placeholder
"

Kemal Sayar Kitapları

" araması için 259 sonuç listeleniyor
köksal kitabevi Merhamet Devrimi
KARGO BEDAVA
köksal kitabeviMerhamet Devrimi
105 TL
Sepete Git

Kemal Sayar Kitapları ile Keyifli Vakit Geçir

İnsan psikolojisi, sınırları olmayan uçsuz bucaksız bir denizdir. Psikoloji biliminin en temel amaçlarının başında insanı çözümlemek ve ona anlam kazandırmak gelir. Bu alanla ilgili ülkemizin değerli hekimlerinden biri olan Kemal Sayar, edebiyata olan ilgisi ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Yazdığı şiirlerle ve yazılarla tanınan sanatçı, psikolojiye ve Türk edebiyatına olan katkılarıyla ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Ülkesinin insanlarını çok iyi tanıyan ve onu çözümlemeyi hedefleyen Kemal Sayar’ın çeşitli televizyon programlarını hazırladığı ve toplumun çok daha geniş bir kesimine eriştiği bilinmektedir. Çok yönlü kişiliği ile tanınması ve kütüphanenizde yer verilmesi gereken Kemal Sayar kitapları, sayfamızın fırsatları ile tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Kemal Sayar yalnızca hekimliğiyle değil edebi kişiliği ile de geniş kitlelere ulaşmayı başarmış bir sanatçıdır. İnsanın kendi içine dönmesinin öneminin arttığı çağımızda bu bağlamdaki kitapları okumak, özümüze yapacağımız en büyük iyiliklerin başında gelmektedir.

Kemal Sayar ve Edebiyata Bakış Açısı

Kemal Sayar ve Edebiyata Bakış Açısı

Kemal Sayar Yavaşla adlı kitabında modern insanın şehirler arasındaki sıkışmışlığını işliyor. Modern hayatın hızıyla kendimizden ve sevdiklerimizden uzaklaşmamızın sakıncalarını görebilmemizi sağlıyor. Kemal Sayar Merhamet adını verdiği kitabında herkesin içinde bulunan ve keşfetmesi bazen güçleşen merhamet duygusunu arayıp bulmamıza yardımcı oluyor. Yazar dünyanın merhamet, muhabbet ve iyilik ile çok daha güzel bir yer haline geleceğini savunuyor. Kemal Sayar Ruhun Derin Yaraları adlı kitabında makam ve para peşinde koşmanın boş bir uğraş olduğunu ve her şey geçip gittiğinde elimizin boş kalacağını hatırlamamızı sağlıyor. Kemal Sayar Başı Sınuklar İçin Kılavuz adını verdiği kitabında ise, insanın evrendeki yalnızlığını dindirmeyi başarıyor. Yaşadığımız olumsuzluklarda yalnız olmadığımız ve herkesin bu yollardan geçtiği anlatılıyor. Yazarın kitaplarını okumak isteyenler için Kemal Sayar Beni Sessiz De Sevebilir misin? kitabı güzel bir başlangıç önerisi olabilir. Bu kitap sayesinde hayal kırıklıklarınız yerini farkındalıklara ve nezakete bırakacak. Ruh sağlığına ilginiz varsa veya psikolojiyi keşfetmek istiyorsanız Kemal Sayar Ruh Hali kitabı tam ihtiyacınıza göre. İnsan ilişkilerinin incelendiği kitapta psikolojik rahatsızlıklar anlatılarak okura kılavuzluk ediliyor.

Farklı Kemal Sayar Kitapları

Farklı Kemal Sayar Kitapları

Doktor Kemal Sayar, yazdığı tüm kitaplarıyla ruhsal yolculuğumuzu tamamlamamıza ışık tutuyor. Kemal Sayar Olmak Cesareti adını verdiği kitabıyla maskelerimizden sıyrılıp benliğimizi bulmamıza yardımcı oluyor. Hayır diyebilmenin karakterimiz üzerindeki olumlu tesirini anlatıyor. Günümüzde insan karakterini en çok değiştiren unsurların başında gelen sosyal medya ile nasıl mücadele edeceğimizi Kemal Sayar Ağ & Sanal Dünyada Gerçek Kalmak kitabı ile gözler önüne seriyor. Kitapta dijital prangalarımızdan kurtulabilmek için hangi yollara başvurmamız gerektiği işleniyor. Kemal Sayar Psikolojiye Giriş kitabı ile lisans öğrencileri başta olmak üzere insan ruhuna ilgi duyan herkese altın niteliğinde bilgiler sunuyor. Kemal Sayar Kendine İyi Bak kitabı ile kaybettiğimizi sandığımız fakat içimizde saklı duran güzellikleri dışa vurmamıza yardımcı oluyor. Hüznü, bize dünyanın faniliğini öğreten görkemli bir misafir olarak tanımlayan Kemal Sayar Hüzün Hastalığı kitabında her duygu gibi hüznü de doyasıya yaşamamızı öğütlüyor. Kemal Sayar Her Şeyin Bir Anlamı Var kitabında ise insanın merhamet, şükran gibi olumlu duyguları bilince nasıl aktaracağına dair yollar sunuyor.

Kemal Sayar Kitapları Avantajlarla Trendyol’da

Kemal Sayar Kitapları Avantajlarla Trendyol’da

Psikoloji ilmine gönül veren Kemal Sayar Biraz Yağmur Kimseyi İncitmez kitabı ile hayatı askıya almadan yaşamanın yollarını okuyucuya sunuyor. Kemal Sayar Kaygı Çağı kitabında koronavirüs salgınının toplumsal etkilerini gözler önüne sererek psikolojik etkilerini anlatıyor. Kitapta salgın dönemiyle nasıl başa çıkılacağına dair öğütler yer alıyor. Kemal Sayar Sadettin Ökten kitapları da önemli bir iş birliği olup insan psikolojisi tahlilini kuvvetlendiriyor. İki yazarın Aşk ile Ânı Seyretmek Dünyaya Geldim Gitmeye kitapları okumanıza değecek eserler. Psikiyatri ile Sufizmi ilişkilendiren Kemal Sayar Sufi Psikolojisi kitabı ile maneviyatı ön plana çıkarıyor. Kemal Sayar’ın tüm kitaplarının özetini okumak isteyenler için Kemal Sayar Hayat Teselli Bulmaktır kitabı tavsiye edilebilir. Kemal Sayar Terapi kitabı ile tedavi sürecinin ana hatlarından bahsederek, okuyucunun bilgi sahibi olmasına katkıda bulunuyor. Kemal Sayar Kalbin Direnişi kitabı şahsi ve toplumsal problemlerin ancak kalp yoluyla düzeleceğini anlatıyor. Kemal Sayar Ruhun Labirenti kitabı ile birlikte okurları tarafından benimsenmiş ve gönüllerde taht kurmuştur. Kemal Sayar şiir kitabı ve romanlarıyla kişinin anlam arayışına katkıda bulunuyor. Yazarın kitaplarına uygun fiyatlarla Trendyol üzerinden ulaşabilir ve kendinize güzel bir armağan sunabilirsiniz.