placeholder
"

Beyblade

" araması için 309 sonuç listeleniyor

Farklı Tasarımlarla Beyblade Çeşitleri Trendyol'da!

Beyblade, gelenekselleşmiş olan Japon kapışma topaçları ile oynanan bir oyundur. Topaçlar, Bei Goma’dan esinlenilerek dinamik bir yapıda tasarlanmıştır. Bu oyuncaklar, bir döneme damgasını vuran ve şu anda da popülerliğini koruyan oyuncak kategorilerindendir. Oyuncakların birleştirilebilir ve sökülebilir yapıda olduğu söylenebilir. 3 parçadan oluşan ve bu parçaların çıkarılıp takılma gibi işlemleri rahatlıkla yapılabilir. Oyun içeriği ise iki kişinin Beyblade’dini fırlatıcı yardımı ile yerde döndürmek için atarak, kapışma gerçekleştirmesidir. Kapışmalarda ise patlama yaşayabilmek ve farklı parçaların birleştirilmesi ile özel tasarımlar oluşturulabilmektedir. Kişilerin bu oyuncakları kendilerine özel kişiselleştirebileceği söylenebilir. Bu durum için yeni özellikler sunularak, yeni bir oluşuma ortam hazırlanır. Çocuklar ve yetişkinlerin de oynayabileceği bu oyun için heyecan verici kapışmalar yapılmaktadır. Mücadele dolu oyunlar için meydan okuyarak, sevilen Beyblade’nin oyunlarından yararlanılabilir. Ayrıca materyal yapıları da üretilen modellere göre belirlenebilir. Beyblade metal yapıda tasarlanan oyuncaklar, sağlam dış yapı malzemeleri ile tasarlanmıştır. Metal dış yapı özelliklerinin yanı sıra tasarımları da oyuncağın dönerken, harika bir görünüme bürünmesine yardımcı olur.

Oyun Dünyasına Damgasını Vuran Beyblade Oyuncakları

Oyun Dünyasına Damgasını Vuran Beyblade Oyuncakları

Beyblade oyuncaklarının genel özellikleri arasında yer alan; dayanıklılık, savunma, saldırı, denge yer almaktadır. Enerji katmanı, ağırlık diski, performans ucu ile kişisel Beyblade oluşturulabilir. Her bir oyuncak birleştirilirken, güçlü ve zayıf yanlarıyla farklı kombinasyonlarda oluşturulabilir. Oyuncaklar, kapışırken ve meydan okurken, büyük bir keyifle oynanacak niteliklerde tasarlanmıştır. Üstelik kişisel olarak hazırlanabilecek oyuncaklar, isteğe göre oluşturulan ve kişisel tasarımlar kapışıyormuş gibi bir his uyandıracaktır. Kapışmalardan kazanılacak turnuvalar, büyük bir zevk verir. Çünkü meydan okuma ve kapışma durumu sadece Beyblade’nin özelliklerine göre değil oyuncuların atma gücüne göre de değişkenlik gösterir. Oyuncakların figür oyuncağı, spor oyuncaklar, diğer oyun takımı şeklinde modelleri olduğu için isteğe göre oyuncak seçimi yapılabilir. Oyuncak modelleri arasında yer alan çizgi dizisindeki süper performansların sergileneceği üç parçadan oluşan oyuncaklar, oyun zevkini üst safhalara taşıyacaktır. Ayrıca parçalar oyuncuların kendi aralarında değiş tokuş yaparak, özel Beyblade’ler oluşturulabilir. Böylece yüzlerce kombinasyonda oyuncak ortaya çıkarılarak, farklı performanslar sergilenebilir. Oyuncakların özelliklerinden bir tanesi de çarpıştıkları andan itibaren patlama özellikleri olması, gerçekmiş gibi bir his uyandırır. Oyuncaklar, paket paket değişkenlik göstermektedir. Fırlatıcı kordon olarak sunulan Beyblade başlangıç paketi genellikle yeni başlayanlar için sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra Beyblade’nin üstünde yer alan kod Beyblade Burst uygulaması ile taratılarak sanal koleksiyon da oluşturulacaktır.

Beyblade Burst Serisi ile Karşılaşmaların Keyfini Çıkarın

Beyblade Burst Serisi ile Karşılaşmaların Keyfini Çıkarın

Burs serisi 2015 yılı itibari ile çıkan ve 3. seri olarak kapışmalarda parçalara ayrılarak patlama özelliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Beyblade çeşitleri, ağırlık hissi, dönüş mekanizması, taban kısmı gibi parçaları paketler halinde tasarlamaktadır. Bunun yanı sıra turnuva seti arasında yer alan Burst paketi içinde 3 parça bulunmaktadır. Turnuva setleri, tekli ya da ikili set olarak satıldığı için kullanım amacına göre tercih edilebilir. Burst serisi isimsel olarak; Wyvron, Horusood, Unicrest, Nepstirus, Odax, Valtrypek, Spryzen, Doomcizor, Betromoth, Evipero’dan oluşmaktadır. Bu seriler ile yaratıcılıkların konuşturulacağı yeni oluşumlar ortaya konmaktadır. Aynı zamanda rakipler ile çarpıştırılarak kapışmaların heyecan verici bir halde oynanmasına yardımcı olur. Paketlerin içinde yer alan Burst avatar turnuva set, 3 parçadan oluşurken; içeriğinde 2 Beyblade ve 2 Beyblade Burst fırlatıcı yer almaktadır. Üstelik siyah, mavi, kırmızı Beyblade yapımı da bir hayli kolaydır. Yapım işlemi sağlanırken, yaratıcılıklar konuşturularak, paket içindeki parçalar değiş tokuş ile farklı oluşumlar sağlanabilir. Paketlerin içlerinde bulunan topaçların yanı sıra Beyblade ışıklı fırlatıcı aparatı, tırtıklı ve sağlam bir yapıda imal edilmiştir. Tırtık kısmı oyuncağa geçirilerek, çek bırak yöntemi kullanılarak, zemine fırlatılır. Fırlatıcının üst üste kullanımından kaynaklı olarak herhangi bir aşınma durumu yoktur. Defalarca kullanılsa da sağlamlığını yitirmeyen bir yapıya sahiptir. Çekmeye yarayan ve parmak arasına geçirilerek, rahatlıkla çek fırlat işlemi yapılabilir. Yapılacak olan hamle böylece daha rahat bir şekilde sağlanır. Fırlatıcıların yanı sıra setlerde yer alan aparatların kapışma koşullarına göre tasarlandığı ve böylece oyunun daha da çekişmeli bir hal aldığı söylenebilir. Bütün aparatlar, oyunun tam anlamıyla verimli bir şekilde oynanması için özel olarak tasarlanmıştır. Fakat yine de paketteki aparatlar ve parçalar ile takas işlemi yapılarak farklı oyuncak güçleri ortaya çıkarılabilir. Oyuncakların böylece sahada daha da fazla performans sergilemeleri sağlanacaktır. Burst serisi, yeni başlayan kişiler için ya da deneyim sahibi olan kişilere paket halinde sunulmaktadır. Oyuncakların üzerinde bulunan armalar, güç düzeyini simgeler. Çünkü çeşitli canavar ve hayvan figürleri ile tasarlanmıştır. Her modelin kendi içinde farklı dış tasarım özellikleri vardır. İsteğe bağlı olarak oyuncak seçenekleri tercih edilebilir.

Farklı Modelleri ve Özellikleriyle Beyblade Fiyatları

Farklı Modelleri ve Özellikleriyle Beyblade Fiyatları

Japon çizgi film ile birlikte piyasalarda yerini alan oyuncakların, son teknolojik üretimler ile modern topaç haline getirildiği söylenebilir. Çizgi dizide oynanan oyunun bu oyuncaklar ile farklı işlevlere sahip olan parçaları birleştirerek, özel topaç yaratması ile oynanan bir oyundur. Modelleri ise figür oyunları, oyun takımları, spor oyuncakları olarak satışa sunulur. Beyblade oyuncak fiyatları modelden modele değişiklik gösterse de bütçenize hitap eden seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Burst serisi içinde yer alan turnuva setleri de vardır. Beyblade seti türleri arasında yer alan serinin yaratıcılığın kullanılarak yeni modellerin oluşturulması ile çeşitlenen modelleri vardır. Oyuncakların yaratıcılığının oyuncular tarafından yapılması, rakipler ile karşılaşılırken, yeni bir strateji oluşturmaya yardımcı olacaktır. Çarpışmaları iki katı heyecanlı kılan Avatar turnuva seti, 3 parçadan oluşmaktadır. Oyuncakların ekipmanları, omurga, karakter başlığı, ağırlık diski, saldırı çemberi, dönüş mekanizması gibi bölümlere ayrılır. Dönüş mekanizması, sağdan sola ya da soldan sağa dönebilen bir çalışma yapısı vardır. Topacın dönmesine yardımcı olan bölüm olarak ifade edilen dönüş mekanizması güçlendirilebilir bir sistemdir. Belli başlı parçalar birleştirilerek, yeni bir topaç elde edilebilir. Oyuncakların teknik özelliklerinin yanı sıra tarzı yansıtacak dış tasarım özelliklerinden de yararlanılabilir. Özel hayvan ve canavar figürlerinin üst kısımdaki görünümü stili yansıtacak modellere ayrıldığı söylenebilir. Topaçların dönme gücünün artırılması için parçalardan yararlanılmaktadır. Topaçların saldırganlığını, dönüşünü, hızını etkileyen parçalar, farklı farklı kullanıldığında yeni Beyblade’ler icat etmek de sizlerin elindedir. Avantajlı seçeneklere sahip orijinal Beyblade fiyatları cep yakmayan niteliktedir. Oyuncakların yoğunluklu renk aralıkları, altın, beyaz, turuncu karışımlı olarak tasarlanmıştır. Üzerinde bulunan hayvan figürleri de bu renklere uyumlu ya da kontrast oluşturarak imal edilir. Oyun özelliklerinden bir tanesi de farklı çeşit oyuncaklar ile sanal koleksiyon oluşturulabilir. Koleksiyonları güçlendirerek, özel oluşumlar sağlanabilimesi mümkündür. Aynı zamanda rakiplere turnuvalar hazırlayarak, online bir şekilde turnuvalar yapabilirsiniz. Beyblade fiyatları metal yüksek performansa oranla son derece makul seçeneklere sahiptir. Oyuncak tercihini ise detaylı bir şekilde serilere ve paket özelliklerine uygun olarak orijinal Beyblade satın al kısmından sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.