10 yaş arası görünse de çocukların kullanımından önce doktoruyla görüşmenizde fayda vardır. Doktorundan onay aldıktan sonra güven içinde kullanabilirsiniz. Hekiminiz ürün için doz sınırlaması yapmadıysa bebeğinizin kilosu başına 1 damla şeklinde kullanabilirsiniz. Peynir, yoğurt, süt gibi ürünlerin kullanımından önce ve sonrasında birer saat ara ile tercih edebilirsiniz. 1 ml içerisinde yer alan 7 mg demir minerali, bebeğinizin kan yapım sürecinde önemli rol oynar. Bebeğinizin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde gelişim göstermesine destek olmak amacıyla bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Sidefer online olarak bulabilirsiniz. Online olarak satışa sunulan ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Benzersiz İçeriğiyle Dikkat Çeken Sidefer Tavsiyeleri

Benzersiz İçeriğiyle Dikkat Çeken Sidefer Tavsiyeleri

Sidefer kan hapı, bebeklerin demir takviyesini karşılayarak faydalı bir ürün seçeneğine sahiptir. Sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almayı başarır. Hijyenik kullanım imkanıyla konforlu bir ürün sunar. İlgi çekici ve faydalı özelliklere sahip olması ile tavsiye edilir. Birçok müşteriden tam not alan Sidefer tavsiye edilen sağlıklı ve geliştirici özellikleri ile size eşsiz bir ürün deneyimi yaratır. Bebekler, demir depoları ile doğmuş olsalar bile bir süre sonra vücutlarında demir oranı azalış gösterir. Sidefer çeşitleri, bebeklerin anne sütünden veya yiyecek çeşitlerinden gerektiği ölçüde demir alamadıkları durumda anemi hastalığının oluşmasını önler. Doktor önerisi olmadan tercih etmemeniz önemlidir. Demir takviyesi olması sebebi ile gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmaması konusunda doktora danışmanız önerilir. Sidefer folik, kan hücrelerinin taşınmasına yardımcı olur. Kan dolaşımında etkin rol oynayan akyuvar ve alyuvarların yapısını güçlendirir. D vitamini ise güçlü kemikler oluşturmak ve korumak için önemlidir. Kemik bozukluklarını tedavi etmek ve önlemek amacıyla kullanılan bir seçenektir. Bu seçenekleri, sağlıklı ve güçlü görünmek için tercih edebilirsiniz. Bebeklerde kullanımı altıncı aydan itibaren başlar. Bebekler, altıncı aya ulaştığında doktorlar tarafından demir takviyesi yapılması tavsiye edilebilir. Damla içerisinde ksantan gam, su, maltodekstrin şeklinde kıvam artırıcı maddeler ve aroma verici olarak süt aroması bulunur. Sidefer demir minerali, sukrozomiyal teknolojisi ile üretilen bir üründür. Bu teknoloji sayesinde dış katmanında yer alan yapıların korunmasını sağlar. Böylece biyoyararlanımı artırarak midenizi korumanız için yardımcı olur. Sidefer multivitamin, vücudun dinç ve enerjik olmasını sağlar. Vücudun eksikliğini çektiği vitamin ve minerallerin vücuda kazandırılmasında etkili rol oynar. Vücudunuzun vitamin eksikliklerini gidermek ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için Trendyol’dan Sidefer satın alabilirsiniz.

Avantajlı Sidefer Fiyat Seçenekleri

Avantajlı Sidefer Fiyat Seçenekleri

Sidefer kampanya seçeneklerini inceleyerek bütçenize göre kararlar verebilirsiniz. Sidefer’in, yetişkinler ve çocuklar için kullanılan seçenekleri vardır. Ürünün kullanmadan önce çalkalanması önerilir. Ürünü sulandırma işleminden sonra 4 derece buzdolabında saklamanız gerekir. Yetişkinler için uygun olan ürünü sprey formu ile kullanımı kolay ve emilimi hızlı bir seçenektir. Renklendirici, koruyucu, tatlandırıcı ve şeker içermeyen bir ürün olarak yer alır. Kemiklerin, kas yapılarının, dişlerin korunmasına, fosfor ve kalsiyum miktarlarının güçlendirilmesine destek olur. Sidefer çocuk müşterileri için anne sütünden ve yiyeceklerden yeterli demiri alamadıkları yardım eder. Anemi riskine karşı koruyucu olarak kullanılan takviye edici bir gıda çeşididir. Halsiz kalma veya yorgun düşme gibi problemlerden kurtulmanıza katkıda bulunan bir seçenek olarak yer alır. Tüketim kolaylığı sunan damlalık aparatlı ürün seçeneği, yüksek miktarda D vitamini barındırır. Çocuklarda büyüme ve kemik gelişimi gerekli olan bir vitamindir. Sidefer kullananlar, bebeklerin gelişimi ve sağlıklı şekilde büyümeleri için doktorlarıyla görüştükten sonra takviye edici gıdalardan memnun kalır. Hazırlanması son derece kolay olan ve demir eksikliğini gidermek amacıyla kullanılan bu seçenekler, pek çok müşteriden tam not alan özellikleri ile büyük ilgi görür. Sidefer yorum ve önerilerine bakarak ürünü kullanan müşterilerin görüşlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede ürünü satın alma tercihini yapabilirsiniz. Ürünlerle ilgili kapsamlı bilgileri Sidefer prospektüs kısmından edinerek rahat bir şekilde karar verebilirsiniz. Beğeni kazanan bu seçeneği güven içinde satın alıp ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Sidefer fiyat seçenekleri ve kalitesi açısından son derece cazip bir seçenektir. Belirlenen satış rakamları, farklı bütçelere uyumluluk göstermeyi başarır. Sidefer indirim ve kampanyaları, avantaj elde edebilmenize yardımcı olur. İndirimli olarak satılan çeşitleri Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.