placeholder
"

Askı

" araması için 27950 sonuç listeleniyor

Askı

Askı

Askılık çeşitleri, yaşam alanlarınızda ve iş yerlerinizde düzenli bir görünüm elde etmek için başvurabileceğiniz en etkili ürünler arasında yer alıyor. Elbiselerinizi, anahtarlıklarınızı, kişisel eşyalarınızı ve sık kullandığınız gereçleri kolayca ulaşabileceğiniz yerlere asabilmenizi sağlayan ürünler, bu sayede son derece pratik bir kullanım şekli sunuyor ve size büyük bir vakit kazandırıyor. Tüm eşyalarınızı rahatça düzenleyebilmenize de yardımcı olan askılık çeşitleri, yaşam alanlarındaki dağınıklığı gidermek isteyenlerin de favorileri arasında bulunuyor. Dilerseniz duvarlara ya da kapı arkalarına monte edebileceğiniz askılıklar, dolap içlerinde de kullanılabiliyor. Elbiselerinizi buruşmaktan koruyan ve farklı kıyafet tiplerinizi gruplara ayırarak muhafaza edebilmenizi sağlayan ürünler, dileyen kullanıcılar için ayaklı olarak da tasarlanabiliyor. Özellikle antrelerde, salonlarda ve yatak odalarında kullanılan ayaklı askılık çeşitleri, zarif görünümleri ve seçkin tasarımları sayesinde dekorasyonunuzu da zenginleştiriyor.

Yaşam Alanlarınıza Farklı Bir Tarz Kazandırın

Askılık çeşitleri, her tarza ve her zevke hitap eden zengin tasarım seçenekleri sayesinde yaşam alanınıza etkili bir tarz kazandırmanıza yardımcı oluyor. Klasik mobilya tasarımlarından hoşlanan kullanıcılar için ahşaptan üretilen modeller, geniş ayakları ve estetik askı bölümleri sayesinde son derece iddialı bir görünüm sergiliyor ve hem evinizde hem de iş yerinizde tercih edebileceğiniz en şık ürünler arasında ilk sıralarda bulunuyor. Ahşap ayaklı askılık çeşitleri, ağırlıklı olarak antre ya da salon girişlerinde değerlendiriliyor ve ortama dışarıdan gelenlerin mont, ceket, çanta ve şemsiye gibi kişisel eşyalarını asması amacıyla kullanılıyor. Ağırlıklı olarak klasik ahşap renklerinde üretilen ahşap askılık modelleri, dileyen kullanıcılar için siyah, beyaz, mavi, sarı, yeşil, kırmızı gibi renklerde de tasarlanıyor. Geniş gövdeleri ve yuvarlak başlıkları sayesinde yüksek ağırlığa dayanabilen ahşap askılık seçenekleri, çok sayıda eşyayı rahatlıkla taşıyabilmeleri sayesinde en kalabalık ortamlar için dahi ideal bir nitelik sergiliyor. Portatif askılık grubuna dahil olmaları sayesinde dilediğiniz an kolaylıkla yerini değiştirebileceğiniz ürünler, dileyenler tarafından şemsiyelik gibi farklı eşyalarla birlikte kullanılabiliyor ve böylece yaşam alanınızda iddialı ve retro bir görünüm oluşturmanız mümkün hâle geliyor. Şapkalarınızı, atkılarınızı, şallarınızı ve diğer tüm kişisel eşyalarınızı asmak için de faydalanabileceğiniz ahşap modeller, koruyucu cilayla kaplanmaları sayesinde yüksek bir dayanıklılık gösteriyor ve deformasyona direnen yapıları ile uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Dilsiz Uşak Seçenekleriyle Dekorasyonunuzu Güçlendirin

Pek çok mobilya ve ev dekorasyon markası tarafından üretilen askılıklar, etkileyici görünümleriyle ev dekorasyonunuzu güçlendiriyor. Benzersiz tarzları ve göz alıcı görünümleriyle beğeni kazanan modeller arasında dilsiz uşak çeşitleri de bulunuyor. Sıra dışı tasarımları sayesinde yatak odalarının vazgeçilmez unsurları arasında yer alan dilsiz uşak askılık çeşitleri, ağırlıklı olarak kaliteli ahşap türlerinden elde ediliyor ve zengin renk seçenekleri sayesinde yatak odası takımlarınızın tümüyle uyum sağlayabiliyor. Abiye ve klasik elbiselerinizi asmanız amacıyla üretilen modeller, en değerli kıyafetlerinizin buruşma ve deformasyon gibi sorunlarla karşılaşmasını önlüyor. Değerli takılarınızı da asabileceğiniz ürünler, hassas yapıya sahip mücevherlerinizin şekil bozukluğuna uğramasının da önüne geçiyor. Biri uzun biri daha kısa olmak üzere iki farklı gövdeden oluşan ürünler, ayrı askı seçeneklerine sahip olmaları sayesinde tek seferde 5 ila 7 farklı kıyafetinizi rahatlıkla muhafaza edebilmenizi sağlıyor. Ahşap elbise askısı kullanmaktan hoşlananların favori ürünleri arasında yer alan modeller, güçlü kaideleri sayesinde denge kaybı, sallanma, devrilme gibi problemlerle karşılaşm��yor ve bu sayede en hassas kumaştan üretilmiş giysilerinizi dahi son derece başarılı bir şekilde koruyabiliyor. Kravat, kemer, kol saati, bileklik gibi farklı eşyalarınızı asmak için de kullanabileceğiniz modeller, etkileyici ve dinamik tasarımları sayesinde hem klasik hem de modern dekorasyon üsluplarına uyum sağlayabiliyor.

Eşek Askılık Çeşitleriyle Sınırları Aşın 

En beğenilen ve en çok tercih edilen askılık seçenekleri arasında, eşek askılık ismiyle bilinen modeller de yer alıyor. Kulis tipinde üretilen modeller, geniş askı alanları sayesinde dilediğiniz kadar elbise ve kıyafetinizi rahatça asabilmenize imkân tanırken çevrelerinin açık olması ile de fark yaratıyor. Tüm elbiselerinizi dışarıdan rahatlıkla görebilmenize olanak tanıyan ürünler, yaşam alanınıza bilindik sınırları aşan bir dekorasyon anlayışı getiriyor. Klasik gardırop modellerinden daha farklı ve modern bir görünüm sergileyen kulis tipi ürünler, yatak odanızda seçkin bir stil oluştururken kıyafetlerinizin göz alıcı tarzlarını da dekorasyon unsuru olarak değerlendirebilmenizi sağlıyor. Profesyonel amaçlarla da kullanılabilen ürünler; tekstil firmalarının, atölyelerin, modaevlerinin ve defilelerin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor. En dekoratif askılık çeşitleri arasında yer alan ürünler, kapaksız tasarımları sayesinde dilediğiniz elbiseye kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor ve böylece size vakit de kazandırıyor. İsterseniz kıyafet askısı, isterseniz de takım elbise askısı olarak kullanabileceğiniz ürünler, farklı renk seçenekleriyle öne çıkıyor. Klasik tasarımlı ürünler, alıştığınız ahşap tonlarında tasarlanıyor ve karyolanızla, bazanızla ve yatak başlıklarınızla kusursuz bir uyum sergiliyor. Modern görünümlü seçenekler ise beyaz, siyah, lacivert gibi renk tonları sayesinde yatak odanıza eşsiz bir hava katıyor. İsterseniz gardırop yerine tek başına kullanabileceğiniz açık elbise askıları, dilerseniz tamamlayıcı unsur olarak da değerlendirilebiliyor. Gardıropta yeterli alan bulunmaması sebebiyle buruşan ve deformasyona uğrayan elbiselerinizi daha güvenli bir şekilde saklamak için faydalanabileceğiniz ürünler, 60 cm ile 100 cm arasında değişen boyutları sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.

Vestiyer Tipi Modelleri Keşfedin

Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden kaliteli modeller arasında, vestiyer tipi seçenekler de öne çıkıyor. Ağırlıklı olarak ev ve ofislerin antre bölümlerinde kullanılan vestiyer askılık çeşitleri, hem portmanto içinde hem de tek başlarına değerlendirilebiliyor. Portmanto askısı çeşitleri, ahşaptan tasarlanan antre dolaplarının açık alanlarına monte ediliyor ve bu sayede dışarıdan geldiğinizde montlarınızı, ceketlerinizi, atkılarınızı, şallarınızı ve çantalarınızı rahatça asabilmenizi mümkün kılıyor. Portmantosuz alanlarda ise kapı girişindeki duvarlardan birine monte edilen askılıklar, alan tasarrufu sağlamaları ile de öne çıkıyor. Giriş kısmı dar olan ya da sade bir dekorasyon anlayışını tercih ettiğiniz mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz vestiyer tipi seçenekler; ahşap, plastik, metal gibi farklı malzemelerden üretiliyor. 3'lü, 5'li, 10'lu gibi seçenekleri bulunan ürünler, ceket askılığı ve mont askılığı olarak kullanılabilmelerinin yanı sıra evinizin ve arabanızın anahtarlarını kolayca muhafaza edebilmenize de yardımcı oluyor. Duvara, yalnızca iki uca takılan birer vida aracılığıyla monte edebileceğiniz ürünler, pratik kullanım şekilleriyle de dikkat çekiyor. Tek başınıza bile kolayca takıp çıkarabileceğiniz askılıklar, metal askı bölümleri sayesinde en ağır eşyaları dahi rahatlıkla taşıyor ve herhangi bir esneme payı bulunmaması sayesinde olası kazaların önüne geçiyor. Ofis askılığı olarak da değerlendirebileceğiniz vestiyer tipi seçenekler, aynı zamanda dükkanlarda ve küçük işletmelerde de tercih edilebiliyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde dilediğiniz stili özgürce yansıtabilmenize olanak tanıyan ürünler, dayanıklı yapılarıyla yıllara meydan okuyor.

Dolap İçi Askılarıyla Yaşamınızı Düzenleyin

Dünya genelinde en çok tercih edilen askı çeşitleri arasında, dolap içinde kullanılan ve eşsiz tasarımları sayesinde her türlü elbise dolabından maksimum verim alabilmenizi sağlayan seçenekler de yer alıyor. Dolap içinde kullanmanız amacıyla tasarlanan modeller ise pantolon askısı, elbise askısı, etek askısı ve gömlek askısı gibi farklı gruplara ayrılıyor. Dolap içi pantolon askısı ve etek askısı seçenekleri, klasik üçgen askı şeklinde tasarlanıyor ve alt alanda biri sağda biri solda olmak üzere iki küçük mandala yer veriyor. Bu sayede eteklerinizi ve pantolonlarınızı mandallar aracılığıyla rahatça sabitleyebilmenize olanak tanıyan askılar, ütü bozulması ve buruşukluk sorunlarının önüne geçiyor. Mandallı askı modelleri, aynı zamanda gelinlik, gece elbisesi, abiye kıyafet gibi özel parçaları muhafaza ederken de kullanılabiliyor. Pantolon askısı çeşitlerinde ayrıca kemer asmak için küçük birer dil bulunuyor ve bu sayede pantolon ve kemerlerinizi en uygun kombinler halinde gruplayarak muhafaza etmeniz mümkün oluyor. Gömlek askısı çeşitleri ise ahşap, metal ya da plastikten üretiliyor ve diğer askılara nazaran daha geniş alanlı bir üçgen şeklinde tasarlanıyor. Omuz etkisi yaratan üçgen gövdeleri sayesinde gömleklerinizi son derece güvenli ve rahat bir şekilde saklayabilmenize yardımcı olan ürünler, aynı zamanda elbise askısı olarak da kullanılabiliyor. Alt bölümlerinde yer alan dil kısımları sayesinde elbisenizi sabitleyebilmenizi ve katlayarak kısaltabilmenizi sağlayan modeller, gardırobunuzda düzenli bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaları ile de beğeni topluyor.

Pratik Askılık Çeşitleriyle Rahat Edin

Dünyanın en başarılı markaları tarafından özenle tasarlanan askı ve askılık çeşitleri, kolay kullanılabilme avantajlarıyla da öne çıkıyor. En pratik askı türleri arasında ise plastik modeller yer alıyor. Son derece hafif bir yapıya sahip olan plastik askı çeşitleri, dilerseniz metal saplı olarak da üretilebiliyor ve bu sayede son derece yüksek bir dayanıklılık gösterebiliyor. Kıyafetlerinizi tek tek asabilmenizi mümkün kılan plastik seçenekler, bu sayede eşyalarınızı dolaptan çıkarırken vakit kaybetmenizi önlüyor. Plastik elbise askısı çeşitleri ise en uzun boylu ve en ağır elbiselerinizi dahi güvenle taşıyabiliyor ve ideal fiyatları ile son derece cazip seçenekler olarak dikkat çekiyor. Plastikten imal edilen ürünler, dilerseniz elbise örtüsü şeklinde de tasarlanabiliyor. Hem takım elbiseleriniz hem de abiye kıyafetleriniz için kullanabileceğiniz örtü tipi askılıklar, askı bölümleri sayesinde elbiselerinizi tüm dolap türlerine rahatça asabilmenize yardımcı olurken zarf tipindeki geniş örtü bölümleri ile kıyafetlerinizi dış etkilere karşı da koruyor. Gelinlik, damatlık, sünnetlik gibi ömür boyu saklamak isteyeceğiniz özel kıyafetlerinizi herhangi bir zarar almadan muhafaza edebilmenizi sağlayan ürünler, şeffaf olmaları ile de kolayca kullanılabiliyor. Dışarıdan bakıldığında içindeki elbisenin hangisi olduğunu rahatça tespit edebilmenize olanak tanıyan şeffaf askı seçenekleri, en beğenilen elbise askısı modelleri arasında yer alıyor. Nem, rutubet, ısı değişimi gibi faktörlerin elbiseleriniz üzerinde deformasyon oluşturmasını önleyen ürünler, hassas kumaş tiplerinden elde edilen elbiseleri saklarken de tercih edilebiliyor.

Kullanışlı Duvar Askıları ile Tanışın

Çeşitli markalar tarafından tasarlanan askı modelleri arasında, kıyafet dışındaki eşyalarınızı ve gereksinimlerinizi rahatça asabileceğiniz seçenekler de yer alıyor. Ağırlıklı olarak duvara monte edilerek kullanılan ürünler, yer kaplamayan özel tasarımları sayesinde dilediğiniz alanda kullanılabiliyor. En çok tercih edilen alternatif duvar askısı çeşitleri arasında ise havlupan seçenekleri öne çıkıyor. Banyolarda ve mutfaklarda kullanabileceğiniz havlupan askılık çeşitleri, ağırlıklı olarak metalden üretilmiş iki koldan oluşuyor ve dirsek bölümünden kıvrılabilmeleri sayesinde havlularınızı rahatça kullanabilmenize olanak tanıyor. Çelikten, kromdan ya da farklı alaşım tiplerinden üretilen modeller, dayanıklı yapıları ile suyla temas halinde bile herhangi bir deformasyona uğramıyor ve paslanma sorunuyla karşılaşmıyor. Duvar tipi pratik askılık seçenekleri arasında anahtar ve şemsiye askılık çeşitleri de yer alıyor. Özellikle çok anahtar kullanılan emlak ofislerinde, inşaat şirketlerinde ve güvenlik odalarında büyük kolaylık sağlayan anahtar asacakları, alt bölümlerinde isim yazma alanı bulundurmaları sayesinde hangi anahtarın nereye ait olduğunu kolayca ayırt edebilmenize yardımcı oluyor. Şemsiyeler için özel olarak tasarlanan duvar modelleri ise yağışlı günlerde kullandığınız ıslak şemsiyeleri kendilerine özel ayrı bir alana asabilmenize imkân tanıyor ve bu sayede diğer askılıklarınızda bulunan kıyafetlerinizin suyla temas etmesini engelliyor. En çok tercih edilen askılık modelleri arasında şal askısı çeşitleri de yer alıyor. Hassas ve ince dokulu kumaştan üretilmiş şallarınızı diğer kıyafetlerinizden ayrı olarak asabilmenize olanak tanıyan ürünler, bu sayede ezilme, buruşma, sökülme, zorlanma, kopma gibi problemlerin oluşumunu önlüyor ve şallarınızın kullanım ömürlerini uzatıyor.  

Bebek Kıyafetlerinizi Özel Askılarla Muhafaza Edin

Bebeğinizin tüm hassasiyeti gözetilerek üretilen bebek kıyafetleri, pamuklu dokuları ve antialerjik yapıları ile öne çıkıyor ve bu sebeple de bebek giysilerini doğru şekilde muhafaza etmeniz büyük önem taşıyor. Bebeğinizin sağlığını daha iyi koruyabilmeniz için üretilen bebek elbise askısı seçenekleri ise, çocuğunuzun tüm kıyafetlerine kusursuz bir koruma gerçekleştirmenizi kolaylaştırıyor. Küçük boyutlu olarak üretilen ürünler, bu sayede bebeğinizin kıyafetlerinin büyük askılıklarda gerilmesini ve deformasyona uğramasını önlüyor. Mandallı ve dilli olarak tasarlanan modeller elbiseden pijamaya, eşofmandan tuluma kadar pek çok bebek kıyafet türünü rahatça asabilmenizi sağlıyor. Bebek kıyafetlerinin hepsini ayrı ayrı asmanız, bebeğinizin sağlığını koruma açısından büyük önem taşıyor. Kıyafetlerin birbirine daha az temas etmesi, elbiselere bulaşan zararlı maddelerin yayılmasını önleyerek bebeğinizin pişik, tahriş ve alerji sorunlarıyla daha az karşılaşmasına yardımcı oluyor. Dileyen kullanıcılar için açık askılık şeklinde tasarlanan ürünler, daha geniş kapsamlı bir koruma isteyenler için ise zarf şeklinde üretiliyor ve kıyafetleri tamamen sarıyor. Plastikten, ahşaptan ya da metalden üretilen çeşitler, küçük çamaşır askılığı grubunda yer almaları sayesinde hem bebek dolaplarına hem de yetişkin gardıroplarına rahatlıkla sığabiliyor. Plastik malzemeli ürünler, hafif tasarımları ile size kullanım kolaylığı sağlarken ahşap ve metal elbise askısı çeşitleri ise son derece dayanıklı olmaları sayesinde tüm bebek giysileri için ekstra koruma sağlıyor.

Düzenleyici Aparatlarla Dolaplarınızı Organize Edin

Askılık modellerinizi daha etkili bir şekilde kullanabilmeniz için, birbirinden pratik askı düzenleyici modelleri üretiliyor. Farklı elbise askılarınızı birbirlerine sabitlemenizi ve tek parça haline getirmenizi sağlayan düzenleyici askılık aparatı çeşitleri, tüm askı modelleri ile birlikte kullanılabiliyor. Plastik, metal ve tahta askı çeşitlerinin tamamını kusursuz bir şekilde organize edebilen ürünler, askılar arasındaki mesafeyi sabitliyor ve bu sayede kıyafetlerinizin dolap içinde birbirine değmesini ve kırışmasını önlüyor. Farklı kumaş türlerinin birbirini olumsuz yönde etkilemesinin önüne geçen düzenleyiciler, dolaplarınızı son derece düzenli bir hâle getirerek size benzersiz bir kullanım kolaylığı da sunuyor. Yaşamınızın her anında ihtiyaç duyacağınız ve benzersiz seçenekleriyle size son derece büyük kolaylık sağlayan askılık türleri ise, dünyaca ünlü markaların ve birbirinden kaliteli ürünlerin buluşma adresi olan Trendyol'da sizin için bir araya geliyor. Eğer siz de birbirinden kaliteli modellerle elbiselerinizi, şemsiyelerinizi, anahtarlarınızı, havlularınızı ve kişisel eşyalarınızı düzenlemek ve yaşam alanınızda çarpıcı bir dekorasyon oluşturmak isterseniz, hemen Trendyol'daki ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun modeli kolayca bulabilir ve cazip askılık fiyatları sayesinde maksimum kaliteye avantajlı koşullarla sahip olabilirsiniz. Üstelik güvenli ödeme, hızlı teslimat ve size özel kampanyalar gibi avantajlar da Trendyol'da sizi bekliyor. Dilediğiniz ürünü sipariş edin, sürprizlerle dolu bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatını kaçırmayın!