İlgili Kategoriler
Materyal
Fiyat
Parça Sayısı
Renk
Hacim
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Paşabahçe Kupa & Kupa Takımı

" araması için 590 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Paşabahçe Kupa Modelleri Trendyol’da!

Kahve ve çay saatlerinde tercih edilen bardaklar, içim keyfini artıran özelliklerin başında gelir. Farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli tasarıma sahip olan Paşabahçe kupa modelleri renkli tasarımlarıyla zengin bir ürün kataloğuna sahiptir. Her yaştan müşteriye hitap eden seçenekleriyle mutfakları renkli bir şekilde dolduran modeller, içecek keyfini artıran bir tasarımla sunulur. Ergonomik tutuşa sahip olan Paşabahçe kupa bardak modelleri, özel tasarım olması ile ön plana çıkar. Cam olarak tasarlanan Paşabahçe çay kupası modelleri, içeceği görerek içme fırsatı sunar. Yuvarlak tabana sahip olan klasik Paşabahçe mercan kupa modelleri keyifli içim deneyimini yaşamanızı sağlar. Özel olarak tasarlanan kulplarıyla sıcaktan etkilenmeden içeceğinizi yudumlamanıza yardımcı olur. Çay saatlerinde tercih edebileceğiniz ince belli modeller, içeceğin rengini ve dokusunu görerek tüketmenize olanak sağlar. Pürüzsüz hatlara sahip olan modeller tutuş esnasında keyifli bir his bırakır. Çay içerken rahat hissetmenize olanak sağlar. Estetik duruşuyla ön plana çıkan Paşabahçe safir, balıkçı, kurukafa, kaplumbağa kupa çay saatlerinizde şık sunumlar hazırlamanıza yardımcı olur. İçerisindeki içeceği uzun süre sıcak tutan Paşabahçe termos, içimlik, çift kupa modelleri ise dışarıda yapılacak aktiviteler için uygun özellik gösterir. Özel yüzeyiyle sıcaklığı uzun süre koruyan modeller çelik yapısıyla dayanıklı bir duruş sergiler. Sağlığa faydalı özellikleriyle uzun süreli kullanım sunan modeller, dışarıda gerçekleştireceğiniz aktivitelerde içeceklerinizi sıcak bir şekilde tüketmenize yardımcı olur. Trendyol’da uygun fiyatlar üzerinden satın alacağınız modeller ile konforlu bir şekilde aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Estetik Duruşu ile Paşabahçe Kupa Modelleri

Estetik Duruşu ile Paşabahçe Kupa Modelleri

Koleksiyon ürünlerinin yanı sıra günlük kullanım için özel olarak tasarlanan modeller de şık bir duruşa sahiptir. Mutfak dolaplarını estetik bir şekilde dolduran ürünler, misafirlerinize yapacağınız sunumların şık durmasını sağlar. Baskılı seçeneklerin de bulunduğu Paşabahçe porselen kupalar içerdikleri mesajlarla sevdikleriniz için estetik bir hediye fikridir. Seramik sağlamlığının ön plana çıktığı kurukafa tasarımlı modeller konforlu tutuşa sahiptir. Çiftler için üretilen seçenekler ise şık bir uyumla tasarlanır. Özel olarak tasarlanan parçalar, kıvrımlı kulplarıyla rahat bir şekilde bardağı kavramanıza yardımcı olur. Hayvan desenleri, doğadan ilham alan baskıları ve çeşitli yazılı mesajlarıyla eğlenceli görüntüler sunan Paşabahçe çocuk kupa modelleri çocukların kullanımı için uygundur. Hayvanseverlerin evinde sıklıkla kullanacağı bir model olan Paşabahçe kedili kupa özel tasarımıyla fark yaratır. Kaliteli baskılarla çizilen hayvan motifleri, mutfağınıza renk katan bir görünüme sahiptir. Geleneksel süsleme detaylarına sahip olan Paşabahçe seramik kupalar estetik bir tasarım algısıyla üretilir. Kullanım kolaylığı sunan modeller sağlam duruşlarıyla uzun ömürlü olarak kullanılır. Doğadan ilham alınan Paşabahçe uğur böceği kupa tasarımıyla ön plana çıkar. Boyutlu tasarımlarla desteklendiği ürünler, çok fonksiyonlu bir kullanım sunar. Çocuklar ve eğlenceden hoşlananlar için tasarlanan Paşabahçe süzgeçli, ayıcıklı, tavşanlı, balıklı, kapaklı kupa modelleri, estetik bir görünüme sahiptir. Detaylı çizimlere sahip olan kaplumbağa tasarımlı ürünler, sağlam yapısıyla öne çıkar. Hijyenik özelliklere sahip olan modeller, bulaşık makinesinde ve elde yıkamaya uygun bir yapıya sahiptir. Modern tasarım algısının minimal çizgilerle buluştuğu mermer modeller, yenilikçi bir görünümle sunulur. İş yeri ve ev gibi ortamlarda uygun kullanıma sahip olan Paşabahçe Atatürk imzalı, harfli, yazılı, ayıcıklı, arabalı kupa modelleri, kişisel zevklerinizi ve değerlerinizi sergilemenize yardımcı olur. İşçilik ve kalite bakımından nitelikli özelliklere sahip olan bardak modelleri, çarpıcı detaylara sahiptir. Estetik bir tasarım algısının hakim olduğu Paşabahçe Vela, Aşk, Müstesna, Gönül, Love More kupa seçenekleri, özel günlerde tercih edilecek hediyeler arasında yerini alır. Trendyol’da tercih edeceğiniz Paşabahçe Anneler Günü yazılı kupa çeşitleri ile özel günde değerli annelerinizi mutlu edebilirsiniz.

Özel Tasarımı ile Paşabahçe Kupa Seçenekleri

Özel Tasarımı ile Paşabahçe Kupa Seçenekleri

Kahve gibi yoğun bir içime sahip olan içecekler için Paşabahçe kahve kupası özel olarak tasarlanır. Dayanıklı kulp kısmıyla ergonomik bir kavrama deneyimi sunan seçenekler, rahat içim için orta genişlikte bir ağza sahiptir. Mutfak dolaplarınızı ve tezgahlarınızı eğlenceli bir görünüme büründüren Paşabahçe renkli kupa çeşitleri, elegant duruşlarıyla ön plana çıkar. Farklı zevklere hitap eden renk seçenekleriyle alternatif yaratır. İkili renk seçeneğine sahip olan bardaklar, hareketli görüntüleriyle mutfak dolaplarını süsler. Özel bir duruşa sahip olan Paşabahçe siyah, kırmızı kupalar romantik duruşlarıyla dikkat çeker. Şarap tüketimi ve su içmek için tercih edilebilecek kadehler, ince görünümleriyle zarif bir duruşa sahiptir. Hijyen sağlayan teknolojisiyle ön plana çıkan Paşabahçe V Block kupa çeşitleri, zarif bir duruşa sahiptir. Antimikrobiyal kaplamaya sahip olan Paşabahçe antibakteriyel kupa bardaklar, sağlıklı kullanım imkanı sunar. Su ve meşrubat sunumları için tercih edilebilir. Şeffaf yapılarıyla içerisinde bulunan içeceğin yoğunluğunun ve miktarının takip edilmesini sağlar. Yılın özel zamanlarında tercih edebileceğiniz Paşabahçe yeni yıl, mermer, ince belli kupa modelleri ise üzerinde yer alan işlemelerle sıcak bir görünüme sahiptir. Yılbaşı günlerinin sıcak temasına uyumlu Paşabahçe yılbaşı kupası modellerini tercih ederek estetik bir sunum yapabilirsiniz. Farklı meşrubatlar ve özel günler için incelikle tasarlanan modellerle içeceklerinize renk katabilirsiniz. Sunumlarınızda yer vereceğiniz Paşabahçe fincan kupalar ise keyifli bir şekilde sıcak içecek içmenizi sağlar. Geri dönüştürülmüş cam materyallerden üretilen Paşabahçe Aware, Iconic, Electrum, Winter Love, Hug Me kupa serileriyle sıra dışı içecek sunumları yapabilirsiniz. Doğa dostu materyallerle üretilen modelleri satın alarak çevreye karşı duyarlı bir şekilde bardak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Paşabahçe çift cidarlı, mermer desenli, Harry Potter, Küçük Prens kupa çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Paşabahçe Kupa Modelleri

Uygun Fiyatlı Paşabahçe Kupa Modelleri

Marka tarafından üretilen modellerin kullanım alanları oldukça geniştir. Sıcak içeceklerden soğuk meşrubatlara ve alkollü içeceklere kadar birçok farklı sunum için tasarlanan seçenekler, mutfakta ve sofralarda ihtiyaçları karşılar. Cam ve porselen malzemelerin kullanımıyla üretilir. Sağlam yapılarıyla uzun ömürlü kullanım sunar. İçerisinde birden fazla ürün bulunan Paşabahçe kupa seti, satın alacağınız bir ürünle ekonomik bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak tanır. Yazılı baskılarla zenginleştirilen Paşabahçe anne baba kupa hoş tasarımıyla keyifli bir içim sunar. Sevdiklerinize şık bir şekilde sevginizi gösterebileceğiniz modeller, içerdikleri anlamlı mesajlarla öne çıkar. Kelimelerin büyüsünün hakim olduğu çeşitleri tercih ederek sevdiklerinize anlamlı hediyeler verebilirsiniz. Çay ve kahve saatlerini güzelleştiren Paşabahçe ikili kupa çeşitlerini satın alarak uyumlu sunumlar yapabilirsiniz. Aromatik çayların kokusunun iyi hissedilmesini sağlayan Paşabahçe dalgıç kupa çeşitleri, sıra dışı tasarımıyla ön plana çıkar. Eğlenceli bir görünüme ev sahipliği yapar. Çayın içeride demlenmesini sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. Keyifli saatlerin uzamasını sağlayan Paşabahçe bitki çayı kupası aromasını iyice hissedebileceğiniz lezzetli içecekler için idealdir. Yaratıcı tasarımıyla fark yaratan balıkçı çeşitler içerisinde süzgeçe sahiptir. Çayın lezzetinin hissedilmesini sağlarken üzerinde yer alan balık görselleriyle hoş bir görünüm yaratır. Çay ve kahve saatlerinize renk getirecek olan modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Uygun aralıklarda yer alan Paşabahçe kupa fiyatlarına göz atarak bütçenize ve zevkinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olan modeller, çeşitli ihtiyaçlara yanıt verir. Sıcak ve soğuk meşrubatların servis edilmesi için uygun özellikler taşır. Evlerde sunum ihtiyaçlarınızı karşılamanıza aracılık eder. Trendyol üzerinden satın alacağınız modellerle şık sunumlar hazırlayabilir, içecek saatlerinin keyfini artırabilirsiniz.