Özellik
Kalınlık
Fiyat
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadın Hijyen

" araması için 5992 sonuç listeleniyor

Gündelik Bakım Rutinine Eşlik Eden Kadın Hijyen Ürünleri Trendyol'da!

Kadın hijyen ürünleri sağlığın korunup konforun sağlanabilmesi için önemli bir görevi yerine getirir. Genital bölge temizliği ve vücut temizliğinde kullanılan hijyen ürünleri son derece geniş bir ürün portföyü sunar. Regl süreci için pedler, genital bölge hijyeni için jeller, tampon, günlük pedler ve pamuk gibi ürünler vücut hijyeninin sağlanmasına katkıda bulunur. Farklı işlevlerle kadın hijyenini temin eden hijyenik pedler genital bölge temizliğini sağlar. Doğru tercihlerde bulunurken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler bulunur. Tercih edeceğiniz pedin sızıntılar karşısında dayanıklı olması, regl sürecinde rahat ve endişesiz bir gün geçirmenizi sağlar. Yoğun iş temposu içerisinde ped çeşidinin kaymaması da konforunuz açısından büyük bir önem taşır. Sıvıyı ivedilikle emen ve kokuyu içerisine hapseden pedler vajina koku giderici ürünler arasında yer alır. Sızıntı korumaları ve pamuksu dokularıyla kendinizi daima güvende hissedebileceğiniz pedler içerisinde 8 saate kadar aktif koruma sağlayan modeller yer alır. Regl sürecine özel olarak ekstra yumuşaklık ve teknolojik korumayı sunan adet ve günlük kullanım pedleri ihtiyaç duyduğunuz kuruluğa sahip olmanızı kolaylaştırır. Kokuları yüzde 100’e varan oranlarda hapsederek pamuksu üst yüzeyleriyle muhteşem bir rahatlık sağlayan hijyenik pedler hassas yüzeyleriyle kuru ve hassas ciltler üzerinde de yumuşacık bir hissiyat oluşturur. Üst yüzeylerinde bulunan gözenekli yapıları sıvıyı ivedilikle emer, jel taneleriyse akıntılar nedeniyle meydana gelebilecek ıslaklık hissini önler. Gün içerisinde daima kuru kalmanızı sağlayan ped markaları zengin seçeneği içerisinden kendiniz için en uygun ürünlere sahip olmanızı kolaylaştırır. Üstün koruma performansı sayesinde yakınlarınıza hiçbir endişe taşımadan yaklaşabileceğiniz pedler, vücut şekliniz ve boyutlarınıza uyacak tasarımlara sahiplerdir. Hafif akışlardan en ağır akışlara kadar maksimum koruma sağlayacak tasarımlara sahip pedler âdet dönemi dışında da kullanılırlar. Yaşantınızın her anında kendinizi daima güvende hissedebileceğiniz üstün korumalı pedler ince ve rahat formlarıyla öne çıkarlar. El ve ayak bakımlarınızı da yapabileceğiniz, istenmeyen kokuları giderecek kadın bakım kitleri de tercihleriniz arasında bulunabilir. Cilt ve vücut bakım gereksinimlerini karşılayacak niteliklerdeki tamponlar, pedler, kadın hijyen aparatları, kadın hijyen malzemeleri ve işlevsel çözümler sunan diğer malzemeler, hijyen kitleri içerisinde bulunabilir.

Kadın Hijyen ile Ekstra Koruma

Kadın Hijyen ile Ekstra Koruma

Kadın bakım malzemeleri son derece geniş bir yelpaze içerisinde seçeneklere ayrılır. Cilt ve vücut bakım gereksinimlerinin sağlanabilmesi için farklı işlevlere sahip pek çok ürün hijyenik sonuçlar almanıza yardımcı olur. Bu ürünler içerisinde kadınların regl sürecinde tercih ettiği tamponlar yer alır. Tampon kullanımı bu malzemelere alternatif olarak tercih edilir. Regl kabı olarak da bilinirken tampon ile adet kanı vajinadaki tampona birikir. Kap içerisinde biriken kanı 4 ila 6 saat içerisinde boşaltmanız gerekir. Uygulamalar vajinal tampon gibi olur. Çıkardığınız sırada kap ucundaki tutacağı hafifçe çekerek kanı boşaltabilir ve kabı yeniden vajinaya yerleştirirsiniz. Silikon kaplar ortalama 12 adet döneminde kullanılabilir. Tamponlar farklı boyutlarda kullanımınıza sunulurlar. Üstün koruma performansı ile farklı vücut şekilleriyle son derece uyumlu olan kadın hijyen seti kokuları maskeleyip içine hapseder. Doğum yapmış olan kadınların genellikle daha büyük boyutlardaki tamponları kullanmaları gerekir. Silikon kapların kullanımı toksik şok meydana getirmez ancak hijyenik kullanımlar için mutlaka ellerinizi yıkamalısınız. Adet kanamalarının gündelik yaşantıyı etkilemeyecek şekilde geçirilebilmesi pek çok kadın için cazip bir seçenek olabilir. Bu süreçte regl malzemeleri ince yapıları ile adet sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmanıza yardımcı olurken tampon da bir seçenek olabilir. Pede alerjisi bulunanlar için tampon kullanımı çok daha sağlıklı bir adım olabilir. İlk kez vajinal tampon kullanırsanız bu size ilk etapta stresli gelebilir. Vajinal bölgeye tampon yerleştirme fikrine karşı ön yargılı olmamalı ve kullanım sürecinin konforunu keşfederek alışkanlıklarınızı yenileyin. Tamponlar pamuklardan yapılır. Sıkıştırılan pamuk regl kanlarını emip vajinadan dışarı çıkışını engeller. Vajinanın üst bölümüne yerleştirdiğiniz tampon, vajina çevresindeki kaslarla burada durur ve kanı emip dolmadığı sürece de aşağı inmez. Vajinal kadın tamponların 3 saatte bir değiştirilmesi gerekir. Değiştirme sırasında ipi tutarak yavaşça çekip çıkararak yenisini yerleştirebilirsiniz. Tamponlar, adet sürecinde daha rahat bir şekilde hareket edebilmeniz ve spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Pamuk veya silikon ile üretilen silindir şeklindeki tamponlar içerisinde ipi iç çamaşırının altında kalacak şekilde yerleştirilebilen çeşitler de bulunur. Gündelik akıntınızın yoğunluğu değişkenlik gösterdiğinden regl sürecinin henüz ilk günlerinde yoğun ve ultra yoğun emici seçenekler tercih edebilirsiniz. Doğru kullanımlarda sağlığınız ve bekaret için engel teşkil etmeyen tamponlar varlığını hissettirmez ve adet sürecini stressiz bir şekilde atlatmanıza katkı sağlar. Aynı tamponun 6 saatten daha uzun süre kalması problem yaratabilir. Tamponun 24 saatten daha uzun süre kalması bakterilere neden olur ve mikrop kapmanıza neden olur. Kadın hijyen için son derece önemli olan bu uygulamayı titiz bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekir.

Kadın Hijyen Modelleri ile Steril Yapı

Kadın Hijyen Modelleri ile Steril Yapı

Adet sürecini sıkıntısız bir şekilde atlatabilmek için ped çeşitleri daima yanınızda. Temel hijyen ürünleri arasında yer alırken gün boyunca konforunuzu sağlayarak büyük bir temizlik hissiyatı yaşatır. Organik malzemelerle ve çamaşırlara uygun özelliklerle öne çıkan modelleri çoğu zaman kurtarıcınız konumunda olur. Sadece akıntı sorunlarına karşı değil, genital bölgenin nemli kalmasını da önleyen ve çeşitli hastalıklara karşı sağlığınızı korur. Ped modelleri akıntı sebebiyle yaşanabilecek kötü kokuları hapseden pamuklara sahiplerdir. Gün içerisinde vajinal akıntıların çamaşırınıza bulaşıp ıslaklığın rahatsız hissetmenize neden olmasını önleyen pedlerin yeterli düzeyde emicilik kapasitelerine sahip olması kritik bir önem taşır. Gün içerisinde kullandığınızda yokmuş gibi hissettiren pedler ince ve kanatsız tasarımlara sahiplerdir. Pamuksu üst yüzeyi ile konforlu bir hissiyat oluşturan ürünler zamansız yaşanan adetlere karşı da üstün koruma performansı kadın hijyen yorumlarında yer alır. Temizlik hissiyatıyla yenilenmeyi sevenlerin tercih ettiği kadın hijyenik ürünler doğal içerik formülleriyle öne çıkarlar. Hayatınızın her alanında büyük bir özgüvenle yaşayabileceğiniz ürünlerin fiyatları noktasında da sahip olduğu zengin çeşitlilik sayesinde bütçenize uygun kadın hijyen satın alımlar yapmanızı kolaylaştırır. Yüksek emicilik kapasitesi ile parfümlü ya da parfümsüz olarak kullanımınıza sunulan birincil bakım ürünleri olan malzemeler cildinizde tahriş etkisi meydana getirmez. Regl sürecinde yaşayabileceğiniz akıntı şiddetine göre çeşitli boy ve ebatlarda üretilirken kullanımınıza sunulmadan önce çok sayıda dermatolojik teste tabii tutulur. Ürünlerinizi hijyenik bir şekilde kullanabilmek için en az 4 – 6 saat içerisinde değişim yapmanız gerekir. Tahriş ya da koku sorunlarını önleyip daima özgüvenli kalabileceğiniz pedler; yumuşak, esnek ve ince yapılardadır. Gece ve gündüz kadın hijyen kullananlar farklı özellikler taşımasından ergonomik tasarımlarıyla hareket kabiliyetlerinin kısıtlanmadığını belirtirler. Kullanım sırasında cildinizde problem yaratabilecek klor, boya, paraben ya da parfüm içermeyenler hassas ciltlerde de üstün sonuçlar almanıza katkıda bulunur. Portatif yapılarda olmasına karşın yanınızda rahatlıkla taşıyabilmenizi sağlayacak ürünlerin kutuları da yanı başınızda yer alır. Kilitlenebilen sistemiyle bir arada istifleyip çantanıza yerleştirebileceğiniz kutular kullanımı çok daha pratik bir hale getirir.

Kadın Hijyen Seçenekleri

Kadın Hijyen Seçenekleri

Pedler kullanım çeşitleri itibariyle regl ve normal pedler olmak üzere ikiye ayrılır. Günlük ped çeşitleri yoğun aktivitelerde regl dönemi dışında da kullanılabilir. Gün içerisinde daima hijyenik kalabilmenizi sağlayanlar genital bölgenin de hijyenik kalmasını mümkün hale getirir. Normal tasarımlardaki pedler ise regl sürecine özel kalın ve katmanlı tasarımlarıyla öne çıkarlar. Pamuksu dokusu ve yüksek emme kabiliyetiyle kullanımınıza sunulan ürünler pratik bir şekilde kullanılırlar. Kanatlı ya da kanatsız tasarımlara sahip ürünler kullanım sürecinde muhteşem ferahlık sağlar. Kanatlı pedleri iç çamaşırının alt ve üst bölmelerini sararak regl sızıntılarını önler. Kanatsız ürünlerin alt bölümlerinde yer alan yapışkan yüzeyi çamaşırınızın üzerine pratik bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Kullandığınız her iki tasarımın püf noktası emici yüzeyin çamaşıra doğru yerleştirilmesidir. Hem içi hem de dışı tamamen organik materyallerle üretilen çeşitleri plastik, parfüm ya da süper absorban maddeleri içermeyerek gönül rahatlığıyla kullanım sağlar. Katlanarak yanınızda portatif bir şekilde bulundurabileceğiniz ürünler iritasyon tehlikesini de önler. Pamuksu dokuları sayesinde sızıntılara karşı üstün koruma sağlayan hijyenik kadın pedi içerisinde 8 saate kadar kullanılabilen modeller bulunur. Özel günleriniz için muhteşem yumuşaklık ve geliştirilen koruma teknolojisiyle üstün sonuçlar vadeden kadın hijyen tavsiye, üst yüzeyindeki gözenekleriyle sıvıyı hızla emip jel tanecikleriyle ıslaklık hissiyatını yok ettiği görülür. Cildinizin daima kuru kalmasını sağlayan ürün çeşitleri vücudunuza düzgün bir biçimde oturarak gece ve gündüz olmak üzere farklı tasarımlar bulundururlar. Gündüz pedleri hareketli günlere özel olarak, gece pedleriyse uyku sırasında yaşanabilecek sızıntı ve akıntılara karşı yüksek emicilik potansiyeli taşır. Yumuşak tasarımlarıyla adeta iç çamaşırı hissiyatı oluşturan kadın hijyen indirimli bir şekilde Trendyol üzerinden satın alınarak yeni günlere çok daha mutlu başlangıçlar yapmanızı mümkün hale getirir.

Sağlıklı Kadın Hijyen Modelleri

Sağlıklı Kadın Hijyen Modelleri

Cilt ve vücudunuzun hijyenini sağlayabilmek için kadın hijyen malzemeleri son derece önemli bir yere sahiptir. Bu süreçte en temel kadın hijyen modelleri içerisinde yer alan ürünlerin sızıntılara karşı dayanıklı yapılarda olması gerekir. Döneminizi çok daha rahat ve korkusuz geçirebilmenize yardımcı olanlar sıvıyı çabucak emer ve kayma gibi problemler yaratmaz. Konforlu olmasıyla birlikte koku giderici yapılarıyla sevdiklerinize korkusuz bir şekilde yaklaşabileceğiniz ürünler kadınların özel günlerinde özgüvenini artırır. İstenmeyen nemleri ve kokuları içerisine hapseden pedler gün içerisinde yenilenip adeta yeni iç çamaşırı giymiş hissiyatı oluşturur. Akıntılar karşısında kullanılarak pratik bir şekilde değiştirebileceğiniz ürünler, genital bölgenin sağlığının temin edilebilmesi için önemli bir yere sahiptir. Sürekli değiştirilerek kullanılabilen pedler bölgenin de temiz kalmasını mümkün hale getirir. Vücut temizliğinin eksiksiz bir şekilde yapılabilmesi için jeller, genital bölgenin steril kalmasını sağlar. Bakteri, mantar veya diğer zararlı mikroorganizmaların oluşmasını önleyen yıkama jelleri içeriğinde zararlı kimyasallar bulundurmazlar. Kadın hijyen kiti genital bölgedeki pH değerinin korunabilmesi ve bölge sağlığınızı bozmaksızın etkili hijyeni sağlayabilmek için ideal çözümler sağlayan genital bölge yıkama jeli rahatlatıcı etkileriyle de öne çıkar. Temizlik hassasiyetlerine özel olarak geliştirilen temizlik jel ve kremleri vajinal bölgedeki hassas yapıyı bozmaksızın yenilenmiş hissiyatı yaratır. Genital bölgenin temizliği için günlük bakım yapmanız gerekir. Temizliğin tam anlamıyla sağlanamaması halinde kaşıntı, tahriş veya koku gibi sorunlar meydana gelebilir. Bölgedeki hijyenin uzun süre sağlanmaması mikrop, bakteri veya enfeksiyon hastalıklarının oluşumuna davetiye çıkarabilir. Kısırlık sorunlarına yol açabilen bu durumun üstesinden pratik bir şekilde temizlik ürünleriyle gelebilirsiniz. Genital bölge temizlik jel, köpük ya da vajinal kayganlaştırıcı jellerini genital bölgenin iç kısımlarına uygulamalısınız. Trendyol üzerinden kadın hijyen kampanyalı olarak ulaşmanız mümkün ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Kadın Hijyen Özellikleri

Kadın Hijyen Özellikleri

Koruma bariyerleri ve sıvıyı hapseden jelleriyle sızıntılara karşı yüzde 100’e yakın koruma sağlar. Adet sızıntılarının tamamını emebilmek için jelleriyle öne çıkan kadın temizlik bağı büyük bir rahatlık oluşturur. Akıntılar adet döngüsünde değişiklik gösterdiğinden sonuna kadar güvenebileceğiniz koruma özelliklerine sahip ürünleri kullanmanız gerekir. Farklı vücut tipleriyle son derece uyumlu ve çeşitli akıntı türlerine karşı sızıntılara karşı üstün performans sergileyen ürünler içerisinden tercihte bulunurken adet yoğunluğunuza dikkat etmeniz gerekir. Genital bölge temizliğini temin edilebilmesinde sızıntılara karşı dayanıklı yapılardaki pedler hem iş hayatınızda hem de gündelik yaşantınızda korkusuz günler geçirmenize yardımcı olur. Koku giderici işlevleriyle öne çıkarken ürünler konforlu kullanımlar vadederek özgüveninizi tazeler. Kadınlar için hijyenik aparat çeşitleri tuvalet ihtiyacının giderilebilmesine yardımcı olur. Tıbbi silikonlarla üretilen ve kirli tuvaletlerin bulunduğu noktalarda sağlığınızı koruyabilmek için bir seçenek sunan bu aparat ile sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Çeşitli gereksinimlere sahip kadınların alternatif olarak tercih edebileceği kadın hijyen fiyatları da bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı kolaylaştırır. Halka açık tuvaletlerde oturmanın verebileceğiniz rahatsızlığı önleyebilmek sağlığınızı da koruma altına almanızı mümkün hale getirir. Özellikle hamile veya oturma güçlüğü çeken kadınların kullanabileceği aparatlar aktif spor hayatında bulunan kişiler tarafından da kullanılabilir. Kadın sağlığı ve konusunda öne çıkan organik ince kanatlı pedler tahriş ve kaşıntı yapmayan yapılardadır. İç ve dış yüzeyi organik pamuklarla üretilen kadın hijyen ürünleri klorin ve süper absorban maddeler içermez. Kolaylıkla katlanabilen portatif yapılardaki ürünler pedler akıntılar ve akıntıların meydana getirebileceği kötü kokulara karşı tercih edilebilir. Kokuyu içerisine hapsedip vajinal bölgenin kuru kalmasını sağlayan ince formdaki pedler aradığınız bütün avantajları sizlerle buluşturur. Kullandığınız iç çamaşırlarına uygun yapılardaki pedler adeta yokmuş hissi yaratır.

Sağlıklı Kadın Hijyen Tasarımları

Sağlıklı Kadın Hijyen Tasarımları

Duş alırken de kullanabileceğiniz formlardaki ürünler içerisinde kadın deodorant formunda üretilen çeşitler bulunur. Cildinizin ve bölgedeki pH değerleri dikkate alındığında mantarların veya bakteri oluşumunu engelleyecek nitelikte tam temizlik yapılması gerekir. Hijyen ürünlerinin kullanımı kızarıklık ve tahriş gibi sorunların da üstesinden gelmenize yardımcı olur. Paraben, silikon ve hatta parfüme de yer verilmeyerek üretilen ürünleri hassas ciltlerde dahi herhangi bir sorun oluşturmayacak asit - baz dengesinin korunmasına yardımcı olur. Kokuları maskeleyip içine hapseden pedlerin nefes alan katmanları akıntı karşısında vücudunuzun daima kuru kalmasına yardımcı olur. Gündelik yaşantınızda pek çok avantaj sağlayan pedler iş hayatınızın koşuşturmacası içerisinde önemli avantajlar tanır. Yapışkanlı bantlarıyla iç çamaşırınızı tamamen kaplayan ve hareketli günlerde dahi pedinizin daima aynı konumda kalmasını sağlayan pedler çeşitli ihtiyaçlara hitap edip etkili çözümler sağlar. Kadın cilt bakım ve kişisel ürünler içerisinde son derece önemli bir yere sahip pedler adet sürecini sorunsuz yaşamanın tadını çıkarmanızı sağlar. Kadınlar farklı adet rejimleriyle regl sürecini geçirdiklerinden farklı düzeydeki akıntılarla başa çıkabileceğiniz pedler kullanımınıza sunulur. Vücut şekliniz ve regl akıntılarına bağlı olarak farklı özelliklerde üretilen pedler gün içerisinde etkili koruma sağlayarak her yeni güne daha mutlu başlangıç yapabilmenizi sağlar. Gün içerisinde yaşanabilecek akıntıların iç çamaşırınıza bulaşması yarattığı ıslak hissiyat nedeniyle gün boyunca rahatsız hissetmenize neden olabilir. Bu süreçte oluşabilecek enfeksiyon veya genital rahatsızlıkların önüne geçebilmek için kadın temizlik ürünlerini tercih edebilirsiniz. Çanta içerisinde dar bir alanda pedlerinizi kamufle edebileceğiniz ped kutuları cüzdan büyüklüklerindedir. Günün tamamında kendinizi ferah hissedebileceğiniz pedler ince ve esnek yapılarıyla öne çıkarlar. Kadın hijyen online bir şekilde Trendyol üzerinden temin edebilir, istediğiniz ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kadın Hijyen Ürünleri Nelerdir?

Her kadın için en temel ihtiyaç malzemeleri arasında yer alan hijyenik kullanım vadeden pek çok kadın hijyen ürünü bulunur. Hijyenik petlerin yanı sıra köpük, temizlik jeli, sıvıyı hapseden jeller ve pedler %100'e yakın etkin koruma sağlar. Regl süreci için özel olarak üretilen pedler genital bölgenin hijyen sağlığı için son derece önem taşır. Günlük pedler pamuk jel gibi ürünler vücudunuzu temiz tutar. Vücut sağlığınızı koruyabilir. Sızıntılar karşısında dayanıklılık gösteren marka kalitesi yüksek ürünleri tercih ederek gün boyu endişesiz ve rahat şekilde hareket edebilirsiniz. Yoğun iş temposu içerisinde konforunuz açısından büyük önem taşıyan kayma yapmayan pedler sıklıkla tercih edilir. Sıvıyı hemen içerisine hapseden ve koku giderici bu ürünlerle vajinal akıntı sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Kadın Hijyen Ürünleri Nereden Alınır?

Sızıntıyı koruma başarısının yanı sıra özel pamuklu dokusuyla ön plana çıkıp kendinizi daima sağlıklı ve güvende hissedebileceğiniz kadın hijyen ürünlerini Trendyol'da analiz edebilirsiniz. Sekiz saate kadar etkin koruma sağlayan bu ürünler regl sürecinde ekstra yumuşaklık sağlayarak vücut sağlığınızı koruyabilir. Hijyenik ürünler arasında yer alan pedler konforunuzu artırarak gün boyu temiz ve güvende hissetmenizi sağlar. Günlük kullanım için ideal olan günlük pedlerle de ihtiyaç duyduğunuz kuruluğa kısa sürede rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gözenekli yapıları sayesinde sıvıyı emerek meydana gelebilecek ıslaklık etkisini önleyebilen bu ürünlerle gün boyu kuru kalabilirsiniz. Bu sayede kendinizi gün içerisinde özgüvenli, rahat ve keyifli şekilde hissedebilirsiniz.

Kadın Hijyen Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hafif akışlardan en yoğun akışlara kadar maksimum koruma sağlayan istenmeyen kokuları kolaylıkla giderebilen cilt ve vücut bakım gereksiniminizi karşılayabilen kadın hijyen ürünlerini tercih edebilirsiniz. Doğum yapan kadınların sıklıkla tercih ettiği bu ürünler adet kanamalarını gündelik yaşamı etkilemeyecek şekilde rahat ya da emniyetli biçimde geçirilmesini sağlar. Marka kalitesi yüksek olan ince ve sıvıyı içeri hapsedebilen rahat hareket etmenize yardımcı olan ürünleri seçerek hijyenik bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Emicilik kapasitesi yüksek olan cildinizi tahriş etmeyen ürünleri akış şiddetine göre farklı boy ve ebatlarda tercih edebilirsiniz. Pamuk ve silikondan üretilen silindir şeklindeki tamponlar da bireylerin sık tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Günlük akıntının yoğunluğu değişiklik gösterdiği için ilk günlerinizde yoğun ve ultra yoğun emici seçenekler sunan ürünleri tercih edebilirsiniz.