Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Ek Özellik
Fiyat
Arka Açıklık
Alt Siluet
Desen
Kap
Paça Tipi
Kalıp
Kol Boyu
Materyal
Koleksiyon
Üst Siluet
Siluet
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Dikiş Tipi
Kumaş/İplik Özellik
Ürün Detayı
Teknik
Dokuma Tipi
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Yaş
Özellik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Toparlayıcı Mayo

" araması için 3258 sonuç listeleniyor

En Güzel Toparlayıcı Mayo Çeşitleri Trendyol'da!

Belirli bir yaştan sonra vücutta meydana gelen sarkmaları önleyerek göğüslerin dik bir şekilde durmasını sağlayan balenli toparlayıcı mayo, göğüsleri bir araya getirerek destekler. Hem göğüslerde hem de kalça ve basen bölgelerinde etkili olan toparlayıcı mayo çeşitleri, farklı askılara sahiptir. Straplez toparlayıcı mayo modellerinin ip ve kalın askı seçeneklerinden yararlanarak uygun modelleri seçebilirsiniz. Vücut hatlarınızı göz önünde bulundurarak toparlayıcı mayo satın alabilir, farklı çeşitler arasından seçimde bulunabilirsiniz. Elbiseli ve toparlayıcı etekli mayo, plaj şıklığını üzerinizde taşımanıza yardımcı olur. Özel kumaş dokusu, sarkma gibi problemlerle karşı karşıya kalmadan uzun süreli kullanım gerçekleştirmenize katkıda bulunur. Trendyol üzerinden çeşitli tasarımlara göz gezdirerek siparişinizi oluşturabilir, toparlayıcı mayo indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tüm Zevklere Uygun Toparlayıcı Mayo Modelleri

Tüm Zevklere Uygun Toparlayıcı Mayo Modelleri

Tüm vücuda oturarak hatların güzel görünmesini sağlayan toparlayıcı mayo modelleri, her zevke uygun şekilde tasarlanır. Yuvarlak, V yaka seçimler arasından vücudunuzun rahat etme durumuna göre uygun ürünleri kullanabilirsiniz. Etekli tasarıma sahip olan toparlayıcı şortlu mayo modelleri, farklı renklerle sunulur. Fiziki yapınızı göz önünde bulundurarak yapacağınız seçimler, ürünlerden memnun kalmanıza yardımcı olur. Göbek bölgenizde bulunan fazla kilolarınızdan rahatsızlık duyuyorsanız, tatil dönemlerinde karın toparlayıcı mayo kullanabilirsiniz. Karın bölgesini tamamen sararak fazla kiloların saklanmasına yardımcı olan korseli toparlayıcı mayo, özel kumaş dokusu sayesinde elastik bir yapıya sahiptir. Kadın toparlayıcı mayo, belirli gölgelerde derin dekoltelere yer verilerek üretilir. Askılarında bulunan çiçek dekorları ve üzerlerindeki işlemeler, modellerin şık görünmesin sağlar. Öz güveninizi yerine getirerek tatil dönemlerini rahat bir şekilde geçirmenizi sağlayan korseli tasarımlara göz atabilirsiniz. Ten renginizle uyumlu renk seçiminde bulunarak yaz sezonunu şık kombinlerle tamamlayabilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve ilk günkü görünümünü korumayı başaran tasarımların tamamını detaylı bir şekilde Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Zengin Renk Seçenekleri ile Toparlayıcı Mayo Kullananlar

Zengin Renk Seçenekleri ile Toparlayıcı Mayo Kullananlar

Her mevsim olduğu gibi yaz döneminde de şık olmayı tercih edenlerin araştırdığı karın toparlayıcı bikini seçenekleri, farklı renk tonlarında hazırlanır. Toparlayıcı mayo kullananlar; sarı, mavi, yeşil, beyaz, turuncu, mor, pembe, kırmızı gibi göz alıcı renk tonlarında seçenekleri tercih eder. Orantısız vücut hatlarından rahatsız olanlar için siyah toparlayıcı mayo, ideal renk tonuna sahiptir. Vücudun tamamını sararak düz bir görünüme kavuşmasını sağlayan toparlayıcı mayo kampanya fırsatlarından yararlanabilir; şortlu, etekli, taytlı birçok modeline ulaşabilirsiniz. Büyük beden kullanan bireyler için özel olarak tasarlanan büyük beden toparlayıcı mayo tavsiye edilen modellerden biridir. Bunlar, tatillerin keyifle geçmesine katkıda bulunur. Tüm renk seçeneklerini inceleyerek istediğiniz modelin siparişini oluşturabilirsiniz. Toparlayıcı mayo fiyat aralıklarını ve çeşitlerini yakından inceleyerek karar verebilir, kendinize uygun seçeneklere Trendyol üzerinden zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Toparlayıcı Mayo Fiyat Aralıkları

Bütçe Dostu Toparlayıcı Mayo Fiyat Aralıkları

Diğer mevsimlere göre özellikle yaz aylarında vücut hatlarının gözle görülür şekilde ortaya çıkması, kilo problemi olanlar için istenmeyen durumlara sebep olur. Toparlayıcı mayo yorum bölümünü okuyarak kendi beden aralığınıza göre sipariş verebilirsiniz. Bazı durumlardan kaynaklanan sarkmalar, mayonun sıkılaştırıcı özelliği sayesinde önlenerek düz bir yapıya dönüşür. Toparlayıcı elbise mayo, rahatsız olduğunuz görünümlerden kurtararak plaj şıklığını yaşamanıza katkıda bulunur. Kalça bölgesinde biriken yağlanmalar basen toparlayıcı mayo ile kontrol altına alınarak düz görünümler elde edilir. Sıkılaştırıcı özelliği olmasına rağmen vücudu sıkmadan ve rahatsızlık hissi uyandırmadan rahat bir kullanım sağlayan toparlayıcı mayo bikini çeşitleri, vücut yapısına uygun şekilde farklı formlarda hazırlanır. Tüm modellere Trendyol üzerinden ulaşarak göz gezdirebilir, kısa süre içerisinde kuruma özelliğine sahip kaliteli kumaşlardan elde edilen modern ürünleri satın alabilirsiniz.