Avantajlı Ürünler
Fiyat
Paket İçeriği
Yaş
Pil ile mi çalışır?
Yaş
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Piller Kutuya Dahil Mi?
Ürün Puanı
"

HOT WHEELS

" araması için 10298 sonuç listeleniyor

Birbirinden Eğlenceli HOT WHEELS Çeşitleri

Hot Wheels markası, Amerika kökenli oyuncak üreticisi Mattel tarafından 1986 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyuncak arabalar kategorisinde öncü modellere imza atan marka, ürünlerin tasarım ve üretim süreçlerini Kaliforniya’da gerçekleştirir. Oyuncak arabalar konusunda adeta yeni bir devir açan Hot Wheels, birbirinden özgün kalıp döküm araba modellerini üretir. Marka, var olduğu günden bu yana 7’den 70’e her yaştan kişinin ilgisini çekmeyi başarır ve böylece nesiller boyu süren bir başarıya imza atar.

Hot Wheels Modelleri Nelerdir?

Hot Wheels Modelleri Nelerdir?

Hot Wheels ürünleri, modeller açısından farklı kategorilere ayrılır. Bu kategoriler, farklı zevk ve isteklere hitap eder. Hot Wheels modelleri; oyuncak araba, araç seti, otobüs, minibüs, kamyon, iş makinesi, tren, demiryolu, oyun seti ve oyun çadırı olmak üzere çok çeşitlidir.

Markanın dikkat çeken araç setleri kategorisinde farklı temalar ile üretilen modeller bulunur. Hot Wheels araba setleri, kendi içerisinde tekli, 5’li, 20’li ve 50’li olarak ayrılır. Hot Wheels tekli araba modelleri, çeşitli koleksiyonlar çerçevesinde üretilir. Böylece otomobil piyasasında yer alan öncü taşıtları araba koleksiyonuna ekleyebilirsiniz. Hot Wheels 5’li araba setinin içerisinde birbirinden farklı renklerde araçlar bulunur. Çocuklar, söz konusu araçları oyun alanlarına güvenle dâhil edebilir. Hot Wheels 20’li araba seti de geniş oyun alanlarına eşlik edebilen bir set olarak tasarlanmıştır. Söz konusu setin içerisinde birbirinden farklı renk ve modellerde olmak üzere 20 adet araç bulunur. Ürün, çocukların yanı sıra yetişkinler için de önemli bir koleksiyon parçası olarak kullanılır. Hot Wheels 50’li araba seti ise oldukça kapsamlı bir ürün içeriğine sahiptir. Böylece hem çocukların hem de yetişkinlerin isteğine hitap etmeyi kolaylıkla başarır.

Hot Wheels model araçlar kategorisinde dikkat çeken ürünler, otobüs ve minibüs çeşitleri olarak sıralanır. Farklı modellere sahip otobüs ve minibüsler, çocukların günlük hayatta gözlemlediği taşıtları oyun alanına dâhil etmesine olanak tanır. Bu durum, çocukların soyut bir düşünceyi somut bir hâle getirmesine yardımcı olur. Böylece çocukların düşünce kabiliyeti gelişmeye başlar. Hot Wheels oyuncakların ilgi gören bir diğer kategorisinde ise kamyon ve iş makineleri bulunur. Günlük hayatın çizgilerine uyumlu olarak tasarlanan kamyon ve iş makineleri, özellikle gelişmiş koleksiyonların gözde figürü olmayı başarır. Söz konusu koleksiyon ürünleri, çocukların oyun alanlarına eğlencenin yanı sıra işlevsel bir boyut da kazandırır. Hot Wheels kamyon ve iş makineleri kategorisinde dikkat çeken modellerden biri, Monster Trucks’tır. Hot Wheels Monster Trucks arabaların tekerlekleri son derece büyüktür. Çekici renk ve desenlerde üretilen Monster Trucks arabaları, her oyun alanında dikkat çekmeyi başarır.

Çocukların oyun aktivitesini daha keyifli bir hâle getirebilmek adına markanın ürettiği modeller arasında oyun çadırları yer alır. Genellikle 100x70x100 cm boyutlarında üretilen Hot Wheels çadırlara çocukların girmesi oldukça kolaydır. Çocukların oyun alanlarını daha keyifli bir hâle getiren söz konusu çadırlar, oyun odalarının vazgeçilmez bir ekipmanı olmayı başarır. Markanın dikkat çeken ürünleri arasında oyun setleri bulunur. Hot Wheels oyun seti kategorisi; araba fırlatma, city, yılan geçidi, action ve track builder olarak sıralanır. Hot Wheels parkurlar, yarış anını daha keyifli bir hale getirmek adına oldukça büyük ve kapsamlı biçimde tasarlanmıştır. Hot Wheels Track Builder oyun setinde farklı boyut ve modellere sahip yollar bulunur. Çocuklar, engebeli yollar üzerinde arabalarını sürerek son derece eğlenceli bir deneyime imza atar. Aracın gidişatını takip eden çocukların ince motor becerileri de gelişim gösterir. Hot Wheels arazi yarışı kategorisinde ise çoğunlukla geniş ve kapsamlı araçlar kullanılır. Bu noktada arkadaşlarıyla birlikte oyuna dâhil olan çocukların sosyalleşmesi sağlanır. Rengarenk parkuru ile çocukların dikkatini çeken bir diğer model de araba fırlatma serisidir. Hot Wheels araba fırlatma setinde belirgin bir rampa yolu ve yay sistemleri bulunur. Yaylar yardımı ile fırlatılan arabalar, maksimum sürate ulaşır. Söz konusu set, oyun alanlarına heyecan ve aksiyon katmayı başarır.

Çocukların ilgisini çekerken aynı zamanda heyecan da uyandıran setler arasında Hot Wheels City modelleri bulunur. Söz konusu modeller; dinozor, yılan geçidi, ejderha, köpek balığı ve goril seti olarak sıralanır. Hot Wheels köpek balığı setinde devasa bir köpek balığı figürü bulunur. Çocukların kahramanlık hisleri, şehri kurtardıkları köpek balığını taşırken kamçılanır. Böylece özgüven duygusu da gelişim gösterir. Aynı şekilde Hot Wheels dinozor oyun setinde de kurtarılması gereken bir şehir görüntüsü bulunur. Çocuklar süratli bir şekilde aracı kullanırken şehri dinozor saldırısından kurtarmaya çalışır.

Hot Wheels seti, eğlenceli ve heyecanlı bir oyun alanı vadeder. Hot Wheels Ejderha seti de tıpkı diğer modeller gibi çocuklar tarafından ilgi görür. Kaliteli desen ve renklerle üretilen figür, çocukların hayal gücünün gelişmesine yardımcı olur. Hot Wheels Yılan Geçidi oyun setinde de devasa bir yılan figürü bulunur. Hot Wheels oyuncak arabaları yılan geçidinden başarıyla geçiren çocuklar, heyecanlı bir aktiviteye adım atar. Standart oyun alanları, daha keyifli bir hâle getirilir.

Çocuklar tarafından ilgi gören bir diğer model de goril setidir. Hot Wheels Goril Seti, şehri birbirine katan bir goril figürüne yer verir. Çocuklar, söz konusu oyun setleri çerçevesinde farklı hikâye ve senaryolar üretir. Böylece çocukların hayal gücü ve zihin becerileri gelişim gösterir. Oyun seti kategorisinde çocuklar tarafından ilgi gören modellerden biri de denge sıçrayışı setidir. Hot Wheels Denge Sıçrayışı oyunu, iki kişiyle oynanır. Söz konusu araçları fırlatmak için iki adet sepet bulunur. Aracını dengeli biçimde ilerleterek sepetin içine yerleştiren takım, kazanmış sayılır. Hot Wheels Action teması ile üretilen denge sıçrayışı oyunu, çocukların takip ve koordinasyon sistemlerini geliştirir.

Oyun seti kategorisinde yer alan modellerden biri de garaj setidir. Hot Wheels garaj setinin içerisinde birbirinden farklı araba modellerine aynı anda yer verebilirsiniz. Bir diğer model ise T-rex’tir. Hot Wheels T-Rex garaj setinde devasa bir oyun parkuru bulunur. Hot Wheels yollar arasında ivme kazanan araç, yokuş üzerinde adeta iz bırakmadan ilerler. Hot Wheels otopark ve garaj oyun seti, çocuklarda göz ile takip sisteminin gelişmesine yardımcı olur.

Farklı Hot Wheels Temaları Hangileridir?

Farklı Hot Wheels Temaları Hangileridir?

Çocuk ve yetişkin fark etmeksizin her yaşa hitap eden ürünler, araba dışında farklı temalar çevresinde de üretilir. Söz konusu temalar; meslek seti, güneş gözlüğü, parti seti, uçak, oyun hamuru ve bilim seti olarak sıralanır. Markanın meslek setleri kategorisinde ürettiği modeller, benzin istasyonu ve otoparktır. Bu setlerde otopark ve benzin istasyonuna dair önemli bir şehir imgesi tasarlanmıştır. Bu noktada çocukların benzinlik ve otopark hizmetlerine yönelik bilgi sahibi olması sağlanır. Bilim seti kategorisinde yer alan oyunlar da çocukların el ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur. Bilim setlerinin içerisinde zehirli goril saldırısı ya da araba yıkama gibi oyun setleri bulunur. Heyecan dolu bir aktiviteye adım atan çocukların somut nesnelere karşı bilgilenmesi amaçlanır.

Çocukların yanı sıra ebeveynlerin de dikkatini çeken ürün kategorilerinden biri, parti süsleridir. Parti süsü kategorisinde havalı araba figürlerine sahip doğum günü afişleri bulunur. Bayrak şeklinde tasarlanan afişler 8, 16, 24, 32 ve 40 kişilik olmak üzere özenle hazırlanır. Bunun yanı sıra parti setlerinin içerisinde doğum günlerini heyecanlı kılmak adına oyun seti, balon, tabak takımı, bardak seti ve peçeteler bulunur. Bu sayede çocukların doğum günü aktivitelerini oldukça heyecanlı bir hâle getirmek mümkündür.

Markanın ebeveyn ve çocuklar tarafından ilgi gören bir diğer modeli de uçak ve helikopterdir. Hot Wheels uçak ve helikopter modelleri, çocukların beğenisine hitap etmek üzere popüler renk ve desenlerde üretilmiştir. Uçakları oyun alanına kolayca dâhil eden çocukların bilek ve kol koordinasyonu gelişim gösterir. Söz konusu modelleri, araç seti koleksiyonlarınıza güvenle dâhil edebilirsiniz. Ebeveyn ve çocuklar tarafından tercih edilen bir diğer tema ise bisiklettir. Hot Wheels bisiklet modelleri, çocuklar için özenle tasarlanmıştır. Bisikletin tekerlek ve koltuk bölümünde hızlı araba figürleri yer alır. Bisikletlerin ön kısmında çocukların okul aktivitelerine eşlik etmek üzere çanta bölümü bulunur. Makul boyutlarda üretilen bu çantanın içerisinde çocuklara ait kalem ve defter gibi ekipmanlar kolayca taşınır.

Hot Wheels Araba Koleksiyonları Nelerdir?

Hot Wheels Araba Koleksiyonları Nelerdir?

Markanın dikkat çeken üretimlerinden biri de benzersiz araba koleksiyonlarıdır. Söz konusu koleksiyon modelleri, popüler otomotiv sektörünün çekici araba modellerini oyuncak hâline getirmek üzere tasarlanmıştır. Özellikle koleksiyonerlerin ilgisini çeken araba modelleri, her yaştan kullanıcıya hitap etmeyi başarır. Hot Wheels araba koleksiyonları; Lamborghini, Bugatti, Ferrari, Mercedes, Supra, Porsche, Audi, Honda Civic, Jeep ve Mclaren olarak sıralanır. Hot Wheels Lamborghini modeli, söz konusu araç koleksiyonlarından ilham alınarak tasarlanmıştır. Yassı bir ön kasaya sahip bu araba modelleri, çocukların hız yarışları için idealdir. Hız temalı koleksiyonların vazgeçilmez parçası olarak Lamborghini modellerini tercih edebilirsiniz. Markanın koleksiyonlarında dikkat çeken bir diğer model de Bugatti’dir. Hot Wheels Bugatti modelleri, ilgi çekici mavi renkte tasarlanmıştır. Hız aracı olarak bilinen Bugatti modellerini ilgi çekici yarış parkurlarında güvenle tercih edebilirsiniz.

Hot Wheels Premium kategorisinde dikkat çeken modeller; Ferrari, Mercedes ve Porsche olarak sıralanır. Hot Wheels Ferrari modelleri, ilgi çekici kırmızı renkte üretilmiştir. Üstü açılan Ferrari modelleri, seçkin araba koleksiyonlarına modern bir dokunuş sunar. Bunun yanı sıra Hot Wheels Mercedes modelleri ise geçmiş ve geleceğin popüler çizgisini başarıyla birleştirir. Bu noktada araba koleksiyonlarınız için seçkin bir tercihte bulunabilirsiniz. Premium kategorisinde dikkat çeken bir başka model de Porsche’dir. Hot Wheels Porsche modelleri; sarı, siyah ve kırmızı başta olmak üzere ilgi çekici renklerde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra hız aracı olarak da bilinen Porsche modeller, yarış aktivitelerine eşlik etmek için oldukça idealdir.

Hız teması çerçevesinde üretilen modeller arasında Supra dikkat çeker. Hot Wheels Supra modelleri, beyaz rengiyle yarış pistlerine adeta bir bulut gibi dokunur. Görünmez bir hıza sahip Supra modelleri, Hot Wheels hızlı ve öfkeli kategorisinde rağbet görür. Böylece hız temasını esas alan koleksiyonların başarılı bir parçası olarak anılmayı başarır. Hot Wheels araba seti koleksiyonlarında dikkat çeken bir diğer model de Audi’dir. Hot Wheels Audi modelleri, R8 Spyder ve 94 Avant olmak üzere birbirinden ayrılır. Hız kategorisinde dikkat çeken R8 Spyder modeli, şehir yarışları ya da zorlu parkurlarda maksimum hız elde etmenize yardımcı olur. Geleneksel çizgiler çerçevesinde üretilen modeller arasında Honda Civic serisi yer alır. Hot Wheels Honda Civic modelleri, standart siyah ve beyaz renkleri ile dikkat çekmeyi başarır. Zorlu yarış parkurlarında vazgeçilmez modellerinden biri de Jeep’tir. Hot Wheels Jeep modelleri, geniş tekerlek bölümü ve dayanıklı gövde sistemleriyle zorlu yarış pistlerinde adeta ışıldar. Söz konusu modeli, kapsamlı araba koleksiyonlarına güvenle dâhil edebilirsiniz.

Dikkat çeken bir diğer koleksiyon arabası ise Mclaren’dir. Hot Wheels Mclaren modelleri, süratli araba yarışları için özenle geliştirilmiştir. Maksimum hız ivmesine sahip Hot Wheels özel seri araba modellerini zorlu şehir parkuru setlerinde güvenle tercih edebilirsiniz. Hot Wheels koleksiyon kategorisinde dikkat çeken modellerden biri de motordur. Hot Wheels motorlar, oyun alanlarına hız katmak isteyen çocuklar tarafından yoğun bir ilgi görür. Aynı zamanda birbirinden kaliteli araçlar ile düzenlediğiniz koleksiyonlar için yıldız bir parça olarak bu motorları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kimler Hot Wheels Oyuncaklarını Oynayabilir?

Kimler Hot Wheels Oyuncaklarını Oynayabilir?

Hot Wheels firmasının ürettiği oyuncaklar, yalnızca oyun alanına dâhil olmakla kalmaz. Özenle üretilen bu oyuncakların çocuk gelişimine el-bilek koordinasyonunu geliştirme ve ince motor becerilerini destekleme gibi pek çok katkısı bulunur. Bu noktada markanın üretmiş olduğu oyuncak modellerinin 7’den 70’e her yaştan kişiye hitap ettiğimi söylemek mümkündür.

Çocuk gelişimine katkı sağlayan oyuncaklar, yetişkinler için de bir koleksiyon parçası olarak tercih edilir. Birbirinden farklı model ve desenlere sahip yarış arabaları, hız temalı koleksiyonların vazgeçilmez parçası hâline gelir. Yetişkin ve çocuklar için özenle üretilen oyuncakların büyük bir çoğunluğunda yaş ibaresi yer alır. Kolayca hız ivmesi kazanan bu arabaların çocuklar farkında olmadan el ve parmaklara zarar vermesi mümkündür. Dolayısıyla söz konusu oyuncak kutularına +3 yaş ibaresi yapıştırılmış, 3 yaş ve üzeri çocuklar tarafından kullanımı uygun görülmüştür.

Hot Wheels Oyuncaklarında Kullanılan Materyallerin Kaliteleri Nasıldır?

Hot Wheels Oyuncaklarında Kullanılan Materyallerin Kaliteleri Nasıldır?

Hot Wheels markalı oyuncakların üretim aşamasında dikkat edilen ilk husus, kaliteli materyal kullanımıdır. Söz konusu oyuncakların üretiminde kullanılan materyaller, insan sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmaz. Böylece gelişim çağındaki çocukların oyun aktivitelerine güvenle eşlik eder. Hot Wheels oyuncakların üretiminde kullanılan materyaller, soyulmaz ve paslanmaz özel bir yapıya sahiptir. Bu sayede birbirinden farklı oyuncak modellerini araba koleksiyonlarında uzun süre tercih edebilirsiniz. Kaliteli materyallerden üretilen oyuncaklar, çocukların gelişim çağına başarıyla eşlik eder. Çocuklukta sahip olduğunuz bir Hot Wheels oyuncağını ilerleyen yaşlarda koleksiyonunuza rahatlıkla dâhil edebilirsiniz.

Hot Wheels Oyuncakların Fiyatları Nasıldır?

Hot Wheels Oyuncakların Fiyatları Nasıldır?

Oyuncak araba koleksiyonerleri ve çocuklar tarafından dikkat çeken Hot Wheels markalı oyuncakların fiyat çizelgesi ürüne göre değişiklik gösterir. Araba fiyatlarını etkileyen faktörler arasında renk, model, tema, koleksiyon ürünü ve boyut yer alır. Bu noktada birbirinden farklı oyuncak modellerinde çeşitli Hot Wheels fiyat ivmelerine rastlamak mümkündür. Tekli Hot Wheels renk değiştiren araba modelleri makul fiyatlarda seyredebilir. Bunun yanı sıra Hot Wheels sürat pistli tır modellerinde ise daha yüksek fiyatlara rastlamak mümkündür. Hot Wheels yarış seti satın almak isterseniz son derece çeşitli fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada Hot Wheels araba fiyatları arasında bütçenize uygun olan modele karar vermeniz gerekir.

Trendyol’da birbirinden farklı temalar çerçevesinde üretilen Hot Wheels marka oyuncaklar, satışa sunulur. Çocuğunuzun oyun alanına dâhil etmek istediğiniz araba modelini binlerce ürün arasından seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra markanın arabalarını seçkin koleksiyonların gözde parçası olarak da tercih edebilirsiniz. Siz de markanın oyuncaklarından birine sahip olmak istiyorsanız Trendyol üzerinden güvenle sipariş verebilir, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.