"

Gillette

" araması için 1396 sonuç listeleniyor

Gillette

Gillette Fusion

Gilette, bir tıraş bıçağı üreticisi olarak sektöre 1895 yılına giriş yapmıştır. Sektörün öncülerinden iri olarak anılan sektör, 2005 yılında P&G markalarından biri olarak günümüzde Türkiye de dahil olmak üzere dünya çapında 100’den fazla ülkeye ürün tedarik etmektedir. Bir tıraş bıçağı nasıl olmalı sorusuna Gilette 1904 yılından itibaren ürettiği teknolojilerle yanıt v ermiştir. Tıraş bıçağı patentine de sahip olan firma, kadınlara yönelik ürettiği modellerle de sektörde adını güçlendirdi. Paslanmaz çelik bıçaklar sayesinde uzun süreli kullanım da sağlayan marka, Gillette Fusion 5 başta olmak üzere birçok kaliteli ürünüyle halen daha aktif bir şekilde ihtiyaçlarımıza uygun üretimleri sürdürmektedir. Gilette ürünleri arasında en çok bilinen ürünler arasında yer alan Mach3 dünyanın ilk üç bıçaklı tıraş bıçağıdır. 1998’de piyasaya çıkmasının ardından dönen bir başlık ile gelmesi ve bıçak yüzeyinin değişmesi dönem için büyük inovasyon olarak değerlendirildi ve üründen başarı sağlandı. Bu üründen alınan ilham ile yapılan Venus marka ürün ise kadınlara yönelik olarak sunulmuştur. Tıraş bıçağının güvenli yüzeyi jiletlerin açısı ve oynar başı sayesinde kullanıcılarına sürekli ve kanama olmadan bir kesim sağlatmaktadır. Bu sayede jiletlerin berber dışında kullanımı oldukça düşmüştür. Gillette Fusion Power gibi ürünleriyle de sizlere yenilikçi çözümler sunmaya devam edecek sektörün bir numaralı markası olmanın verdiği gücü sonuna kadar taşımaktadır. Gillette banyo içerisinde ihtiyaç hissedebileceğiniz alternatif ürün gruplarıyla da sizlere her an yardım etmeye devam etmektedir. Kullanacağınız ürünler arasında yapacağınız tercihe uygun olarak değerlendirebileceğiniz yenilikçi yapılarla kısa süre içerisinde siz de Gillette kalitesine ulaşacaksınız. Küresel bir marka olarak firma aktif olarak yaygın bir kullanımın yanı sıra geniş bir reklam ağıyla küreselleşen dünyaya global bir standart getirmeyi de başarmıştır. Gillette ürünlerini, Procter & Gamble şirketinin alternatif markalarıyla da birleştirildiğinde oldukça yaygın ve sürekli olan bir kullanım sağlanmaktadır. Erkek kozmetiği konusunda yaygın kullanılan firma sizin için ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmektedir. Tek yapmanız gereken yapacağınız tercihler arasında kendinize uygun modeller arasında tercih yapmanız. Bu sayede hem temiz bir görünüşe hem de sağlıklı bir dokuya sahip olacaksınız. Gillette ürünlerinin piyasa içerisinde bu kadar yaygın olması, jilet kelimesinin marka karşılığı olarak görülmesi sayesinde kısa sürede beklediğiniz kullanım performansını görecek ve doğru bir ürün tercih etmenin sağladığı avantajları sonuna kadar yakalayabileceksiniz.

Üstün Özellikleriyle Gillette Blue 3

Gillette ürünleri arasında en sık kullanılan ürünlerden biri olan Blue 3 sizlere 10 sefere kadar konforlu bir tıraş sunmaktadır. Genellikle kullan at tıraş bıçakları tercih edilse de piyasada yer alan alternatif ürün gruplarına kıyasla Gilette Blue 3 size 3 adet krem kaplamalı ve cilt hassasiyetinizi koruyabilecek yüzeyde kayganlaştırıcılı bir tıraş deneyimi sunar. Özellikle yüz kıvrımlarınıza uyum sağlayan oynak başlığı, su ile etkileştikten sonra ConfortGel teknolojisiyle sizlere yüksek bir standart sağlayacaktır. Tıraş makinesi içerisinde oluşan fırsatları kontrollü ve manevra ile sağlatan bir deneyimle size bir araya getirecektir. Konforlu bir 2 katı dayanıklılıkla sizlere her zaman kullanabileceğiniz bir deneyim sağlar. Gillette Blue 2 gibi ürünlerinde ise daha pratik bir kullanım sağlatmaktadır. Deneyimlerinizde avantajlı bir fırsat yakalamak için gereken adımları kısa sürede yakalayabileceksiniz. Tıraş makinesi gibi kontrollü ve sürekli bir kullanım sağlattığı için siz de kısa sürede avantajlı bir kullanım için gereken adımları atabileceksiniz. Gillette köpük ürünleriyle de kolaylıkla kullanabileceğiniz bir yapı içerisinde ihtiyaçlarınıza çözüm sunacak fırsatları bir araya getirecek. Gillette ürünleri arasında fiyat performans kalitesine siz de ulaşacak ve bu doğrultuda kısa süre içerisinde tercihlerinizi doğru şekilde yapabileceksiniz. Gilette Blue3 Conforthel Teknolojisi sayesinde sizlere yeni kayganlaştırıcı bant teknolojisini, 3 cildi hisseden bıçağı, 40 dereceye kadar oynayan başlığı ve kolay gövde tutuşu vadeder. Rahatlıkla kullanabileceğiniz Gillette ürünleri arasında tercihinizi siz de Blue3’ten yana kullanarak ihtiyaçlarınıza yönelik jiletlere uygun fiyatlara ulaşabileceksiniz. Bir alt grubu olan Blue2 gibi ürünlerde ise iki kat daha uzun süre dayanıklı bıçak mekanizması pürüzsüz bir tıraş deneyimi için gereken standartı oluşturacak. Tek yapmanız gereken tercih edeceğiniz ürünler arasında doğru adımları atarak, siz de kendinize uygun ürünleri tercih edebileceksiniz. Ürünleri tercih ederken, kullanım alanınız, sakal durumunuz ve cilt yapınıza uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Böylece fırsatlarınızı bir araya getirmenin avantajlarını sonuna kadar yakalayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken doğru ürün tercihlerini bir araya getirmenin fırsatlarını yakalayarak sürekliliği olan bir kullanım için gereken adımları atmak. Siz de ürünlerden tam verim almak için kullanım talimatlarını daha dikkatli bir şekilde okuyarak hareket edebilirsiniz. Gillette ülkemizde ve dünyada bu kadar tercih edilmesini uzun süreli kullanımına ve kullanıcı dostu materyallerine borçludur.

Gillette Venus Farkı

Gillette’in kadınlara özel tıraş makinesi olan Venus ile siz de rahatlıkla kullanım alanlarınızı genişletebileceksiniz. Pürüzsüz bir doku yüzeyi için siz de Gillette ürünlerini kullanarak tıraş sonrası olarak da kullanabileceksiniz. Pürüzsüz bir deneyim yaşamanın farkını baştan sona siz de hissedebileceksiniz. Cildiniz için mükemmel bir deneyim yaşayacaksınız. Pürüzsüz bir yüzey sağlayan alanda doğru tıraş yöntemleri kullanacaksınız. Gillette ürünleri içerisinde uygulamalı olarak nasıl kullanılacağını anlatan YouTube videoları üzerinden de doğru şekilde değerlendirebileceksiniz. Gillette Türkiye size sadece tıraş için gereken bıçakları değil, tıraş için gereken köpüğü ve tıraş sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz materyalleri de sağlayarak kaliteli ürün grupları arasında deneyim sağlamanız için gereken standartları yakalatır. Sadece makineli kullanılan cihazları değil, kullan at bıçaklarından da fazlasıyla fayda sağlayacaksınız. Gillette jilet ürünlerinde sağlanan 1 asrı geçen deneyimiyle siz de kaliteli ürünlere ulaşabilecek ve deneyimlerinizden standartlarınızı yükleterek karşılık kazanabileceksiniz. O yüzden mümkün olduğunca ürünlerinizden sağlayacağınız farkındalığı karşılamak için gereken adımları bir araya getirmeye yönelik olarak Gillette ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Venus tıraş yaparken köklerden alarak daha uzun sürede gelen tüylerinizin çıkmasını sağlarken daha temiz bir yüzey temizliği için gereken ölçüleri de bir araya getirir. Pembe renkli kullan at bıçaklarını siz de raflarda fark etmiş olmalısınız. Kadınların doğal kıvrımlarına daha rahat teneffüs etmesi için klasikleşmiş kullanım alanlarına, yuvarlak ve oynar başlıklı bir kullanım alanı da sağlatabilmektedir. Ek olarak nemlendirici bandı da yine ihtiyaçlarınıza uygun olarak Kıvrımlı Soft Grip gövdesinin teknolojisiyle bir araya gelerek tıraş olmanın sizin için keyifli bir hal almasını sağlar. Sizin ihtiyaç duyduğunuz bütün ölçüleri bir araya getirerek, dünyanın 1 numaralı tıraş bıçağı ve tıraş sonrası kozmetik ürünlerini Gillette sağlıyor. Venus klasik ile başlayan Gillette serüveni kadınlara en pürüzsüz hatları sunma garantisi veriyor. Yumuşak bir yüzey üzerinde rahatlıkla kullanabilmenizi sağlamayı hedefleyen Venus klasik, rahat bir ağda deneyimi için gereken fırsatları size sunuyor. Venus Swirl ile gövdesi içerisinde yer alan çok yönlü hareket becerisiyle sizlere tıraş makinesinin atlayacağı yerleri de alma çözümü sağlatarak yenilikçi bir tıraş deneyimi sağlar.

Gillette Mach3

Gillette Mach3 yenilenen modelleriyle sizlere yenilikçi bir tıraş deneyimi sunmaktadır. Kullanıcılarına sağladığı kaliteli kesimini, marka sahip olduğu vizyona borçludur. Dünyanın en iyi tıraş deneyimini sunabilen marka sizlere tıraş makinesinden alabileceğiniz maksimum verimi vadetmektedir. Kullanım alanlarınızda oluşabilecek esnekliğe uygun olarak da çözümleriyle siz de kısa süre içerisinde uzun süreli bir kesim deneyimine ulaşabileceksiniz. Gilette Mach 5 gibi güçlü modelleriyle de sizlere inovasyonu ve kesim teknolojilerinin geldiği son noktayı rahatlıkla sunmaktadır. Bir jiletten daha fazlasını vaat eden firma kullanım alanında olan esneklikle de sizlere arzuladığınız çözümleri kısa sürede sunacak. Gillette Mach3 fiyat anlamında da bütçe dostu olmasının yanı sıra size de ihtiyaçlarınıza uygun fırsatlar sunacaktır. Tıraş tekniğinizi geliştirmek ve daha pürüzsüz bir deneyim yaşamak için Gillette ürünlerinden doğru şekilde kullanarak deneyimlerinizi kusursuzlaştırabilirsiniz. Yüz tıraşınız için en önemli ipucu doğru açı ve uygun bir yıkama deneyim. Öncelikli olarak yüzünüzü su ile yıkayarak başlamanız gerekmektedir. Su ile yıkamanızın ardından köpük uygulayıp yavaş yavaş bölgesel ilerlemeniz gerekmektedir. En sonunda da su ile yıkamanızın ardından kurulayın ve tıraş kolonyası ile tıraş yaptığınız bölgeleri yıkayın. Böylece tıraşa bağlı yanma ya da tahrişi önlemenin önüne geçebilirsiniz. Günlük olarak tıraş olmak zorunda kalıyorsanız siz de hassas ciltlere uygun olan makinelerden kullanarak klasikleşmiş tıraş deneyiminize yeni bir soluk kazandıracaksınız. Tıraş olurken ihtiyaç hissedeceğiniz bütün tıraş öncesi ve tıraş sonrası ekipmanlara rahatlıkla uygulayabileceksiniz. Tıraş makinesine bağlı olarak batik ya da kıl dönmesiyle de başa çıkmanın uygulamalı yöntemleri yine Gillette YouTube sayfasında yayınlanan içeriklerle sizlerle buluşuyor. Rahat kullanım arayüzü sayesinde istediğiniz gibi uygulamayı ya da kullanımı gerçekleştirebileceksiniz. Deneyiminizi daha fazla uzatmadan bugüne özel fırsatlarla bir araya getirin ve sakal ve bıyığınızı düzeltmek için Gillette aparatları arasında dilediğinizce seçim yapın. Islak tıraş ya da kuru tıraş arasında olan standart farkları Gillette ürünleriyle sadece köpük kullanarak gerçekleştirebileceksiniz. Uygulama içerisinde olabilecek ihtiyaçlarınıza uygun olarak deneyimlerinizin arasına farkları sonuna kadar fark edeceksiniz. Gelin ve siz de rahatlıkla tıraş olun. Sektörün önder firması olan Gillette ile siz de keyifli bir deneyim yaşayın. Gillette ürünlerinin sağladığı imkanlarla tıraşınızı keyifli bir hale getirmek hiç de zor olmayacak. Tıraşınızla ilgili ihtiyaç hissedebileceğiniz bütün olguları bir araya getirerek kısa süre içerisinde siz de deneyim edebileceksiniz.

Gillette Styler

Marka tıraş makinesi teknolojisinde ilerlemeyi hedeflemektedir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır. Markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi de Çok Amaçlı Gillette Styler olmuştur. Bu ürün sakalları dengeli bir biçimde şekillendirmesiyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda sinekkaydı bir traş deneyimi sunmaktadır. Sakalların kenarlarını hassas bir biçimde düzeltmektedir. Styler ile sakal ve bıyığa istenilen tarz vermek mümkündür. Çok amaçlı olan bu ürün, birçok aparata sahiptir. Fusion5 tıraş makinelerinde tıraş konforu için sürtünmeyi önleyici beş bıçak bulunmaktadır. Bu aparatlar düzgün şekillendirme, sinekkaydı tıraş ve hassas kanar düzeltme hedefiyle tasarlanmıştır. Su geçirmez bir ürün olan Styler duşta da güvenle kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra tüm Fusion5 yedek bıçakları ile de uyumludur. Farklı boylarda üç değiştirilebilir tarakla kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Aynı zamanda Fusion teknolojisine sahip başka ürünleri de bulunmaktadır. Rahat 5 bıçak ve 1 hassas bıçağa sahip olan bu tıraş bıçağı, göstergeli bir kayganlaştırıcı şeride sahip. Aynı zamanda elastomer kavrama bölümleri sayesinde ergonomik bir kullanım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu model tıraş bıçağı süspansiyon sistemine de sahiptir. Aynı zamanda hassas ayarlama dayanağı, hassas kenar düzeltici, flexball teknolojisi ve Proshield kayganlaştırıcıya sahiptir. Fusion Power da markanın öne çıkan bir başka tıraş bıçağıdır. Bu ürün güç fonksiyonu ile rahatlatıcı mikro titreşimler göndererek tıraşı kolaylaştırmasıyla öne çıkmaktadır. Bu bıçak aynı zamanda göstergeli bir kayganlaştırıcı şeride sahiptir. Bunun yanı sıra elastomer kavrama bölümlerine sahip olan bu ürün tıraş bıçağı süspansiyon sistemine de sahiptir. Ergonomik bir kullanım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hassas ayarlama dayanağına sahiptir. Aynı zamanda Proshield kayganlaştırıcı, hassas kenar düzeltici ve flexball teknolojisine sahiptir. Fusion ProGlide da markanın öne çıkan bir başka tıraş bıçağıdır. Gelişmiş beş bıçaklı yapısı sayesinde yüz kıvrımlarına da uyum sağlamaktadır. Flexball teknolojisiyle donatılmış bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. Gelişmiş kayganlaştırıcı bir şeride sahip olan bu ürün, elastomer kavrama bölümleri sayesinde ergonomik olmasıyla da dikkat çekmektedir. Tıraş bıçağı süspansiyon sistemine sahip olan bu ürün, hassas ayarlama dayanağı, hassas kenar düzeltici ve Proshield kayganlaştırıcıya sahiptir. Marka her ihtiyaca uygun Fusion modelleriyle herkese hitap etmeyi hedeflemektedir.

Gillette Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gillette markası, kadın erkek herkesin severek kullandığı ürünleri son teknolojinin harmanlandığı inovatif tasarımlarıyla göz doyurucu bir şekilde beğenisine sunmaktadır. Bir jiletten beklediğinizden çok daha fazlasını karşılayan Gillette’in Styler serisi, şekillendirici, tıraş makinesi ve kenar düzelticidir. Hassas kenar düzeltici sayesinde keskin ve temiz hatlar elde edebilirsiniz. Proglide bıçakları Fusion5 yedek bıçaklarına uyumlu olup, sinekkaydı tıraşı için büyük bir kolaylık sağlar. 4 farklı sakal boyu için düşünülmüş 3 adet değiştirilebilir tarak ve Alman mühendisliğinin son teknolojisinden ilham alınarak üretilmiş titreşimler sayesinde yumuşak geçişler sağlanır, bu sayede konforlu bir tıraş deneyimi yaşayabilirsiniz. Su geçirmez tasarımıyla duşta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gillette tıraş jeli ve Gillette tıraş köpüğü eşliğinde Gillette Styler yarasız, acısız ve konforlu bir tıraş deneyimi yaşamak sizin elinizde. Gillette Styler’ın yeni nesil tıraş için sağladığı avantajlar saymakla bitmez. Değiştirilebilir tarakları sayesinde tercih ettiğiniz sakal tipini koruyabilir, berberlere taş çıkaracak bir performans sağlayabilirsiniz. Yalnızca sakalınız için değil vücut kıllarınız için de doğru tercih Gillette Styler’dır. Hassas düzeltici bıçak sakalınızın boyunu korumada etkilidir. Hatırlatmak isteriz ki hassas düzelticiyi gücün kapalı olması halinde de kullanabilmeniz mümkündür. Gillette Styler bir adet AA pil ile çalışır, kullanım süresinde performansından ödün vermez. Kullanım süresi ise kullanım sıklığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bir pili kullanım süresi ortalama 1-1,5 ay arasında değişmektedir. Gelişmiş konfor koruyucusu sayesinde rahat bir tıraş deneyimi kazanırsınız. Bıçakları çevreleyen konfor koruyucu yumuşak ve esnek malzemesiyle Gillette tıraş köpüğünün fazlalıklarını uzaklaştırır. Yüz kıvrımlarına uyumlu bir şekilde hareket eden makine size güvenli bir tıraş sunar. Yüzünüzü kesme ya da çizme tehlikesini minimuma indirir. Gillette diğer ürünlerinde olduğu gibi Gillette Styler’ın kayganlaştırıcı şeridi daha fazla kayganlaştırıcı materyal içermektedir. Gillette Styler çok amaçlı bir kullanım sağlamaktadır. Sakal ve vücut kılları için kullanıma idealdir. Duştayken de kullanıma uygun olan Gillette Styler ile elektrik çarpması gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Yüz şeklinize uygun belirlediğiniz modeli Gillette Styler ile hiç sıkıntı yaşamadan elde edebilirsiniz. Asil duruş için kare tarzlar, karizmasından ödün vermeyenlerin vazgeçilmezi olan yuvarlak tarzlar ya da büyük bir kitlenin tercihi olan oval tarzdaki modeller. Siz seçiminizi yapın kalanını Gillette Styler’a bırakın.