placeholder
"

Dalin Islak Mendil

" araması için 241 sonuç listeleniyor
Dalin Islak Mendil 3x56lı
DalinIslak Mendil 3x56lı
(2)
44,90 TL
Sepete Git
Dalin Islak Havlu 3x56 Adet 2'li Set
DalinIslak Havlu 3x56 Adet 2'li Set
(175)
Islak Havlu 3x56 Adet 2'li Set
64,90 TL
Sepete Git
Dalin Yeni Doğan Islak Mendil 3'lü
DalinYeni Doğan Islak Mendil 3'lü
(77)
Yeni Doğan Islak Mendil 3'lü
59,80 TL
Sepete Git
Dalin Klasik Bebek Bakım Seti
KARGO BEDAVA
DalinKlasik Bebek Bakım Seti
245 TL
Sepete Git
Dalin 24lü Islak Mendil Set
KARGO BEDAVA
Dalin24lü Islak Mendil Set
1.279,96 TL
Sepete Git

Dalin Islak Mendil Çeşitleri ile Zararsız Hijyen

Islak mendil günlük olarak çok fazla kullanılan ve doğrudan ciltle teması olan ürünlerin başındadır. Kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin herkes ıslak mendil kullanabilir. Islak mendillerin içeriğine dikkat eden kişilerin başında ebeveynler gelir. Ebeveynler, çocuklarının cildine zarar verebilecek bir ürünü kullanmak istemez. Bu nedenle ebeveynlerin tercihi Dalin ıslak mendil ürünlerinden yana olabilir. Herhangi bir ıslak mendilden fazlası olan markanın ıslak havluları, bebeğinizin cildini korurken temizlemeye yardımcı olur. Dalin bebek ıslak mendil bebeğiniz için uygundur. Bebekler, dünya ile yeni tanıştıkları dönemde her yere dokunur ve öğrenmeye çalışır. Temas halinde bulundukları zeminlerin temiz olup olmadığı ebeveynlerin endişe duymasına sebep olur. Ancak Dalin ıslak havlu sayesinde bebekler istedikleri her yüzeye rahatça dokunabilir. Bu sayede ebeveynler bir kısıtlamada bulunmak zorunda kalmaz. Bebeğinizin hassas cildi için özel olarak üretilen havluları her daim yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu sayede ürünler, kolay kullanım özelliğine sahip olur. Dalin ıslak pamuk mendil ise doğal yapısıyla öne çıkar. Pamuklu olması sayesinde diğer alternatiflerden ayrılır. Cildinizi tahriş etmeden nazikçe temizler. Doğal pamuk ve suyun birleşmesiyle oluşan mendiller çocuğunuzun cildini korur. Temiz içeriği sayesinde deriyle %100 uyum sağlar. Sağlıklı bir cilt için ürünlerin pH seviyesi çok önemlidir. Dengenin bozulması ürünün fazla asidik ya da bazik olmasına neden olur. Bu tarzdaki hijyen malzemeleri ciddi seviyede tahriş yaratabilir. Markanın seçeneklerinin pH seviyesi tenle uyumludur. Bu sayede göz çevresinde bile kullanıldığında tahriş yaratmaz. Tekli olarak satıldığı gibi farklı boyut ve paketlerde de bulunabilir. Bu sayede her türlü ihtiyaca yönelik çeşide sahiptir. Dalin 3’lü ıslak mendil çeşitlerini satın alarak avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. Sadece çocuklar için değil, yenidoğanlar için de bunların kullanımı uygundur. Markanın bu temizlik malzemeleriyle çocuğunuzun cildini korumaya ve ona bakım yapmaya devam edebilirsiniz. Dalin ıslak pamuk havlu ve markanın farklı bakım ürünlerini kampanya zamanlarını takip ederek avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Her Çocuk İçin Dalin Islak Mendil

Her Çocuk İçin Dalin Islak Mendil

Çocuklu ailelerin ihtiyaç listelerinin başlarında olan nemli havluların kalitesi çok önemlidir. Çünkü havlular çocukların derisiyle birebir temas içindedir. Her bebeğin günlük bakımının önemli parçalarından biri olan ıslak mendilin pratik ve nazik şekilde temizlik sağlaması önemlidir. Islak mendil Dalin bu istekleri yerine getirir. Zararlı maddeleri içermeyen temiz ve öz içeriğe sahip olan çeşitler sayesinde ebeveynlerin içi rahat eder. Bu nedenle ebeveynlerin öncelikli tercihleri arasında markanın çeşitleri bulunur. Bunlar, bebeğinizin hassas cildi için özel olarak üretilir. Alkol, paraben, boya ve fenoksietanol içermez. Koruyucu bir kimyasal olmasıyla bilinen parabenin ten üzerinde olumsuz etkisi olabilir. Hijyen malzemelerinin kullanım ömrünü uzatmasına rağmen cilt ile temasının uzun süreli etkilerinin iyi olmadığı araştırma konusudur. Paraben cildinizi hassaslaştırarak tahrişe sebep olabilir. Egzama tarzı deri hastalıklarına ve alerjik tepkimelere neden olabilir. Bu maddenin bebeğinizin bakımında fazla kullandığınız ıslak havluların içerisinde olmaması gerekir. Dalin ürünleriyse içeriği klinik testlerle kanıtlandığından dolayı her çocuğun cildiyle uyumludur. Bir diğer zararlı madde olan fenoksietanol ise bebeklerin sinir sistemini etkiler ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Markanın çeşitleri ise ciltleri son derece hassas olan yenidoğanların kullanımına uygun seçeneklerdir. Yenidoğan çeşitleri kokusuzdur. Bu sayede bebeklerin cildi için ideal bakımı sağlar. Dalin yenidoğan ıslak mendil yapısı sayesinde nazikçe bebeğinizin cildini temizler. Markanın çeşitleri antibakteriyel olduğu için her yerde cilt temizliğini yapmanıza yardımcı olur. Ev gibi ortamların hijyeni ebeveynler tarafından kontrol edilmesine rağmen dışarının temiz olup olmadığı bilinemez. Ancak Dalin antibakteriyel ıslak mendil sayesinde her ortam bakterilerden arınıp ev gibi temiz olur. Bu sayede bebeğinizin sağlığı riske girmez. Bunların kullanımı sadece yenidoğanlarla sınırlı değildir. Çocuklu aileler de bu çeşitleri çok kullanabilir. Çünkü çocuklar büyüdükçe fazla hareket eder. Yemek yerken üzerine dökebilir ya da farklı yerlere dokunarak ellerini kirletebilir. Bu tarz durumlarda havlular kurtarıcı malzemelerin başında gelir. Her zaman çocuklarınızın ellerini sabunlu suyla yıkayabileceğiniz bir ortam bulamayabilirsiniz. Böyle durumlarda ıslak havlular kurtarıcı olur. Çocuklar gün içinde çok kez kirlenebilir. Pratik olmak ve hızlı davranmak bu durumda ebeveynler için çok önemlidir. Her zaman yanlarında taşıyabilecekleri için ebeveynlerin tercihi havlulardan yana olabilir.

Bu sayede her an pratik bir temizlik sağlanabilir. Evin her odasında ya da her çantanın içinde markanın bir adet mendilinin bulunması faydalı olur. Bu nedenle marka, farklı boyutlarda havlu üretir. Farklı boyutları sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz çeşitler vardır. Markanın çeşitleri, yüksek hijyen özelliğiyle sizin ve çocuklarınızın tenini özenle temizler. Kampanya dönemlerini takip ederek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Çeşitli boyları araştırıp sizin için uygun olanı sipariş verebilirsiniz. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre yumuşaktır. Bebekler, ciltleri oldukça hassas olduğu için birçok deri hastalığına kolayca sahip olabilir. Bu hastalıklara pişik, egzama ve isilik örnek verilebilir. Sık rastlanan deri hastalıklarının nedenlerinin başında teni tahriş edebilen ıslak mendiller gelmir. Bu nedenle mendillerin kaliteli ve yumuşak olması ve çok fazla kimyasal içermemesi gerekir. Markanın çeşitleri alkol, SLS, SLES, sentetik lif ve boya gibi kimyasal maddeler içermez. Pişik olarak bilinen ammonia dermatit, sık görülen hastalıkların başında gelir. Sıcak havalarda sık sık görülen pişik belirtilerine hassas derili bebeklerde oldukça fazla rastlanır. Bu durum kıyafetlerin yarattığı sürtünmenin etkisiyle olabileceğinden dolayı bol ve rahat giysiler tercih edilmelidir. Ancak pişik, sadece bol giysilerle önlenemediğinden tenin kuru ve temiz tutulması gerekir. Dalin yenidoğan ıslak havlu deriyi temizler. Tenin kuru tutulmasına yardımcı olarak pişiğin önlenmesini sağlar. Alt değiştirme esnasında kullanılan markanın havluları ve hassas deriyle uyumlu bakım ürünleri sayesinde pişik önlenebilir. Bir diğer fazla rastlanılan deri hastalığı isiliktir. İsilik olarak bilinen miliaria fazla terleme sonucunda oluşur. Ter bezi gözenekleri sıcak havalarda zamanla tıkanır. Gözeneksiz ve bol olmayan kıyafet tercihleri zaman içinde dermatolojik hastalıklara sebep olabilir. Vücudun sık sık sabun ve parfümlü ürünlerle temizlenmesi isilik riskini artırır. Bu nedenle markanın yenidoğanlar için özel olarak tasarladığı kokusuz ve klinik olarak test edilmiş ürünlerinin kullanılması önerilir. Gözenekleri geniş ve yumuşak olan mendiller, bebeğinizin cildini temizleyerek isiliği önler. Yenidoğanın altının ve kıyafetlerinin sık değiştirilmesi ve antibakteriyel çeşitlerin kullanılması isilik hastalığının önlenmesine yardımcı olur. Egzama olarak bilinen atopik dermatit, derinin kurumasına ve zaman içinde kaşınmasına sebep olur. Bu nedenle derinin tahriş olmasına ve kurumasına neden olmayacak ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Markanın ıslak mendilleri yapısı sayesinde cildi nemlendirir ve tenin kurumasını engeller. Çocuğunuzun teni için uygun özel ürünleri bulabilir, sağlıklı cilde kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Dönem dönem gerçekleşeni kampanyalarla Dalin ıslak mendil koli gibi çoklu paketleri uygun fiyat avantajıyla sipariş verebilirsiniz.

Dalin Ürün Çeşitleri

Dalin Ürün Çeşitleri

Islak mendil çeşitleriyle tercih edilen marka, bebek bakımını oldukça kolaylaştırır. Tüm ürünler hassas cilde sahip olan bebeklere göre formüle edilir. Bu sayede günlük temizlik rutininin yanı sıra banyo sonrasında da onların keyifli zaman geçirmesini sağlar. Bebek sabunu, kolonyası, şampuanı, yağı, pişik önleyici krem ve vazelini gibi ürünler de markanın ıslak mendilleriyle birlikte bu rutine dahil edilebilir. Bu seçenekler Dalin ıslak mendilleri ile birlikte kullanıldığında bebeğinizin cildi için ideal bakımı sağlamanıza yardımcı olur. Kokuya çok önem veren marka, yenidoğan ürünlerinde parfümsüz seçenekler sunar. Bunun nedeni bazı ebeveynlerin parfümsüz seçenekleri tercih etmesinden dolayıdır. Markanın nemli havlularını hijyen sağlama amacıyla kullandığınız zamanlarda bebek kolonyası ile birlikte yüksek seviyede temizliğe ulaşabilirsiniz. Banyo sonrası etkin nemlendirme özelliğiyle bilinen bebek yağı yerine de markanın bu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bebek yağı nemin cilde hapsolmasına ve cildin havayla temasında kurumamasına yardımcı olur. Ancak bebek yağının kullanılamadığı durumlarda markanın ıslak mendilleri de bebeğinizin cildini nemlendirir. Nemli havluların gözenekleri geniştir. Bunlar, cildi temizlerken içerdiği nemlendirici sayesinde teni kurutmaz. Islak mendilin yumuşak dokusu ve nemlendirici özelliğinin bir başka formülü deterjanlarda vardır. Bu sayede çocuklarınızın kıyafetleri de onların cildini korurken bakım yapmaya devam eder. Islak mendilin yarattığı ferahlık hissini ve temizliği sürekli kullanımla kalıcı hale getirebilirsiniz. Dalin havlularının ve yenidoğanların hassas ciltlerine uygun temizlik ürünlerinin birlikte kullanımı, bebeğinizin ideal cilde sahip olmasına yardımcı olur. Bunlar, göz çevresi gibi hassas bölgelerde bile yanma hissi yaratmadan temizler.

Dalin Sensitive ıslak mendil ve markanın diğer seçeneklerini araştırabilir, bebeğiniz için uygun olan seçeneği sipariş edebilirsiniz. Evdeyken bebeklere cilt bakımı yapmak oldukça kolaydır. Çünkü her ürüne kolayca ulaşmanız mümkündür. Dışarıda ise bebeklerin ciltlerini korumak bu kadar kolay olmayabilir. Alt değiştirme gibi önemli ve dikkat edilmesi gereken durumlar aynı zamanda özen de ister. Yanlış bakım tahrişe ya da isiliğe sebep olabilir. Bu nedenle ebeveynlerin tercihi Dalin mendillerinden yanadır. Bu ürünler hem evde hem de dışarıda bebeklerin temiz bir cilde sahip olmasına yardımcı olur. Farklı yaprak sayısına sahip paketler arasından sizin için uygun olanı yanınızda taşıyabilirsiniz. Dalin ıslak mendil tekli olarak da satılır. Böylece yanınızda büyük çantalar taşımanıza gerek kalmaz. Her zaman bebeğinizin sağlıklı bir cilde sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz. Hijyen sağlamak istediğiniz her durumda bu yaprakları kullanabilirsiniz. Böylece her ortamda bebeğiniz bakımlı bir cilde sahip olur. Dalin 24’lü, 12’li, 56’lı ıslak mendil seçeneklerine sahiptir. Paketler içerisindeki yaprak sayısı değişmesine rağmen kalitesi her zaman aynıdır. Farklı ortamlarda bunların farklı boyutlarını yanınızda taşıyabilirsiniz. Yaprak sayısı ve paket içeriği değiştikçe fiyatlar da değişebilir. Bu nedenle ürünleri satın alırken malzemelerin sayısına dikkat edilmelidir. Çoklu paketler sipariş vererek birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Tekli ya da çoklu paketler arasında seçim yapabilir, diğer müşterilerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Farklı ebeveynlerin yorumlarını inceleyerek hangi seçeneğin sizin için uygun olup olmadığına kolayca karar verebilirsiniz. Sonradan siz de kendi fikirlerinizi paylaşarak başka ebeveynlere yardımcı olabilirsiniz. Avantajlı paketleri araştırabilir, bunlar arasında birden çok çeşide ulaşabilirsiniz. Kampanya dönemlerini de takip edip, Trendyol üzerinden farklı boyutları araştırıp ürünler arasından bebeğiniz ve sizin için uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Dalin Islak Mendil Fiyat

Dalin Islak Mendil Fiyat

Islak mendiller her gün kullanılan bakım malzemelerinden biridir. Bu nedenle çok çabuk tüketilir. Çocuklu aileler için nemli havlular önemli bir konudur. Çocukların ciltlerinin tahriş olmaması için onlara özel üretilen nemli havlular kullanılır. Birçok nemli havlu çeşidi olmasına rağmen ebeveynlerin tercihi Dalin ıslak mendillerinden yana olabilir. Doğal pamuk ve suyun birleşmesiyle ortaya çıkan markanın nemli havluları, çocukların ciltlerini temizler ve tene bakım yapar. Mendillerin yumuşak dokuya sahip olması gerekir. Bunlar, özel dokusu sayesinde bebeğinizin elleri, yüzü ve poposu için idealdir. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre hassastır. Bu nedenle kullanılan havluların yapısının da hassas olması gerekir. Standart nemli havlulardan farklı bir dokuya sahip olan havluların fiyatının da farklı olması beklenebilir. Markanın ürünleri kokusuyla da öne çıkar. Kokusu nedeniyle bile tercih edilen havlular, özellikle yenidoğanlar için kokusuz türde alternatiflere de sahiptir. Hipoalerjeniktir ve yumuşak dokuya sahip olan ürünler, bu sayede bebeklerin cildi için çok uygundur. Paketlerin içerdiği yaprakların yapısının yumuşak olması gerekir. Bu sayede yapraklar cilt ile temas ettiğinde sürtünmeye bağlı tahriş yaratmaz. Deri tahriş olduğunda yaraların geçmesi ve tekrar oluşmaması için ek bakıma ihtiyaç duyulur. Markanın ürünleri bu tarz yaralara sebep olmaz ve ek bakıma ihtiyaç yaratmaz. Tahrişlerin önlenmesi için markanın ürünleri kullanılabilir. Bu havlular bebeklerin cildi için özel olarak üretilir. Paketlerin farklı boyuttaki alternatifleri, ailelerin ürünleri her zaman yanında taşımasına yardımcı olur. Markanın birçok boyutta çeşidi vardır. 12’li, 24’lü ya da 56’lı gibi farklı çeşitleri inceleyerek sizin için uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Mendillerin boyutları değiştikçe fiyatı da değişir.

Dalin ıslak mendil fiyat aralığını Trendyol üzerinden öğrenebilirsiniz. Bebek ciltleri yetişkinlere göre hassastır. Bu nedenle özel bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımlar, onlar için formüle edilen ürünler sayesinde yapılır. Markanın ürünleri bebek cildi için formüle edilir ve temiz içeriğe sahiptir. Böylece herhangi bir tahrişe sebep olmaz. Yenidoğan aileleri genelde parfümsüz içerikler tercih eder. Ürünlerin içeriklerini inceleyerek size uygun olan çeşidi sipariş edebilirsiniz. Marka, ıslak havluların ilk aşaması olan içerik araştırmasından paketlenmeye kadar her noktada özenli davranır. Ebeveynlere yardımcı olan ve bebek sağlığını koruyan ürünlere imza atar. Dalin ıslak mendil yorum ve müşteri deneyimlerini okuyabilir, farklı ebeveynlerin ürünler hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Dalin ıslak mendil kullananlar kendi düşüncelerini yorumlar kısmında paylaşarak ürünler hakkında ailelere yardımcı olabilir. Bu sayede aradığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Markanın ıslak havlu çeşitleri, alışveriş listenizi tamamlamanıza yardımcı olur. Ürünler deriyi tahriş etmeden temizler. Bu nedenle ek bir ürüne ihtiyaç kalmaz. Marka, mendil çeşitlerinde yer kaplamayan tasarıma önem gösterir. Bu sayede ürünler bebek çantalarına kolayca yerleştirilebilir. Her az yanınızda taşımanıza yardımcı olan tasarımlar, bakımın kolayca yapılmasını sağlar. Dalin organik ıslak mendil içeriği sayesinde kurumaya ve pul pul dökülmeye sebep olmaz. Kaliteli nemli havlu çeşitleri bebeklerin konforunu artırırken ailelerin rahat olmasına da yardımcı olur. Bunlar, bebeklerin cildi için özel tasarlanır. Klinik testlerden sonra dermatologlar tarafından onaylanan farklı ürünler bulunur. Her ebeveynin güvenle kullanabileceği ürünlerin başında yer alan ıslak mendillere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Markanın ürünlerini, fiyatlarını ve içeriğini filtreleyerek kendi isteğinize göre sıralayabilir, kendiniz için uygun içerikli ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Filtreleme seçeneğiyle istediğiniz boyutta ürünü araştırabilirsiniz.