Beden
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Desen
Ortam
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Guess Çanta

" araması için 1920 sonuç listeleniyor

Şık ve Kaliteli Guess Çanta Modelleri

Guess, birbirinden renkli ve estetik tasarımlara sahip olan çantalar üretir. Marka hem kadınların hemde erkeklerin günlük hayatlarını kolaylaştıracak benzersiz ürünlere sahiptir. Yüksek kaliteyi şıklık ile buluşturan Guess çanta modelleri arasından size uygun olanı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Böyle bir ürün almak istiyorsanız karar vermeden önce markaya ait olan ürünleri incelemeniz, istediğiniz özelliklere sahip olan çantayı bulmanıza yardım edebilir.

Markanın ürünleri arasında bulunan kadın çanta modelleri oldukça çeşitlidir. Renkli ve eşsiz tasarımlara sahip olan bu ürünler arasından dilediğinizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Guess çanta kadın kullanıcılarını memnun edecek şık tasarım detayları barındırır. Ürünler arasında, günlük ihtiyaçlar için olan çanta modelleri bulunur. Ayrıca özel davetlerde kullanabileceğiniz ve elbiseniz ile uyum sağlayacak olan zarif çanta seçeneklerini de gözden geçirebilirsiniz.

Guess, erkeklerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve fonksiyonel özelliklere sahip olan çantalar tasarlar. Guess erkek çanta modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, hayatınızı daha kolay hâle getirebilirsiniz. Erkekler için hazırlanmış olan geniş ürün kataloğu içerisinde; omuzdan asılan sırt çantası, spor çantası ve bel çantası gibi seçenekler bulunur. Bunlardan birini veya birkaçını seçerek hem tarzınızı yansıtabilir hem de eşyalarınızı güvenli bir biçimde muhafaza edebilirsiniz.

Guess sırt çantası, tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ideal bir model olabilir. Markanın hem kadınlar hemde erkekler için ürettiği ve bir hayli işlevsel sırt çantaları bulunur. Bu ürünler, günlük olarak kullanacağınız eşyalarınızı dilediğiniz yere zahmetsiz bir şekilde taşımanız için idealdir. Omuz askılıkları sayesinde çantayı konforlu bir biçimde taşıyabilirsiniz.

Bir dönem oldukça popüler hâle gelen bel çantaları, oldukça kullanışlı ve pratik özelliklere sahip olan ürünlerdir. Günlük hayatı daha kolay hâle getirmek için Guess bel çantası modelleri arasından birini tercih edebilirsiniz. Çeşitli renklere ve farklı tasarımlara sahip olan bu ürünleri, küçük ölçekli olan eşyalarınız için kullanabilirsiniz. Portatif boyutları olmasına rağmen birden çok cebe sahip olan bel çantaları, cüzdan ve takı gibi değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde yanınızda taşımanıza imkân verir. Ayrıca çantaların üzerinde bulunan aparatlar, ürünü belinize veya gövdenizin üzerine takmanızı sağlar.

Kompakt tasarımı sayesinde oldukça beğeni toplayan postacı çantası, yanlarında sürekli olarak çok fazla eşya taşımayan kullanıcılar için ideal bir tercih olabilir. Guess postacı çanta seçenekleri arasında hem kadınlar hem de erkekler için oldukça şık ürünler yer alır. Bu model, bilgisayarını ve kitaplarını yanında taşımak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayrıca ürünü dilerseniz elinizde tutarak dilerseniz de omzunuza asarak kullanabilirsiniz.

Yapılan seyahatlerin konforlu geçmesini sağlayan çantaların başında ise valizler gelir. Guess valiz modelleri arasından yapacağınız herhangi bir tercih sayesinde yolculuklarınız çok daha rahat geçebilir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünler, değerli eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasına yardımcı olur. Özellikle sürekli olarak uçak ve otobüs ile seyahat eden kişiler, bu modellerden bir tanesini gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Guess Çanta Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Guess Çanta Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Guess çanta modelleri oldukça geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Bunların arasında hem kadınların hemde erkeklerin hayatlarını kolaylaştıracak olan pratik ürünler yer alır. Katalog içerisinde bulunan her bir model farklı kullanım amaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Markanın tasarladığı çantaların hepsi yüksek kalite standartları gözetilerek üretilmiştir. Bu nedenle tercih edeceğiniz model, günlük hayatta kolaylık sağlar ve uzun ömürlü yapısı sayesinde kullanıcısını memnun eder.

Guess cathleen çanta modelleri, kullanıcılar tarafından sevilen ürünler arasında yer alır. Şık tasarım detayları kullanılarak geliştirilmiş oldukça estetik görünümlü modellerdir. Küçük boyutlu çantalardan hoşlanan kişilere hitap eder. Bu ürün sayesinde günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz kişisel eşyalarınızı konforlu bir biçimde yanınızda bulundurabilirsiniz. Ayrıca bu model, birden fazla renk seçeneği barındırır.

Hem kadınların hem de erkeklerin beğenisini toplayan Guess çanta sırt çantası seçeneklerini de kullanıcılarına sunar. Çeşitli renklere ve özelliklere sahip olan bu modeller, yanında çok sayıda eşya taşıyan kişilerin beğenisini kazanır. Ürünün üzerinde yer alan ve çeşitli fonksiyonlara sahip olan cep bölümleri, farklı ebatlardaki eşyalarınızı muhafaza etmenizi sağlar. Hem çalışanlar hem de öğrenciler tarafından tercih edilebilecek ideal ürünler arasında yer alır. Ayrıca bilgisayar ve tablet gibi elektronik aletlerin dış faktörlerden korunmasına da yardımcı olur.

Kadınların sıklıkla tercih ettiği çantalardan birisi de Guess portföy çantadır. Bu ürünün iç hacmi oldukça geniştir. Özel günlerinizde kullanabileceğiniz bu model, çeşitli renk ve tasarımlara sahiptir. Zarif bir görünümü olduğu için sade tarzı benimsemiş kişilerin oldukça beğenisini kazanır. Bu modellerin iç kısımlarında yer alan cep bölümü, makyaj malzemeleri ve ayna gibi özel davetler sırasında anlık olarak ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları rahatlıkla muhafaza edebilir.

Özellikle kadın kullanıcıların tercih ettiği Guess siyah omuz çantası, orta ebatlarda olan bir üründür. Günlük kullanım için bir hayli uygun olan bu modeller sayesinde kişisel eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Çanta üzerindeki aparatlar ve askı kısmı, omuz bölgesine göre tasarlanmıştır. Bu sayede yüksek tempolu günlerde bile vücutta bu üründen kaynaklı herhangi bir ağrı meydana gelmez.

Sevilen modeller arasında yer alan el çantaları, yeterli iç hacme sahiptir. Guess el çanta çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek, birçok eşyanızı her zaman için yanınızda taşımanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu ürünler, diğerlerine göre daha geniş bir iç hacme sahip olduğu için yanında fazla sayıda kişisel eşya bulundurmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Özellikle yaz aylarında kullanım sıklığı artan Guess hasır çanta modelleri, tasarımları ve üretim materyalleri sayesinde muadillerinden ayrılır. Bu ürünler hem elde hem de omuzda taşınabilir. Hasırdan yapılan çantalar, sportif tasarımları ve şık görünümleri sayesinde yaz aylarında zarafetinizi artırır. Ayrıca imalat aşamasında kullanılan materyaller, ürünü oldukça hafif bir hâle getirir. Böylece tüm gün boyunca kolaylıkla taşınabilir.

Guess brightside çanta modelleri, günlük ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan ve kadınların severek kullandığı modellerden biridir. Gerekli olan küçük ebatlı eşyaları rahat bir şekilde yanınızda taşımanız için ideal seçeneklerden birisidir. Bu çantalar, çeşitli renk ve dizaynlara sahiptir. Elbisenize ve tarzınıza uyumlu olacak bir model tercih ederek oldukça estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Markanın kadınların beğenisine sunduğu ürünler arasında ilgi çekici ve farklı tasarımlar da bulunur. Özellikle Guess çanta zincirli modelleri daha dikkat çekici ürünlerden hoşlanan kişilerin tercih edebileceği ideal seçeneklerden biridir. Bu tür çantaların üzerinde yer alan detaylar, sade ya da gösterişli olabilir.

Kullanım Alanlarına Göre Tercih Edebileceğiniz Guess Çanta Modelleri

Kullanım Alanlarına Göre Tercih Edebileceğiniz Guess Çanta Modelleri

Çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri de kullanım alanıdır. Ürünü ne amaçla kullanacağınızı belirledikten sonra daha mantıklı bir karar vermek mümkün hâle gelir. Böylece çeşitli model seçeneklerinden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu durum hem kadın hem de erkek kullanıcılar için geçerlidir. Örneğin büyük boyutlara sahip olan kitap veya laptop gibi eşyaları taşımak için bel çantası satın almanız yerinde bir karar olmaz.

Guess çanta modelleri arasından tercih yaparken günlük aktivitelerinizi de gözden geçirebilirsiniz. Hafta boyunca yoğun bir şekilde spor yapıyorsanız bu doğrultuda bir seçim yapabilirsiniz. Spor çantası modelleri hem erkek hem de kadın kullanıcıların kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanır.

Söz konusu modeller arasında ilgi görenlerden biri de omuz çantasıdır. Bu, kişilerin gün içerisinde sürekli olarak erişmek istedikleri küçük ölçekli malzemeleri yanlanrında bulundurmalarını sağlayan bir çeşittir. Giyilen elbise ile uyumlu bir renge sahip olan omuz çantası, harika bir kombin oluşturmanıza imkân tanır.

Guess marka çantalar, hayatın her anında size pratik kullanım imkânı sunar. Fonksiyonel modeller arasında yer alan bavullar, yolcuklarınızın konforlu bir şekilde geçmesine yardımcı olur. Guess valiz seçenekleri arasından dilediğiniz ölçüde olanı tercih edebilir, eşyalarınızı seyahatlerinizde güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Markanın çeşitleri arasında yer alan dikkat çekici modellerden bir tanesi de Guess bel çantası olarak gösterilebilir. Bu ürün yapılacak gezilerin çok daha konforlu geçmesi için tasarlanmıştır. Gün boyunca gerekli olan cüzdan ve küçük ölçekli kişisel eşyaların taşınması için mükemmel bir alternatif olabilir. Bel bölgesine bağlanarak ellerinizi kullanmadan eşyalarınızı taşımanızı sağlar. Ayrıca çanta üzerinde birden çok cep bulunur. Bu bölümleri çeşitli ebatlardaki eşyalarınızı muhafaza etmek için kullanabilirsiniz.

Birçok kişinin beğenisini kazanan modellerin arasında sırt çantası da yer alır. Bu ürünler, büyük ebatlı eşyalarınızı rahat bir şekilde dilediğiniz yere götürmeniz için idealdir. Ayrıca askıları ve ergonomik tasarımları sayesinde vücudunuz gün boyunca rahat etmesini sağlar. Söz konusu modeller, içerisinde yer alan eşyaları dış etkenlerden korur.

Guess Çanta Boyutları Nasıldır?

Guess Çanta Boyutları Nasıldır?

Guess çanta modelleri çeşitli boyutlarda üretilir. Ebatlarının farklı olması işlevsellikleri açısından önemlidir. Küçük hacimli olan çanta modelleri, cüzdan gibi kişiye özel olan eşyaların taşınması için tercih edilebilir. Sırt çantası kategorisinde yer alan ürünler ise kitap ve bilgisayar gibi daha büyük eşyaların kolaylıkla taşınması için tasarlanmıştır. Seçim yaparken çantanın kullanım alanını belirlemeniz ve bu doğrultuda bir karar vermeniz üründen daha fazla verim almanızı sağlar.

Bu ürünlerin renkleri de oldukça çeşitlilik gösterir. Guess çanta mavi, lacivert, gri, turuncu, çiçekli, siyah, beyaz ve pudra tonlarını içeren tasarımlara sahip olabilir. Ayrıca Guess şeffaf çanta ve Guess çizgili çanta modelleri de kadınlar tarafından oldukça ilgi gören alternatifler arasında yer alır. Bu noktada tarzınızı yansıtacak ve estetik zevkleriniz ile uyumlu bir ürün tercih etmeniz sizi mutlu eder.

Markanın kullanıcıların beğenisine ürünler, gündelik yaşamın çok daha konforlu hâle gelmesine imkân tanır. Söz konusu modeller arasından seçim yaparken, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız, tatmin olacağınız bir alışveriş yapmanızı sağlar. Bir ürünün geniş iç hacme sahip olması her zaman için daha iyi bir seçenek olduğu anlamına gelmez.

Guess çanta modelleri arasında orta büyüklüğe sahip olan ürünler de bulunur. Bunlar, gün içerisinde az miktarda büyük ve çok sayıda küçük eşya taşıyanlar için ideal bir seçim olabilir. Ayrıca bu modeller, spor yapmaya giderken de eşyaların konforlu bir biçimde taşınabilmesini sağlayacak olan ürünlerdir.

Guess Çanta Modellerinde Kullanılan Materyaller Nelerdir? Kalitesi Nasıldır?

Guess Çanta Modellerinde Kullanılan Materyaller Nelerdir? Kalitesi Nasıldır?

Guess çanta modelleri, kullanım özelliklerine göre tasarlanır. Üretim aşamasında tercih edilen materyal de oluşturulacak olan modelin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu durum aynı zamanda çanta fiyatlarını da etkileyen hususlardan biridir. Ürünün tasarım aşamasında kullanılan renkler de maddi değeri konusunda farklılıklara neden olabilir. Örneğin Guess pembe çanta, çok daha özel bir ürün olduğu için fiyatı da bu doğrultuda belirlenir.

Guess çanta seçenekleri arasından bir seçim yaparken kullanılan materyalin türüne ve kalitesine dikkat etmeniz doğru bir alışveriş yapabilmeniz için önem taşır. Üretim aşamasında tercih edilen malzeme aynı zamanda ürünün ömrünü belirleyen faktörler arasında yer alır. Uzun süre boyunca dayanıklılığından ve kalitesinden ödün vermeyecek ürünlerden hoşlanıyorsanız, Guess deri çanta modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Markaya ait olan çanta modelleri arasında polyester malzeme kullanılarak üretilen ürünler de yer alır. Bunlar hem parlak görüntüleri hem de esnek yapıları sayesinde birçok kişinin beğenisini kazanır. Bu modellerin avantajı ise sıvılara karşı dirençli olmalarıdır. Özellikle yağmurlu günlerde tercih edilebilecek polyester kumaşa sahip çantalar, içerisinde bulunan değerli eşyaları korur. Ayrıca uzun süre boyunca kalitesini korur ve kırışmaz.

Markaya ait olan tüm modeller, çeşitli özelliklere sahip olan materyaller kullanılarak üretilir. Buradaki tek ortak nokta, her ürünün üretim aşamasında tercih edilen malzemelerin birinci sınıf olmasıdır. Böylece söz konusu çantalar kolay kolay deforme olmaz. Ayrıca keskin bir cisimle temas ederek zarar görmediği sürece ilk günkü formunu korur.

Kaliteli ve Kullanışlı Guess Erkek Çanta Modelleri Nelerdir?

Kaliteli ve Kullanışlı Guess Erkek Çanta Modelleri Nelerdir?

Guess çanta yeni sezon modelleri arasında oldukça işlevsel ve erkekler için tasarlanmış olan ürünler yer alır. Bu seçeneklerden birisini kullanım amacınız doğrultusunda tercih ederek günlük hayatınızı çok daha konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Erkek çanta modelleri çeşitli renklere ve tasarım detaylarına sahiptir. Bu bağlamda öncelik verilmesi gereken nokta satın alınacak olan ürünün işlevselliği ve şıklığıdır.

Guess çanta modelleri arasında bulunan ve erkekler için de tasarlanmış olan ürünlerden birisi de sırt çantasıdır. Bu tür, orta ve büyük ölçülere sahip olan eşyalarınızı sürekli yanınızda taşımanız için idealdir. Ayrıca omuz çantası modelleri de sürekli olarak bilgisayarını yanında taşıyan erkekler tarafından tercih edilebilir.

Postacı çantası modelleri, erkeklerin severek kullandıkları küçük ölçekli ürünler arasındadır. Günlük olarak yanınızda bulundurmanız gereken eşyaları güvenli bir şekilde muhafaza etmek için tercih bu modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca çanta üzerinde bulunan dolgulu askı sayesinde omzunuz ve sırtınız ağırmaz. Böylece yüksek tempolu günlerde bile konforlu bir kullanım imkânına sahip olabilirsiniz.

Guess çanta modelleri, spor yapmayı seven erkeklere de hitap eder. Sporcu çantası olarak tanımlanan bu ürünler çeşitli boyutlara sahiptir. Yapacağınız egzersizi göz önünde bulundurarak bir karar vermeniz durumunda gün içerisinde daha konforlu hissedersiniz.

Guess Çanta Fiyatları Ne Kadardır?

Guess Çanta Fiyatları Ne Kadardır?

Guess çanta fiyatları, çeşitli nedenlere göre farklılık gösterebilir. Bu noktada belirleyici faktör ise kullanılan üretim materyalidir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir ürün satın almak istiyorsanız hangi malzemeden yapıldığını muhakkak araştırmanız gerekir. Böylece hem beklentilerinize cevap veren hem de sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir çanta tercih edebilirsiniz.

Guess çanta erkek kullanıcılar için birçok avantaj sunar. Kullanım alanınızı belirledikten sonra bu doğrultuda bir tercih yapabilirsiniz. Ürünü sipariş etmeden önce marka ve model hakkında yazılan yazıları okumanız daha doğru bir karar vermenize yardımcı olabilir. Yazı içeriği, Guess çanta satın al veya alma gibi ifadeler değil de daha bilgilendirici cümleler barındırmalıdır. Ürünler arasında fiyat farkı olmasını sağlayan etkenlerden birisi de modellerin içerisinde yer aldığı koleksiyonların kullanıcıya sunulduğu zaman aralığıdır. Eski sezon Guess çanta modelleri yeni olanlara nazaran bütçe dostu olarak nitelendirilebilir. Dilerseniz siz de Trendyol üzerinden söz konusu ürünler hakkında fiyat araştırması yapabilirsiniz.