İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Marka
"

Playboy Parfüm

" araması için 29 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Playboy Parfüm

Kalitesiyle Öne Çıkan Playboy Parfüm Özellikleri

Hugh Hefner, 1953 yılında, Amerika’da, Playboy isimli dergi yayını ile girişimcilik hayatına başlar. Genç iş insanı, bu özgün dergi ile yazılı basın alanında bir çığır açmayı başarır. Zaman geçtikçe çeşitli içerikleri de dergisine dahil eden marka, alanında takdire şayan bir ilerleme kaydeder. Markanın simgesi haline gelen tavşan figürü, bir kapak mankeninin saçlarından esinlenilerek ünlü tasarımcı ve derginin sanat yönetmeni olan Art Paul tarafından tasarlanır. Sonraki yıllarda parfüm sektörüne de adım atan marka, bu alana da yeni bir soluk getirir. Oldukça kısa sürede kalabalık kitlelere erişim sağlayarak adını duyurur. Hem iddialı hem de yüksek cazibeye sahip olan notaları, parfüm tutkunlarını kendine hayran bırakarak müşterilerinden tam puan almayı başarır. Son derece kalıcı bir etkiye sahip olan kokular, üstün kalitesini ortaya koyar. Cazibe ve şöhreti simgeleyen koku notalarından oluşan özgün kompozisyonları ile duruşunuza ayrı bir anlam katar. Bu başarısını işini titizlikle yapan tecrübe sahibi koku tasarımcılarına borçludur. Guillaume Flavigny, John Gamba, Dirk Braun ve Jack Agran gibi başarılı tasarımcılar, markanın bünyesinde yer alarak kendilerine has dokunuşları ile oluşturdukları başarılı parfümleri ortaya koyarlar. Marka, özgün üretimleri ile her bir kişilik tipine ve karakter yapısına uygun olarak tasarlanan çeşitlerini müşterilerine sunar.  Karakteri yansıtan kokuyu kullanarak kendini ifade etmek benlik sunumunun önemli bir yoludur. Cildiniz ile birebir uyum sağlayan Playboy parfüm seçenekleri kokunuza cazibe katarken doğallığınızdan da ödün vermez. Vücut ısınız ile tam olarak bütünleşen bu özel ürünler sentetik duruşu önleme konusunda son derece başarılı olur. Büyüleyici şişe tasarımları ile de kendine hayran bırakan markanın ürünleri, meşhur tavşan figürü ile akıllarda yer eder. Kadınlar için olan ürün şişelerinde kapak detayında tavşan figürüne yer verirken erkek ürünlerinin şişe ambalajı kısımlarında tavşan logosu yer alır. Hem benzersiz şişe tasarımları hem de baş döndürücü notaları ile beğeni toplayan markanın kaliteli ve şık ürün seçeneklerine Trendyol üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kalitesiyle Öne Çıkan Playboy Parfüm Özellikleri

Maskülen seçeneklerin yanı sıra kadınlar için de Playboy kadın parfümlerini üreten marka, onların bir kokudan tüm beklentilerini karşılar. Üstün kaliteye sahip esansları ile uzun saatler kalıcılık sağlarken çanta boyu ürünleri ile gün boyu yanınızda olmayı hedefler. Örneğin Playboy Rock parfüm, kadınlar için oryantal bir çiçeksi parfüm çeşidi olarak tasarlanır. Bu kokunun tasarımını yapan burun, ünlü tasarımcılardan biri olan Guillaume Flavigny'dir. Üst notalarda kan portakalı, elma şekeri ve safran çiçeği bulunurken orta notalarda çarkıfelek çiçeği, plumeria (fitne ağacı) ve Afrika portakal çiçeği yer alır. Baz oluşturan alt notalarında ise vanilya, abanoz ağacı, tefarik ve deriyi barındırır. Bu parfüm markanın kadınlara yönelik Playboy üçlemesinin ardından sahip olduğu modern koku notaları ile yeni bir heyecan yaratır. Heyecan verici ve feminen yapısı ile ilk planda tatlı ve baharatlı notaları ile birleştirilmiş egzotik bir çiçek buketi ortaya koyar. Açılış notalarında yer alan kırmızı portakal ve elma şekerinin karışımı ile kendini ortaya çıkarır ve baharatlı safran aromaları ile tamamlanır. Kokunun kalbi çarkıfelek çiçeği, portakal çiçeği ve frangipani içerirken, baz denilebilecek alt tonları abanoz, paçuli ve tonka fasulyesi ile desteklenir. Flakon şişesinin kıvrımlı ve şık gövdesi camdan yapılır, tıpası tavşan kulağı şeklinde ve kırmızı papyon ile süslenir. Dış kartonu, kırmızı zemin üzerine harika görünen gümüş pullardan yapılmış kırmızı bir tavşana sahiptir. Ürün, 75 ml. deodorant ve 150 ml. vücut spreyi eşliğinde 30 ml. ya da 50 ml. edt olarak Trendyol üzerinden satın alınabilir. Başka bir özgün kokuya sahip olan Playboy London parfüm ise kullananlara Londra sokaklarında küçük bir gezinti deneyimi yaşatır. Markanın dünya başkentlerine adanmış erkekler için parfüm koleksiyonu, yeni Londra baskısı ile genişler. Londra, asi müzik ve modanın yanı sıra sofistike ve klas bir şehirdir. Bu koku, şehir yaşamında kendini öne çıkaran modern erkeklere adanır. Bu ürünün imza notaları İngiliz gülleri ve Pisco brendidir. Aromatik, tatlı, sıcak ve baharat temalarını yansıtan parfümde narenciye ve tarçın kokuları yoğun olarak hissedilir. Üst tonlarında galbanum, greyfurt ve mandalina notaları yer alır. Orta notalarda anason, mersin ağacı, opoponax (sakız reçinesi), safran çiçeği, tarçın ve yeşil notalar bulunurken alt notalarda cumaru ağacı, konyak ve sedir ağacı yer alır. Bu sayede hem odunsu tazeliği hem de narenciye tatlılığını bir arada barındıran oldukça özgün bir kombinasyon meydana gelir. Şehir yaşamının karmaşık ve yoğun temposunda sizi öne çıkaracak rahatlatıcı bir özgün nota kompozisyonuna sahip olur. Eğer siz de modern şehrin karmaşık yapısından sıyrılıp kendinizi ön plana çıkaracağınız bir koku arayışındaysanız London gibi pek çok Playboy ürün seçeneğine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mis Gibi Kokmanızı Sağlayacak Playboy Parfüm Çeşitleri

Mis Gibi Kokmanızı Sağlayacak Playboy Parfüm Çeşitleri

Her bir çeşidini özenle ve kendine has tarzıyla özel olarak tasarlayan markanın ürün yelpazesi ve çeşit alternatifleri oldukça geniştir. Farklı kişilik yapılarına uyum sağlayacak şekilde üretilen Playboy parfüm çeşitleri, özgün bir koku isteyen her müşterisinin aradığını bulmasına imkan sunar. Her ortama uyum sağlayacak seçenekleri ile açık havada ya da kapalı alanlarda, günlük olarak ya da formal ortamlarda yanınızda olur. Playboy erkek parfüm çeşitleri erkekler için oldukça maskülen ve çekici bir koku sağlar. Mistik ve sofistike notalar sunan seçenekleri baş döndüren notaları ile sosyalliğinizi ve özgüveninizi ortaya koymanıza yardım eder. Tasarımını Vincent Kuczinski’nin üstlendiği Playboy Hollywood parfüm de son derece popüler olan seçeneklerden birisidir. İsmini de aldığı Hollywood ışıklarından esinlenerek tasarlanan bu ürün, hem odunsu hem de oryantal notalarının olağanüstü bir dengeyle uyum içinde bir araya gelişini sergiler. Şehirli ve modern bir görünüm sunarken sosyalliğinizi ön plana çıkarır. Silindir yapıdaki kıvrımlı şişesi şıklığı ile göz doldururken tavşan figürü de her zamanki gibi şişe ambalajı üzerindeki yerini alır. Kokunun üst notalarında yer alan bergamot, mandalina, taze kekik, resin özü ve gül ağacı esintileri ile oldukça fresh bir hava verirken ürünün orta notalarında bulunan lavanta, yasemin çiçeği ve sedir ağacı ile bu tazeliğe destek olur. Parfümün alt notalarında ise misk, sandal ağacı, vetiver, vanilya ve amber tatları yer alarak mistik duruşa destek olur. Maskülen duruşunuzu ön plana çıkaracak bir ürün arayışında iseniz bu ürün kişiliğinizi tam olarak yansıtır. Playboy Hollywood, ünlülerin dünyası için ideal olan oryantal ve odunsu bir koku olur. Mandalina ve bergamotun turunçgil kıvılcımları ile kekik ve eleminin aromatik nüanslarıyla açılır. Kalbinde yasemin çiçeği, gül ağacı ve sedir ağacı ile sakinleştirici lavanta, zarafet ve incelikle erkeksi bir çiçek birlikteliği yaratır. Tabanında ise güve otu, misk, kehribar, sandal ağacı ve vanilya yapraklarını kapsayarak rahat, sıcak ve erotik bir görünüm bırakır. Playboy ile baş döndüren notalara sahip bu özel parfümleri koleksiyonunuza eklemek için Trendyol üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Müşterilerinden Playboy Parfüm Yorumları

Müşterilerinden Playboy Parfüm Yorumları

Her yaşa ve cinsiyete uygun çeşitleri bulunan Playboy parfüm kullananlar bu ürünlerden beğeni ile söz eder. Çünkü markanın özenle tasarlanan kokuları hem doğal duruşu hem de kalıcılığı ile gönülleri fethetmeyi başarır. Kaliteli esansları sayesinde sıkıldıktan sonra uzun saatler boyunca uçup gitmez ve kokusu üzerinizde kalır. Hem tekrar tekrar sıkmanıza gerek kalmaz hem de her bir şişenin kullanım ömrü maksimum düzeyde olur. Playboy New York parfüm, erkekler için odunsu ve baharatlı olarak tanımlanabilecek kokulardan biridir. Zarafeti, farklılığı ve cüretkar yapısı nedeniyle erkekler arasında büyük başarı elde eder. En üst notalarında Vinil, Aldehitler ve misket limonu bulunur. Orta notalarında yeşil elma, karabiber taneleri ve elemi reçinesine yer verirken en alt notalarında vanilya aroması, tonka fasulyesi ve vetiver esintileri yer alır. Markanın, odunsu ve baharatlı bir koku olan New York parfümü ile Hollywood isimli sürümünü de içeren ürün koleksiyonu genişler. New York, odunsu ve erkeksi notaları ile metropolün günlük yaşamını temsil eden ve somutlaştıran Playboy tasarımlarına ait özgün bir erkek kokusu olur. Kokunun bileşimi, dinamikliği ve yaşamı seven, kendine güvenen, zarif erkekler için tasarlanır. Odun, meyve ve baharat notalarının bu uyumlu karışımı, mükemmel erkeksi ifadeyi oluşturur. Böylelikle bu beste, erkekler arasında son derece popüler olan Playboy New York'a dönüşür. Bu kompozisyonun en iyi notaları aldehitler, misket limonu ve vinil akorlarının bir arada oluşudur. Kokunun kalbinde yeşil elma, elemi reçinesi, karabiber, ardından güve otu, Tonka fasulyesi ve vanilya yaprakları bulunur. Ürünü, 100 ml. tıraş sonrası ve 150 ml. vücut deodorantı ile birlikte 50 ml. edt olarak Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Hem Kadınlar Hem de Erkekler İçin Tasarlanan Playboy Parfümler

Hem Kadınlar Hem de Erkekler İçin Tasarlanan Playboy Parfümler

Bütün müşterileri için maksimum memnuniyet sağlamayı hedefleyen Playboy kadın ve erkek kategorisi için ürettiği Playboy Generation parfüm ikilisini büyük bir gurur ile müşterilerine sunar. İkiliye Playboy Generation adı verilir ve akıllı telefonlarında her zaman çevrimiçi olan ve parti ruhuna sahip olan nesil için inşa edilir. Kokular, kulüplerde parti yapmayı seven ve kendi kurallarını koyan, özgür ruhlu müşteriler düşünülerek tasarlanır. Her iki sürüm de 7 / 24 internete bağlı olan yeni jenerasyon için oluşturulur. Playboy Generation, erkekler için, aromatik ve baharatlı bir koku olur. Bu kokunun arkasındaki burun ise Alexandra Kosinski’ye aittir. Üst notalarda ananas, tarçın ve bergamot; orta notalarda Tonka fasulyesi, lavanta ve kaşmir; temel notalarda ise vanilya, deri ve sedir ağacı yer alır. Koku tarçın ile baharatlanmış, enerji veren ananas ve bergamot aromaları ile başlar. Kokunun kalbi egzotik ve aromatiktir, tonka fasulyesi şurubu, lavanta ve kaşmirden oluşur. Kompozisyon, deri, vanilya ve sedir ağacı akordu ile kapanır. Kadınları etkilemek isteyen erkekler için oldukça ideal bir ürün olur. Flakon tasarımı akıllı telefon şekline benzer. Küçük tavşan kulakları parlak renkli şişeyi taçlandırırken soğuk mavi tonları modaya uygun bir ambalaj sağlar. Playboy Generation, kadınlar için çiçeksi ve meyveli bir üründür. Bu kokunun arkasındaki isim ise Juliette Karagueuzoglou olur. Üst notalarda kiraz çiçeği, pembe biber, mandalina ve portakal; orta notalar ahududu, menekşe ve yasemin çiçeği bulunurken temel notalarda sedir ağacı, misk ve sandal ağacı yer alır. Kiraz çiçeği, pembe biber ve mandalinanın tatlı notaları ile açılarak karşı konulamaz bir kombinasyon oluşturur. Siz de kendinizi partileri ve sosyal medyada aktif olmayı seven jenerasyona ait hissediyorsanız bu parfümü Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Playboy Parfüm Fiyatları

Bütçe Dostu Playboy Parfüm Fiyatları

Birbirinden özgün notalara sahip markanın ürün çeşitlerinin fiyatlarını belirleyen pek çok değişken bulunur. Kaliteli esansları sayesinde kokularının kalıcılığı, uzun saatler aynı şekilde kalmasını sağlayarak Playboy müşterilerinin beğenisini kazanır. Parfümde kullandığı kaliteli malzemelerin yanında şişe materyali ve şık tasarımlarıyla da kendini öne çıkarır. Playboy parfüm fiyatlarını belirleyen bu değişkenler aynı zamanda markanın farkını da ortaya koyar. Farklı notaların karışımlarıyla benzersiz uyum yakalayan kompozisyonları, her kişilik tipindeki insanın kendi kokusunu kolaylıkla bulmasını sağlar. Örneğin baharatlı ve odunsu notalarda kendisini bulan kadınlar için Playboy Rocks iyi bir seçim olabilir. Eğer aksine meyveli ve tatlı esintiler sizi daha iyi ifade ediyorsa Playboy Generation ikilisinden kadın için olan ürünü seçebilirsiniz. Ayrıca bu parfüm sosyal medyada kendini bulan müşterileri ideal olarak yansıtır. Erkekler için de markanın ürün seçenekleri oldukça geniştir. Eğer maskülen yapınızı ortaya koyan bir ürün tercih etmek isterseniz odunsu ve oryantal bir seçim olan Hollywood parfüm tam size göre olabilir. Şehir yaşamının modern ve karmaşık düzeninde kendine yer edinen bu ürün karakterinize bire bir uyum gösterir. Daha sıcak, tatlı, narenciye ve baharat esintilerine sahip bir ürün tercih etmek isterseniz London parfüm seçeneği sizin için uygun olur. London parfüm, oldukça kalabalık bir şehir olan Londra’da olduğu gibi metropol yaşamından esinlenerek tasarlanır. Baharat tonlarındaki başka bir koku olan Generation parfüm ise çekici olmayı seven erkeklerin başlıca tercihleri arasında yer alır. Cazibeli ve cüretkar notaları sayesinde baş döndürücü bir koku olarak tanımlanır. Sizi yansıtan ve en güçlü yönlerinizi belirginleştirerek ortaya çıkaran uygun kokuyu bulabilmek için Trendyol üzerinden, markanın ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Playboy Parfüm Trendyol’da Sizi Bekliyor

Playboy Parfüm Trendyol’da Sizi Bekliyor

Uygun fiyata yüksek performans sağlayan Playboy parfüm nerede satılır diye merak ediyorsanız geniş ürün yelpazesi ile markanın ürün seçeneklerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Hollywood ve London adlı parfümlerin de yer aldığı dört kokuyu içeren Playboy konsepti, dört büyük şehirde yaşam stilini ve dinamiklerini somutlaştırır. Kompozisyonların her biri farklı kişilik tipine ve karakter yapısına sahip erkeklerin tarzını ve doğasını ortaya koyar, ancak tümünün ortak noktası kadınları cezbeden erotik duruşları olur. Bu ürünler üstün kaliteye sahip esansları sayesinde erkeğin cildinde manyetik bir koku bırakır ve karşı cinsiyeti baştan çıkarıcı bir şekilde büyüler. Trendyol üzerinden ulaşabileceğiniz bu baştan çıkarıcı kokular, erkekler arasında son derece popülerlik sağlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve tasarım amacına uygun sonuçlar veren Playboy parfüm yorumları her zaman olumlu olur. Siz de baş döndürücü bir yapıya sahip olan Playboy ürünlerine Trendyol güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Markanın kadın ve erkek müşterileri için ürettiği Generation ikilisi de sosyal medya ile büyüyen ve sosyalleşen Z kuşağı jenerasyonu için özel olarak tasarlanır. Kadınlar için üretilen ürün, çiçeksi ve meyveli notalara sahip tatlı bir koku olur. Kokunun kalbi yasemin çiçeği, menekşe ve ahududu meyvesi aromaları ile çiçek açar. Yumuşak ve şehvetli tabanı misk, sedir ve sandal ağacı ile kapanır. Erkekler için üretilen Generation ürününde ise aromatik ve baharat esintileri ön planda yer alır. Her daim cazibe sahibi olmak isteyen ve kadınların dikkatini çekmeyi önemseyen erkekler için ideal olur. Sosyal medya ve parti ruhunu yansıtan Generation ikilisine de Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.