İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Taşıma Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Renk
Özellik
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Titreşimli Ana Kucağı

" araması için 56 sonuç listeleniyor

Titreşimli Ana Kucağı ile Mutlu Bebekler

Yeni doğan bebekler dünyanın en masum ve tatlı varlıklarıdır. Elbette hızla büyüyen bebekleri hem daha rahat uyutmak hem de daha uzun süre uykuda kalmasını sağlamak adına titreşimli ana kucağı modellerini kullanmak oldukça önemlidir. Geceleri rahat bir şekilde bebeğin uykuya dalmasını sağlayan ve otomatik olarak titreşim vererek bebeğin sorunsuz bir gece geçirmesine olanak sunan titreşimli sallanan ana kucağı modelleri de her zaman ön plandadır.

Bebeğiniz için En İyisi Titreşimli Ana Kucağı

Bebeğiniz için En İyisi Titreşimli Ana Kucağı

Bebek doğduğu andan itibaren titreşimli ana kucağı kullananlar oldukça rahata erdiklerini ve zamanla çok daha kolay bir şekilde bebeklerine bakmaya başladıklarını ifade ederler. İşiniz olduğunda, acil bir durum olduğunda, gece deliksiz uyumak istediğinizde, bebeğiniz huzursuz olduğunda ve daha pek çok durumda titreşimli müzikli ana kucağı modelleri de bir hayli işinize yarayabilir. İster bebek odasına ister ebeveyn odasına koyabileceğiniz çeşitli boyutları da mevcuttur. İlk 24 ay boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda müzikli olan modellere çeşitli müzikler yükleyerek bebeğinizin daha dingin ve huzurlu bir şekilde uykuya dalmasını izleyebilirsiniz.

Titreşimli Ana Kucağı Modelleri

Titreşimli Ana Kucağı Modelleri

Ana kucağı oldukça önemlidir. Bebeklerin kendisini güvende hissettiği, daha sıcak hissettiği ve huzurla uykuya daldığı anne kucakları her zaman müsait olmayabilir. Özellikle de çalışan anneler için ilk 6 ay boyunca titreşimli otomatik sallanan ana kucağı modelleri ideal modellerdendir. Hem bebeklerin rahatlıkla uyumasını sağlar hem de düşmeden ve darbe almadan tam olarak bedenlerinin rahat etmesini sağlar. İşe giden ya da evde birden fazla işle ilgilenmesi gereken anneler için hayat kurtaran ürünlerden birisidir. Bebeklerini doyurduktan sonra hiç vakit kaybetmeden ana kucağına yatırabilir ve kısa sürede uykuya dalmasını sağlayabilirler. En çok tercih edilen modellerden biri de ev tipi titreşimli ana kucağı modelidir. İçerdiği oldukça yumuşak yastıklar ve korumalar ile bebeğinizin mışıl mışıl uyumasına olanak sağlar. Titreşimli ana kucağı tavsiye almak ya da sipariş vermek için tüm modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Hem kullanımı pratik olan hem de bebeğe hiçbir açıdan zarar vermeyen modellerdir. Bebeklerin uykuya dalmasına yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda fiziksel olarak rahat etmesini de sağlar. Modern tasarıma sahip olan modellerde emniyet kemeri bölümü mevcuttur. Yan taraflarından manuel olarak ayarlanır ve tam yatış ya da yarım yatış pozisyonu sunar. Sallanma hareketi yaparak bebeği uyutur. Müzik özelliği ise müzik dinletir.

Titreşimli Ana Kucağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Titreşimli Ana Kucağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

0+ yaş itibari ile kullanımı uygun olan titreşimli ana kucağı fiyatları da oldukça idealdir. Henüz bebek doğmadan dahi evde yerini alması gereken nadir parçalardan birisidir. Kullanıcıların titreşimli ana kucağı yorumları kapsamında tüm yorumlarına bakabilir ve hangi markanın hangi modelini almak istediğinize daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Hem ideal fiyatlar hem de yüksek kalite sayesinde bebeğiniz için en uygun olan modeli seçeceğinizden emin olabilirsiniz. Kullandıkça memnun kalacak ve bebeğinizin uyku düzenini de bu sayede daha pratik hale getirebileceksiniz. Titreşimli ana kucağı önerileri arasında rahatlık, modern tasarımlar, kız ve erkek bebeğe göre değişen renk ve desenler, fiyatlar, markalar ve bebeğin yaş durumu yer alabilir. Tüm çeşitli özellikleri göz önünde bulundurarak sizler de ana kucağı temin edebilirsiniz. Çeşitli hareket etme özelliklerine sahip olan modelleri Trendyol aracılığı ile hızlıca ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. Bebeğinizin yaşına göre en uygun olan model ve ebatların tüm çeşitlerini Trendyol bulabilirsiniz.

Titreşimli Ana Kucağı Ne İşe Yarar?

Ana kucağı; bebekler için taşınma, uyutulma ve güvenli bir yolculuk amacıyla dizayn edilmiş olan koltuklardır. Ana kucağının en sık tercih edilen çeşidi ise titreşimli ana kucağıdır. Titreşimli olan ana kucaklarının birçok faydası bulunur. Belli standartlar ile birlikte üretimi yapıldığı için bu cihazların sağlamış olduğu titreşimin etkisinin bebeğe zarar vermesi söz konusu değildir. Bir yandan titreşimli olan ana kucaklarında vibrasyon bölümü bebeğin popo kısmına verilir. Böylece bu ürünler; bebekte istenmeyen gaz sancısı sorununun önüne geçebilir. Titreşimli ana kucakları, tasarımında olan titreşim özelliği ile bebeklere hafif bir şekilde masajlar yapmasını sağlar. Yatış pozisyonunda olan bebeklerin huzursuz olduğu ve ağladığı zamanlarda titreşimli ana kucaklarındaki doğa sesleri bebeği sakinleştirir. Bebeğin sakinleşip rahatlamasını sağlar. Taşınabilir özelliği sayesinde bebekler annelerinden ayrılmamış olurlar.

Titreşimli Ana Kucağı Ne Zaman Kullanılır?

Titreşimli ana kucakları yeni doğan bebekler için pek önerilmez. Bunun sebebi yeni doğan bebeklerin düz bir şekilde yatması gerektiğidir. Genelde bebekler oturtulmaya üçüncü aydan itibaren alıştırılmaya çalışılır. Bunun için ana kucaklarının da üçüncü aydan sonra kullanılması daha sağlıklı olur. Bebek tamamen yatırıldığı zaman yani yatma pozisyonuna getirildiğinde güvenliği sağlayan ve gerçek koruma hissiyatı veren özel iç küçültücü minder ile desteklenir. Bebekler büyüdükçe ana kucağının şekli de değiştirilebilir. Ana kucakları yarı oturur pozisyona getirilebilir. Bu şekilde bebekler çevresinde ne olup bittiğini gözlemleyebilir. Böylece doğumdan sonraki ilk aylarda oluşan duyuların gelişimi desteklenir.

Titreşimli Ana Kucağı Alınırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Titreşimli ana kucağı alırken dikkat edilmesi gereken hususların ilki bebeğin ayıdır. Bebekler dört aylıksa ya da dört aydan küçük ise ana kucaklarının yatay pozisyonda kullanıma uygun olması gerekir. Ana kucakları katlanabilir özelliktedir. Bunun için kullanılmadan önce güvenli olup olmadığı test edilmelidir. Bebekler ana kucağında iken emniyet kemerleri bağlanmış olmalıdır. Ana kucağı satın almadan önce ağırlığına da bakılmalıdır. Çok ağır olanların kullanımı ve taşınması da zordur. Bu nedenle hafif olanlar tercih edilmelidir. Yapıldığı malzeme de son derece önemlidir. Söz konusu modeller, bebeğin vücudunu rahatsız etmeyecek kumaştan yapılmalıdır.