"

HOT WHEELS

" araması için 7454 sonuç listeleniyor

Hot Wheels

Her Yaşa Hot Wheels Araba

Hot Wheels, Amerikalı oyuncak üreticisi Mattel tarafından tanıtılan bir kalıp döküm oyuncak otomobili markası olarak dikkat çekmektedir. Hot Wheels araba modelleriyle öne çıkan bir kalıp oyunca araba markadır. Hot Wheels Marvel Flip Dövüşçüler Koleksiyonu da markanın dikkat çeken oyuncak arabalarıdır. Her oyuncak araba modelleri yelpazesi, kas arabaları, spor arabaları, yarış arabaları, kamyonlar ve trend olan roadster'lardan oluşan temalı araçları içermektedir. Havada dönebilen bu arabalar çarpışmaya da uygunluğuyla öne çıkmaktadır. Yeşil, bordo, kırmızı ve siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Markanın öne çıkan bir başka ürünü ise 3’lü oyuncak araba setidir. Dökümden yapılan bu 3’lü yarış arabası setidir. 3 kar artırılmış aksiyon sunan bu ürünler her yaştan kullanıcılar için uygundur. Birleştirici tema ve otantik detaylarla süslenmiş bir üründür. Araçlar orijinal dökümdür. Aynı zamanda 1:64 ölçektir. Markanın öne çıkan bir baka modeli de Mario temalı yarış arabalarıdır. 1:64 ölçekli bu arabalar döküm malzemeden üretilmiştir. Dörtlü pakettir. Özellikle çocuklarda hayal gücünün gelişimine yardımcı olmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı olması hedeflenerek tasarlanmıştır. Mario, Luigi, Bowser ve Black Yoshi karakterleri kullanılmıştır. Döküm araçlar paket setleriyle uyumludur. Bu ürünler tekil olarak kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. 3 yaş ve üstü herkesin kullanımına uygundur. Markanın öne çıkan bir diğer parçaları da taşıma koleksiyonudur. 1:64 ölçekli olan bu araba modellerinin Premium çeşitleri dünyanın her bir tarafındaki yetişkinler ve çocuklar tarafından ilgi görmektedir. Araba Kültürü, Pop Kültürü, Çoğaltma Eğlence ve Takım Taşımacılığı gibi birçok çeşidi mevcuttur. Bu ürünler gerçekçi dökümler kullanılarak tasarlanmıştır. Arabalar gerçekçi dekorlara ve otantik bir dizayna sahiptir. Her yaştan çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Hot Wheels oyuncak araba modelleri 3-5 ya- 5-7 yaş ve 8 ve üstü için özel olarak dizayn edilmiştir. Isınan tekerlekliler, elektrikli tekerlekliler, Minecraft tekerlekliler ve Jurassic olmak üzere dört farklı kategoride sergilenmektedir. Altın, beyaz, gri, gümüş, kırmızı, mavi, mor, sarı, siyah, turkuaz, turuncu ve yeşil olmak üzere 12 farklı renk seçeneği sunulmaktadır. Markanın setleri de kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. 10’lu 20’li ve 50’li paket seçenekleri mevcuttur. 10’lu pakette kullanıcının ilgisine sunulan Hot Wheels seti 10 farklı modeli içermektedir. Bu arabalar 1:64 ölçekli olarak tasarlanmıştır. 29 santimetre derinliğe, 19,5 uzunluğa ve 4 santimetre yüksekliğe sahip bu ürünler 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Hot Wheels Setleriyle Oyunlara Heyecan Katın

Hot Wheels garaj kule yarışı oyunu çocukların yeni bir heyecan yaşaması hedefiyle üretilmiştir. Manuel mekanik asansöre sahip olması nedeniyle otomobiller garaja tırmanabilmektedir. Aynı zamanda çift piste fırlatılabilmektedir. 35 adet araç saklama kapasitesine sahip olan bu garaj, kompakt ve kolay saklanabilmektedir. Ürün dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. 5-8 yaş çocukların kullanımına uygun bir oyuncaktır. Aynı zamanda yetişkinler için de uygun bir üründür. Hot Wheels oyun setleri de sunan bir markadır. Altın, beyaz, gri, gümüş, kırmızı, mavi, mor, sarı, siyah, turkuaz, turuncu ve yeşil olmak üzere 12 farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların ilgisine sunulmuş ürünlerdir. Monster Trucks Fırlatıcılı Oyun Seti ile macera dolu bir oyun keyfi hedeflenmektedir. İki fırlatıcı setine sahip olan bu ürün aksiyonu artırması hedefiyle tasarlanmıştır. Shark Wreak ve Bone Shaker karakterlerinden ilham alınarak tasarlanan bu ürünler, iki farklı fırlatıcı seti, hızlı ve hareketli aksiyon efsanesini sürdürmektedir. Arabalar fırlatıcı setine yüklenerek fırlatılmaktadır. Bu setler akrobasi ve çarpıma anlarında vites attırmaktadır. 1:64 ölçeğiyle tasarlanan bu arabalar çocukların hayal gücünü harekete geçirmektedir. Oyuncaklar: 26,6x11, 4x17,7 santimetre paket ölçüsüne sahiptir. Marka aynı zamanda oyun hamuru setleriyle de öne çıkmaktadır. İçerisinde 4 farklı renkte oyun hamuru olan bir settir. Bu set çocukların hayal gücünü kullanabilerek istedikleri şekillerde desenler yaratmaları hedeflenerek tasarlanmıştır. Ayrıca ürün içeriğinde 8 adet aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesuarlar şekil vermede yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu oyun hamuru seti çocukların el kaslarını geliştirirken problem çözme yeteneklerini de güçlendirmektedir. Hot Wheels yarış seti seçenekleriyle de çocukların oyun ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Hot Wheels Denge Yarış Seti de markanın öne çıkan oyuncak setlerinden bir tanesidir. Bu oyun çemberin içinden geçmeye dayalıdır. Aynı zamanda pist değişimi de yapılabilmektedir. Ağırlığa ve darbelere dayanıklı olan bu ürün paketinin içerisinde 2 fırlatıcı, 2 sepet, çarpışma bölgesi, yarış pistinin diğer aksesuarları ve 3 adet markanın kendisine ait araç yer almaktadır. Aynı zamanda Hot Wheels araba seti modelleri de sunmaktadır. 5 farklı araçtan oluşan 5’li araba seti de markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. Set içerisinde 1:64 ölçeğiyle tasarlanan ve 8 santimetre uzunluğunda araçlar bulunmaktadır. 11x27x4 santimetre kutu ölçüsüne sahiptir.

Hot Wheels ile Maceradan Maceraya Atılın

Hot Wheels köpek balığı macerası oyun seti de çocukların hayal gücünü geliştirmeye yönelik tasarlanan bir üründür. Bu oyun köpek balığının ağzının içerisine nişan alınarak oynanmaktadır. Kumsal temalı bir oyundur. Hikâye teması saatler süren bir oyun performansı hedeflenerek tasarlandı. Köpek Balığı Çarpışması da markanın bir başka oyun setidir. Diğer setin aksine buradaki köpek balığı mekanik oluşuyla dikkat çekmektedir. Bu oyun becerileri geliştirmek hedefiyle tasarlanmıştır. 1:64 ölçeğiyle tasarlanan bu oyun, araçların rampaların üzerine yerleştirilmesiyle oynanır. Kupalı bir oyundur. Hot Wheels oyuncak araba modelleriyle de dikkat çekmektedir. Hot Wheels Nitro Charger Uzaktan Kumandalı Araba da markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. Full Fonksiyon uzaktan kumandalı olan bu araç turbo hıza sahiptir. Düğmeli fonksiyonuyla çalıştırması kolay bir oyuncak modelidir. Bu oyuncak aynı zamanda 4 AA pil ile çalışmaktadır ve piller kutuya dâhil edilmiştir. Bu oyuncak modeli 6 yaş ve üzerindekilerin kullanımına uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Hot Wheels Energy Can Uzaktan Kumandalı Araba da markanın öne çıkan bir başka ürünüdür. Full Fonksiyon uzaktan kumandalı bir oyuncak arabadır. Araç hareket halindeyken ışıkları yanmaktadır. Kutunun altında bir adet uzaktan bulunmaktadır. Kutu içeriğine dahil olan 4 adet AA pil ile çalışan bu oyuncak araba, 3 yaş ve üzerindekilerin kullanımı için uygundur. Hot Wheels garaj seti modelleriyle de öne çıkmaktadır. Ultimate Garaj da markanın öne çıkan oyun setleri arasında yer almaktadır. Oldukça büyük olan bu oyun setinin içerisinde 90’dan fazla araba için park yeri bulunmaktadır. Aynı zamanda oyunda sürpriz olarak köpek balığı teması da bulunmaktadır. Araçlar garaj asansörüne tek bir tuşla çıkarılabilmektedir. Aynı zamanda set üzerindeki kol çekilerek araçlar dev çemberden geçirilebilmektedir. Aynı zamanda bu oyunun diğer oyunlara bağlanmasını sağlayacak çoklu bağlantı noktaları bulunmaktadır. Bu oyun setinin içerisinde dev bir garaj ve 2 adet oyuncak araba bulunmaktadır. 61x16,5x76 santimetre kutu ölçüsüne sahiptir. Hot Wheels kamyon setleri de markanın öne çıkan bir diğer oyuncak modelidir. Aynı zamanda bu setler markanın diğer oyun setleriyle uyum esas alınarak tasarlanmaktadır. Renk ve tasarımıyla dikkat çeken bu setler 3 yaş üzerindekiler için uygundur.

Hot Wheels ile T-Rex’leri Alt Edin

Hot Wheels dinozor temalı oyun setleri de markanın öne çıkan bir başka oyuncak modelidir. Bu oyun, bir şehir oyunu olarak tasarlanmaktadır. Şehrin bir T-Rex tarafından ele geçirilmesi teması üzerinedir. Oyun, dönen bir dinozordan arabaların fırlatılmasıyla oynanmaktadır. Aynı zamanda ses efektleri olan bir oyundur. Kükreme ve doğrama sesleri bulunmaktadır. Bu sistem aynı zamanda diğer şehir oyunlarına da bağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra çocukların hayal gücün geliştiren bir oyun olması hedefiyle tasarlanmıştır. Dinozorların yer aldığı başka bir oyun seti de Bakkal Saldırısı Seti’dir. Bu set bakkalda saklanan bir T-Rex hikayesiyle yaratılmıştır. Aynı zamanda beceriye dayanan bir hikayesi bulunmaktadır. 3-8 yaş arası çocuklar için uygun olan bu set performans ve itme odaklıdır. Hot Wheels parkur dönüş maceralı oyun temaları da dikkat çeken bir başka oyuncak setidir. Bu oyun bankadan kaçış temalı olmasıyla dikkat çekmektedir. On farklı akrobasi deneyimi sunan bu oyun seti 8 adet arabayı kuleye doğru sürebilmektedir. Bu oyunda kasanın kilidi bankanın içindeki pistten geçildiğinde açılmaktadır. Oyunu heyecanlı kılan bir diğer nokta ise kasanın içerisine gerçek madeni ve kağıt para koyulabiliyor oluşudur. Aynı zamanda Şampiyonluk Parkuru Yarış Pisti gibi başka bir oyun teması da mevcuttur. Hot Wheels otopark oyun setleri de bulunmaktadır. Bu setler çocukların eğlenirken, hayal gücünü de geliştirebilmesi hedefiyle tasarlanmıştır. Bir şehir oyunu teması olarak da ilgi odağı olan bu set 4 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Oyunun hikayesi ise, kötü adamların yakalanması üzerinedir. Set 1 adet Hot Wheels aracı içermektedir. Bağlanma sistemi sayesinde diğer setlerle de uyumluluk göstermektedir. Hot Wheels Türkiye ve dünyada hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik oyuncaklar tasarlamaktadır. Çocukların hayal gücünü ve yeteneklerini geliştirirken, yetişkinlerin de koleksiyon parçaları oluşturmasını sağlamaktadır. Hot Wheels ejderha temalı oyunlarıyla da dikkat çekmektedir. Ejderha Macerası Oyun Seti de markanın öne çıkan oyuncak modelidir. Çocukların severek oynaması hedefiyle tasarlanan bu oyunun hikayesi bir ejderhanın şehre saldırmasıyla başlamaktadır. Ejderhanın ses fonksiyonlarına sahip olması oyunu ilgi çekici kılan unsurlarından bir tanesidir. Setin içerisinde bir adet Hot Wheels araba bulunmaktadır. Bu ürün 4 yaş ve üzeri için uygundur. 381x305x76 santimetre paket ölçüsüne sahiptir.

Koleksiyonun Parçalarını Hot Wheels ile Tamamla

Kullanıcılar herhangi bir ürünü satın alırken, kaliteyi birinci kriter olarak belirlemektir. Oyuncak seçimi yaparken de bu kriteri ön planda tutan alıcılar birbirinden farklı tarzlarda oyuncak seçenekleri arasında kendilerine en uygun ürünleri almaktadırlar. Kalite elemesi yaptıktan sonra da fiyat performansı ölçümlemesi yapmaktadırlar. Hot Wheels fiyat unsuru, ürünün özelliklerine ve adedine göre değişmektedir. Birbirinden farklı fonksiyonlara sahip olan oyuncak setleri ve arabaların fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Hot Wheels her yaştan her tarza hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hot Wheels koleksiyon severlerin de bir numaralı adresi olmayı hedeflemektedir. 1:64 ölçeğinde ve döküm özellikli olan arabalar her yaştan her kesime hitap etmektedir. Batmobile, Skull Shaker, Audi RS 5 Coupe, Range Rover Velar, Jaguar XE SV Project 8, Mod Road, Lamborghini Huracan, Porsche ve Riviera gibi seçenekleri mevcuttur. Bu koleksiyon arabalarının en belirgin özelliği gerçek malzemeden üretilmiştir olmalarıdır. Bu sebeple her yaş ve tarzdan herkese hitap edebilen ürünlerdir. Hot Wheels araba tekli modelleri de oldukça dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Dedra model tekli araba da markanın öne çıkan tekli araba modelidir. Altın sarısı olan bu araba, 5 yaş üzerindeki çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Markanın öne çıkan bir diğer araba modeli de 84 model Audi Sport’tur. Metal olmasıyla dikkat çeken bu araba klasik parçalardan bir tanesidir. Aynı zamanda birkaç farklı renge sahip olan bu arabalar serinin bir parçasıdır. Hot Wheels araba serisinde toplamda 55 farklı model bulunmaktadır. 11x3,5x11 santimetre paket ölçüsüne sahiptir. Hot Wheels renk değiştiren araçlar da dikkat çeken ürünler arasında yerini almaktadır. Bu araçlar çocukların hayal gücünü geliştirmek amacıyla tasarlanmalarının yanı sıra kabiliyeti artırmayı da hedeflemektedir. Hot Wheels Hareketli Sesli ve Işıklı Renk Değiştiren Oyuncak Araba da markanın dikkat çeken tasarımları arasında yer almaktadır. Motoruyla dikkat çeken bu araç ilerken ışıkları yanmaktadır. Düğmeli fonksiyonu sayesinde kullanımı pratiktir3 AAA pil ile çalışmasının yanı sıra piller kutuya dâhildir. 3 yaş ve üzerindeki herkesin kullanımına uygundur.

Hot Wheels Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hot Wheels yol setleriyle de dikkat çekmektedir. Hot Wheels Yüksek Skor Atlayışı Oyun Seti de markanın öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. Çocukların heyecan ile oynamaları hedeflenerek tasarlanan bu ürünler, aynı zamanda çocukların hikâye becerilerini de geliştirmektedir. Oyuncuların arabalarını fırlatarak kartları devirmeye çalışmasıyla başlayan oyun, aynı renk kartları yakalayan ilk oyuncuya devam etmektedir. Oyuncular arabalarının istedikleri yere inmesi için fırlatıcıyı ayarlayabilme imkanına da sahip olmalarının yanı sıra rakibin kazanmasına engel de olabilmektedirler. Oyuncular savunmaya geçerek rakibin arabalarına doğru fırlatabilirler. Aynı zamanda taşların rengini değiştirmeye de çalışabilmektedirler. Sınırları zorlayan bir oyun olarak çocukların karşısına çıkmaktadır. Oyun sayısı 1 ve 2 arasında değişmektedir. 4-8 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygundur. 51x7x30,5 santimetre kutu ölçüsüne sahiptir. Hot Wheels küçük araba modelleriyle de dikkat çekmektedir. 1:64 ölçekli bu arabalara tekli ya da çoklu olarak erişim sağlanabilmektedir. Bu arabalar metal olmalarının yanı sıra hızlı olmalarıyla öne çıkmaktadırlar. Aynı zamanda sarı, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, beyaz ve gri gibi birçok farklı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Hot Wheels 50'li araba seti de markanın dikkat çeken bir başka ürünüdür. Gerçekçi detaylar ve otantik dekorlarıyla dikkat çeken bu arabalar 1:64 ölçeğinde tasarlanmaktadır. Kutu içerisinde 50 adet Hot Wheels araba bulunmaktadır. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların ilgisine sunulan bu ürünler her yaştan herkes için uygun olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu arabalar aynı zamanda hızlı olmalarıyla öne çıkmaktadır. Hot Wheels motor özellikleriyle de dikkat çeken bir markadır. Turbo hızlı oyuncak arabalar üreten bu marka, her yaştan herkesin ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Markanın motoruyla öne çıkan ürünü de Jeep Wrangler’dir. Off-Road yarışına uygun olan bu oyuncak arabalar gerçekçi bir cip olarak tasarlanmıştır. 12 voltluk pil gücüne sahip olan bu oyuncak araba krom jantlara sahiptir. Aynı zamanda ızgarası, yuvarlanma çubukları, ön ve arka çamurlukları sayesinde bu gerçeklik katlanmaktadır. Bu ürün geniş kokpit alanı ve tekerlek tabanlarıyla çocuklara daha gelişmiş bir oyun deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sert yüzeylerde ve çimlerde ilerleyebilen bir oyuncak arabadır. Aynı zamanda bu ürün Power-Lock frenlere sahiptir. Bu sayede anında kilitlenebilmektedir. Siz de Hot Wheels özel seriler ve daha fazlasına sayfamız üzerinden bakabilir, dilediğiniz ürünlere anında sahip olabilirsiniz.