İlgili Kategoriler
Tip
Renk
Fiyat
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yalıtım Boyaları

" araması için 1549 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Yalıtım Boyası Seçenekleri Trendyol’da!

Binaların iç ve dış cephelerinin mevsim şartlarına, ortam koşullarına uygun bir şekilde reklendirilmesi gerekir. Binaların dış cephesinin şık görünmesi ve içi gibi göz alıcı olması için uygun şekilde renklendirilmesi tercih edilir. Binaların bir nevi makyajı olarak görülen bu renkler, dış ve iç cephelerin estetik bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Temiz ve düzenli bir görünüm için kullanılacak olan malzemelerin kaliteli bir şekilde ısı ve ses izolasyonu yapması gerekir. Isı izolasyonu yapan boyalar, sıcaklık koşullarına uygun olacak şekilde gerekli enerji sirkülasyonunun sağlanmasına yardımcı olur. Etraftaki seslerin bina içerisine girişini kontrol eden ses yalıtımlı malzemeler de bulunur. Bu tip ürünler dışarıdan içeriye ve içeriden dışarıya ses akışının kontrol edilmesini sağlar. Binanın nem tutmaması ve içeriye su girmesinin engellenmesi için ise su yalıtımı yapan ürünler bulunur. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan iç yalıtım boyası seçeneklerine göz atarak kendiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kullanım alanına ve ihtiyaca göre farklılık gösteren modeller gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olur. Binaların dışarıdan görünen kısmını boyamak için kullanılan dış cephe yalıtım boyası seçenekleri ile ısı, ses ve su yalıtımını sağlayabilirsiniz. Farklı seçeneklere sahip olan yalıtım boyası renklerini inceleyerek zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden satın alacağınız ürünlerle binaların iç ve dış cephelerinde meydana gelen durumları kontrol altına alabilirsiniz.

Kaliteli Malzemelerden Üretilen Su Yalıtım Boyası Modelleri

Kaliteli Malzemelerden Üretilen Su Yalıtım Boyası Modelleri

İnşaat sektörüne katkıda bulunan ürün çeşitleri, binaların dış ve iç cephelerinde kullanılır. Mimari tasarım ve iç dekorasyon bakımından önem taşıyan ürünler, ısı, su ve enerji bakımından tasarruf edilmesine yardımcı olur. Son teknoloji ile üretilen su yalıtım boyası seçenekleri, binaların ve çeşitli kullanım alanlarının zararlı etkilerden korunmasını sağlar. Sızdırma ve çatlama yapmayacak şekilde üretilen su geçirmeyen boya seçenekleri çeşitli alanlarda kullanılır. Su geçirmezlik sağlamak için zeminlerin hazırlanması esnasında bu ürünlerin kullanımı söz konusudur. Sudan ve su basıncından etkilenmeyen havuz izolasyon boyası homojen bir görüntü sunar. Kolay bir şekilde uygulanabilen bu malzemeler işinin ehli ustaların tercihleri arasında yer alır. Havuz içerisinde kullanıma uygun olan havuz yalıtım boyası seçenekleri zamanla akma ve aşınma yapmadan sağlıklı bir kullanım süreci sunar. Su geçirmeyen yapıların ömrü uzun olur. Bu noktada tercih edilecek su geçirmez yalıtım boyası binanın sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edilmesini sağlar. Yağmur ve kar gibi durumlarda su ile ilk temas eden yerler arasında çatılar bulunur. Bu alanların sızdırmazlığı teras izolasyon boyası kullanılarak arttırılır. Bina sakinlerine rahatlık sunan teras su yalıtım boyası seçenekleri ile sızdırma ve nem tutma gibi durumların önüne geçilir. Islak zeminlerde de tercih edilebilecek su sızdırmazlık boyası seçenekleri, uygulandıkları alanların rahat bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Ses engellemeye ve azaltmaya yardımcı olan ses yalıtım boyası seçenekleri, huzurlu bir ortam yaratmak için kullanılır. Ses iletkenlik kaybının sağlanmasına yardımcı olan ses izolasyon boyası seçenekleri, çeşitli renklerde üretilir. Uygulama yapacağınız alana uygun seçeneği tercih ederek estetik bir görüntü sunarken aynı zamanda konforu sağlayabilirsiniz. Ses yalıtım problemi olan her alanda kullanıma uygun olan ürünler, ses azaltmaya yönelik her türlü iç mekanda kullanılır. Satın alacağınız yalıtım boyası ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen ürünler, renk bakımından da seçim özgürlüğü sunar. Uygulama yapacağınız alanın estetik görüntüsüne katkıda bulunurken aynı zamanda yalıtım sağlayabilirsiniz. Konforlu alanlar oluştururken tercih edeceğiniz ürünleri uzun ömürlü olarak kullanabilir, ekonomik bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Konforlu Binalar İçin Sıvı Yalıtım Boyası Seçenekleri

Konforlu Binalar İçin Sıvı Yalıtım Boyası Seçenekleri

Binaların sağlıklı bir şekilde kullanılması için rutubet ve nem probleminin önüne geçilmesi gerekir. Doğru bir şekilde renklendirilen binalar estetik bakımdan hoş duracağı gibi kullanım noktasında da kaliteli özellikler sunar. İnsan sağlığını etkileyen durumların önüne geçilmesini sağlayan ürünler, gerekli yalıtımların gerçekleştirilmesini sağlar. Bu noktada tercih edilecek yalıtım ürünleri ile gerekli olan işlemler tamamlanır. Su ile en çok temas eden bölgeler arasında yer alan teraslar için kullanılan dam yalıtım boyası seçenekleri, sızdırma riskini azaltır. Bu sayede bina içinde meydana gelecek rutubet ve nem gibi durumların önüne geçilir. Olumsuz hava koşullarına karşı kullanacağınız sıvı yalıtım boyası seçenekleri ile soluduğunuz havanın kirlenmesinin önüne geçebilirsiniz. Çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz zemin yalıtım boyası seçenekleri ile alanın korunmasını sağlayabilirsiniz. Binaların içerisinde sağlıklı bir ortam oluşturmak için dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de uygun şekilde ısı yalıtımının sağlanmasıdır. Bakteriler, üremek ve yaşamak için nemli bir ortama ihtiyaç duyar. Nem oluşmasını engelleyen duvar yalıtım boyası seçenekleri bu alanlarda meydana gelebilecek küf oluşumu gibi olumsuz durumların önüne geçer. İklimlendirme ve ısıtmada tasarruf sağlayan ürün seçenekleri yanmaya karşı dayanıklı olma özelliği gösterir. Enerjiyi optimize etmek için kullanılan yalıtımlı boya seçenekleri ısıya karşı termal bir bariyer oluşturur. Binaya vuran ısının tekrardan dışarı yansıtılmasını sağlar. Sıcak iklimlerde, bina içerisindeki sıcaklığın kontrol edilmesini sağlar. Bu sayede serinlemek için ortaya çıkacak ekstra durumların önüne geçer. Enerji tasarrufu yapılmasını sağlar. Uygun aralıklarda yer alan yalıtımlı boya fiyatlarını inceleyerek sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Trendyol’dan ısı, ses ve su yalıtımı yapan ürünleri inceleyerek kendi ihtiyacınıza uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yalıtım Boyası Çeşitleri

Uygun Fiyatlı Yalıtım Boyası Çeşitleri

Binaların sıcaklığının uygun değerler arasında tutulması, sesin dışarıya çıkmaması ve içeriye su sızdırılmaması için uygun bir şekilde boyanması gerekir. Bu noktada tercih edilecek olan ürünler, binaların ömrünün uzamasına yardımcı olur. Çatlama ve akma yapmayan kaliteli ürün seçenekleri, binanın görüntüsünün uzun yıllar boyu korunmasına yardımcı olur. Kolay temizlenebilen iç yalıtım boyası seçenekleri, kir tutmayan yapılarıyla kolay kullanım imkanı sunar. Sentetik yapıya sahip olan ürün seçenekleri, sağlıklı bir şekilde yalıtım yapılmasına yardımcı olur. Su bazlı olan ürünler, insan sağlığının korunması bakımından önem taşır. Su ile temas eden yüzeylerde çeşitli zemin izolasyon boyası seçenekleri kullanılır. Binaları suyun zararlı etkilerinden koruyan teras yalıtım boyası seçenekleri elastik yapılarıyla sıcaklık farklarına karşı direnç gösterir. Çatlama yapmayan yapıya sahip olan çatı yalıtım boyası seçenekleri uzun ömürlü kullanım için ideal özellik gösterir. Duvarlarda küf oluşumunun meydana gelmesini engelleyen tavan yalıtım boyası seçenekleri, ev içerisinde sağlıklı bir soluma ortamının sağlanmasına yardımcı olur. Havanın temiz kalmasını sağlar. Solunum sistemini zararlı etkilerden koruyan ev içi yalıtım boyası seçenekleri, nefes alma problemlerinin önüne geçer. Nem ve rutubet oluşumunu engelleyerek ev içerisinde kötü kokular oluşmasını engeller. Isı geçişini engelleyen mantolama boyası seçenekleri, uygulandıkları alanlar üzerinde gözle görülmeyecek kadar küçük tanecikler bırakır. Bu tanecikler ısı geçişini engeller. Isınmak için harcanacak olan enerji tüketiminin azalmasına yardımcı olur. İhtiyaç duyduğunuz uygulama için uygun olan ürünü Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak yalıtım boyası fiyatlarını inceleyebilir, bütçeniz için uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar üzerinden satın alacağınız ürünle yaşam alanlarınızın kalitesini arttırabilir, sağlıklı ortamlar yaratabilirsiniz.

Yalıtım Boyası Nedir?

Yalıtım boyası, binaların iç ya da dış yüzeylerine uygulanan bir boya türüdür. Isı yalıtımı sağlamak için özel olarak formüle edilir. Yalıtım boyası, binaların ısı kaybını önler. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Yalıtım boyası, yüksek ısı yansıtma özelliği sayesinde güneş ışınlarını yansıtarak bina içindeki sıcaklığı düşürür. Bu sayede yaz aylarında bina içi daha serin kalırken, kış aylarında ise daha sıcak halde olur. Ürünler, aynı zamanda ses yalıtımı da sağlayıp binaların içindeki gürültüyü azaltır. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı özellikleri sayesinde konforlu bir yaşam alanı sunar. Ayrıca enerji tasarrufu da sağlar. Yalıtım boyası, geleneksel boyalar gibi uygulanır. Bu ürünlerin farklı renk seçenekleri mevcuttur. Binaların enerji verimliliğini artırmak ve çevreye daha duyarlı yaklaşım sergilemek isteyenler için yalıtım boyası, ideal bir çözüm olur.

Yalıtım Boyası Çeşitleri Nelerdir?

Yalıtım boyalarının en yaygın türü yansıtıcı yapıda olanlarıdır. Bu boyalar, güneş ışınlarını yansıtarak binanın içindeki sıcaklığı düşürür. Aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlar. Ayrıca bazı yalıtım boyaları, nanoteknoloji kullanarak ısı yalıtımı sunar. Bununla beraber su geçirmezlik özelliğine de sahiptir. Korozyon önleyici yalıtım boyaları, metal yüzeylerde kullanılır. Bu seçenekler, korozyonu önler. İç mekan yalıtım boyaları, iç duvarlarda kullanılır. Aynı zamanda nem önleyici özelliklere sahiptir. Ses yalıtımı sağlayan yalıtım boyaları da mevcuttur. Bunlar gürültüyü azaltarak daha sessiz bir yaşam alanı sağlar. Ayrıca yalıtım boyaları, çeşitli renk seçenekleri sunarak binaların estetiğine de katkıda bulunur. Yalıtım boyaları, enerji tasarrufu ve konforlu bir yaşam alanı sağlamak için farklı özellikler sunar.

Yalıtım Boyaları Nereden Alınır?

Yalıtım boyası, binaların iç veya dış yüzeylerine uygulanır. Yalıtım boyalarının özellikleri arasında; yüksek ısı yansıtma özelliği sayesinde binaların içindeki sıcaklığı düşürerek enerji tasarrufu sağlaması, güneş ışınlarını yansıtarak bina içindeki sıcaklığı düşürmesi, ses yalıtımı sağlaması, su geçirmez olması ve nem önleyici yer alır. Isı yalıtımı özellikleri sayesinde yalıtım boyası; yazın daha serin, kışın daha sıcak bir yaşam alanı sunar. Ayrıca bu ürünler; geleneksel boyalara göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yalıtım boyaları, uygulama kolaylığı ve farklı renk seçenekleri sunar. Hem konforlu yaşam alanı sağlaması hem de enerji tasarrufu sunması nedeniyle çevre dostu bir seçenektir. Kolaylık sağlayan, kaliteli ve bütçe dostu yalıtım boyalarına Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.