Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Kumaş/İplik Özellik
Ürün Detayı
Teknik
Kap
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kalıp
Kol Boyu
Kumaş Tipi
Materyal
Özellik
Paça Tipi
Paket İçeriği
Ürün Tipi
Renk
Fiyatı Düşenler
Ortam
Arka Açıklık
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Toparlayıcı Mayo

" araması için 2536 sonuç listeleniyor

En Güzel Toparlayıcı Mayolar Trendyol'da!

Belirli bir yaştan sonra vücutta meydana gelen sarkmaları önleyerek göğüslerin dik bir şekilde durmasını sağlayan balenli toparlayıcı mayo, göğüsleri bir araya toplayarak destekler. Hem göğüslerde hem de kalça ve basen bölgelerinde etkili olan toparlayıcı modeller, farklı askılara sahiptir. Straplez, ip ve kalın askı seçeneklerinden yararlanarak uygun modellerin seçimini yapabilirsiniz. Vücut hatlarınızı göz önünde bulundurarak mayo toparlayıcı çeşitleri arasından tercihte bulunmanız önemlidir. Elbiseli ve etekli toparlayıcı mayo plaj şıklığını üzerinizde taşımanıza yardımcı olur. Özel kumaş dokusu sarkma gibi problemlerle sizleri karşı karşıya bırakmadan ve uzun süreli kullanım gerçekleştirmenize katkıda bulunur. Trendyol üzerinden çeşitli tasarımlara göz gezdirerek siparişinizi oluşturabilir, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tüm Zevklere Uygun Toparlayıcı Mayo Modelleri

Tüm Zevklere Uygun Toparlayıcı Mayo Modelleri

Tüm vücuda oturarak hatların güzel görünmesini sağlayan toparlayıcı mayo modelleri her zevke uygun şekilde tasarlanır. Yuvarlak, V yaka seçimler arasından vücudunuzun rahat etme durumuna göre uygun ürünlerin alımını gerçekleştirebilirsiniz. Etekli tasarımıyla mevcut bulunan toparlayıcı şortlu mayo şeklinde de sizlere sunulur. Fiziki yapınızı göz önünde bulundurarak yapacağınız seçimler, ürünlerden memnun kalmanıza yardımcı olur. Göbek bölgenizde bulunan fazla kilolarınızdan rahatsızlık duyuyorsanız tatil dönemlerinde karın toparlayıcı mayo kullanabilirsiniz. Karın bölgesini tamamen sararak fazla kilolardan arınmış bir şekilde gösteren toparlayıcı korseli mayo, özel kumaş dokusu sayesinde elastik bir yapıya sahiptir. Kadın toparlayıcı mayo belirli gölgelerde derin dekoltelere yer verilerek üretilir. Askılarında bulunan çiçek dekorları ve üzerlerindeki işlemeler model çeşitliliğine etki eder. Öz güveninizi yerine getirerek tatil dönemlerini rahat bir şekilde geçirmenizi sağlayan korseli tasarımlara Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz. Ten renginizle uyumlu renk seçiminde bulunarak yaz sezonunu şık kombinlerle tamamlayabilirsiniz.

Zengin Renk Seçenekleri ile Toparlayıcı Mayo Çeşitleri

Zengin Renk Seçenekleri ile Toparlayıcı Mayo Çeşitleri

Her mevsim olduğu gibi yaz döneminde de şık olmayı tercih edenlerin araştırdığı mayo ve bikini seçenekleri farklı renk tonlarında hazırlanır. Plaj kıyafet ve ürünlerinizle uyumlu kombin oluşturmanıza yardımcı olan toparlayıcı mayo sarı, mavi, yeşil, beyaz, turuncu, mor, pembe, kırmızı gibi göz alıcı renk tonlarında mevcuttur. Orantısız vücut hatlarından rahatsız olanlar için siyah toparlayıcı mayo ideal renk tonuna sahiptir. Vücudun tamamını sararak düz bir görünüme kavuşmasını sağlayan vücut toparlayıcı mayo şortlu, etekli, taytlı pek çok çeşitte üretilir. Büyük beden kullanan bireyler için özel olarak tasarlanan büyük beden toparlayıcı mayo tatillerin keyifle geçmesine katkıda bulunur. Trendyol üzerinden tüm renk seçeneklerini inceleyerek istediğiniz modelin siparişini oluşturabilirsiniz. Toparlayıcı özelliği olan mayo çeşitlerini yakından inceleyerek karar verme aşamanızı kolaylaştırabilir, kendinize uygun seçeneklere zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Alım İmkanı ile Toparlayıcı Mayo Fiyatları

Avantajlı Alım İmkanı ile Toparlayıcı Mayo Fiyatları

Diğer mevsimlere göre özellikle yaz aylarında vücut hatlarının gözle görülür şekilde ortaya çıkması kilo problemi olanlar için istenmeyen durumlara sebep olur. Göbek toparlayıcı mayo sayesinde karın bölgesinde bulunan yağlar gizlenerek vücut fit bir görünüme kavuşur. Bazı durumlardan kaynaklanan sarkmalar mayonun sıkılaştırıcı özelliği sayesinde toparlanarak düz bir yapıya dönüşür. Toparlayıcı elbise mayo rahatsız olduğunuz görünümlerden sizleri kurtararak plaj şıklığını yaşamanıza katkıda bulunur. Kalça bölgesinde biriken yağlanmalar basen toparlayıcı mayo ile kontrol altına alınarak düz görünümler elde edilir. Sıkılaştırıcı özelliği olmasına rağmen vücudu sıkmadan ve rahatsızlık hissi uyandırmadan rahat bir kullanım sağlayan toparlayıcı mayo bikini çeşitleri, vücut yapısına uygun şekilde farklı formlarda hazırlanır. Tüm modellere Trendyol üzerinden ulaşarak göz gezdirebilir, kısa süre içerisinde kuruma özelliğine sahip kaliteli kumaşlardan elde edilen modern ürünlere ulaşabilirsiniz.