placeholder
"

Begonville

" araması için 426 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Yapıları ile Begonville Havlular

Yaşam alanlarını güzelleştiren tekstil ürünleri, her tarza uygun şekilde üretilir. Bütün bireyler, yaşadıkları ortamın kendilerine ait olduğunu hissedebilmeleri için kendi tarzlarını andıran nesnelerin evlerinde kullanılmasını uygun görürler. Farklı tarzları dikkate alarak üretim yapan Begonville; yatak örtüsü, havlu, bornoz, peştemal, koltuk örtüsü, çanta, perde gibi farklı kategorilerde çok çeşitli seçenekleri beğeninize sunan başarılı bir markadır. Hem değişik tasarımlar sunması hem de uygun fiyatlarla birçok ürün kapasitesine sahip olması oldukça tercih edilen modeller arasında yer almasına etki eder. Kullanılan kumaşların %100 doğal ipliklerden üretilmesi uyku sırasında bireylere rahat uyumaları yönünde faydalı olur. Pamuk ipliklerden dokunan örtüler farklı renk ve desenlerde üretilir. Saçaklı ve kahverengi tonlarındaki çift taraflı model, hafif ağırlıktadır. Çok amaçlı ürün plaj çantanızda fazla yer kaplamaz ve ağırlık yapmaz. Yumuşak dokusu sayesinde yaz mevsiminde de farklı alanlarda kullanıma uygundur. Fuşya-turuncu renk birleşimlerinden oluşan model, 850 gr ağırlığındadır. 220x260 cm ölçülerindeki ürün, müslin dokuma tekniği ile işlenerek tasarlanır ve beğeninize sunulur. Uyku anlarınızda cildinizin nefes almasına yardımcı olur. Bambudan ya da pamuktan dokunan iplikler, çevreye zararlı maddeler içermez. Doğal ham madde kullanılması sebebiyle ekolojik dengenin bozulmasını önler. İnsan sağlığı dikkate alınarak üretilen Begonville yatak örtüleri, farklı renklerde ve yatağınızın ebatlarına uygun ölçülerde sizlere sunulur. Tekstil malzemelerinin siparişini Trendyol’dan kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile Ev Tekstilinde Begonville

Farklı Tasarımları ile Ev Tekstilinde Begonville

Evlerin tamamlayıcı ürünleri arasında yer alan perdeler, kombin oluşturma aşamasında renklerine, desenlerine ve modellerine dikkat edilen ev eşyaları arasında yer alır. Son modaya göre işlenen fon, store, zebra ve tül perdeler arasından koltuk takımınızla uyum sağlayan çeşitleri odalarınıza yerleştirebilirsiniz. Ütü gerektirmeyen Begonville design perde, yüksek ısıda yıkanmadan hafif nemli bir şekilde bırakılarak asılır. Çiçekli, çizgili gibi birçok farklı desenden oluşan modeller, eşsiz renkleriyle farkını ortaya koyar. Yere kadar olan uzunluktaki ürünlerden ve kısa ebatlı ölçülere sahip seçenekler arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz. Üretim sonrası taşlama yöntemi kullanılarak kumaşın yumuşak olması ve nefes alan bir dokuya sahip olması sağlanır. 160x240 cm ölçülerindeki gri, mint, turkuaz, bej renkli tek kişilik yatak örtüleri çift taraflı yüzeye sahiptir. Alt kısımlarının elle bağlanan saçakları ile doğal bir görünüm oluşturulur. Çift kişilik yataklar için tasarlanan Begonville çift kişilik yatak örtüsü modelleri ile uyku odalarınızın görünümünü değiştirebilir, canlı renkler ile odalarınızı aydınlatabilirsiniz. 130x180 cm ölçülerindeki Begonville koltuk örtüsü; mint, bej, hardal ve pembe renkleriyle yataklarda da kullanılabilir şekilde üretilir. Sıcak tutan dokusu kış aylarında bedeninizin üşümesini önler. Hafifliği ve sıcak tutma özelliği ile Begonville Troy serisi, 4 katlı dokuya sahiptir. 130x170 cm ölçülerindeki kumaş, 500 gr ağırlığı ile dış mekanlara da kolaylıkla taşınır ve pikniğinizin keyifle tamamlanmasına imkan tanır. Açık gri, koyu gri, mint, bej ve pembe renkleri ile her ortamda kullanıma uygundur. Çeşitli ürünlerin yanında çanta, tunik, peştemal gibi farklı kategorilerde çeşitli seçenekler sunan markanın tüm ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Tüm modellerin ebatlarını, renklerini ve desenlerini inceleyebilirsiniz. 50x10 cm ebatında baş havlusu ve 100x150 cm ölçüsünde banyo havlusu ile ikili takım olarak beğeninize sunulan hamam takımı, gül motifleriyle donatılarak işlenir. Kadınlar için tasarlanan bu modelin yanı sıra erkekler için de farklı bir desene sahip olan gri renkli seçenekleri de vardır. Bunlar 4 parçadan oluşan takımlardır. Begonville havlu online satış imkanı ile Trendyol’da sizi bekler.

Zengin Ürün Çeşitliliğiyle Begonville

Zengin Ürün Çeşitliliğiyle Begonville

Çeşitli kategorilerde tasarlanan ürünlerin tercih edilebilir duruma gelmesinin nedenlerinden biri, markanın bünyesinde yer alan tüm içeriklerin doğal malzemelerden tasarlanmasıdır. Begonville tekstil alanında % 100 doğal pamuk ipliğini kullanarak müşterilerinin rahat bir uyku almasına yardımcı olur. Tasarlanan örtüler çok amaçlı özelliğiyle her mekanda kullanılarak avantaj sağlar. Sıcak tutan kumaşlar yatakların ve koltukların üzerine serilir. İnce dokuya sahip ürünler ise plajlarda kullanıma uygundur. Yaz aylarına uygun kumaş çeşidi, terletme yapmadan plajın keyfini çıkarmanıza imkan tanır. 50x90 cm ebadındaki Begonville mutfak kurulama havluları, çeşitli renklerde mevcuttur. Saçaklı ve saçaksız sunulan ürünler, taşlanmış yumuşak yüzeyi ve taşlanmamış dokusu ile mutfaklarınızın kurulama ihtiyacını giderir. 230 tel pamuk ve saten kumaştan işlenen Begonville nevresim takımının fistoları ipek kumaştandır. 200x220 cm’lik nevresim, 240x260 cm’lik çarşaf ve 50x70 cm’lik yastık kılıfı gibi parçalardan oluşur. Yastık kılıfları genelde takımlarda 4 adet halindedir. Bej renkli Begonville Biella; çarşaf, nevresim ve yastık kılıfı gibi parçaların yanında 1 adet sosis yastığıyla takım oluşturur. 300 telden işlenen siyah renkli pamuk saten nevresim takımı, 4 adet yastık kılıfı, 1 adet nevresim ve adet çarşaf ürününden oluşur. 270x270 cm çarşaf ve 200x220 cm nevresim ölçüsü vardır. 300 telden oluşan beyaz renkli Jasmin model, yatak odalarınızın şık bir görünüme sahip olmasına katkı sağlar. 230 telde oluşan brodeli takım beyaz üzerine pembe renk işlemesi ile sadeliği sevenler için tasarlanır. Takımının içinde sosis yastık bulunan Begonville Zermatt, 240x260 cm’lik çarşafa sahiptir. İnce işlemeleri ile şık ve zarif bir görüntü sunarak perdelerinizle uyum sağlayabilecek desenlerden oluşur. Farklı alanlarda başarıları sergilenen modellere Trendyol’dan ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz.

Doğal içerikli Begonville Ürünleri Trendyol’da

Doğal içerikli Begonville Ürünleri Trendyol’da

İnsan sağlığına zararı olmayan ve kimyasal madde içermeyen kumaşlar, çok fazla tercih edilen malzemelerdendir. Evlerde kullanılan her türlü örtünün ve eşyanın doğal ham maddeden üretilmesi önemli bir konudur. Begonville ev tekstili alanında doğal malzemeleri kullanarak üretimlerini yapar. Sağlığı ve müşteri memnuniyetini önemsemesi tercih edilme sebeplerinden biridir. Havlu, peştemal, nevresim takımı gibi birçok alanda modeller üretir. Böylece müşterilerine seçenek imkanı tanır. %100 pamuktan üretilen yüz havluları, ciltte tahriş sorunu yaratmaz. 50x90 cm ölçüsündeki modeller, farklı işlemelerle donatılarak size sunulur. Pamuklu doku olduğu için yüksek ısıda yıkanmaması gerekir. Yıkama talimatlarına uyulduğu süre içerisinde kullanım süresi uzar. %30 keten ve %70 pamuk kumaştan üretilen Begonvil Avola peştemaller, 95x180 cm ebatındadır. 95x170 cm ebatında olan saçaklı model, %100 pamuk ipliğindendir ve birçok rengin kullanılması ile oluşur. 50x90 peşkir ve 90x180 ölçülerindeki peştemal takımı, doğal ham maddeden oluşur. Begonville Lace yuvarlak peştemal modeli ise diğerlerinden farklı bir şekilde tasarlanır. 345 gr ağırlığındaki bambu malzeme içerikli plaj havlusu, plaj çantanıza kolay sığabilir özelliktedir. Birçok kültürden etkilenilen motiflerin yer aldığı model, indigo mavisi renginden tasarlanır. Eşsiz rengi ve şık görüntüsü ile plajlarda da farkınızı ve tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Tek yüzlü ve çift yüzlü banyo havluları büyük boy seçim imkanı ile avantaj sağlar. Farklı renklerden oluşan çizgili desenli Begonville bornoz, belden kuşak ile bağlanır. XXL beden ölçüsü ile büyük bedene sahip bireyler de bu tarz ürünleri rahatlıkla kullanabilir. Pembe, mavi renkleri ile S, M, L, XL bedenli bornozların tamamına Begonville farkıyla ulaşmak için Trendyol’u tercih edebilir, siparişinizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.