placeholder
"

Nurgaz

" araması için 2451 sonuç listeleniyor
NURGAZ Yak Yak Pürmüz
HIZLI TESLİMAT
NurgazYak Yak Pürmüz
(1)
Yak Yak Pürmüz
73,90 TL
Sepete Git

Nurgaz

Kamp Yapmak Nurgaz ile Çok Kolay

Nurgaz kamp ve gaz ürünleri sektöründe 25 yılını dolduran bir firmadır. Ayrıca müşteri istekleri doğrultusunda hareket eden bir çalışma prensibi vardır. İçeriğinde sunmuş olduğu seçenekler ile kamp keyfi rahatça çıkarılır. Kampa gidildiğinde en önemli olan ürünler bellidir. Örneğin, Nurgaz ocak olmazsa olmaz bir seçenek olacaktır. Portatif ve rahat kullanımları ile kamp süresi boyunca lezzetli yemekler yemeye yardımcı olacak bir üründür. Ayrıca nargile ocağı, kartuşlu ocaklar, plastik ocak gibi çeşitleri de vardır. Tencerelerin rahatlıkla oturtulacağı özelliklerde olan ürünlerdir. Kamp yaparken, ihtiyaç duyulacak alet ve edevat seçeneği çoktur. Bunlardan biri de Nurgaz pürmüz ürünüdür. Bu, metal lehimleme ve yemek ısıtma, mangal yakmak olarak da kullanılabilen bir alettir. Her alanda kullanılan bu ürün, alev tabancasıdır. Özellikle kamp ve pikniklerde çok sık tercih edilir. Kartuşlu olan seçenekleri de bulunmaktadır. Sağlam yapısı ve rahat kullanımı ile hayat kurtarıcı olmaktadır. Pürmüzler, markanın ürettiği farklı gramaj özellikleri ile yer alır. Kamp yapmayı kolaylaştırmak isteyenler için, markanın sunmuş olduğu hizmetler bir hayli fazladır. Bir kampta özellikle olması gereken aletler vardır. Çünkü kamp alanları nasıl sorunlar ile karşılaşılacağı bilinmeyen yerlerdir. Kamp alanlarında pürmüzler için yedeklenmesi gereken Nurgaz kartuş muhakkak bulundurulması gereken bir üründür. Farklı gramaj özellikleri ile ihtiyaçlar doğrultusunda her ürünü bulabilmek mümkündür. Kampın daha zevkli olabilmesi için yararlanacak eşyaların tümünü Nurgaz’dan temin edilebilir. Çünkü kamp alanında kullanılabilecek ürünlerin tüm detaylarını kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Nurgaz kamp alanlarında sorunsuz bir eğlenceyi yakalayabilmek için tam teçhizatlı gitmek gerekir. Yani kısacası kalacak yer, pişirilecek yemek, kıyafetler, yakacaklar, çadırlar kampın olanaklarına göre seçilmelidir. Kampın keyfini alet ve edevatların tümüyle çıkarmak kişilerin sevdikleri ile harika anılar biriktirmesine yardımcı olur. Kamp alanlarındaki kullanılacak eşyalar, marka tarafından her unsur düşünülerek yapılmıştır. Kamp ekipmanları, masalar, sandalyeler, bıçaklar, baltalar, termoslar gibi değişik seçenekler kampın güzel geçmesine yardımcı olacak etmenlerdir. Böylelikle sorunsuz bir tatil keyfi çıkarabilmek mümkündür. Kamp tatili yapmak isteyen kişiler için ayrıca alınmak istenen ürünler de olacaktır. Sobalar buna bir örnektir. Soba desteği ile pişirilecek yemekler kamptayken enfes olacaktır. Bununla birlikte sobanın sıcaklığından da yararlanılacaktır. Çünkü genellikle kamp alanları soğuk olabilmektedir.

Nurgaz Kamp Malzemeleri ile Rahat Kamplar

Genellikle kamplarda rahatlığın yakalanabilmesi için eksiksiz bütün eşyaların temin edilerek kampa çıkılması gerekir. Markanın ürettiği malzemeler bu durumu destekler niteliktedir. Kampın rahatlığı malzemelerin niteliği ile mümkün hale gelebilir. Kamp yaparken, bulunması gereken nitelikli bir set olan Nurgaz kamp seti harika olacaktır. Set içinde kamp çantası, çadır, uyku tulumu, kamp bıçağı, fener ve yedek pili, ilk yardım seti, ip, düdük, pusula, el baltası, matara, kürek gibi birçok eşya bulunur. Markanın ürettiği kamp malzemeleri, olmazsa olmaz ekipmanlar olarak ifade edilebilir. Rahat bir kampın farklı bir koşulu da çadır ve çadır ekipmanlarıdır. Marka tarafından üretilen değişik renklerdeki çadırlar, her zevke uygun seçenekte sunuluyor. Ayrıca Nurgaz kamp sandalyesi çadır başında uzun gecelerde keyifli anlar çıkarabilmek için üretilmiştir. Çadır ekipmanları arasında yerini alan uyku tulumu, şişme yatak, çadır ipi, kafa lambası, çadır direği, çadır kazığı gibi seçenekler bulunmaktadır. Çadır kurmak isteyenler için bu ekipmanlar olmadan kurulum yapmak mümkün olmayacaktır. Ayrıca çadır başında yakılacak Nurgaz kamp sobası farklı tasarım ve görsellikleri ile tatil yaparken rahat bir yemek olanağı sunacaktır. Markanın ürettiği sobaların borusu ve ayağı da vardır. Normal sobalara göre daha küçük yapıları vardır. Kamp için çok amaçlı bir seçenek olacaktır. Hem ısınmak hem de yemek pişirmek için gerekli olan kamp eşyaları arasındadır. Kamp yaparken rahatlığı elde edebilmek için mutfak malzemelerine de ihtiyaç vardır. Markanın üretmiş olduğu özel tasarım Nurgaz piknik seti içinde çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Kişi sayısına göre piknik set seçenekleri çeşitlere ayrılır. Bu setler ile yiyecek içecekleri rahat yiyerek kampın tadını çıkarabilmek mümkündür. Ayrıca kolay temizlenen malzeme yapısı ve kullanışlı bir yapısı vardır. Piknik setlerindeki zengin içeriklerin yan sıra paslanmaz kupa, mini çaydanlık, tava, çaydanlık, silikon yemek setleri, döküm tencere, paslanmaz ateş kutuları, buzluk gibi seçenekler de vardır. Bu eşyalar kamp hayatında rahat etmeye yardımcı olacak ürünlerdir. Kamplarda pişirilecek yemeklerin rahatça yenebilmesi için Nurgaz kamp masası toplanabilen özelliği ile portatif bir hizmet verir. Hafif ve narin bir yapısı vardır. Masa kullanımı bittikten sonra katlanıp çantasına konulabilir. Alüminyum malzemeler ile imal edilen kamp masaları sağlam bir yapıya sahiptir.

Kamp Malzemesi Listenizi Nurgaz ile Tamamlayın

Tatil seçeneğini kamptan yana kullananlar için birçok detay bulunuyor. Liste hazırlamak ve bu listeye uyumlu hareket etmek gerekmektedir. Listeye küçük ve büyük malzemeler ile başlanması doğru olacaktır. Örnek verilecek olursa, Nurgaz mangal büyük malzemeler arasında bulunması gereken bir eşyadır. Kamp esnasında yapılacak mangal keyfi ile lezzetli yemekler pişirilebilir. Markanın ürettiği eşya ve malzemeler, kamp esnasında muhakkak bulunması gereken niteliktedir. Bu eşyalara örnek verilecek olursa, Nurgaz portatif ocak ürünü alınması gereken bir eşyadır. Çünkü yemek yapabilmek kamp esnasında büyük bir önem taşır. Nurgaz’ın sunduğu ocaklar, farklı üretim modellerine sahiptir. Dış rengi kırmızı, sarı, turuncu, gri, mavi, sarı renklere ayrılır ve ateş kısmı ayarlanabilen bir yapıya sahiptir. Tekli olan bu portatif ocaklar, kamp alanında yemek yaparken büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Kamp listesinde bulundurulması gereken eşyalardan biri de, huzurlu bir vakit geçirebilmek için Nurgaz hamak ürünüdür. Sağlam malzeme dokusu ve kolay kurulumu ile kampta huzurlu bir uyku çekilmesine yardımcı olur. Renk olarak kırmızıdır ve büyüklüğü de değişkenlik gösterir. İçine yatıldığı andan itibaren gökyüzünü seyredip uykuya dalmaya yardım edecek kamp malzemeleridir. Ayrıca çocuklarında eğlenirken muhakkak kullanacağı eşyalardır. Gidilecek kamplarda muhakkak bütün detaylar düşünülmelidir. Çünkü kamp denildiğinde akla birçok şey gelir. Listenin kabarık olması, alınacak ürünlerden daha fazla fayda görmeye işaret eder. Bu durumun yanı sıra keyifli ve güvenli bir şekilde kamp keyfi sürmek isteyen kişiler, doğru malzemeleri yanına almalıdır. Nurgaz ürünleri ile bu durum mümkün hale geliyor. Çünkü kampta kullanılabilecek ve lazım olacak bütün eşyalar, farklı seçenekleri ile üretilmiştir. Tamamen kullanıcı yararı ve çıkarı düşünülerek, eşya ve malzeme çeşidi vardır. Kamp tatilinde gidilecek yerin mevsimine, kamp süresine ve kişi sayısına uygun olarak doğru malzeme listeleri hazırlanmalıdır. Ayrıca gereksiz ağırlıklardan kurtulmak da önemli bir konudur. Yani ihtiyaç dahilinde bir liste hazırlamak kamp esnasında kişilere büyük yarar sağlayacaktır. Örnek verilecek olursa, Nurgaz çaydanlık bir kampta olmazsa olmaz mutfak eşyası olarak ifade edilebilir. Çünkü genelde sabahları çay olmadan kahvaltı keyfi çıkmaz. Ayrıca doğada çeşitli bitki çayları yapmak için de harika bir olanaktır. Bu nedenle, çaydanlığın muhakkak alınması gerekir.

Nurgaz Kamp Malzemeleri ile Huzurlu Kamplar

Herhangi bir açık hava macerası, zaman zaman herkesin isteyebileceği bir eğlencedir. Keyifli ve aynı zamanda güvenilir bir kamp için bazı malzeme ve ekipmanlar gereklidir. Kafa rahatlığı ile kamp keyfi geçirmek isteyenler için Nurgaz’da malzeme seçeneği çoktur. Kamp planlamalarında aktivitelere ve ihtiyaçlara göre plan yapılmalıdır. Ayrıca yılın hangi ayında gidiliyorsa, ona göre kıyafet tercih edilir. Kamp malzemeleri, kişisel ihtiyaçlar ve zevk amaçlı alınacaklara göre ayrılır. Nurgaz tüp özellikle alınması gereken bir eşya iken, tavla ise yalnızca eğlence amaçlı alınan bir eşya olacaktır. Çok eşya alınırsa, yük fazla olduğu için sorunlu bir tatil geçirilebilir. Bu durumu yaşamamak için tam ihtiyaçlara göre malzeme ve eşyalar alınmalıdır. Acil ihtiyaçlar arasında yerini alan malzemeler şunlardır: Nurgaz kamp ocak, çadır, tulum, şişme mat, kamp mutfağı, el feneri, kafa lambası olarak sıralanabilir. İhtiyaçlar tabi ki bununla da sınırlı değildir. Küçük ama işlevli olan ürünler de kampta muhakkak olması gereken detaylardır. Çakmak, sabun, şampuan buna bir örnektir ve kamp esnasında çok sık gerek duyulacaktır. Kamp yapılırken rahat ve huzuru doğada da bulmak istemek oldukça normaldir. Bu nedenle kampa gidilirken, eksiklikler detaylı bir şekilde kontrol edilmelidir. Liste eksikse, bu durum kamp alanında büyük bir mağduriyet anlamına gelebilir. Marka tarafından üretilen malzemeler ile huzurlu bir tatil keyfi geçirilebilir. Nurgaz ateş üstü ızgara ile lezzetli yemekler pişirilerek, kaliteli yemek keyfi yakalanır. Böylelikle, kamp esnasında yenilen yemeklerin lezzetli olmasına ve kampı daha da kaliteli bir hale getirmeye yardımcı olur. Tatilini kamptan yana kullananlar, yorucu uzun iş günlerinin stresinden arınmak ve aynı zamanda büyük şehirlerin gürültüsünden uzaklaşmak isterler. Kamp yapılırken, rahatça yemek, içmek, eğlenmek istenecektir. Nurgaz soba ile yapılacak yemekler lezzetli olacak ve istenilen yemeğin pişirilerek, kampta harika lezzetlere imza atılacaktır. Ayrıca sobanın gece yakılarak ısınmaya da yardım edeceği söylenebilir. Sobalar, genellikle baktıkça huzur veren eşyalardır. Ateş yandıkça mutluluk ve huzur verir. Nurgaz’ın ürettiği sobalar ile hem ısınıp hem de yemek pişirmek mümkün olabiliyor. Bu nedenle kamp esnasında sobanın önemi büyüktür. Çok amaçlı bir kullanımı ve ergonomik bir tasarımı vardır. Bu nedenle de kamp yaparken, harika anlar yaşamaya yardımcı olacak eşyalardır.

Nurgaz Kamp Malzemeleri ile Her Mevsimde Kamp Keyfi

Kamp tatili, her mevsim için belirlenebilir. Yılın farklı aylarında ve değişik özellikli malzemeler ile çıkılacak tatilin keyfi daha da fazla olacaktır. Mevsim seçimi kişiden kişiye değişkenlik gösterecektir. Sonbahar ayında yapılacak olan tatil, serin olacaktır. Uykulu gözler ile gün doğumunu izlemek ve sıcak içeceği yudumlayarak huzurlu bir tatil imkânı yakalanabilir. Nurgaz kamp masası ile kolayca yenilecek yemekler ve dostlarla yapılan muhabbetler, anlamlı olacaktır. Sonbahar ayında, güzel bir gece uykusu, sineksiz bir kamp keyfi sürülebilir. Ayrıca farklı dış tasarımlar ile Nurgaz orman şöminesi değişik ebatlar ile sonbahar gecelerine renk katacaktır. Bu eşyaların aynı zamanda farklı işlevleri de vardır. Doğada ateş yakmak sakıncalı bir durum olduğu için risk almadan rahatça ateş yakılabilir. Dışında bulunan desenler dekoratif formlardadır ve hava girişini homojen bir şekilde sağlar. Dış tasarımları, hayvan figürleri ile süslenmiştir ve kendini gösteren güzel bir görünüme sahiptir. Sonbaharın yanı sıra her mevsim kullanılabilecek kamp eşyaları da vardır. Mangal yapmaktan hoşlananlar için Nurgaz ızgara, ateş üstü ve akıllı modelleri ile kampta farklı lezzetler yakalamaya yardımcı olacaktır. Akıllı olan ızgaralar, son derece pratik ve istenilen şekilde boyutlandırılabilecek özelliktedir. Yeni nesil ızgara olarak da bilinir. Kamp ateşinde çay keyfi, ızgara keyfi ve yemek yapabilmek mümkündür. Ürün portatif ve montajı da kolayca sağlanır. Malzeme yapısı ise çeliktir ve bu da uzun ömürlü kullanıma imkân tanır. Yılın her ayında kullanılacak kamp eşyaları arasında Nurgaz katlanır mangal ürünü de vardır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş olan ve kolayca katlanan yapısıyla her yere sığan bir özelliğe sahiptir. Çok az yer kaplar ve temizliği de kolaydır. Ayrıyeten yanında taşıma çantası ile birlikte satışa sunulur. Katlanır mangalların ayaklı olan çeşitleri de bulunur. Son derece sağlıklı malzeme yapıları ile üretilmiştir. Kısacası her iki seçenekte uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir. Genelde kamp denilince akla sonbahar gelse de yaz aylarında ve kış aylarında da kamp yapmak isteyenler olabilmektedir. Kamp yapılacak yerin mevsimsel özelliklerine göre kıyafet ve kamp malzemesi alınmalıdır. Bu çeşitlilik ise Nurgaz’ın ürettiği kamp malzemeleri ile mümkündür.

Nurgaz Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kamp denildiğinde akla ilk gelen marka Nurgaz’dır. Çeşitli ihtiyaçlara dokunarak, kampın daha güvenilir ve kolay geçmesine yardımcı olur. Alınan eşyaların, kullanışlı ve her alana yanıt verecek konforu olduğu söylenebilir. Ürünler arasında yer alan, soba, kartuş, lamba, pürmüz, kamp mutfağı, ocak, kamp ekipmanı, masalar sandalyeler, bıçak ve baltalar, termoslar ayrıca çadır ve çadır ekipmanları, bahçe şömineleri, tüplügaz cihazları, tav ve kaynak takımları gibi ürün çeşitleri vardır. Kamp malzemeleri arasında yer alan Nurgaz alüminyum kamp masası eşyalar arasında yalnızca bir tanesidir. Materyal yapısı alüminyumdan imal edilen ve katlanır bir yapıda olan masaların kullanımı çok kolaydır. Ayrıca çantalı olan alüminyum kamp masası seçenekleri de vardır. Model olarak normal masa gibi olan kamp eşyaları da rahat bir kullanıma sahiptir. Boyut olarak ise büyük, küçük ve orta seçenekler ile ihtiyaca uygun imal edilmiştir. Malzeme yapısı alüminyum olan masa seçeneklerinin yanı sıra Nurgaz masa olarak da alınabilecek kamp eşyaları vardır. Tabureli ve taburesiz seçenekleri ile kamp malzemeleri arasında yerini alır. Masa seçeneği boyutlara ayrılan pratik set olarak ifade edilebilecek sandalyeli ürünler, rahatlıktan hoşlananlar için harika bir seçim olacaktır. Pratik setler, büyük ve küçük masa sandalye çeşitleri ile ihtiyaç doğrultusunda seçebilmek için üretilmiştir. Nurgaz’ın üretmiş olduğu kamp ürünleri arasında yer alan ve olmazsa olmaz denilebilecek Nurgaz ateş kutusu ürünü oldukça pratik ve kullanışlı bir eşyadır. Sahan ile birlikte satışa sunulan ve kurulumu kolay olan bir kamp ürünüdür. Yemek yapmak, çay keyfi, odun ateşi ile mümkün hale gelmiştir. Katlanabilir özelliği ve az yer kaplaması ile kullanışlı bir yapıya sahiptir. Kamp için ideal olan ateş kutusu, paslanmaz çelik malzemelerden üretilmiştir. Üzerindeki sahan ise sağlam ve sağlıklı bir yapıdadır. Uzun yıllar rengini koruyarak sağlamlığını korur. Bulaşık makinesinde temizlenerek rahat bir temizliği vardır. Ayrıca fırında pişirilecek yemekler için de herhangi bir sorun teşkil etmez ve fırına rahatlıkla sokulabilir. İçinde sıcak, soğuk her türden gıda tüketimi sağlanabilir. Kırılması zor olan bir kamp eşyasıdır. Sahanların yanı sıra Nurgaz döküm tava ürünleri de kamp alanı için dayanıklıdır. Nurgaz üretimli kamp malzemeleri farklı model ve özelliklere ayrıldığı için fiyat değişkenlikleri de kendi içinde değişmektedir. Kamp alanı için üretilen bütün malzeme çeşitlerini Trendyol üzerinden kontrol edebilirsiniz.