Beden
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Ortam
Materyal
Desen
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Prada Çanta

" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Prada Çanta Modelleri ile Kolunuzdaki Şıklık

Prada markası, İtalya’da 1913’de başlayan serüveni ile bugün tüm dünyaya yayılmış lüks giyim, aksesuar, kozmetik, parfüm ve çanta gibi moda ürünleri tasarlayan ve üreten bir moda devidir. Prada çanta lüks, alımlı, zarif ve göz alıcı tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin en çok tercih ettiği çanta markalarından biridir. Dünya çapında on iki bin üzerinde çalışana sahip olan Prada, tüm dünyaya satış yapmayı başarmış kalitesi ile adından söz ettiren bir markadır. Zarafetinden ödün vermeyen stil sahibi kadınların sıklıkla tercih ettiği Prada; çantaları, aksesuarları, kozmetik ürünleri, parfümleri ve lüks giyim ürünleri ile bugün dünyanın lüks tüketimde en çok tercih ettiği markalardan biridir. Yaratıcı ve zarif modelleri ile modayı yakından takip eden Prada, sadece modayı takip etmek ile yetinmiyor aynı zamanda ürettiği her yeni ürün ile modanın yön belirleyicilerinden biri olmayı da başarıyor. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Prada çanta, birbirinden zarif ürünleri ile şıklığından ve zarafetinden ödün vermeyenlerin ilk tercih ettiği markalardan biri olmayı başarıyor. Şıklık ve zarafet denilince akıllara gelen İtalyan devi Prada, tüm dünyada kendini zarif ve şık hissetmek isteyenlerin bir numaralı tercihi haline geliyor. Prada sadece deri ürünleri, lüks giyim ürünleri, kozmetik ve parfümleri ile değil aynı zamanda birbirinden çekici çanta modelleri ile de kendine büyük bir yer edinmiş durumda. Oldukça zarif ve oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Prada çantanın en çok tercih edilen modelleri arasında Prada baget çanta, Prada çapraz çanta, Prada omuz çanta, Prada cüzdanlı çanta ve Prada mini çanta gibi çeşitli modeller yer alıyor. Prada erkek çanta ve Prada kadın çanta modelleri ile herkese hitap etmeyi başaran Prada çanta aynı zamanda her yaş grubuna hitap edecek çanta modellerine de sahiptir. Her yaşa ve her kesime uygun çantalar ile seçkin bir kullanıcı kitlesine sahip olan Prada çanta, ürettiği her yeni model ürünle dikkatleri üzerine çekmeyi tekrar başarıyor. Prada çanta bu geniş ürün yelpazesinin yanı sıra geniş bir renk yelpazesine de sahip. Prada pembe çanta, Prada çanta krem çanta, Prada lacivert çanta, Prada şeffaf çanta ve Prada gri çanta bu renk seçeneklerinden sadece bazılarını oluşturuyor. Prada çanta, ayrıca modeline göre çeşitli materyallerden imal ediliyor. Prada naylon çanta, Prada hasır çanta, Prada örgü çanta, Prada deri çanta, Prada bez çanta ve Prada tüylü çanta bu materyallere örnek olarak verilebilir. Şıklığın ve zarafetin bir tamamlayıcısı olan Prada çanta modelleri, kendini her daim şık ve zarif hissetmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihi oluyor.

Prada Çanta: Zarif ve Şık

Prada Çanta: Zarif ve Şık

Çantalar, artık sadece günlük hayatı organize eden araçlardan biri değiller. Günlük taşınması gereken eşyaları organize etmenin yanı sıra şık birer aksesuar haline geldiler. Eşyaları taşımak için kullanılan çantalar, artık şıklığın da birer parçası haline geldi. İşe giderken, okula giderken ya da şık bir akşam yemeğine çıkarken kullanılabilen çantalar, aynı zamanda elbise kombinlerinin temel tamamlayıcılarından biri konumundalar. Çanta kullanımı, her ne kadar kadınlar arasında daha yaygın olsa da günümüzde çanta taşımanın rahatlığını keşfeden erkekler de kadınlar kadar yaygın olarak çanta taşımaya başladılar. Çanta denilince akıllara gelen en ünlü markalardan biri olan dünya devi Prada çanta, zarafetinden ödün vermek istemeyen kadınların ve ayrıca kendini şık hissetmek isteyen erkeklerin de ortak tercihleri arasında yer alıyor. Profesyonel anlamda ilk tasarımlarına 1913 yılında İtalya’da başlayan Prada markası, çok kısa bir sürede dünyaya yayılmayı başararak adından sıkça söz ettirir oldu. Dünyada haklı bir şöhrete sahip olmasının yanı sıra ismi film afişlerinde bile gözükmeye başlayan Prada, hem lüks giyim, hem de çanta alanında dünyanın sayılı üreticileri arasında yer alıyor. İtalya’da kısa sürede Kraliyet Sarayı’nın resmi tedarikçisi olmayı başaran Prada seçkin ürünleri, dünyanın hemen hemen tüm ülkelerine hizmet vermeye devam ediyor. Şık akşam yemeklerini zarafeti ile taçlandırmak isteyen kadınların, işkoliklerin, her daim kendini şık hissetmek isteyen erkeklerin bir numaralı tercihi arasına giren Prada çanta, uzun yılların getirdiği tecrübesini yenilikçi bakış açısı ile birleştirerek yeni tasarımlar üretmeye devam ediyor. Sadece modayı yakından tahmin etmek ile yetinmeyen Prada çanta, aynı zamanda ürettiği her yeni model ile modanın öncüsü ve belirleyicisi olmayı da başarıyor. Minimalist sevenlerin tercih ettiği Prada kol çanta, kompakt tasarımı ile kolayca her yere taşınabiliyor. Ayrıca şık tasarımı ile göze hitap etmeyi başaran Prada sırt çanta, kompakt sevenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Prada postacı çanta retro sevenlerin ve geçmişin zarafetini günümüze yansıtmak isteyenlerin bir numaralı tercihleri arasında yer alıyor. Prada küçük çanta, modadan vazgeçemeyenlerin en çok tercih ettiği modellerden birisi. Prada Vintage çanta nostalji sevenler için özel olarak tasarlanmış çantalar arasında yer alıyor. Prada zincirli çanta ise modern dokunuşları sevenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Zarafetin Vazgeçilmez Adresi Prada Çanta

Zarafetin Vazgeçilmez Adresi Prada Çanta

Zarafetinden ve şıklığından ödün vermek istemeyenlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Prada markası, ürettiği pek çok ürün ile bugün modaya yön veren dev isimlerden bir tanesi olmayı başarıyor. Profesyonel anlamda tasarım ve üretim hayatına 1913 yılında başlayan Prada markası, kısa sürede İtalya’da devleşerek İtalyan Kraliyet Sarayı’nın resmi tedarikçisi olmayı başardı. İtalya’dan tüm dünyaya yayılarak adından söz ettirmeyi başaran Prada markası, ürettiği pek çok ürün ile bugün moda sektöründe adından en sık söz ettiren ve en çok tercih edilen markalardan da bir tanesi konumunda yer alıyor. Prada markası deri ürünler, kozmetik ürünleri, parfüm, aksesuar ve hatta şarap üretiminde bile yer alarak üretimde bulunduğu her alanda ürettiği yeni ürünler ile adından sıkça söz ettiriyor. Prada markasının bu kadar güçlü olmasının arkasında başarılı bir tasarım ekibinin bulunması ve her ürünün üstün performans gösteren kalitede üretiliyor olması yatıyor. Özellikle deri işleme konusunda oldukça sık adından söz ettiren Prada markası, bugün dünya çapında on iki binden fazla çalışanı ile dev bir kadrodan oluşuyor. Prada markası, sadece modayı takip etmek ile yetinmiyor ayrıca ürettiği her yeni ürün ile modanın bir parçası olmayı hatta çoğu zaman modanın belirleyicisi olmayı da başarıyor. Şıklığından ve zarafetinden ödün vermek istemeyenlerin bir numaralı tercihi Prada markası, bugün çanta üretiminde de dünya çapında büyük bir yere sahip. Oldukça büyük bir pazar payı olan Prada markası, Prada çantalar ile de adından sıkça söz ettiriyor. Prada portföy çanta ve Prada kadın çanta gibi hem kadınlara, hem de erkeklere hitap eden ürünler ortaya çıkaran Prada çanta, bu sayede oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Birbirinden özel tasarımları ile şıklığın vazgeçilmez adreslerinden biri olmayı başaran Prada çanta, her geçen gün dünya çapındaki popülaritesini gittikçe arttırıyor. Prada çantanın oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Oldukça geniş bir ürün ve model yelpazesine sahip Prada çantanın aynı zamanda oldukça geniş renk seçeneklerini bulmak da mevcut. Klasik severlerin tercih ettiği Prada siyah çanta, tarzına cesaret katmak isteyenlerin tercih ettiği Prada pembe çanta, daha soft sevenlerin tercih ettiği Prada krem çanta ve Prada gri çanta gibi pek çok renk seçeneği ile kullanıcıya sunulan Prada çanta, kullanıcılarından tam not alarak başarısını her defasında kanıtlamayı başarıyor. Serüvenine İtalya’da 1913 yılında başlayan Prada markası, kısa sürede İtalya’da seçkinlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olmayı başardı. Daha sonra Kraliyet Sarayı’nın resmi tedarikçisi olmayı başaran Prada markası, kısa süre içerisinde de tüm dünyaya yayılmayı başardı. Bugün dünya moda pazarında oldukça geniş bir yere sahip olan Prada markası, şıklığından ve zarafetinden ödün vermek istemeyenlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almayı başarıyor. Prada markası, aksesuardan parfüme, deri ürünlerden elbiselere ve hatta şarap üreticiliğine kadar pek çok alanda üretim yapmaya devam ediyor. Bugün dünya çapında çanta üretimi alanında da en çok tanınan markalardan biri olan Prada çanta, çanta denildiği zaman akıllara ilk gelen markalardan biri olmayı başarıyor. Akıllara gelen ilk markalardan biri olma başarısının ardında güçlü bir tasarım kadrosu ve sayısı dünya çapında on iki bini bulan çalışan kadrosu yatıyor. Oldukça geniş bir pazar payına sahip olan Prada çanta, dünya çapında en büyük söz sahibi olan çanta üreticilerinden de biri konumunda yer alıyor. Prada çantanın arkasındaki başarılı tasarım kadrosu son trendleri oldukça yakından takip ediyor. Son trendleri yakından takip etmek ile yetinmeyen tasarım kadrosu, başarılı tasarımları ile de çoğu kez modanın belirleyicisi ve öncüsü olmayı da başarıyor. Bugün dünyanın hemen hemen her ülkesinde şık çanta tasarımı denilince parmak ile gösterilen Prada çanta, lüks tüketim konusunda da en önde gelen markalardan birisi olmayı başarıyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Prada çanta, çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Prada kadın çanta ve Prada erkek çanta modelleri ile kadın erkek her kesime hitap etmeyi başaran Prada çanta, geniş ürün yelpazesi ile her zevke uygun bir çanta muhakkak barındırıyor. Prada mini çantadan Prada zincirli çantaya, Prada zincirli çantadan Prada deri çantaya kadar pek çok modele sahip olan Prada çanta, ürettiği her yeni model ile başarı çizgini ilerilere taşımayı da biliyor.

Prada Çanta Fiyatları

Prada Çanta Fiyatları

Günlük hayatın en vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan çantalar, sadece eşyaları organize edip kolayca taşımak için kullanılan nesneler olmaktan çıkıp aynı zamanda elbise kombininin de tamamlayıcı öğeleri arasına girmeyi başarmıştır. Çantalar, günümüzde şıklığı ve zarafeti ile de en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Her ne kadar çantaların kadınlar tarafından daha çok kullanıldığı düşünülse de çanta taşımanın rahatlığını keşfeden erkekler de kadınlar kadar çantalara önem vermeye başlar oldular. Çantalar okula giderken, şık akşam yemeklerine çıkarken ya da işe giderken kullanılan organizerlerdir ve aynı zamanda kıyafet kombinini tamamlayan en temel aksesuarlardır. İyi ve şık bir çanta, sizi daima özgüvenli hissettirir. Konforu kadar şıklığı ile de ön plana çıkan çantaları kullanmak, size yeni bir hava katabilir. Çanta denilince akıllara gelen ilk markalardan biri de Prada çantalardır. Prada çantalar, dünya çapında haklı bir üne sahiptir. İlk olarak İtalya’da hizmet vermeye başlayan Prada markası, deri ürünlerden, moda elbiselerine, parfümlerden aksesuarlara kadar pek çok alanda üretim yapmaktadır. Bugün dünya çapında on iki bin çalışanı ile dev bir kadroya sahip olan Prada markası, çanta üretimi konusunda da oldukça büyük başarılara imza atmıştır. Bugün çanta denilince dünya çapında akıllara ilk gelen markalardan biri Prada çantadır. Prada çanta, şıklığından ve zarafetinden ödün vermek istemeyenlerin tercih ettiği dünya çapında haklı bir üne sahip olan dev bir marka olmak ile beraber her yeni ürünü ile kullanıcılarından da tam not almayı başarmıştır. Prada çantanın başarısının ardında yatan sır, modayı son derece yakından takip etmeleri ve yenilikçi fikirlere sahip olmalarıdır.

Prada çantalar, sadece modayı yakından takip etmek ile kalmaz aynı zamanda modanın da çoğu zaman öncüsü ve belirleyicisi olmayı başarırlar. Prada çanta indirim zamanlarını takip ederek sizler de hayalini kurduğunuz çantaya daha uygun fiyatlarla sahip olabilir, en güzel kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Dünya çapında en seçkin çanta üreticilerinden biri olmayı başaran Prada çanta, aynı zamanda ürettiği ürünün kalitesi ile de oldukça başarılıdır. Son derece dayanıklı ürünler üreten Prada çanta, kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım deneyimi vaat etmektedir. Prada çanta fiyatları, Prada deri çanta, Prada çanta outlet gibi ürün modellerine göre değişiklik göstermektedir. Prada çantalara Trendyol'un avantajlarla dolu dünyası ile ulaşabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor! Prada baget çanta, Prada Milano çanta, Prada yandan çanta, Prada cüzdanlı çanta ve Prada askılı çanta gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Prada çantalar, Prada çanta erkek ve Prada çanta kadın modelleri ile hem kadın, hem de erkek tüm kesimlere hitap etmeyi başarıyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi olan Prada çanta, dünya çapında haklı ve büyük bir üne sahiptir. Prada ilk olarak İtalya’da deri ürünler, parfümler ve aksesuarlar üreterek moda dünyasının içerisine girmeye başlamıştır. Daha sonra çanta üretimine de başlayan Prada markası, kısa bir süre içerisinde dünya çapında en çok kabul gören ve en çok tercih edilen lüks tüketim markalarından birisi haline gelmiştir. Bugün dünya moda pazarında oldukça büyük bir yere sahip olan Prada markası, ürettiği çantalar ile de dünya çanta pazarında da oldukça büyük bir yere sahip olmayı başarmıştır. İki kardeş tarafından 1913 yılında İtalya’da kurulan Prada, bugün dünya çapında on iki binden fazla çalışanı ile büyük bir ailedir. Prada markasının bugün dünya çapında bu kadar kabul görmesinin ardında her yeni ürüne yansıttığı yenilikçi bakış açısı ve kaliteli ürünleri yatmaktadır. Prada, sadece modayı takip etmekle yetinmeyip aynı zamanda modanın belirleyicisi olmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır. Dünya çapında şıklığından ve zarafetinden ödün vermek istemeyenlerin bir numaralı tercihi Prada, ürettiği çantalar ile de büyük talep görmüştür. Bugün şık çantalar denildiği zaman akıllara ilk olarak Prada çanta gelmektedir. Bu başarı bir tesadüf değildir ve Prada çantanın yenilikçi ve modern bakış açısını yansıtmaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Prada çanta, şimdi Trendyol’un kaçırılmayacak fırsatları ve avantajlı dünyası ile sizleri bekliyor.