placeholder
"

Nurgaz Çadır

" araması için 32 sonuç listeleniyor
NURGAZ Campout Family Çadır
KARGO BEDAVA
NurgazCampout Family Çadır
5.500 TL
Sepete Git
NURGAZ Campout Jüpiter 3 Çadır
KARGO BEDAVA
NurgazCampout Jüpiter 3 Çadır
2.200 TL
Sepete Git

Kullanışlı Nurgaz Çadır Modelleri Trendyol’da!

Kamp yapmak birçok insanın istediği bir aktivite olmasına karşın, gerekli malzemelerin eksikliğinden veya doğa şartlarına ayak uyduramama korkusundan dolayı ertelenir. Doğru ekipmanların sağlanması sayesinde doğa şartları ile baş etmek ve kamp yapmanın tadını çıkarmak mümkün olur. Doğayla iç içe bir barınma deneyimi yaşamak isteyenler için çadır önemli bir faktör olarak görülür. Mevsim koşullarına uygunluk, kaliteli malzeme kullanımı, kurulum kolaylığı gibi beklenen performans ölçütleri vardır. Bu özelliklerin yanında kişisel tercihler de seçiminizi yönlendirir. Doğru ekipman tercihleri sayesinde doğanın tadını çıkarmak istediğiniz günlerde yaşayacağınız sıkıntıları önleyebilirsiniz. Nurgaz çadır kaliteli ve kullanışlı modelleri ile kamp deneyiminizi istediğiniz rahatlıkta geçirebilmenize imkan sunar. Mevsim şartları göz önünde bulundurulduğunda 4 mevsim çadırlar ya da her mevsimde kullanılabilmesinin yanında fırtınalı ve karlı günler için özel olarak üretilmiş 5 mevsim çadır modelleri bulunur. Koşulları daha kolay hale getirecek çadır sobası gibi ürünler de Nurgaz tarafından tedarik edilir. Soğuk kış günlerinde Nurgaz sobalı çadır sayesinde zorlu hava koşulları sizin için kamp yapmayı engelleyen nedenler arasından çıkmış olur. Yazın en bunaltıcı saatlerinde bile pencere sayısı oldukça yeterli olan Nurgaz 4 metre çadır modelleri ile ferah ve geniş bir yaşam alanında kampa devam edebilirsiniz. Tüm bu kriterleri sağlayan ve sizi memnun edecek olan çadır modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Nurgaz Kamp Çadırı ile Konforlu Bir Kamp Deneyimi

Nurgaz Kamp Çadırı ile Konforlu Bir Kamp Deneyimi

Kamp yapmanın heyecan verici tarafı ise doğanın öngörülebilir koşullarının yanında, hesapta olmayan durumların da her an yaşanabilir olmasıdır. İklim şartlarını dikkate alarak edineceğiniz ekipmanlar ile bu sürpriz koşullara karşı önlem alabilirsiniz. Çadırlarda iç ve dış tente olmak üzere iki katman bulunur. Dış tentenin görevi, iç tenteyi nemden korumak ve yaşam alanının kuru kalmasını sağlamak olur. Nurgaz kamp çadırı çift katman özelliği ile hava koşulları nasıl olursa olsun, konforunuzu korumayı vadeder. 3,5-4 kg ağırlığa sahip Nurgaz Campout Neptune serisi, çantasını alıp doğaya kaçmak isteyen gezginlerin tercih ettiği bir üründür. Çift kapılı olması daha ferah bir yaşam alanı oluşturur. Karbon fiber polleri, yani direnç çubukları ile doğadaki ekstrem durumlara karşı koruma sağlar. Kamp çadırı seçiminde bir diğer önemli unsur ise uygun boyuttur. Doğru boyutta ürün seçimi, kullanacak kişi sayısına ve taşıma imkanına göre gerçekleştirilir. Nurgaz aile çadırı modelleri ile geniş aileniz için yeterli olacak boyuttaki seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Nurgaz Campout Family serisi, altı kişiye kadar konaklama imkanı sunar. Üç yönde açılır kapıya ve tenteye ek olarak dört adet tente direğine sahiptir. Yüksekliği sayesinde ayakta rahat hareket edebilirsiniz. Yazın ferah bir ortam sağlarken kışın ise soba yakmak mümkün olur. Ayrıca arka tarafındaki büyük pencereden yararlanarak aydınlık bir ortama sahip olabilirsiniz. Son dönemlerde kamp yapmaya farklı bir bakış açısı getiren konsepte glamping adı verilir. Kelimenin oluşumu konseptin anlamını da yansıtır. Cazibe anlamına gelen “glamour” ve “camping” kelimelerinin birleşimi ile bu terim ortaya çıkar. Doğanın güzelliğini ve ev ortamının lüks yaşamını birleştiren bu konsept, rahatına düşkün ve bir o kadar da doğasever olanlara benzersiz bir deneyim yaşatır. Nurgaz glamping çadır konseptini yaşamak isteyenler için çeşitli seçenekleri sunar. Daha fazla alan ve eşya gerektirecek olan bu tarz için Nurgaz kanvas çadır, yeterli alan sağlar. Su geçirmez yapısı ve yeterli yüksekliği ile glamping için uygunluk gösterir. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre aradığınız modeli bulabilmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Nurgaz Çadır Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Nurgaz Çadır Modelleri

Kamp yapmanın birden fazla alternatifi olması, her isteğe ve ihtiyaca uygun ayrı ekipman edinmeyi de beraberinde getirir. Kamp yapmak istemenize rağmen haşerat korkusu gibi endişeleriniz varsa Nurgaz araç üstü çadır modelleri ile bu sorunu halledebilirsiniz. Aracınıza ekleyeceğiniz ekstra ekipmanlar sayesinde arabanızı park edebileceğiniz her yerde kamp yapabilme olanağı sağlayan bu seçenek ile daha özgür bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Kamp yapmak isteyenlerin aklına takılan sorulardan biri de tuvalet ve banyo olmayan kamp alanlarında bu ihtiyaçlarını nasıl gidereceği olur. Birçok insan alternatif yollara başvurarak bu ihtiyacı uygun şekilde giderebileceği ekipmanları edinir. Bunu doğada kendi yöntemleri ile halletmeyi tercih edenlerin yanında, destekleyici ekipmanlar ile daha kolay hale getirenlerin sayısı da oldukça fazladır. Portatif modellere ek olarak temiz su haznesi bulunduran ve doğaya zararsız kimyasallar ile temizlik sağlayan klozet şeklindeki modeller de mevcuttur. Nurgaz portatif WC, hafif ve katlanabilir özelliği sayesinde kolay taşınır. Tek kullanımlık poşetler ile birlikte hijyenik bir kullanım imkanı sunar. Taşıma çantasıyla beraber tedarik edilir. Nurgaz WC ve duş çadırı ürünleri ile bu tür ihtiyaçları gidermek için kendinize daha mahrem ve korunaklı bir alan oluşturabilirsiniz. Nurgaz Campout WC ve duş çadırı modeli, yaklaşık 2 kg ağırlığa sahip olması sayesinde barınak olarak kullanacağınız yere rahatlıkla taşınma olanağı sağlar. Nurgaz tuvalet çadırı, mumya tipi modele sahiptir, bu sayede kıyafet değiştirme gibi işlemleri yapmayı kolaylaştırır. Rüzgara dayanıklıdır ve su geçirmez özelliktedir. Nurgaz duş çadırı duş alma olanağının olmadığı sahil kenarlarında da oldukça tercih edilen bir üründür. Kampta yaşam kalitenizi artıracak WC ve duş çadırı gibi pek çok ürüne Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Nurgaz Çadır Ürünlerinde Avantajlı Fiyatlar

Nurgaz Çadır Ürünlerinde Avantajlı Fiyatlar

Doğanın tadını çıkarabilmek için tercih edeceğiniz kamp rotasında bazen zorlu hava şartları ile karşılaşabilirsiniz. Tuvalet ve duş ihtiyacını karşılamak için uygun alan bulmak her zaman mümkün olmayabilir. Bunlar gibi sizi doğada kamp yapma konusunda endişeye düşürecek durumların üstesinden Nurgaz Campout çadır seçenekleri ile gelebilirsiniz. Trendyol sayesinde isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre almak istediğiniz ürüne indirimli fiyatlar üzerinden ulaşabilme şansınız olur. Detaylı olarak inceleyebileceğiniz Nurgaz çadır yorumları, müşteri deneyimlerini aktarması ile almak istediğiniz model konusunda sizlere yardımcı olur. Nurgaz çadır fiyatları almak istediğiniz ürününün ebatı, malzemesi ve ekstra özellikleri ile değişim gösterir. Beğendiğiniz tarzda ürünlerin fiyat aralığını belirleyerek filtreleme yapmanız bütçeniz dahilinde alışveriş yapmanızı kolaylaştırır. Kanvas malzeme tercihinden karbon fiber pol seçeneğine kadar kişisel beklentileri karşılayacak biçimde ürünler mevcuttur. Soba kullanmak isteyenler için kanvas malzemeden üretilmiş modeller önerilir. Bu tür modellerde de su geçirmezlik özelliği ve kurulum kolaylığı, oldukça önemlidir Ekstrem hava koşulları bulunan yerlerde kamp yapmak isteyenler için de karbon fiber pol önerisi yapılır. Glamping konseptini tercih edenler için geniş hacimli olan ve kanvas malzemeden üretilen Nurgaz Family çadır modelleri tercih edilir. Nurgaz Campout Mercury serisi gibi tek kişilik modellerin yanı sıra Campout Mars serisi gibi daha fazla insanı barındırabilecek ürünler de mevcuttur. Ürün değerlendirmeleri satın almak istediğiniz modelin sizin için uygun olup olmadığı konusunda yol göstericidir. Aynı zamanda ürünlerin altındaki detaylı özellik bilgisi de teknik özellikler bakımından dikkat edilmesi gereken bir başka unsurdur. Alışverişinizi yaparken kullanacağınız filtrelemeler sayesinde kendinize uygun modeli seçmek daha kolay hale gelir. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun her türlü Nurgaz ürün seçeneğini Trendyol’da bulabilirsiniz.