Vücut Aksesuarı

3023+ Ürün
TAKIŞTIR Gümüş Renk Taş Detaylı Kalp Figürlü Tasarım Vücut Aksesuar Dekolte A...
Hızlı Teslimat

TakıştırResmi satıcı rozeti Gümüş Renk Taş Detaylı Kalp Figürlü Tasarım Vücut Aksesuar Dekolte Akseusarı

Kargo Bedava
599,99 TL
TAKIŞTIR Altın Renk Taş Detaylı Tasarım Vücut Aksesuar/Takısı/Fantezi
Hızlı Teslimat

TakıştırResmi satıcı rozeti Altın Renk Taş Detaylı Tasarım Vücut Aksesuar/Takısı/Fantezi

Kargo Bedava
749,98 TL
leopardess Kadın Kemer Deri Omuz Detaylı Vücut Aksesuarı

leopardess Kadın Kemer Deri Omuz Detaylı Vücut Aksesuarı

Kargo Bedava
1.669,99 TL
Shiklik Gümüş Renk Kadın Detaylı Zincirli Halkalı Model Bel Zinciri
Hızlı Teslimat

Shiklik Gümüş Renk Kadın Detaylı Zincirli Halkalı Model Bel Zinciri

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

476,71 TL
484,78 TL
TAKIŞTIR Altın Renk Taşlı Bralet Vücut Aksesuarı
Hızlı Teslimat

TakıştırResmi satıcı rozeti Altın Renk Taşlı Bralet Vücut Aksesuarı

Kargo Bedava
1.499,98 TL
LABALABA Kadın Antik Gümüş Kaplama Mavi Boncuklu Damla Formlu Bel Kemeri, Bel...
Başarılı Satıcı

LABALABA Kadın Antik Gümüş Kaplama Mavi Boncuklu Damla Formlu Bel Kemeri, Bel Kolyesi

Sepet ikonu1500 TL'ye 125 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1500 TL'ye 125 TL İndirim
Sepette3.899,90 TL4.024,90 TL
Trendyol Plus ile3.704,90 TL
Shiklik Zarif Modern Kadın Vücut Zinciri

Shiklik Zarif Modern Kadın Vücut Zinciri

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

361,07 TL
367,80 TL
Genel Markalar Şıklığınızı Tamamlayacak Zincirli Kelebek Modeli Üst Kol Bilezik
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Şıklığınızı Tamamlayacak Zincirli Kelebek Modeli Üst Kol Bilezik

1.0
(1)
Kargo Bedava
2 Adede %2
Kargo Bedava
798,99 TL
Genel Markalar Şık ve Dayanıklı Top Zinciri Vücut Aksesuarı
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Şık ve Dayanıklı Top Zinciri Vücut Aksesuarı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%19

280,10 TL
349,99 TL
Genel Markalar Şıklığı ve Zarafeti Bir Arada Sunan Taşlı Zincir Vücut Aksesuarı
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Şıklığı ve Zarafeti Bir Arada Sunan Taşlı Zincir Vücut Aksesuarı

1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%32

169,94 TL
249,99 TL
Genel Markalar Şık Zincirli Bacak Aksesuarı ile Tarzınızı Tamamlayın
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Şık Zincirli Bacak Aksesuarı ile Tarzınızı Tamamlayın

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%37

156,54 TL
249,99 TL
Genel Markalar Şıklığınızı Tamamlayan İncili Metal Kadın Kafa Aksesuarı

Genel Markalar Şıklığınızı Tamamlayan İncili Metal Kadın Kafa Aksesuarı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

849,99 TL
887,63 TL
Genel Markalar Şıklığınızı Tamamlayacak Siyah Lastik İnci Vücut Aksesuarı
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Şıklığınızı Tamamlayacak Siyah Lastik İnci Vücut Aksesuarı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

183,71 TL
199,99 TL
Shiklik MODA Şık ve Modern Zincirli Kalp Bacak Aksesuarı
Hızlı Teslimat

Shiklik MODA Şık ve Modern Zincirli Kalp Bacak Aksesuarı

5.0
(1)
2 Adede %2
299,99 TL
Genel Markalar Zarif Altın Renk Taşlı Kadın Vücut Aksesuarı ile Şıklığınızı T...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Zarif Altın Renk Taşlı Kadın Vücut Aksesuarı ile Şıklığınızı Tamamlayın

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

157,81 TL
160,59 TL
Genel Markalar Şıklığı ve Zarafeti Bir Arada Sunan Zincir Vücut Aksesuarı
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Şıklığı ve Zarafeti Bir Arada Sunan Zincir Vücut Aksesuarı

Çok Al Az Öde
349,99 TL
Genel Markalar Zarif Kadın Vücut Zinciri ile Şıklığınızı Tamamlayın

Genel Markalar Zarif Kadın Vücut Zinciri ile Şıklığınızı Tamamlayın

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

2 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%40

294,62 TL
499 TL
moonnisantasi Altın Kaplama Çiçek Detalı Elyapımı Pazu Bilekliği Kelepçesi Up...
Hızlı Teslimat

moonnisantasi Altın Kaplama Çiçek Detalı Elyapımı Pazu Bilekliği Kelepçesi Upper Arm Cuff

4.7
(3)
Kargo Bedava
650 TL
TakıConcept İnci Sırt Kolyesi & Küpe Set Vücut Aksesuarı, Sırt Aksesuarı, İnc...
Hızlı Teslimat

TakıConceptResmi satıcı rozeti İnci Sırt Kolyesi & Küpe Set Vücut Aksesuarı, Sırt Aksesuarı, İnci Küpe

3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,90 TL
LABALABA Kadın Gümüş Renk Lak Kaplama Geometrik Formlu Ayarlanabilir Bel Zinc...
Başarılı Satıcı

LABALABA Kadın Gümüş Renk Lak Kaplama Geometrik Formlu Ayarlanabilir Bel Zinciri, Bel Kolyesi

Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Sepette639,90 TL689,90 TL
Trendyol Plus ile607,90 TL
YENGEÇ Bel Zinciri Mavi Kalp Model
Hızlı Teslimat

YENGEÇ Bel Zinciri Mavi Kalp Model

Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette552,50 TL650 TL
Girift Vintage Swan Boncuklu Kol Takısı Üst Kol Bileziği

Girift Vintage Swan Boncuklu Kol Takısı Üst Kol Bileziği

Sepet ikonu500 TL'ye 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye 10 TL İndirim
Sepette608,42 TL618,42 TL
Girift Vintage Myra Kadın Katmanlı Metal Vücut Zinciri - Göğüs Vücut Aksesuarı
Hızlı Teslimat

Girift Vintage Myra Kadın Katmanlı Metal Vücut Zinciri - Göğüs Vücut Aksesuarı

Sepet ikonu500 TL'ye 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye 10 TL İndirim
Sepette589 TL599 TL
MisBoho Kararmaz Vücut Aksesuarı ve Vücut Zinciri

MisBoho Kararmaz Vücut Aksesuarı ve Vücut Zinciri

1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
899,90 TL
1...47...9495969798...112...126

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?