İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Squishy

" araması için 82 sonuç listeleniyor
Squishy Junior Baby Üzüm
SquishyJunior Baby Üzüm
99,99 TL
59,50 TL
Sepete Git

Squishy

Squishy

Son yılların en popüler oyuncak türleri arasında yer alan Squishy modelleri, etkileyici tasarımları ve canlı renkleriyle hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Birbirinden etkileyici tasarımlara sahip çok sayıda model hâlinde üretilen oyuncak seçenekleri, yumuşak dokuları sayesinde kolayca sıkılabiliyor ve bu sayede çocuklarınızla birlikte son derece keyifli oyunlar oynayabilmenize imkân tanıyor. Hem erkek hem de kız çocuklarının favori oyuncakları arasında yer alan ürünler, zengin tasarım seçenekleriyle her tarza hitap ediyor. Sağlıklı yapılarıyla da ön plana çıkan oyuncak çeşitleri, herhangi bir zararlı madde içermemeleri sayesinde çocuğunuzun sağlığını olumsuz yönde etkilemiyor ve her yaşta çocuk tarafından son derece güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Bebekler için de ideal ürünler arasında yer alan modeller, yumuşak dokuları ve küçük boyutları sayesinde bebekler tarafından kolayca kavranabiliyor ve vücuda çarpmaları durumunda herhangi bir yaralanmaya ya da zedelenmeye yol açmamalarıyla da bebeğinizin sağlığını koruyor. Diş çıkarma dönemindeki bebekler tarafından diş kaşıyıcı olarak da değerlendirilebilen ürünler, dayanıklı boyaları sayesinde her türlü fiziksel zorluğa karşı direnç gösterebiliyor ve ilk günkü canlı görünümlerini uzun süre boyunca muhafaza edebiliyor. İdeal fiyat seçenekleri sayesinde dileyen kullanıcılar tarafından koleksiyon parçası olarak da değerlendirilebilen ürünler, çocukların arkadaşlarıyla ve kardeşleriyle birlikte keyifli oyunlar oynayabilmesini sağlamalarıyla da öne çıkıyor. Çocuğunuzun sosyal becerilerini kolayca geliştirebilmesine yardımcı olan ürünler, sevimli görünümleri ve zekice hazırlanmış detayları sayesinde çocuğunuzun zihinsel gelişimine ve ruhsal durumuna da olumlu yönde etki ediyor.

Hayvan Temalı Squishy Modelleri

Birbirinden sevimli tasarımlarıyla çocuklarınıza son derece renkli ve canlı bir oyun ortamı sunan oyuncak seçenekleri, çocuğunuzun hayal gücünün gelişmesine katkıda bulunuyor. Çocukların en sevdiği oyuncak türleri arasında ise hayvan temalı modeller ön plana çıkıyor. Hayvan görünümlü Squishy oyuncak türleri, sempatik görünümleri sayesinde her yaşta çocuğa çizgi film karakterleriyle birlikte vakit geçirme hissi veriyor ve böylece çocuğunuzun kendisini mutlu, huzurlu ve heyecanlı hissetmesine yardımcı oluyor. En çok tercih edilen hayvan temalı ürünler arasında ise Squishy panda ve Squishy kedi çeşitleri ön plana çıkıyor. Panda görünümlü ürünler, oyuncak ayı modellerine aşina olan çocuklar tarafından büyük bir beğeniyle karşılanıyor. Kedi temalı oyuncak modelleri ise sevimli tasarımları ve incelikli detaylarıyla çocuklarınıza çarpıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Hayvan temalı oyuncak çeşitleri arasında Squishy flamingo, geyik, kuzu, köpek, ayıcık seçenekleri de bulunuyor. Bu sayede çocuğunuzun farklı coğrafyalara ve kültürlere ait hayvan türlerini öğrenmesini sağlayan hayvan Squishy çeşitleri, okul öncesi eğitim çağındaki çocukların genel kültür seviyelerine de katkıda bulunuyor. Hayvan temalı ürünler, dilerseniz tek tek, dilerseniz de set hâlinde kullanılabiliyor. Tekli oyuncak seçenekleri, çocuğunuzun oyun alanındaki diğer oyuncaklarla eşsiz bir uyum yakalıyor ve böylece çocuğunuzun yaratıcılığının gelişmesine katkıda bulunuyor. Set hâlindeki hayvan temalı oyuncak türleri ise çocuğunuzun oyunlarında orman, hayvanat bahçesi gibi temalara yer vermesini ve daha zengin içerikli oyunlar oynayabilmesini mümkün kılıyor. Hayvan görünümlü oyuncak türleri arasında Squishy unicorn gibi hayali hayvan çeşitlerini yansıtan modeller de bulunuyor. Hem kız hem de erkek çocuklarının en sevdiği hayali figürler arasında yer alan unicorn'lara eşsiz bir yaklaşım getiren ve son derece sevimli bir görünüm sergileyen modeller, çocuğunuzun hayal gücünün sınırlarını zorluyor ve her ortamda keyifle oynanabilecek oyunlar için heyecan verici bir içerik sağlıyor.

Meyve Görünümlü Oyuncak Seçenekleri

Her yaşta çocuğun büyük beğenisini kazanan ve iddialı tasarımlarıyla çocuklarına renkli ve eğlenceli bir dünya sunmak isteyen aileler tarafından da sıklıkla tercih edilen ürünler, dileyen kullanıcılar için meyve görünümünde de üretilebiliyor. En çok tercih edilen meyve görünümlü modeller arasında ise çilek Squishy, Squishy şeftali ve ananas Squishy çeşitleri ön plana çıkıyor. Çilek görünümlü modeller, özellikle kız çocuklarının büyük beğenisini kazanıyor. Pembe renkleri, yumuşak dokuları ve etkileyici kokularıyla çocuklarınızın favori oyuncakları arasına giren çilek temalı modeller, 10 ila 15 cm arasında değişen boyutlarıyla da çocuklarınıza sınırsız bir eğlence sunuyor. Minik Squishy modellerinden hoşlanan çocuklar için ise 5 ila 8 cm arasındaki modeller tasarlanıyor. Şeftali ve ananas görünümlü ürünler ise yumuşak dokuları ve gerçekçi tasarımlarıyla çocuklarınızın meyve türleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlarken dileyen kullanıcılar için düdüklü olarak da tasarlanabiliyor. Meyve görünümlü düdüklü modeller, sıkıldıkları zaman neşe uyandırıcı bir ses çıkarıyor ve böylece çocukların oyun saatlerine benzersiz bir heyecan katıyor. Meyve temalı silikon Squishy türleri arasında elma, karpuz, muz, portakal gibi farklı seçenekler de bulunuyor. Meyve içerikli ürünler, iştah problemi yaşayan çocuklar için de özel olarak tavsiye ediliyor. Çocuklarınızın gıda türlerine olan sempatisini artıran ve böylece yemek yeme işleminin oyun olarak algılanmasına yardımcı olan meyve görünümlü oyuncak çeşitleri, çocukların yemek reddi problemini kolayca aşabilmesine yardımcı oluyor. Çocukların yemek yemeye daha pozitif bir şekilde bakmasını sağlayan ürünler, aynı zamanda okul öncesi ve ilköğretim çağındaki eğitim aktivitelerinde de değerlendirilebiliyor. Mevsim meyveleri, tatlı meyveler, ekşi meyveler gibi gruplandırmalar yapabileceğiniz ürünler, çocuğunuzun farklı kavramları ve soyut ifadeleri algılayabilmesini kolaylaştırıyor. Bu yönleriyle çocukların zihinsel gelişimlerine ve öğrenme becerilerine de katkıda bulunan meyve görünümlü oyuncak türleri, dayanıklı yapılarıyla da ön plana çıkıyor. Renk solması, boya dökülmesi, parçalanma, gevşeme gibi problemlerle karşılaşmayan meyve temalı modeller, size son derece uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Bu sayede her yaşta çocuk tarafından güvenle kullanılabilen modeller, çocuğunuzun en uzun ömürlü oyun arkadaşları arasında başı çekiyor.

Yiyecek Temalı Oyuncak Alternatifleri

Çocuklar için üretilen birbirinden kaliteli oyuncak türleri arasında, yiyecek temalı seçenekler de dikkat çekiyor. En beğenilen yiyecek temalı modeller arasında ise Squishy hamburger ve Squishy çikolata alternatifleri ön plana çıkıyor. Hamburger türleri, canlı renk seçenekleri ve yuvarlak hatlarıyla hem küçük bebekler hem de çocuklar tarafından ilgiyle takip edilirken çikolata görünümlü oyuncak çeşitleri ise iştah açıcı tasarımlarıyla hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini kazanıyor. Dileyen kullanıcılar için ise Squishy burger seti seçenekleri tasarlanıyor. Hamburger, patates kızartması, kola gibi modellerden oluşan set şeklindeki ürünler, çocuklarınıza gerçek hayatta gördükleri unsurları hatırlatmaları sayesinde oyun deneyimlerine zenginlik katıyor. Squishy süt kutusu türleri ise süt içmeyi reddeden çocukların süte daha fazla sempati duymasını sağlamaları sebebiyle anne ve babalar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yiyecek ve içecek temalı oyuncak çeşitleri arasında mochi Squishy adı verilen Japon temalı ürünler ve dondurma Squishy seçenekleri de bulunuyor. Gıda görünümlü oyuncak türleri, çocukların farklı yiyecek ve içecek seçeneklerini ayırt edebilmelerini sağlıyor ve küçük yaştaki çocukların eğitim süreçlerinde rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Farklı kültürlerden ve farklı ülkelerden yiyecek türlerini yansıtan oyuncak çeşitleri, çocuğunuzun kültürel farklılıkları algılamasına ve yemek kültürü kazanmasına da yardımcı oluyor. Çocuklara sevdikleri yiyecek türleriyle oyun oynama hissi veren oyuncaklar, bu yönleriyle de çocuğunuzun ruhsal ve zihinsel gelişimine katkıda bulunuyor. Sevimli tasarımları ve huzur verici yapıları sayesinde çocukların pozitif bir ruh hâline kavuşmasını kolaylaştıran ürünler huysuzluk, huzursuzluk, ağlama nöbeti gibi olumsuz durumların yaşanma sıklığını azaltıyor. Çocuğunuzun somut şekilli oyuncaklarla oynamasına olanak tanıyan modeller, soyut ve somut kavramlar arasındaki bağların daha kolay anlaşılmasını sağlayarak çocuğunuzun zeka gelişimini hızlandırıyor.

Kahraman Görünümlü Ürünler ve Yararları

Son derece zengin seçenekler hâlinde üretilen ve bu sayede her çocuğa hitap etmeyi başaran oyuncak modelleri, dünyaca ünlü animasyonların ve çizgi filmlerin unutulmaz karakterlerinin şeklinde de üretilebiliyor. Bu sayede çocuğunuza favori kahramanlarıyla birlikte oyun oynama hissi veren ürünler, farklı boyutlarıyla da ön plana çıkıyor. Kahraman temalı oyuncak çeşitleri arasında Spider-Man, Küçük Deniz Kızı, Iron Man gibi ünlü figürleri yansıtan seçenekler dikkat çekiyor. Sevimli görünümleri ve renkli dokularıyla çocuklarınızın oyun keyfini artıran kahraman temalı modeller, dileyen kullanıcılar için küçük boyutta, dileyen kullanıcılar için ise dev boyutlarda üretilebiliyor. Ağırlıklı olarak 5 ila 15 cm arasında üretilen Squishy küçük seçenekleri, bebekler ve küçük yaştaki çocuklar için ideal oyuncak türleri olarak kabul ediliyor. 15 cm'den büyük boyutlarda üretilen Squishy dev modelleri ise diğer oyuncak seçenekleriyle uyum sağlayabilmeleri sayesinde 2 yaş ve üzerindeki çocukların favorileri arasında yer alıyor. Kahraman temalı oyuncak türleri arasında Squishy uzaylı ayıcık modelleri de bulunuyor. Çocuğunuzun farklı senaryolara sahip oyunları keyifle oynayabilmesine olanak tanıyan ürünler, eğitim açısından da büyük önem taşıyor. Oyuncak türlerinde yansıtılan kahramanların, çizgi dizi ve animasyonlarda konuşabiliyor olması, çocukların bu oyuncakları seslendirme motivasyonunu artırıyor. Bu sayede çocuğunuzun dil ve iletişim açılarından da hızlı bir şekilde gelişmesini sağlayan ürünler, aynı zamanda çocuğunuzun sinema filmlerine ve çizgi yapımlara daha fazla ilgi göstermesini de sağlıyor. Bu özellikleriyle çocuğuna çok yönlü bir eğitim uygulamayı tercih eden ailelere de hitap eden kahraman temalı modeller, yumuşak dokuları sayesinde en aksiyonlu oyunların dahi güvenle oynanabilmesini mümkün kılıyor. Düşme, çarpma, fırlatma gibi durumlarda hem kendi formlarını hem de çocuğunuzu koruyan oyuncak seçenekleri, kolay deforme olmayan yapıları sayesinde çocuğunuza dilediği gibi oyun oynayabilme özgürlüğü tanırken çocuğunuzun cildinde ve vücudunda yaralanmalara ve zedelenmelere yol açmamalarıyla da beğeni topluyor.

Squishy Anahtarlık Çeşitleri ve Yararları

Squishy ne işe yarar, neden yapılır soruları, bu yeni oyuncak akımıyla tanışan herkes tarafından sıklıkla soruluyor. Ağırlıklı olarak yumuşaklaştırılmış silikon türlerinden üretilen modeller, çocuklar için kusursuz oyuncak seçenekleri olmalarının yanı sıra yetişkinler tarafından da kullanılabiliyor. Bu eşsiz oyuncak tarzının yetişkinler için üretilen modelleri arasında ise anahtarlık türleri ön plana çıkıyor. Zengin çeşitleriyle her tarza ve her beğeniye hitap eden Squishy anahtarlık modelleri, her yaşta yetişkin tarafından keyifle kullanılabiliyor. Dileyen kullanıcılar için küçük boyutlu olarak üretilen anahtarlık oyuncak seçenekleri, bu sayede her türlü cebinize ve çantalarınızdaki en küçük bölmelere dahi rahatça sığabiliyor. Büyük boyutlu anahtarlık türleri ise özellikle çantalarını kalabalık bir şekilde kullananlar tarafından tercih ediliyor ve anahtarlarınıza kısa sürede kolayca ulaşabilmenizi mümkün hâle getiriyor. Sevilen oyuncak türlerinden üretilen anahtarlıklar, renkli yapıları ve çarpıcı görsellikleri ile ön plana çıkıyor ve günlük yaşamınıza sevimli bir hava katıyor. Görsel zenginlikleri sayesinde diğer kişisel eşyalarınızla ve aksesuarlarınızla da eşsiz bir uyum yakalayan anahtarlık türleri, aynı zamanda sevdiklerinize verebileceğiniz en keyifli armağan seçenekleri arasında yer alıyor. Yiyecek, içecek, hayvan, süper kahraman gibi farklı temalara sahip olmaları sayesinde son derece geniş bir kitleye hitap eden oyuncaklı anahtarlık çeşitleri, özellikle sevgilinize, eşinize, çocuklarınıza ya da yakın arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz ürünler arasında başı çekiyor. Dilerseniz doğum günlerinde, yılbaşlarında ya da diğer önemli özel günlerde yakınlarınıza hediye edebileceğiniz ürünler, sevdiklerinize herhangi bir özel gün beklemeden sürpriz yapmak istediğiniz zamanlarda da tercih edilebiliyor. Dayanıklı bir yapıya sahip olan oyuncak anahtarlık türleri darbelere, sıvı temasına, düşmelere karşı yüksek bir direnç gösteriyor ve bu sayede anahtarların ve sık kullanılmanın yıpratıcı etkilerinden zarar görmüyor. Dirençli yapıları ile en ideal anahtarlık seçenekleri arasında kabul edilen ürünler, fiyat seçenekleriyle de ön plana çıkıyor. Son derece uygun olan anahtarlık özellikli Squishy fiyatları, bu keyifli deneyimi herkesin rahatça yaşayabilmesine olanak tanıyor.

Kullanışlı Stres Topları ve Faydaları

Yetişkinler için üretilen ve çok amaçlı olarak kullanılabilen oyuncak modelleri arasında, birbirinden canlı renkleri ve yumuşak dokularıyla size benzersiz bir deneyim sunan stres topu türleri de bulunuyor. Stres topu olarak kullanılan modeller, ideal ölçüleri sayesinde avucunuza ve parmaklarınızın arasına rahatça sığabiliyor ve bu sayede stres atmaya ihtiyaç duyduğunuz her ortamda kolaylıkla kullanılabiliyor. Çalışırken, sıra beklerken, arkadaşlarıyla sohbet ederken ya da önemli sınavlara hazırlanırken ellerini meşgul etmeden rahatlayamayanlar için özel olarak üretilen stres topu modelleri; enerjinizi, heyecanınızı, stresinizi ve sabırsızlığınızı oyuncağınıza yönlendirerek daha sakin ve huzurlu bir ruh hâline kavuşmanızı sağlıyor. Stres topu formundaki oyuncak türleri, ağırlıklı olarak yuvarlak top görünümünde ve 5 ila 8 cm boylarında üretiliyor. Zengin renk seçenekleriyle de ön plana çıkan stres topları; yeşil, kırmızı, sarı, mavi, pembe, lila gibi alternatif seçenekleri sayesinde her tarza hitap ediyor. Yumuşak dokulu stres topu çeşitleri, dileyen kullanıcılar tarafından dekoratif obje olarak da değerlendirilebiliyor. Yaşam alanlarınızda ve çalışma ortamlarınızda masalarınızı, dolaplarınızı, büfe ve konsollarınızı süsleme amacıyla da kullanabileceğiniz parlak dokulu stres topu türleri, parlak renkleri sayesinde her türlü ortamda canlı ve dikkat çekici bir atmosfer oluşturuyor. Squishy stres topu almak için ise yalnızca Trendyol'daki birbirinden avantajlı seçenekler arasından tercihte bulunmanız yeterli.

Squishy Fırsat Ürünleri Trendyol'da

Son dönemin en popüler oyuncak türleri arasında yer alan ve yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanarak tüm dünyada popüler hâle gelen ürünler, şimdi Trendyol'da sizin için bir araya geliyor. Siz de çocuklarınıza benzersiz bir oyun deneyimi sunmak, anahtarlık ve stres topu alternatifleriyle kendi yaşamınıza renk katmak isterseniz, hemen Trendyol'daki birbirinden cazip Squishy kampanya ürünlerine göz atabilirsiniz. Üstelik Trenyol tarafından size özel olarak hazırlanan Squishy indirim seçenekleri sayesinde benzersiz fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Squishy kaç lira sorusunun yanıtı, beğendiğiniz ürünün boyutuna ve özelliğine göre değişiyor, ancak Trendyol'un size özel kampanyaları, dilediğiniz tüm ürünleri benzersiz avantajlarla satın almanızı sağlıyor. Üstelik birbirinden özel imkânlar da Trendyol'da sizi bekliyor. Trendyol siparişinizi hemen vererek güvenli ödeme imkânından yararlanabilir, satın alma işlemlerinizin tüm adımlarını hızlı ve tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirerek benzersiz bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Trendyol'un hızlı teslimat fırsatlarıyla da dilediğiniz ürüne vakit kaybetmeden kolayca ulaşabilirsiniz. Birbirinden cazip fiyat seçenekleri sayesinde dilerseniz çok sayıda ürünü aynı anda satın alabilir; hem çocuklarınızı ve yakınlarınızı hem de kendinizi kolayca mutlu edebilirsiniz. Birbirinden etkili oyuncak seçenekleriyle dilerseniz çocuklarınızın kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilir, dilerseniz de yaşam alanı ve iş yeri dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Dilediğiniz Squishy seçeneğini sepetinize şimdi ekleyin, Trendyol'un fırsatlarla dolu dünyasıyla hemen tanışın!