Yazar
Roman Türü
Yaş
Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yediveren Yayınları

" araması için 2757 sonuç listeleniyor

Ufkunuzu Açacak Yediveren Yayınları Trendyol'da!

Müşterilerinin okuma alışkanlığını arttıracak nitelikte olan ve birbirinden özgün ve kaliteli eserleri piyasaya sunan Yediveren Yayınları, sektörün öne çıkan isimleri arasında yer alır. Modern ve yenilikçi yayıncılık anlayışıyla sektörde varlığını sürdüren yayınevi, eğitim ve kültür alanlarına nitelikli eserler kazandırmak için çalışmalarına devam eder. Çok çeşitli kategorilerdeki kitapları piyasaya kazandıran Yediveren Yayınları, okurlardan da büyük ilgi görür. Her yaştan okurun ilgisini çekebilecek ve kişisel gelişimine yardımcı olabilecek kitaplar, uzman yayın kadrosunun katkılarıyla hayat bulur. Kültür, sanat, edebiyat, tarih, kişisel gelişim, politika, çocuk ve aile gibi çok çeşitli alanlarda eserleri sizinle buluşturan yayınevi, her kesimden müşteriye hitap eder. Kitap okuma alışkanlığını daha üst seviyelere taşımak için çalışan Yediveren Yayınları'nın tüm eserlerini inceleyerek kendi zevkinize uygun olan kitapları kolayca ayırt edebilirsiniz.

Geniş Kitlelere Hitap Eden Yediveren Yayınları

Geniş Kitlelere Hitap Eden Yediveren Yayınları

Çok sayıda ünlü ve popüler yazarın kaleme aldığı eserleri, okuyucularla buluşturan Yediveren Yayınları, her yaştan kitapsevere hitap edebilecek pek çok kitabı piyasaya sunar. Örneğin boş veya kendinize özel vakit ayırmak istediğiniz zamanlarda birbirinden değerli kişisel gelişim kitaplarını okuyabilir ve ufkunuzu genişletebilirsiniz. Eğer çocuklarınızın ilgisini çekecek eserler arıyorsanız da Yediveren Yayınları'nın imzasını taşıyan çocuk kitaplarını inceleyebilir ve onların yaş grubuna uygun olduğunu düşündüğünüz kitapları satın alabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan yayınevinin çıkartmış olduğu çok çeşitli kitaplar arasından alacağınız kitapları arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Yediveren Yayınları kitapları arasından size hitap eden seçenekleri detaylı olarak inceledikten sonra favori listenize ekleyebilir, Yediveren Yayınları kitaplarını satın almak istediğinizde bu listede yer alan eserler arasından seçimler yapabilirsiniz.

Farklı Kategorilerde Ürünler Sunan Yediveren Yayınları

Farklı Kategorilerde Ürünler Sunan Yediveren Yayınları

Yediveren Yayınları çeşitleri, çok geniş bir kategoriyle pkurları birbirinden sürükleyici ve özgün kitaplarla buluşturur. Okumaktan zevk aldığınız her kategoriden eseri kolaylıkla seçebileceğiniz ürün sayfasında yalnızca kendiniz için değil, sevdikleriniz için de güzel kitaplar bulabilirsiniz. Örneğin küçük yaştaki çocuklarınıza okuma alışkanlığı aşılamak istiyorsanız onların ilgi alanlarıyla alakalı konuları ele alan ve yaş gruplarına uygun olan eserlerin tamamını inceleyebilirsiniz. Elinizden düşüremeyeceğiniz bir kitap arayışındaysanız Yediveren Yayınları'nın yayımlamış olduğu onlarca popüler eser arasından seçimler yapabilirsiniz. Okumaktan hoşlandığınız ve ufkunuzu genişlettiğini düşündüğünüz kitap türlerinin hepsine ulaşabileceğiniz ürün sayfasında eserler hakkında kısa ve öz bilgilere de erişebilirsiniz. Yediveren Yayınları yorumlarını okuyarak her kitabın konusuyla ilgili fikirler edinebilir ve bu sayede kitap seçiminde işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Farklı türlerde kitap okumak için öneriye ihtiyaç duyuyorsanız okurlar tarafından yazılmış olan Yediveren Yayınları tavsiyelerine de göz atabilirsiniz.

Ekonomik Seçeneklerle Yediveren Yayınları Ürünleri

Ekonomik Seçeneklerle Yediveren Yayınları Ürünleri

Yediveren Yayınları fiyatları belirlenirken çok sayıda özelliğe ve kritere bakılır. Kitapların türü, sayfa sayıları, baskı türleri ve popülerlik dereceleri gibi kriterler, fiyatlandırma aşamasında farklılıkların görülmesine sebep olabilir. Kitapların hangi yazar tarafından yazıldığı da fiyatlarının belirlenmesinde etkili olabilir. Örneğin okurlar arasında çok popüler hâle gelmiş ünlü bir yazarın kaleme aldığı kitabın fiyatı, ilk eserlerini çıkartan yazarlarınkine göre daha yüksek ücretlerle satışa sunulabilir. Bütçenize ve kişisel zevklerinize uygun kitapları bulabilmek için Yediveren Yayınları online alışveriş avantajlarından da yararlanarak tüm kitap seçeneklerini yorumlarıyla birlikte inceleyebilirsiniz. Yayınevinin sektöre kazandırmış olduğu kitaplardan çok fazla alıyor ve onları okumaktan hoşlanıyorsanız toplu alışverişleri de avantajlı fiyatlarla yapabilirsiniz. Bunun için belirli dönemlerde yapılan Yediveren Yayınları indirimlerini takip edebilirsiniz. Böylece istediğiniz tüm kitaplara daha uygun fiyatlarla sahip olabilir ve kitaplığınıza yeni eserler ekleyebilirsiniz. Yediveren Yayınları tarafından yayımlanan eserlerin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.