Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Bircan Yıldırım Kitapları

" araması için 92 sonuç listeleniyor

Kitapseverlerin Favori Yazarlarınan Bircan Yıldırım Kitapları

Yazarlar ve kitapları içerdikleri bilgiler ile bakış açınızın değişmesine katkıda bulunur. Bircan Yıldırım kitapları, yaşam içerisinde birçok unsuru fark etmenizi sağlar. Felsefe, psikoloji ve sosyolojiye olan ilgisini kitaplarına yansıtan Bircan Yıldırım, hayata ilk adımı Denizli’de atar. İlk ve orta öğrenimini Almanya’da, lise eğitimini de İzmir’de tamamlar. Teorik konulara ilgisi nedeniyle Cumhuriyet Üniversitesi sosyoloji bölümünde eğitimini sürdürmeyi tercih eder. Üniversite eğitiminin ardından uzun süre felsefe öğretmeni olarak görev yapar. Yeni bilgiler öğrenmeye çok istekli olan Bircan Yıldırım, birçok eğitim alır ve seminerlere katılır. Yaşadığı tecrübeleri ve edindiği bilgileri kitap yazarak insanlar ile paylaşmayı amaçlar. Okurları ile bağ kurmaya çalışan yazarın kitaplarını severek okuyabilirsiniz.

Bircan Yıldırım Kitapları ile Yaşam Terapisi

Yazar Bircan Yıldırım için bilgilerini kitapları vasıtasıyla ile insanlarla paylaşarak onları içsel yolculuğa çıkarmak adeta bir tutkudur. Yazdığı kitaplar çoğunlukla felsefi ve psikolojik bilgiler ile görüşleri içerir. Ayrıca öğrendiği meditasyon tekniklerini ve edindiği tecrübelerini kitapları vasıtasıyla insanlarla paylaşarak onlara rehberlik etmek ister. Yaşam terapisi, duygusal zeka ve hayatta cesur olmanın önemine değinen kitapları kişisel gelişime yönelik eserlerdir. Yaşam terapisi kitabında insanların kendisini tanıyarak bilinçli şekilde zorluklar ile mücadele etmesi gerektiğini eserinde yansıtmaya çalışır. Bircan Yıldırım ilk kitabı ise duygusal zeka isimli kitaptır. Bu kitabı ile insanların duygu ve düşüncelerinin farkında olarak onları kontrol edebilmesinde yardımcı olmayı amaçlar. Bircan Yıldırım duygusal zeka kitabı, insanların kontrol edebildiği duygu ve düşünceleri ile hayatını kolaylaştırabildiğini belirtir. Hayatta cesur olmanın önemine değinen eserleri ile cesur olan kişinin kazançlı çıkacağını vurgular. Yazar, kitaplarında genellikle hikayeleştirme tekniğini uygular. Yazdığı hikayeler vasıtası ile insanları düşünmeye ve sevmeye yönlendirir. Ayrıca, kitabın içinde yer alan nefes egzersizleri sayesinde kişisel terapi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yazar Bircan Yıldırım’ın Kitap Fiyatları ve Okurları ile İlişkisi

Yazar için okurları ile iletişim kurmak çok önemlidir. Gerek imza günleri gerekse de dijital ortamda okurlarına ulaşarak onların tepkilerini gözlemler. Okurları ile kolay iletişim kurmak için sade ve dikkat çekici yazma tekniği kullanır. Ayrıca, tecrübeleri ve eğitimleri sentezleyerek oluşturduğu bilgilerini okurları ile paylaşmaya çalışır. Geniş kitleye sunmaya çalışılan Bircan Yıldırım kitap fiyatları yazarın eserinin kağıt yapısı, kapak türü, sayfa sayısı, ebatları ve tasarımına göre farklı olabilir. Fiyatlar farklı olsa da Trendyol indirim kampanyaları ile bütçeye uygun hale gelir. Kitaplar set halinde de avantajlı şekilde alınabilir. Yazar, okurlarına ulaşmak için sunduğu uygun fiyatların yanı sıra kitaplarının yanında hediye ettiği kahveler ile okuma keyfini arttırmaya çalıştığı gibi kullandığı Bircan Yıldırım Niyet Kartları ile de insanlara umut aşılamaya çalışır. Bu kitaplar sayesinde bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Yazar Bircan Yıldırım’ın Kitap Yazma Süreçleri

Yazar Bircan Yıldırım, kitaplarını insan odaklı yazar. Aldığı psikoloji, sosyoloji ve felsefe eğitimleri ile insanların zihinsel yapısına ağırlık verir. Zihinsel yapının insan ilişkilerine etkileri üzerine araştırmalar yaparak edindiği izlenimleri kitaplarına aktarır. Bircan Yıldırım ben kazanmadan bitmez kitabı ile insanların kendini tanımasının ve kişilik özellikleri ile yüzleşmesinin çevresi ile iletişim üzerinde çok etkili olduğuna değinir. Kişinin kendisi ile yüzleşmesinin ardından çevresini de tanımasının, karşılaştığı zorluk ile mücadele etmesine yardımcı olduğunu vurgular. Yazar, psikolojik faktörlerin yanı sıra ekonomik unsurların da insanlar ve ilişkiler üzerindeki etkilerine değinir. Bircan Yıldırım hayat cesurlara torpil geçer kitabı ile gerek ekonomik açıdan gerekse de statü yönünden insanların başarılı olması için onları harekete geçirecek yöntemler üzerine eğilir. Bu kitaplar sayesinde insanların zihinsel yapısının yanı sıra fiziksel durumuna da değinerek nefes egzersizlerine yoğunlaşabilirsiniz.