"

Dalin

" araması için 1392 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Dalin

Sevimli televizyon reklamlarından küçüklerin gözlerini yakmayan ürünlerine kadar sayısız unsurla akıllara kazınan Dalin, 1983 yılından bu yana Türkiye’nin en bilinen markalarından biri oluyor. Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş. bünyesinde kurulan marka, yetişkinlere yönelik hazırladığı saç ve cilt bakım ürünleriyle sektöre adım atsa da kısa zaman içerisinde bebeklere özel göz yakmayan şampuan, pudra ve sabunlar ile milyonların beğenisini kazanmayı başarıyor.

Türkiye’deki İlklerin Altında Dalin’in de İmzası Bulunuyor

Türkiye’deki kozmetik sektöründe "İyi Üretim Uygulaması" olarak bilinen GMP (Good Manufacturing Practice) sertifikasını alan ilk üretim tesisine sahip olan Dalin, Kalite Güvence Sistemi QAS (Quality Assurance System) ile özellikle annelerin ve anne adaylarının güvenini kazanıyor. Bunun karşılığı olarak Dalin bebek şampuanı, Türkiye’nin en çok tercih edilen bebek şampuanlarından biri hâline gelirken Dalin bebek deterjanı, Dalin ıslak mendil, Dalin bebek yağı, Dalin yumuşatıcı gibi ürünlerinin de aralarında bulunduğu onlarca farklı ürün çeşidi, tüketiciler tarafından ilgi görüyor. Markanın sahip olduğu sertifikalarla kanıtladığı ürünlerine dair güven ve kalite özellikleri, bu ürünlerin klinik olarak test edilmesi, formüllerde daima en güvenilir ham maddelerin kullanılması, ürün içeriklerinin AB Kozmetik Tüzüğü’ne uygun şekilde seçilmesi gibi noktalar ise Dalin’e duyulan güvenin dayanaklarından bazılarını teşkil ediyor. Bu bağlamda Dalin bebek seti, Dalin deterjan ve yumuşatıcı, Dalin sinek kovucu sprey çözümleri, marka tarafından hassasiyetle üretilerek tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Dalin İmzası Taşıyan Çözümler Alkol, Paraben ve SLS İçermiyor

Küçüklerin narin ciltlerini dikkate alarak geliştirdiği ürünlerin tamamında ilaç üretim hassasiyeti gösteren marka, ürünlerinde alkole yer vermiyor. Dalin saç açıcı sprey, küçükler kadar büyüklerin de kullanabilecekleri Dalin kolonya, bebeklerin çamaşırlarını temizlerken üzerlerinde herhangi bir kalıntı bırakmayan Dalin sabun ve daha birçok ürün grubunda paraben bulunmuyor. Alerji yapma riski en aza indirilerek geliştirilen Dalin nemlendirici krem ve Dalin parfüm modelleri ise markanın öne çıkan ürünleri olarak değerlendiriliyor.

SLS de Dalin’in ürünlerinde kesinlikle yer vermediği maddeler arasında bulunuyor. Daha çok, temizleyici ve köpürtücü bir ham madde şeklinde bilinen SLS, genel itibarıyla şampuan, sabun, diş macunu ve banyo köpüğü gibi ürünlerde kullanılıyor. Ancak doğrudan doğruya bebek ürünleri geliştiren Dalin, bu ham maddeye bebek ürünlerine eklemiyor. Zira cildi tahriş etme ihtimali bulunan SLS, yetişkinlerin cildinden daha narin yapıda olan bebek cildinde beklenmedik gelişmeler ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Dalin, SLS yerine SLES adlı ham maddeyi ürünlerinde kullanıyor. ABD’deki bağımsız Kozmetik İçerik İnceleme Uzman Paneli tarafından yapılan incelemelerde SLES ham maddesinin kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde kullanılabileceği belirtiliyor. Bu nedenle Dalin’in ürettiği bebek sabunu ve şampuanlarında SLES bulunabiliyor.

Bebeklerin Tüm İhtiyaçlarına Yanıt Verecek Dalin Ürünleri

Ebeveynlerin bebeklerine gösterdikleri özenin aynısını, ürünlerini geliştirirken gösteren Dalin, küçüklerin temizlik ve bakım sürecinde gereksinim duyabilecekleri her türlü ürünle tüketicilerde memnuniyet yaratıyor. Kullanıcılara sunduğu yumuşatıcı, nemlendirici krem, şampuan gibi ürünlerde hem etkileyici hem de bebeksi kokulara yer veren Dalin, dermatolojik olarak test edilen ve hipoalerjenik olduğu özellikle belirtilen çözümleriyle beğeni topluyor. Marka, ebeveynlerin bebek bakım süreçlerine, Dalin yenidoğan ıslak mendil ve Dalin alt değiştirme örtüsü çeşitleri ile destek oluyor.

Geliştirdiği ürünlerin ambalajlarını bebek ve çocukların ilgisini çekebilecek şekilde dizayn ederek küçüklerin banyo saatlerini daha eğlenceli geçirebilmelerine zemin hazırlayan Dalin, aynı zamanda dünden bugüne kadar gelen ve zihinlerde yer eden ikonik ambalaj tasarımlarını da ayakta tutuyor. Yeni nesillerin, Dalin’in ilk dönemlerindeki ürün paketlerini görebilmeleri açısından uygun olan Dalin Bıcı Bıcı Kokusu gibi çözümler, efsanevi ürün ambalajları ile koleksiyon yapan tüketicilere de yeni parçalar kazandırmış oluyor.

Bebek ve çocuklarınızın en güvenilir şampuan ve sabunlarla temizlenmesini, küçüklere ait çamaşırların en doğal yöntemlerle hijyenik hâle gelmesini istiyorsanız, Trendyol üzerinden Dalin ürünlerini satın alabilirsiniz.