"

Penti Mayo

" araması için 386 sonuç listeleniyor

Plaj Modasında Tarzınızı Öne Çıkaracak Penti Mayo Modelleri Trendyol'da!

Mayolar, yaz aylarının vazgeçilmez parçalarıdır. Hem bir deniz kıyafeti olan hem de plaj şıklığını yansıtan Penti mayo çeşitleri, farklı modelleriyle her zevke hitap eder. Bu mayolar arasında bebeklerden çocuklara, genç kızlardan yetişkin ve ileri yaşlardaki kadınlara kadar herkesin kendine uygun bir seçenek bulması mümkündür. Büyük beden, hamile, tek parçalı, alt-üst takım, korseli ve destekli gibi farklı çeşitlere sahip olması, Penti mayoların tercih edilme sebeplerindendir.

Şortlu, etekli, yarı kapalı, fırfırlı, dantelli, transparan ve daha birçok farklı seçeneğiyle Penti mayo koleksiyonunun hedefi, tüm kadınların hayallerindeki plaj görünümüne kavuşmasıdır. Çeşit çeşit desenleri ve onlarca rengiyle bu koleksiyonda tam aradığınız parçayı bulmanız mümkündür. Bu sayede yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçebilir ve siz de bu yazın tadını Penti ile çıkarabilirsiniz.

Penti Mayo Modelleri ile Yaza Hazır Hisset

Penti Mayo Modelleri ile Yaza Hazır Hisset

Mayo; yüzme eylemi gerçekleştirirken giymemiz için tasarlanmış ve vücudumuzu tamamen saran, ıslandığı takdirde iç göstermeyen özelliğe sahip kumaştan oluşan kıyafet olmaktadır. Plaj alanlarında tasarımları ve modelleri ile göze çarpan mayolar yaz aylarının vazgeçilmez parçalarıdır. Değişik kesimlerdeki modelleri farklı renk ve desen seçenekleri ile Penti mayo ürünleri rahat bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır.

Yaz tatili sezonunun yaklaşması ile birlikte kadınların gündem maddelerinden biri de mayo arayışıdır. Penti kadın mayo modelleri, bu arayışta olanların yardımına koşar. Yüzme esnasında sudaki hareketleri kısıtlamayacak özgürce hareket etmeye yardımcı olan Penti yüzücü mayo sportif seçenekleriyle ilgi çekmeyi hedeflemektedir. Yüzme sporu dendiğinde malzemeler arasındaki ilk akla gelen yüzücü mayosu olmaktadır.

Yüzücü mayolar genellikle çapraz askılı olur ve sırt ayrıntıları ile bilinirler. Diğer mayo modellerine göre daha kapalıdır. Fakat artık plajlarda gittikçe daha sık rastladığımız yüzücü mayoları bu sporu yapmayanlar tarafından da kullanılmaktadır. Bu tarz sportif mayoların iki çeşidi bulunmaktadır. Antrenmanlarda kullanılan ve müsabakalarda kullanılan şeklinde farklı yüzücü mayoları vardır. Askıların düşmesi yüzücüyü yavaşlatır bu sebepten yüzücü mayoları çapraz askı modeline sahiptir.

Yüzücü mayoların kumaşları oldukça kaliteli olduğundan kolay kolay yıpranmazlar. Eğer tesettür giyim tercih eden bir kadınsanız, Penti yarı kapalı mayo ile hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Her yaştan kadınların sık tercih ettikleri bu tarz mayolar gün geçtikçe dikkat çekmektedir. Eğer bu mayoların sizin tarzınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız kendi kategorisi içerisinde tarz ve kullanım önceliğinize bakarak çeşitli model, baskı ve renk yelpazesinden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.

Suyun içerisinde esnek ve rahat hareket edebilmek adına Penti şortlu mayo çeşitleri hareket özgürlüğünü kısıtlamayan daha çok kalça bölgelerini kapatmak ve toparlamak için ideal bir mayo çeşididir. Yüzme antrenmanlarında dahi tercih edilebilmektedir. Yüzerken hiçbir rahatsızlık hissettirmeyen tayt görünümlü bu mayolar, vücudu sıkı bir şekilde sarması sebebi ile bacak hareketlerinden dolayı sıvanma gibi sorunlarla karşılaşıp sizi herhangi bir sıkıntıya sokmaz. Herkesin bildiği gibi mayo kumaşları esnek yapıya sahip kumaşlardan oluşmaktadır bu sebep ile şortlu mayoları giymek ve çıkarmak oldukça kolaydır.

Penti’de yalnızca kadınlara değil, bebeklere ve çocuklara uygun mayo seçenekleri de bulunur. Hem erkek hem kız çocukları için hazırlanan bu mayolar, çocuklarınızla çıktığınız deniz tatilni daha keyifli hâle getirir. Penti bebek mayolar, çocuğunuzun denize veya havuza attığı ilk adımına şahit olur. Penti çocuk mayolar ise miniklerin plaj tarzlarını yansıtmalarına yardım eder.

Mayo Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mayo Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sahip olmak istediğiniz mayonun vücudunuzda güzel bir görüntüye kavuşması için vücut ölçülerinize uygun bir mayo seçmek doğru bir tercih olacaktır. Bu doğrultuda beden ölçü tablolarına göre hareket etmelisiniz. Penti büyük beden mayolar, ölçü konusunda çeşitlilik sunar. Marka anne adaylarını da düşünür. Penti hamile mayolar sayesinde hamileliğiniz boyunca tarzınızdan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Her yıl plaj sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla beraber mayolarda oldukça fazla yeni modeller çıkmaktadır. İstediğiniz mayoyu seçmeden önce vücudunuzdaki hangi bölgeleri gizlemek istediğinize önceden karar vermeniz seçim aşamasında size kolaylık sağlar. Kumaş cinsine dikkat etmeli çok çabuk kuruyan kumaş alternatifli modeli seçmelisiniz. Tercih ettiğiniz mayoyu nerede kullanacağınız da önemlidir. Plaj ya da havuz için tasarım farklılıkları ortaya çıkmaktadır. İç astarları önemli olmakla birlikte organik malzemelerin kullanılmış olmasına özen göstermelisiniz.

Eğer kilolu olduğunuzu düşünüyorsanız büyük, geniş desenli ve açık renge sahip mayolar vücudu daha büyük gösterir, bunu aklınızda tutarak koyu renklere sahip ve küçük desenli mayo modelleri tercihinizde ilk sırayı almalıdır. Örneğin Penti puantiyeli mayolar hem çok sevimli hem de nostaljik görünürler. Penti antrasit mayo ise koyu renkler arasında sıkça tercih edilen bir seçenektir. Ancak siz yaz renklerini üzerinizde taşımayı seviyorsanız Penti kırmızı mayo çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz.

Mayo için asıl önemli olan kıstas ise içinde oldukça rahat hareket edebiliyor olmaktır. Mayo seçiminde önemli olan bir diğer ölçüt ise vücuttaki fazla bölgeleri sıkıca sararak görünmez bir hal almasını sağlayan Penti korseli mayo olmaktadır. Korseli mayolar özel bir örgü sistemi ile üretilmektedir. Korse amacının görevi birçok mayoda değişir, sıkı bir görüntü sağlamak istediğiniz bölgeler mayoya göre farklılık oluşturmaktadır.

Eğer kendinizi yaz mevsimi için hazırlayamadıysanız Penti korse mayo, kendinizi plajda oldukça rahat ve güvenli hissetmeniz için tasarlanmıştır. Bazı modelleri hem göğüs hem kalça kısımlarını dik göstermeye yarayan özel dokular içermektedir. Korseli mayoların bir diğer isimleri de toparlayıcı olarak bilinmektedir.

Penti toparlayıcı mayo çeşitleri kadınların oldukça beğenip satın aldıkları parçalardır. Çünkü vücuttaki fazlalıkları saklayarak çok daha fit bir görünüm sağlamaktadırlar. Özellikle karın, bel ve göbek bölgelerini sıkı bir toparlama özelliğine sahip olduğu için bu bölgelerini kapatmak isteyen kadınların tercih ettiği bir mayo çeşididir. Göğüs kısımlarını toparlamasıyla da bilinen bu mayolar göğüsleri oldukça iyi gösterme özelliğine sahiptirler. Tüm bu detayların dışında şık modelleri ve birbirinden güzel desenleri ile hem istediğiniz bir görüntüye kavuşmuş olacak hem de tarzınızı plajlarda yansıtmış olacaksınız.

Şayet göğüsleriniz büyük ise ve siz bu durumdan oldukça rahatsız oluyorsanız tercihinizi tek parçalı mayodan yana kullanmalısınız. Eğer göğüslerinizin küçük olması size rahatsızlık veriyor ise Penti destekli mayo modellerini tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Penti balenli mayo seçenekleri de göğüslerinizin dik durmasına yardımcı olur. Hem dik hem dolgun bir görünüm isteyenler ise Penti push up mayoları tercih edebilirler. Kendiniz için uygun gördüğünüz mayoların vücudunuzun formda olan taraflarını ortaya çıkarırken, fit olmayan bölümlerini kapatmasına özen göstermelisiniz.

Birbirinden Farklı Özelliklere Sahip Penti Mayo Tasarımları Nasıldır?

Birbirinden Farklı Özelliklere Sahip Penti Mayo Tasarımları Nasıldır?

Havaların yavaş yavaş ısınmaya başlamasıyla birlikte gerek hafta sonu ufak tatil kaçamaklarında olsun gerekse bütün bir sezonu kapsayan tatillerde olsun sezonun en popüler mayolarını görmek için heyecanlanırız. Penti markasının tasarlamış olduğu yüzlerce seçenek bulunmaktadır. Oldukça farklı renk, desen ve değişik kesimlerde kullanıcının ihtiyacına ve tarzına göre cevap vermektedir. Örneğin Penti ipli mayo çeşitleri, oldukça popüler ve cool modeller arasındadır.

Penti etekli mayo şık ve rahat mayo seçenekleri arasında bulunmaktadır. Alt parçasında bulunan A kesimli eteği ve kısa boyuyla adeta bir elbiseyi andırmaktadır. Ve giyen kişi için oldukça büyük konfor ve şıklık sağlar. Şık görünmek için tabii ki gerek deseni gerek kalıbı ya da rengi olsun vücudunuza yakışanı bulmanız gerekir. Bir mayonun içerisinde rahat ve iyi hissetmek için vücut formunuza uyması gerekmektedir. Özellikle basen ve kalça bölgelerini kapatma arzusunda olan kadınların giymeyi tercih ettikleri etekli mayoları ten rengine göre uyumlu seçilmesi gerekmektedir.

Moda akımında en sevilen trendlerden biri de Penti fırfırlı mayo olmaktadır. Aynı zamanda romantik ve soft bir stile sahip olan asla vazgeçemediğimiz fırfırlar tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Göğüs çevresinde oldukça sık kullanılan fırfırlar, moda trendlerinin getirmiş olduğu düşük kol detaylarında da kullanılan ve çok sevilen bir ayrıntıdır. Penti transparan mayo ise farklı tarzını plajda da sürdürmeyi seven, iddialı kadınlar için tasarlanır.

Askısız mayo olarak tasarlanan Penti straplez mayo arzuya göre çıkartılıp takılabilen askıları ile güneşlenirken bronzlaşmış vücudumuzdaki askı izlerini ortadan kaldırması ile bir avantaj halini almaktadır. Göğüs bölgelerinde modele özel dikişler ve kaydırmaz malzemeler barındıran bu mayolar vücudu sıkı bir şekilde sarmakta ve kesinlikle kaymasına ya da düşmesine engel olmaktadır. Straplez mayolardaki diğer ince ayrıntı da sırt kalıbının diğer mayolara göre daha yüksekte olmasıdır. Bu sayede vücudunuza sabitlenmiş bir görünüm kazandırmış olursunuz. Vücuduna daha ince bir görünüm kazandırmak isteyen kadınların tercihi Penti çizgili mayo olmaktadır.

Yazın gelmesiyle birlikte tatil planlarını gerçekleştirmeyi iple çekenlerin, bavul hazırlıkları içerisinde ilk yanlarına alacakları parçalar şüphesiz plaj malzemeleri olacaktır. Erkekler çoğunlukla mayo seçiminde rahatlığı ön planda tutarken, kadınlar için bu durum oldukça farklıdır. Model kesimlerine ve kumaşlarına göre Penti mayo fiyatları farklılık göstermektedir. Her kişi farklı karaktere ve farklı zevke sahiptir. Bu bağlamda her türlü talebe karşılık vermek amacı ile tasarlanan model çeşitliliği ve ürünün kalitesine göre fiyat farkı yansımaktadır. Bunlara örnek verecek olursak boncuk ve taş süslemeli, nakışlı ve özel dikişli olan farklı malzeme ve aksesuarların kullanıldığı mayolar gösterilebilir.

Penti mayo yorumları yapanlar içerisinde sadece kadınlar değil genç kız çocukları da bulunmaktadır. Son derece geniş model yelpazesinden ve bu çeşitler arasında kendi vücutlarına uyum sağlayan mayoları bulduklarını ve içerisinde oldukça rahat hareket edebildiklerini dile getiren pek çok kadın bulunmaktadır. Özellikle kız çocuklarının da tercih ettiği bir marka olmayı başarmıştır. Eğer zevklerinize uygun mayo arıyorsanız Penti outlet mayo çeşitleri sizi şaşırtacak ölçüde geniş bir model yelpazesi ile sizi karşılayacaktır.

Tesettürlü kadınların tatil ve yüzme keyfini tam anlamıyla yaşamaları için Penti kapalı mayo çeşitleri ile su tutmaz kumaş alternatifi sayesinde tatillerini rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmelerine olanak tanır. Bu mayo tercihinde de kadınların stillerini ön plana çıkarmasına ve vücut hatlarını göstermeyecek şekilde rahatlıkla hareket etmelerini sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Çok önemli avantajlarından biri de güneşin bizlere vermiş olduğu zararlı ışınlardan korur ve diğer mayolarında olduğu gibi çabuk kuruyan kumaş özelliğine sahiptir. Bu özelliği, Penti UV korumalı mayolarda görmek de mümkündür.

Yaz Aylarının Vazgeçilmez Parçaları Olan Penti Mayolar

Yaz Aylarının Vazgeçilmez Parçaları Olan Penti Mayolar

Her yıl mayolarda zamanın modasına ayak uyduran birçok farklı desen ve renkler hâkim olmaktadır. Özellikle tropik desenler mayolara ve plaj aksesuarlarına çok yakışmaktadır. Tasarımcıların geniş hayal gücü sayesinde her geçen yıl plajlarda cıvıl cıvıl rengârenk görüntüler sergilenmektedir.

Feminen ve trend mayo modelleri ile dikkat çeken penti renkli mayo modelleri tasarımlarında buluşturdukları şıklığı ve rahatlığı konuşturmaktadır. Altın renkteki zincir detayları, püsküller, parlak taşlar gibi detaylarla büyük ilgi çeken mayoların koleksiyonları her geçen gün güzelleşerek ve yenilenerek çoğalmaktadır. Örneğin Penti sarı mayo vücudunuzun çok daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Penti yeşil mayo ve Penti pembe mayo plajlarda yanık tenle birlikte göz kamaştırmanızı sağlayacak parçalardan birisi olacaktır. İddialı ve cıvıltılı renklerden hoşlananlar Penti fuşya mayo ile tarzlarını konuşturabilirler. İlhamını denizden alan Penti mavi mayolar, marina stilini sevenler için idealdir.

Vücuda daha zayıf bir görünüm kazandırmak amacı ile koyu renkler, vücutta bazı bölgeleri daha iri göstermek amacı ile de açık renklerle oynamak tasarımcıların sıkça kullandıkları yöntemlerden biridir. Koyu renkler vücudumuzda rahatsız olduğumuz yerleri kapamak adına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Penti siyah mayo seçeneği de bunlardan biridir. Siyah renkteki mayolar vücudun çok daha fit görünmesini sağlamaktadır. Eğer vücudunuzda sizi rahatsız eden, belli olmasını istemediğiniz bölgeleriniz var ise tercihinizi siyah renkteki bir mayodan yana kullanmalısınız.

Bazı mayoların da yan bölgelerde veya karın bölgelerinde bulunan değişik aksesuarlar ve biyelerle daha ince bir görünüme kavuşmanızı sağlayabilmektedirler. Bunların yanı sıra çok çeşitli pareolar da daha ince bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olacak plaj aksesuarları arasındadır. Penti bikini mayonuzun üzerine alacağınız uyumlu bir pareo ile plaj şıklığınızı konuşturmanız mümkündür.

Penti Mayolarınızın Uzun Süre Kullanılabilmesi İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Penti Mayolarınızın Uzun Süre Kullanılabilmesi İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tüm bunların yanı sıra amacınız mayolarınızı uzun zaman kullanmak ise kullanımdan hemen sonra yumuşak ya da sıvı sabun ile soğuk suda yıkamanız yararlı olacaktır. Eğer tercihiniz elde yıkamak değil ise hassas ve düşük devirde yıkama programında yıkamanız tavsiye edilmektedir. Bu sayede Penti baskılı mayolarınızın kalitesini de korumuş olursunuz. Yalnız şunu da bilmelisiniz ki makinede yıkanan mayolar yıpranabilmektedir, bu yüzden elde yıkamanız ve çok fazla sıkmadan asma yöntemi ile kurutmanız gerekmektedir. Penti desenli mayolarınızı yıkarken renklerin karışmaması için ağartıcı kullanmamaya da özen göstermelisiniz.

Penti lacivert mayo gibi koyu renkli ürünler, solma riski taşır. Mayonuzun renginin solmaması adına uzun zaman güneşte bırakmamaya özen göstermelisiniz. Oldukça hassas dokumalı kumaşlardan, suya dayanıklı ve likralı üretilen mayoları en çok yıpratan özelliklerin başında güneş kremleri ve güneşin zararlı ışınları gelmektedir. Mayonun ipliklerine en çok zarar veren güneş kremleri olmaktadır. Bu sebeple güneş kremlerini mayonuza çok fazla temas ettirmemeniz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken güneş kremini mayonuzu giymeden önce vücudunuza güzelce yedirip vücudunuzun kremi emmesini bekledikten sonra giymenizdir.

Mayo kumaşları kesinlikle ütülenmez çünkü ütüye yapışabilir, zaten vücudunuza giydiğinizde anında açılır. Havuzun klorlu suyu ve denizin tuzlu suyu mayolarınızı yıpratmaktadır. Bu sebeple yapmanız gereken en doğru şey sudan çıktıktan sonra yedek mayonuzu giymek, eğer yedek mayonuz yok ise hemen duş almak olacaktır. Sudan çıktıktan sonra değiştirdiğiniz ıslak mayonuzu bir poşet içerisinde bekletmemelisiniz. Kapalı bir poşetin içerisinde ıslak bir şekilde saatlerce bekleyen mayo gevşer ve kötü bir kokuya sebep olur.

Plaja giderken güzel kokmak adına üzerinize sıktığınız parfümlerin mayo kumaşına temas etmesinden mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Çünkü parfümün bünyesinde barındırdığı kimyasal ve alkolden dolayı mayo kumaşının bozulmasına ve renginin solmasına neden olacaktır. Aynı zamanda parfüm ve benzeri içerikler, Penti fermuarlı mayonun metal bölümlerine de zarar verebilir.

Desenleri ve Modellerine Göre Penti Mayo Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Desenleri ve Modellerine Göre Penti Mayo Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tüm tercih ettiğiniz modeller bir yana satın almış olduğunuz mayonun vücudunuzu düzgün bir şekilde sarması çok önemlidir. Rengi ya da modeli ne kadar güzel olursa olsun size uygun olmayan bir mayoyu tercih etmemelisiniz. Tercih ettiğiniz model bol ya da sıkı olmamalı içerisinde rahat hareket edebilmelisiniz. Seçmiş olduğunuz mayo modelinin rengi teninizin rengi ile uyum sağlamalıdır.

Birçok kıyafette olduğu gibi mayodaki renk tercihinizi yaparken ten renginizin tam tersi bir rengi tercih etmek akıllıca olacaktır. Şayet koyu ten rengine sahip bir kadınsanız Penti beyaz mayo tam aradığınız kriterde bir mayo olmaktadır. Bunun yanı sıra Penti turuncu mayo seçeneğini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye edebiliriz. Açık ten renginde bir kadınsanız Penti haki mayo tam aradığınız bir mayo rengi olmaktadır. Haki renkteki mayoların avantajlarından biri ise bronzlaşan vücutta muhteşem bir görüntü kazanmanız olacaktır.

Mayolarda çiçek desenleri ve figürleri oldukça fazla kullanılmaktadır. Penti çiçekli mayo tercih ederek plajda hoş bir görünüm yansıtabilirsiniz. Klasik mayoların yanı sıra çiçek detayları ile trend bir görünüm kazanmış olursunuz. Daha feminen bir desen arayışındaysanız Penti leopar mayolara göz atabilirsiniz. Spor tarzdan hoşlananlar ise Penti çizgili mayo seçeneklerini değerlendirebilir. Üstelik dikine çizgili modeller, daha ince ve uzun görünmenize de yardımcı olur.

Mayo giymenin avantajı yaş ve kilo gözetmeksizin bütün kadınların güzel görünebileceği bir plaj kıyafeti olmasıdır. Üzerinizdeki mayo sayesinde su ile buluştuğunuzda özgürce hareketleriniz kısıtlanmadan hareket edebilme yetisine sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca doğum sonrası oluşan çatlak izlerini ve diğer tüm cilt lekelerini kapatmaktadır. Penti elbise mayolar da bu işleve sahip, şık modellerden biridir. Eğer üst bölgeleriniz için de daha kapalı bir parça arıyorsanız Penti uzun kollu mayolara bakabilirsiniz.

Mayolar çok uzun yıllar kullanabilmeniz için kaliteli ve uzun ömürlü kumaşlardan tasarlanmaktadır. Penti tek omuz mayolar da hoş bir ayrıntı olan fırfırlı detayları ile sadece plajlarda değil güzel bir şort ile kombinlediğiniz takdirde çok hoş bir kıyafete bile dönüşebilmektedir. Bu şekilde hem modern bir görünüme hem de sportif bir görümüne sahip olmuş olursunuz.

Penti dantelli mayo modelleri, farklı etkinliklerde giyebileceğiniz parçalardır. Akşam kumsalda yakılan ateş etrafında hoş sohbetler gerçekleştirirken ya da bir beach partisinde üzerinizdeki mayonun şıklığı ile göz dolduracağınızdan emin olabilirsiniz. Modası hiçbir zaman geçmeyecek olan birbirinden güzel desenler, renkler ve modeller içeren mayolar ile plajlarda fark yaratacak olan mayolar Trendyol’da sizleri bekliyor.”