Yıldızlı Ürünler
Model
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Renk
Fiyat
Mikrofon
Bluetooth Versiyon
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Urbanears

" araması için 34 sonuç listeleniyor

Urbanears

Urbanears ile Profesyonel Müzik Deneyimi

Müzik çağlar boyu ilgi çekmektedir. Farklı tarzların bir araya gelerek oluşturduğu müzikleri daha verimli ve net bir şekilde dinlemek adına siz de kaliteli müzik aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Urbanears tarafından üretilen pek çok farklı seçenek arasında yer alan kulaklık seçenekleri her kullanıcının zevkine uygun olarak üretilen alternatifleri ile sizlere mükemmel bir müzik deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Geliştirilen pek çok farklı kulaklık seçeneği ile siz de aradığınız modeli bulmakta zorlanmayacaksınız. Kulaklık alternatifleri müzikseverleri olduğu kadar profesyonel müzik yapan kullanıcıları da direkt olarak memnun etmeyi başarıyor. Sesleri daha net bir şekilde duymanız açısından sizlere mükemmel bir performans sağlayan kulaklık modellerini tercih ederken siz de markanın tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. Üretilen ürünlerdeki şık tasarım aynı zamanda mükemmel ses kalitesi ile birleşerek en düşük sesleri bile daha verimli bir şekilde duymanızı sağlıyor. Kulaklık tercihi yaparken ürününüzün kulak üstü mü kulak içi mi yoksa klasik mi olacağına karar vermek de müzik dinleme deneyiminizin daha keyifli bir hal almasına yardımcı olacaktır. Kulaklarınızın yapısına uygun olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler sayesinde siz de müzik dinlerken yüksek verim imkanına erişebileceksiniz. Tasarlanan ürünler görünümleri ile sizlere aradığınız seçeneği bulma noktasında kolaylık sağlıyor. Canlı renk seçenekleri ile popüler trendlere uygunluk gösteren bu seçenekler aynı zamanda sade renk alternatifleri ile de zamansız bir görünümü sizlerle buluşturmaktadır. Her kullanıcının vazgeçilmezi haline gelen gerek iletişim için gerekse müzik dinlemek için tercih edilen kulaklık seçenekleri ile sesleri daha temiz duyabilecek ve arzu ettiğiniz tüm şarkıları mükemmel bir şekilde dinleyebileceksiniz. Markanın özel olarak tasarladığı Urbanears kulaklık seçenekleri ile siz de hem performans olarak hem de görünüm olarak sizlere aradığınızı veren modellere sahip olabilirsiniz. Kulaklık modellerinde sunduğu kalite sayesinde dünyanın her noktasında gerek genç kullanıcılar tarafından gerekse yetişkin kullanıcılar tarafından tercih edilen markanın ürünleri ile siz de kendi zevkinize uygun modeli kolaylıkla bulabileceksiniz. Geliştirilen seçeneklerdeki konfor da tasarımın kendinize özgü oluşundan kaynaklanmaktadır. Satışa sunulan her ürününde kullanıcıların kulak sağlığını da koruma altına almayı hedefleyen marka sayesinde siz de sağlığınızı koruyabilecek ve müzik zevkinizin daha profesyonel bir hal almasını kolaylaştırabileceksiniz. Gerek kulak üstü seçenekleri ile gerekse kulak içi seçenekleri ile dinlemek istediğiniz her içeriği sizlere pürüzsüz bir şekilde sunan marka sayesinde siz de yüksek performansın keyfini doyasıya çıkarma imkânına sahip olacaksınız. Urbanears Türkiye pazarında da kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanarak siz de ömür boyunca kullanabileceğiniz kaliteli modellere sahip olabileceksiniz.

Urbanears Kulaklık Modelleri ile Teknik Özelliklerden En İyi Şekilde Yararlanma Fırsatı

Eğer kulaklıkta siz de hafifliğe önem veriyorsanız markanın tasarlamış olduğu kulak içi modelleri tercih edebilirsiniz. Kablolu yapısı ile telefonlarınıza kolaylıkla uyum sağlayan bu ürünler hafifliği sayesinde dilediğiniz her yerde sizlere mükemmel bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Geliştirilen ürünlerde sunulan yüksek performans aynı zamanda konforlu kullanımı da beraberinde getirmektedir. Markanın geliştirmiş olduğu Urbanears kulak içi modelleri kulaklarınızın yapısına uygun iç silikonu ile daha iyi duymanızı ve kullanım süreci boyunca kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamaktadır. Kulaklarınızın yapısını bozmamaya özen gösteren bu ürünler hafifliği ile çantanızda daha az yer kaplıyor. Gerek erkek gerekse kadın kullanıcılar için şıklık olanağı sunan bu ürünler sayesinde siz de arzu ettiğiniz görünümlere uygun seçenekleri bulabileceksiniz. Kulak içi kulaklık seçenekleri dışarıdan gelen sesleri mükemmel bir şekilde absorbe eden dinamik yapısı ile sizlere yüksek performans sağlıyor. Bu sayede müzik dinlerken ya da telefonla konuşurken siz de dışarıdan gelen seslerin müziğinizi bölmesini engelleyebileceksiniz. Geliştirilen ürünlerdeki bu konfor olanağı sayesinde müzik deneyiminiz daha verimli bir hal alacaktır. Kullanım süreci boyunca sizlere yüksek performans sunan markanın kulak içi seçenekleri renk alternatifleri ile de aradığınızı bulmanız noktasında sizlere kolaylık sağlamaya devam ediyor. Markanın sunduğu renk seçenekleri canlı alternatifleri ile sizlere dinamik bir şıklık sunmaktadır. Modern hayatın canlılığına ayak uyduran bu tasarımlar sayesinde siz de kombinleriniz ile uyumlu seçeneklere sahip olabileceksiniz. Markanın ürettiği kablolu seçenekler arasında en çok tercih edilen model olan kulak içi seçeneği ile siz de bozulma riskine karşı önlem almış olacaksınız. Dayanıklı dış yüzeyi sayesinde herhangi bir kazaya karşı yüksek performans sergileyerek kalitesinden ödün vermeyen bu kulaklık seçenekleri aynı zamanda bozulma ihtimalini de sıfıra indiriyor. Telefon ile temas halinde olan yerlerindeki yüksek kablo kalitesi sayesinde siz de ürünlerinizin daha uzun ömürlü olduğunu görebileceksiniz. Tasarımda yenilik ve kaliteyi aynı çatı altında toplamayı başaran markanın kulak içi seçenekleri silikon açısından kendi kulağınıza uygun alternatifi de sizlere sunmayı ihmal etmiyor. Bu sayede siz de kulaklarınızın rahatını bozmayacak seçenekler ile dilerseniz müzik dinleyebilecek dilerseniz telefon görüşmesi yapabilecek arzu ederseniz de dizi veya film izlemeye devam edebileceksiniz.

Urbanears Kablolu Kulaklık Seçenekleri ile Yüksek Kalite

Üretildiği günden bu yana her kullanıcının gerek iletişim kurmak adına gerekse müzik dinlemek adına tercih ettiği kulaklık seçenekleri bilinen en klasik versiyonu olan kablolu seçenekleri ile günümüzde de kaliteli kullanım olanağı sunmaya devam etmektedir. Geliştirilen bu ürünler telefondaki radyasyonu sizden uzaklaştırma noktasında daha iyi bir performans sağlıyor. Telefonu direkt olarak kulağınıza götürmek telefonunuzun yaydığı radyasyon dalgalarının direkt olarak beyninize gitmesine neden olabilmektedir. Bu durum ileride meydana gelebilecek sağlık sorunlarına yol açabileceğinden siz de telefon konuşmalarınızı markanın üretmiş olduğu kulaklık seçenekleri ile yapabilirsiniz. Kablolu olarak satışa sunulan ve kulak içi tasarıma sahip olan bu ürünler daha iyi bir duyma deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Geliştirilen bu ürünlerdeki silikon iç yüzey kulaklarınıza zarar vermeyen hassas yapısı ile sağlığınızı da koruma altına alıyor. Silikon tercihi yaparken kulağınıza uygun seçeneği değerlendirmek oldukça önemlidir. Eğer kulağınıza büyük gelecek iç silikon seçeneklerini tercih ederseniz hem müzik dinlerken yeterince verim alamazsınız hem de kulaklarınızın ağrımasına neden olabilirsiniz. Yine aynı şekilde küçük seçenekleri tercih etmek de sizlere kullanım noktasında zorluğa neden olacaktır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına markanın ürettiği ve her kulak yapısına uygun olarak tasarladığı seçenekleri temin edebilir ve konforlu kullanım olanağını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Müziğin getirdiği neşeyi tasarımlarındaki canlı renklerle besleyen marka sayesinde siz de kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz alternatiflere sahip olabileceksiniz. Geliştirilen ürünlerdeki yüksek ses kalitesi kulak sağlığınızı bozmayan yapısı ile de dikkat çekiyor. Tarihsel süreçte değişim gösteren kulaklık seçeneklerinin görünümünü ve kalitesini belirleyen marka ile siz de daha şık seçeneklere sahip olabileceksiniz. Markanın geçmişten bugüne gelen köklü tarihi üretim noktasında tecrübeyi sizlere sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sizlere en uyumlu içerikleri sunmayı başaran marka sayesinde siz de müzik deneyiminizi daha profesyonel bir hale getirebileceksiniz. Şık, eğlenceli ve profesyonel bir deneyim yaşamak adına markanın tasarladığı Urbanears Jakan gibi ürünleri tercih edebilir ve dinamik görünümler ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Her kullanıcının zevkine hitap eden seçenekleri satışa sunmaya devam eden marka sayesinde siz de yüksek performansın olanaklarından yararlanabileceksiniz. Gerek renk alternatifleri gerekse tasarım alternatifleri olarak her yaştan kullanıcıya arzu ettikleri performansı sunan marka dünyaca ünlü tasarımlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Müzikte kaliteye önem veriyorsanız siz de markanın tasarladığı kulaklık alternatiflerini tercih edebilir ve uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz seçenekler ile dilediğiniz müziğin ritmine kendinizi kaptırabilirsiniz.

Urbanears Kulaklık Modelleri ile Ürün Çeşitliliği

Kulaklık adına ürettiği her seçenek ile uzun yıllara dayanan tecrübesini konuşturmaya devam eden marka geliştirdiği kulaklık alternatiflerinde farklı görünümlere ve kullanışlı teknik özelliklere yer vermeye devam ediyor. Örneğin kulaklık tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri olan Sub frekansı olmalıdır. Sub frekansı olarak bilinen bu frekans bas seslere yani daha kalın seslere verilen addır. Kalın sesleri daha iyi bir şekilde duyabilmeniz ve parçanın gidişatına daha iyi bir şekilde adapte olabilmeniz adına tasarlanan bu ürünler ile siz de daha temiz bir müzik deneyimi yaşayabileceksiniz. Markanın Sub frekansı açısından sunduğu yüksek performans gerek kulak içi seçeneklerinde gerekse Urbanears kulak üstü kulaklık seçeneklerinde sizlere sunulmaya devam ediliyor. Özellikle daha az yer kaplayan yapısı ile pek çok kullanıcının beğenisini kazanan kulak içi modellerinde belirgin bir şekilde kendini gösteren bas seslerin temiz yapısı sizlere en düşük notaları bile daha verimli bir şekilde duyma avantajı sağlamaktadır. Sizler de gerek profesyonel gerekse amatör şekilde müzikle ilgileniyorsanız markanın üretmiş olduğu kulaklık seçeneklerini tercih ederek sesleri daha net duyma avantajından yararlanabilirsiniz. Bu sayede müzik kulağınızı geliştirebilir ve dilediğiniz eseri daha rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz. Profesyonel bir deneyim sunması nedeniyle müzisyenlerin de ilk tercihi olmayı başaran marka ile kulak sağlığınıza da zarar vermeyeceksiniz. Kulak içi seçenekleri son dönemdeki popülaritesini artırırken markanın sunduğu sağlıklı içerik sayesinde de kulaklarınızı koruma altına almayı başarıyor. Markanın gelişildiği kulak içi seçeneklerinde sunduğu ideal silikon seçenekleri kulaklarınızın yapısına zarar vermeyecek şekilde geliştirildiğinden siz de arzu ettiğiniz müzikal kaliteyi sağlıklı alternatifler ile temin edebileceksiniz. Aynı zamanda yanlış tercih edilen kulak içi kulaklık seçenekleri kulak zarına hasar vereceğinden siz de kalitesinden emin olduğunuz markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ürettiği her ürün ile dünyanın pek çok noktasında ilk tercih edilen marka olmayı başaran Urbanears geliştirdiği her seçenek ile kulak sağlığınızı koruma altına alıyor ve aynı zamanda sesleri daha net bir şekilde duymanızı da kolay hale getiriyor. Kulak içi kulaklık seçeneklerinde uygun alternatiflere sahip olmamak kulaklarınızın ilerleyen süreçlerde geçici ya da kalıcı duyu kaybı yaşamasına neden olabilmektedir. Yalnız kulak içi seçenekleri adına değil aynı zamanda kulak üstü seçeneklerinde de kullanıcıların yaşayabileceği bir durum olan bu soruna karşı önlem almak adına markanın tasarladığı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Marka insan sağlığını tehlikeye atmayan içerikleri ile sizlere aradığınız kaliteyi sunmaya devam ediyor. Kulak içi seçeneklerde bakteri oluşumunu en aza indirmeyi hedefleyen silikon yapılar sayesinde kulağınızın hasar almasını engelleyen marka ile siz de hem sağlıklı hem de performans olarak size en çok hitap eden seçeneği kolaylıkla bulabileceksiniz. Urbanears Sumpan gibi birden fazla seçenek dayanıklı yapıları ve mükemmel görünümleri ile sizlere kalite sunarken aynı zamanda kulak sağlığınızı tehlikeye atmanızı da engelliyor. Bu sayede siz de yaşanabilecek sorunlara karşı önceden güvenli bir önlem alma şansına sahip olacaksınız

Urbanears Bluetooth Kulaklık Seçenekleri ile Teknolojik Bir Deneyim

Markanın tasarlamış olduğu her seçenek teknik özellikleri ile müzik deneyiminizi daha keyifli bir hale getirmektedir. Gelişen teknolojiye kayıtsız kalmayan marka ürettiği ürünlerde yeniliklere yer vererek kullanımı daha avantajlı bir hale getirmeyi planlıyor. Son dönemde üretilen ve pek çok kullanıcının ilk tercihi olmayı başaran Urbanears Bluetooth kulaklık seçenekleri pratik kullanım olanağı, şık yapısı ve dayanıklılık avantajı ile dikkat çekerken aynı zamanda sizlere hafiflik imkanı da tanıyor. Özellikle gün içinde yoğun bir tempoya sahipseniz ya da spor yaparken daha rahat edebileceğiniz ürünlere sahip olmak istiyorsanız bluetooth özelliğine sahip olan modeller tam size göre. Kablolu seçenekler dayanıklı yapıları ile sizlere uzun süreli kullanım sağlamasına rağmen spor faaliyetleri gibi sürekli hareket etmeniz gereken durumlarda size zor anlar yaşatabiliyor. Kablonun dolanması, size performans açısından olumsuz bir etki yaratacağından siz de markanın özel olarak geliştirdiği ve son dönemde en çok tercih edilen seçeneği olan Bluetooth kulaklık modelini tercih edebilirsiniz. Herhangi bir kablo bağlantısı gerektirmeyen bu ürünler sayesinde siz de kolaylıkla sporunuzu yapabileceksiniz. Özellikle koşu gibi antrenmanlarda sizlere hareket kabiliyetini kısıtlamama noktasında mükemmel bir deneyim imkanı tanıyan bu kulaklık alternatifleri ile hareketlerinizi yaparken daha iyi hissedeceksiniz. Kulaklarınıza tam oturan bu modellerin spor yaparken ya da koşu esnasında düşme oranı da sıfıra yakındır. Bu durum sizlere tereddütlü hararet etmeme noktasında daha yüksek verim sunacağından siz de özgürce koşabilir ya da dilediğiniz hareketi tereddüt etmeden yapabilirsiniz. Yoga pilates gibi egzersizlerinizde de sizlere eşlik edebilecek bu kulaklık seçenekleri sayesinde siz de kabloların performansınızı düşürmesini engelleyebileceksiniz. Siz de markanın Bluetooth destekli ürünlerini tercih ederek sporu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Urbanears Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birbirinden farklı tasarımı sizlerle buluşturan marka gerek spor yaparken gerek araba kullanırken tercih edebileceğiniz Urbanears Bluetooth destekli kulaklık seçenekleri ile şehir içinde daha konforlu olmanızı sağlıyor. Dışarıdan gelen sesleri keserek müzik deneyiminizi daha verimli hale getiren bu ürünler ile spor motivasyonunuzu iki katına çıkaran müzikleri keşfedebileceksiniz. Aynı şekilde araba kullanırken tercih edebileceğiniz bu kulaklık seçenekleri ile iletişimde modern çözümler sizleri bekliyor. Tasarlanan ürünlerdeki farklı renk alternatifleri de sizlere zevkinize uygun içeriği bulma noktasında kolaylık sunuyor. Klasik renk seçenekleri arasında yer alan siyah, gri ve beyaz renklerin yanı sıra kırmızı gibi iddialı renklere sahip olan modelleri de değerlendirmeye alabilirsiniz. Urbanears Reimers gibi birbirinden kaliteli seçenekler sizlere her zaman yüksek performans sunuyor. Ürünlerin içeriğinde kullanılan kaliteli bileşenler de sizlere uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım avantajı da sağlamaktadır. Bu sayede siz de kalite açısından kendini kanıtlamış ürünler ile müzik deneyiminizin daha keyifli bir hal almasına yardımcı olabileceksiniz. Markanın ürettiği kulaklık seçenekleri farklı tasarımları ve teknik özellikleri sebebiyle fiyat açısından değişkenlik göstermektedir. Siz de kendi bütçenize uygun seçeneği bulmak ve ürünlerin teknik bilgileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek adına hemen sayfayı inceleyebilir ve bütçenize uygun seçeneği online alışverişte en çok tercih edilen platform olan Trendyol ile kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz.