İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

SPEEDO Mayo

" araması için 500 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici SPEEDO Mayo Modelleri Trendyol'da!

Her yaştan insanın sevdiği aktivitelerden biri olan yüzme, hem eğlencelidir hem de vücudun her yaşta dinç kalmasına yardımcı olur. Yüzmek için gerekli olan ekipmanların temini kolay olsa da, verimli bir aktivite geçirmenizi sağlayan, aynı zamanda uzun ömürlü olan kaliteli ürünleri tercih etmeniz önerilir. Dayanıklı materyallerden üretilen yüzücü ürünleri sağlığınızın korunmasına yardımcı olurken, uzun yıllar boyunca kullanma imkanı sayesinde bütçenizi de sarsmaz. Beklentilerinizi karşılamayı amaçlayan ve köklü bir geçmişe sahip olan marka, 1914 yılında Avustralya'da kurulur. Speedo mayo, yüzme aksesuarları ve kıyafetlerinin üretimini sağlayan, aynı zamanda dağıtımını yapan uluslararası bir şirket olarak müşterilerinin karşısına çıkar. Alexander MacRae adında bir spor girişimcisi ve kıyafet üreticisi tarafından kurulan markanın logosu, Avustralya tarihine duyulan saygı sebebiyle bumerang olarak belirlenir. Amatör ya da profesyonel fark etmeksizin, Speedo yüzücü mayo kategorisindeki üstün başarısı sebebiyle herhangi bir ürünün, marka ismiyle anlaşıldığı sayılı şirketlerden biri haline gelir. Speedo yarış mayosu çeşitleri, olimpiyatlara hazırlanan bir yüzücünün de, evinin bahçesinde amatör olarak yüzen bir kişinin de taleplerini aynı şekilde karşılamak için özel olarak tasarlanır. Siz de hemen Trendyol üzerinden ürünleri inceleyebilir, dilerseniz Speedo indirimli mayolar satın almak için fiyatlarını sürekli takip ederek indirimli alabilirsiniz.

Hızlı ve Keyifli Yüzüş İçin Speedo Mayo Modelleri

Hızlı ve Keyifli Yüzüş İçin Speedo Mayo Modelleri

Profesyonel yüzücüler için her bir saniyenin büyük bir önemi vardır. Bu sebeple kendi performanslarının dışında, onları birinciliğe götürecek bir mayoya ihtiyaç duyabilirler. Yüzücü modellerinde çığır açan Speedo carbon mayo, maksimum hareket imkanı sağlayan özel tasarım türlerinden bir tanesidir. Ürünün tasarımında kullanılan karbon çizgiler, vücudun belirli bölgelerini korurken aynı zamanda sıkıştırır. Toparlanan vücut sayesinde yüzücü, 2 kat kadar hız kazanarak daha seri hareket eder. Özellikle iç bacakların hareketini düzenleyen ürün, yarış esnasında oluşan ani dönüşlerde maksimum performans sunar. Yüksek kaliteyle üretilmiş kumaş, yüzücünün enerjisini korurken aynı zamanda esnekliğini artırır. Yüzücü ne kadar esnerse esnesin ürün, maruz kaldığı tüm gerilmelere karşı üstün bir direnç gösterir. Diğer karbon Speedo bebek mayosu ürünün hafif materyallerden üretilmiş olması da yüzücüye ekstra rahatlık sağlar. Dilerseniz aynı seriden olan Speedo çocuk mayo özelliklerini de inceleyerek size uygun olan modeli kolayca bulabilirsiniz. NASA'nın astronotlar için özel olarak ürettiği, fakat marka tarafından geliştirilerek yüzücü mayolarında çığır açan modellerden bir tanesi olan Speedo lazer mayo, özel kumaş teknolojisiyle tasarlanmış modelleri sayesinde en iyi performansı almanıza yardımcı olur. Olimpiyat yüzücülerinin sıkça tercih ettiği bu model türü, Pulselite ve Comprex adında iki farklı kumaşın birleşmesiyle üretilir. Bu eşsiz teknoloji, rahatlık ve hızı barındırarak yüzücünün su üzerindeki özgür hareketlerini destekler. Aktivite esnasında oksijeni kaslara eşit bir şekilde dağıtarak yorgunluğu büyük ölçüde azaltır. Ultrasonik dikişleri sayesinde yüzücünün sürtünmesini azaltarak suyun içerisinde rahatça süzülmesine yardımcı olur. Yüzücü performansını yaklaşık %2,2 oranında arttırdığı belirlenen lazer Speedo mayo kadın, kulaç hakimiyetini yükseltmeyi amaçlayan uygun boyun ve kol açıklığını destekleyen askıyla üretilir. Aynı zamanda sırt kısmının çapraz şekilde tasarlanması, hareket halindeki kasların zorlanmasını minimuma indirir. Bu modellerin erkekler için olanı da mevcuttur. Lazer Speedo mayo erkek, yarışlarda son hızla yüzmenizi sağlarken aynı zamanda mükemmel bir su tutuşu oluşturur. Birbirinden farklı desen ve renk seçeneğine sahip modeller arasından dilediğinizi seçebilir, kullanım alanınıza göre tercihlerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Kaliteli Speedo Mayo Modelleri

Kaliteli Speedo Mayo Modelleri

Zamanının çoğunu havuzda geçirmeyi sevenler ya da yüzme eğitimi almak isteyenlerin sıkça tercih ettiği Speedo Endurance mayo çeşitleri, birbirinden hoş renk seçenekleri ve desenleriyle göze hitap eder. Özel olarak geliştirilen Endurance + teknolojisi, geleneksel kumaşlarla üretilmiş modellerin aksine daha dayanıklıdır. Klora karşı %100 dayanıklı olan kumaş, Endurance + teknolojisinin önemli avantajlarından bir tanesidir. Aynı zamanda güneş ışınlarına karşı 20 kata kadar direnç göstererek renk solmasının önüne geçer. Özel olarak geliştirilmiş esnek yapısı, uzun süreli kullanımda oluşabilecek aşınma ve yıpranma gibi problemleri minimuma indirir. Esnek yapısının Speedo mayo kullananlar tarafından görülebilecek faydası ise, hareket kabiliyetini maksimum seviyeye çıkarmasıdır. Nem absorbe oranı oldukça düşüktür, bu sayede ürününüz dakikalar içinde kuruyarak uzun süreli ıslaklık hissini ortadan kaldırır. 4 yönlü streç özelliğine sahip kumaş, son derece hafif olup üzerinizde ağırlık yapmaz. Kadın modellerinde omuz hareketlerine uyum sağlayan askılar bulunurken, Endurance Speedo uzun mayo modelleri, iç bacağı kolayca kavrayarak kontrolün yüzücüde olmasını sağlar. Endurance modeli ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan Speedo jammer mayo, yüzmeyle ilgilenen her erkeğin rahatça kullanabileceği modeller arasında yer alır. Havuzda geçireceğiniz uzun zamanı %100 verime dönüştüren model, belinde bulunan özel tasarım ipler sayesinde vücuda tam oturmayı amaçlar. Yaklaşık 44 cm'lik bacak yüksekliği ile daha hızlı ve emniyetli yüzme antrenmanı geçirmenize yardımcı olur. Yetişkinlerde olduğu kadar çocuk modelleriyle de beklentileri karşılar. Çocukların da rahatlıkla kullanabileceği Speedo fastskin mayo modelleri, Endurance + teknolojisinden ilham alarak tasarlanır. Kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra, cıvıl cıvıl canlı renkleri ve şık tasarımları ile genç yüzücülerin ilgisini çeker. Klor ve güneş ışığı direncine sahip mayoyu, çocuklarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebilir, Trendyol üzerinden Speedo mayo Türkiye modellerine göz atabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Speedo Mayo Çeşitleri

Her Yaşa Uygun Speedo Mayo Çeşitleri

Sadece çocuklarınız için değil, aynı zamanda çok küçük yaştaki bebekleriniz için de eşsiz teknolojiye sahip mayolar üreterek güvenlik kriterini üst seviyelere çıkarmayı amaçlar. Speedo batmayan mayo, yapımında kullanılan köpük sayesinde batma gibi olası risklere karşı koruma sağlar. 3-4, 4-5 ve 5-6 yaş aralığındaki çocuklar için 3 farklı beden seçeneğine sahip model, çocuğunuzun tüm vücudunu kaplar. Böylece hem siz, hem de çocuklarınız güven içinde yüzme aktivitelerine devam edebilir. Mayolarında farklı model arayışına girenler için tasarlanan Speedo şortlu mayo çeşitleri, yüzme seanslarında gerçekleştirdiğiniz zorlu hareketlerde bile maksimum uyum sağlar. Kulaç, geri tepme, takla ya da su içinde fitness gibi egzersizlerde sizinle beraber esneyerek hareket alanı yaratır. Aşınma, yırtılma gibi durumlara karşı direnç gösteren PBT ve polyester elyaf karışımı kumaşı sayesinde uzun süreli kullanımda bile ilk günkü görüntüsünde kalır. Havuz ya da deniz kullanımına bağlı olarak işlevini yitirmez, aynı zamanda klor, deniz tuzu gibi ürünlerin ömrünü etkileyebilen durumlara karşı koruma sağlar. Erkeklerin rahatça kullanabildiği Speedo slip mayo modelleri, sağlam yapısı ve solmaya karşı dirençli kumaşı sayesinde müşteriler tarafından tam not alır. Düzenli antrenman yapan yüzücüler için oldukça ideal olan Speedo antrenman mayosu, düşük su emilimi sayesinde ıslak bir his bırakmaz. Trendyol, birbirinden farklı desen ve renk seçeneğine sahip Speedo mayo modelleri online satış ile müşterilerine hızlı bir hizmet sunar. Sezonun en iyi parçalarını öne çıkarak sizi her an bilgilendiren bildirimler, müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkararak Speedo mayo fiyatları ve indirimleri hakkında bilgi verir. Siz de Speedo mayo bedenleri, indirim ve avantajları için takipte kalarak beğendiğiniz ürünleri favorileyebilir ve tek tuşla satın alabilirsiniz.