placeholder
"

Old Spice

" araması için 1025 sonuç listeleniyor
Old Spice Night Panther Stick 50 ml
Old SpiceNight Panther Stick 50 ml
44 TL
37,80 TL
Sepete Git

Old Spice Çeşitleri ile Kötü Kokulara Son Verin

Old Spice markası, müşterilerine birçok ürün sunmaktadır. Marka, erkek deodorant ve vücut bakım ürünleri ile bilinmektedir. 1938 tarihinden günümüze adından söz ettirmeye devam etmektedir. Eşsiz kokusu, farklı imajı ve maksimum seviyede ferahlık sağlaması ile popülerliğini sürdürmektedir. Tıraş jeli ve losyonu, stick ve deodorant, şampuan ve parfümleri ile erkekleri şımartmaya devam ediyor. Old Spice parfüm ve Old Spice deodorant ürünlerinde yer alan baharat özlü esans, vazgeçilmez detaylar arasında yer alıyor. Markanın imzası haline gelen baharat içerikli kokular sayesinde derin bir temizlik etkisinin hissedilmesi amaçlanıyor. Stick ve deodorantlar sayesinde, uzun saatler boyunca ter ve kötü koku engelleniyor. Old Spice Bearglove firmanın ürettiği deodorantlar arasında en fazla tercih edilenlerdendir.

Old Spice Ürün Çeşitleri

Old Spice Ürün Çeşitleri

Kullanıcıların her an temiz ve bakımlı kalmasına yardımcı olan bu ürünler, özel teknolojisi sayesinde koku koruması sağlamaktadır. Ürünler, çeşitlerine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Miktar, koruyuculuk oranı, içeriği ve formları ürünlerin fiyatını belirlemede önemli rol oynar. Deodorant seçimi yapılırken bütçe göz önüne alınmalı, cilt tipine uygun ürün seçilmelidir. Hassas ciltli kişiler için parfümsüz ve yapay kokular içermeyen ürünler mevcuttur. Parfüm ve alkol içermeyen ürünler, farklı kokuda parfüm tercih eden bireyler için idealdir. Old Spice tıraş sonrası losyon, cildin tahriş olmasına sebep olmadan derinlemesine bakım yaparak müşterilerin genç bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Losyonlar sayesinde, tıraş sırasında gerilen ve nem kaybına uğrayan cilt kısa bir zaman diliminde toparlanıyor ve yıpranan dokular onarılıyor. Cildin ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin de barındığı bu losyonlar, cilt için güzel bir terapi seçeneği haline geliyor. Old Spice After Shave erkeklerin en fazla tercih ettiği tıraş sonrası ürünler arasında bulunur. Bu ürün, tıraş sonrası ciltte meydana gelen yanmaları azaltmaktadır. Baharatlı ve erkeksi bir kokusu olan ürün, markanın imzası haline gelmiştir. Duş ve tıraş sonrası kullanılabilmektedir. Old Spice, uzun yıllar boyunca özgünlüğünü korumuş ve yeniliklere ayak uydurmuştur. Ürünlerin dış formlarında değişiklik yapılsa da koku anlamında fazla değişikliğe gidilmemiştir. Geniş ürün yelpazesi ile birçok kullanıcıya hitap eden firma, kullanıcıların taleplerine kulak vererek onları memnun etmektedir. Old Spice deodorant yorum incelemesi yapıldığında ürünlerin klasik kokusunun en fazla beğenilen unsurlar arasında yer aldığı gözlemlenir.

Old Spice Parfüm ve Deodorant

Old Spice Parfüm ve Deodorant

Farklı kokuları ve şık ambalajları ile parfümler, kullanan kişilerin kişisel bakımlarını tamamlayan bir unsur haline gelmiştir. Kişiler, parfüm ile kendi kişiliklerini çevrelerine yansıtırken aynı zamanda etkileyici kokuları ile iz bırakmaktadır. Parfüm seçimi yapılırken kullanım alanı göz önünde bulundurulmalıdır. Günlük kullanılacak parfümler için hafif kokular tercih edilirken, özel günler için daha baskın kokuya sahip parfümler seçilebilir. Kokuları tene göre farklılık gösteren parfümler arasında farklı tasarımlar vardır. Old Spice EDT Original 100 ml markanın en sevilen parfümleri arasında yerini almaktadır. Doğru parfüm seçiminin yanı sıra parfümün uygulanış biçimi de oldukça önemlidir. Parfüm sıkılırken farklı yöntemler kullanılabileceği gibi parfümün tene açılı bir şekilde sıkılması gerekmektedir. Parfüm kokusunu etkileyen unsurlar arasında ten sıcaklığı, yağ ve nem yer alır. Parfüm, kan akışının yoğun olduğu bölgelere uygulanmalıdır. Boyunda yer alan büyük damarlar, dirseklerin içi ve bileklerdeki damarlar parfüm sıkmak için ideal bölgelerdir. Old Spice Stick ve Old Spice Roll On gibi ürünler, ter kokusunun önüne geçmek için tasarlanmıştır. Roll-on ve stick arasındaki en önemli fark stick ürünlerin koltuk altını kuru tutmasıdır. Hassas cilde sahip olan kullanıcılar roll-on ürünleri tercih etmelidir. Roll-on ve stick ürünleri terlemeyi doğal mineral tuzlar sayesinde engellemektedir. Roll-on ve stick ürünlerinin bitkisel, alüminyumsuz ve daha birçok türü bulunur. Old Spice Deo Stick mum formu sayesinde kolay bir şekilde uygulanabilir ve bölgeyi kuru tutar. Bakterilere karşı etkili olarak ter bezlerini tıkamaz ve ter yapısının değişerek güzel kokmasını sağlar. Ürünler temiz cilde uygulanmalıdır. Deo stickler, hassas ciltler için özel olarak hazırlanmıştır. Uzun süre etkili formülü ile kötü kokularla mücadele edilir. Old Spice whitewater, kokusu ile kullanıcıların favorisi haline gelmiştir. Kullanıcılar, deo stick, roll-on tercihine ek olarak sprey deodorant seçimi de yapabilir. Özellikle spor yapılan günlerde ya da sıcak havalarda kötü kokunun engellenmesi için tercih edilen deodorantlar, maksimum kuruluk sağlar. Old Spice deodorant erkek ürünleri, cilt tipine uygun olarak seçilmelidir. Ürünlerin içinde cilde zarar vermeyen nemlendirici maddeler bulunmaktadır. Bu sayede uzun süre kapalı duran, terleyen ya da epilasyon gibi sebepler yüzünden tahriş olan koltuk altlarına deodorant ile bakım yapılabilir. Deodorantlar, alerjik ciltlere uygun olarak, çok sayıda dermatolojik testlere tabi tutulmuştur. Ürünler uygulanılırken, kıyafetler yerine doğrudan tene sıkılması önerilir. Sprey deodorantların ortalama 15 cm uzaklıktan püskürtülmesi tavsiye edilir.

Old Spice Duş ve Banyo Hijyeni Ürünleri

Old Spice Duş ve Banyo Hijyeni Ürünleri

Old Spice parfüm ve deodorantlarında sağladığı başarıyı banyoya da taşımıştır. Kullanıcıları için özel olarak ürettiği şampuan, duş jeli ve daha birçok hijyen ürünü sayesinde popülerliğini korumaktadır. Güne enerjik başlamak ve yorgunluğunu atmak isteyerek duş alan kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelen Old Spice şampuan saçları derinlemesine temizleyerek ferahlık sağlar. Saç derisine uygun pH değerine sahip olan bu şampuanlar, derinin kurumasını engelleyerek kepek oluşumunun önüne geçer. Markanın ürettiği şampuanlar, saç derisi üzerinde yer alan fazla yağı ve ölü deriyi derinlemesine temizlemektedir. Saç derisine ihtiyacı olan nemi sağlar ve saçların hızlı bir şekilde uzamasına sebep olur. Kullanıcılar, saç tiplerine uygun olan şampuanı seçerek saç ve saç derilerinde bulunan problemleri engelleyebilir. Doğru şampuan seçimi sayesinde ilerde yaşanması muhtemel saç problemlerinin önüne geçilebilir. Şampuanların farkı kokusu bulunur. Kullanıcılar, kendilerine hitap eden hoş kokulu şampuanları tercih edebilir. Bu kokular genellikle kalıcıdır ve saçların güzel kokmasına neden olur. Şampuanlar, saçları köpürterek temizlemektedir. Ürünler, akışkan bir yapıya sahip olduğu için saç derisi üzerinde akarak bütün tellere ulaşır. Bu sayede saçlar ve saç derisi derinlemesine temizlenir. Şampuanlarda yer alan koruyucu parabenler saçın zarar görmesini engeller. Parabenler sayesinde sıcak banyo ortamında oluşması muhtemel mikroplar engellenir. Şampuanlarda yer alan gliserin, sorbitol gibi nem tutucu yapılar saç derisini kurutmaz. Banyoların vazgeçilmezi olan duş jelleri de özel bir yapıya sahiptir. Cildi kurutmadan hoş kokmasını sağlayan duş jelleri, pratik bir temizleyicidir. Duş jellerinin içerikleri incelendiğinde gözle görülür farklar bulunur. Termal su ve beyaz kil içeren jeller cildi ölü hücrelerden arındırır. Masaj yapıcı partiküller sayesinde cilt daha yumuşak ve ışıl ışıl olur. Farklı kokularda üretilen duş jelleri, cilt tipine uygun olarak seçilmelidir. Kuru cilde sahip olan kişiler, nemlendirici özellikte olan jelleri tercih etmelidir. Hassas cilt yapısına sahip bireyler kokusuz ürünler; yağlı cildi olan kişiler ise sebum azaltan ürünleri tercih etmelidir. Old Spice duş jeli 8 saat devam eden koku koruması sunarak gözenekleri temizler ve canlılık kazandırır. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlayan duş jelleri, pürüzsüz bir görünüm kazanmak isteyen kullanıcıların önceliğidir. Old Spice ürünlerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilir, dilerseniz kolayca satın alabilirsiniz.