İlgili Kategoriler
Hacim
Fiyat
Parça Sayısı
Materyal
Renk
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Paşabahçe Kulplu Bardak

" araması için 396 sonuç listeleniyor

Dikkat Çeken Paşabahçe Kulplu Bardak Modelleri Trendyol’da!

İçecek tüketirken kullanımına ihtiyaç duyduğunuz önemli materyaller arasında bardaklar bulunur. Her içecek türü için özel olarak hazırlanan bardaklar alanında uzman marka tarafından üretilerek satışa sunulur. Cam materyal üretiminde iddiasını ortaya koymuş olmayı başaran Paşabahçe kulplu bardak seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeker. Birçok farklı kategori ve statüde karşınıza çıkabilecek olan Paşabahçe kulplu çay bardak modelleri başta olmak üzere birçok farklı meşrubat için modeller markada hazır bulunur. Müşteriler için birbirinden özgün tasarım ve seçenekler sunan Paşabahçe kulplu bardak modelleri arasından uygun seçim yapabilmek mümkün olur. Özenle üretilen Paşabahçe bardak kulplu modelleri tutma kısmına sahip olmasıyla avantaj yaratır. Birbirinden farklı tasarımlarla karşınıza çıkabilecek olan Paşabahçe kulplu cam bardak ürünleri arasından ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda alternatiflerden faydalanabilirsiniz. Birbirinden özel tasarımlarla tercih edebileceğiniz ürünler farklı boyutlara sahip olabilir. Boyut incelemesi yaparak ürünler arasından özel tercihlerde bulunabilirsiniz.

Her Amaca Uygun Kulplu Bardak Alternatifleri

Her Amaca Uygun Kulplu Bardak Alternatifleri

Marka birbirinden özgün ürün alternatifleri ile dikkatleri üzerine çeker. Zengin seçkisi ile her müşterinin talebine cevap veren marka kalitesini hep korumasıyla da dikkat çeker. Birbirinden özel tasarımlara sahip olan ürünler kendi içlerinde sınıflanır. Paşabahçe Diamond kulplu bardak; çay, kahve gibi meşrubatlarınızı keyifle tüketebilmeniz için idealdir. Paşabahçe iconic kulplu bardak gösterişli yapısı ile dikkatleri üzerine çekerken birbirinden lezzetli sütlü kahveleriniz ve sade kahveleriniz için tercih edilebilir. Paşabahçe İstanbul kulplu bardak, İstanbul tutkunları için şahane bir seçim olabilir. Farklı ebatlar ile karşınıza çıkabilecek olan Paşabahçe büyük kulplu bardak seçenekleri arasından boyuta göre seçim yapabilirsiniz. Farklılık yaratmak isteyenler için Paşabahçe kulplu su bardağı, sofralarınızın şahane tamamlayıcısı olabilir. Birbirinden leziz meşrubatlarınızı içebilmenin yanı sıra Paşabahçe kulplu ayran bardağı tercihlerinde bulunarak keyifli Türk usulü sofralar kurabilirsiniz. Markaya ait ürünleri tekli ya da daha çok sayıda olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Paşabahçe ikili kulplu bardak seçenekleri keyifli kahve saatleri yapabilmeniz için idealdır. Size eşlik edecek sevdiklerinizle birlikte keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Estetik Tasarımları ile Paşabahçe Kulplu Bardak

Estetik Tasarımları ile Paşabahçe Kulplu Bardak

Paşabahçe Vario kulplu bardak estetik tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekerken birbirinden özgün alternatifler sunar. Paşabahçe Safir kulplu bardak son derece estetik tasarımlara sahiptir. Paşabahçe metal kulplu bardak, metal ve cam birleşiminin estetik bütünlüğünü gözler önüne serer. Paşabahçe Casablanca kulplu bardak, eşsiz lezzetlerdan bir tanesi olan latte tüketimi için idealdir. Paşabahçe İkonik kulplu bardak, kahve sunumlarınız için tercih listenizde yer alabilir. Uzunlama yapıya sahip olmasıyla estetik sunum yapabilmeniz için imkan yaratır. Paşabahçe Emir kulplu bardak, 200 cl hacmi ile ideal çay kupası olarak kullanılabilir. Zevke bağlı olarak tercih edebileceğiniz bir diğer model ise Paşabahçe Mila kulplu bardak seçeneği olabilir. Alkollü içecekleri tüketebilmek için özel olarak üretilen Paşabahçe kulplu bira bardağı ise göz dolduran etkiye sahiptir.

Bütçe Dostu Paşabahçe Kulplu Bardak Seçenekleri

Bütçe Dostu Paşabahçe Kulplu Bardak Seçenekleri

Türk markaları arasında önemli bir yere sahip olan marka birbirinden seçkin tasarımları ile geniş kitleleri peşinden sürükler. Kulplu modellerde iddiasını ortaya koyan marka, birbirinden özgün tasarımları satışa sunar. Paşabahçe kulplu bardak fiyatları bakımından da yüzünüzü güldürür. Her müşteri kendi standartları yönünde olan modelleri satın alabilir. Özgün tasarıma sahip olan modeller arasından seçim yapmak için müşterilerin tavsiyelerinden faydalanmak mümkündür. Trendyol üzerinden yapacağınız kapsamlı araştırma ile müşteri görüşlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede Paşabahçe kulplu bardak yorumlarını okuma şansı elde edebilir, daha rahat seçim yapabilirsiniz. Yeni nesil alışveriş standartlarında istediğiniz ürünleri online olarak satın alabilirsiniz. Siz de ürünlere ilişkin kampanyalardan haberdar olmak için Trendyol’u takip edebilirsiniz. Ürünlerin indirimlerini düzenli takip ile yakalayabilir, hesaplı alışveriş yapabilirsiniz.