placeholder
"

Evy Baby

" araması için 84 sonuç listeleniyor

Evy Baby

Evy Baby Bebek Bezi

Evy Baby Bebek Bezi

En değerli varlığınız bebeğiniz için doğru bakım ürünlerini kullanmak çok önemlidir. Çünkü bebeklerin gelişim sırasında kullandıkları bebek bakım ürünleri sağlıklı büyümeyi oldukça yakından etkiler. Bebek bakım ürünleri arasında en çok kullanılan ürün, bebek bezidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte markalar birbirinden farklı özelliklere sahip bebek bezi ve bakım ürünleri geliştirmiştir. Bebek bakım ürünü markaları arasında ilk akla gelen isimlerden biri Evy Baby markasıdır. Evy Baby markası bebek havlusu, bebek şampuanı üretimi ile bebeğinizin ihtiyacı olan tüm bakım ürünlerini karşılar. Bebeğiniz için üretilen tüm ürünler Evy Baby tarafından sağlıklı materyaller kullanılarak üretilir. Bebeğinizin cildine zarar verebilecek hiçbir malzeme içermez.Bebekler doğduklarından yaklaşık iki yaşına gelene kadar rahat bir boşaltım yapabilmek için bebek bezi kullanırlar. Bir bebek bezinin temel amacı bebeğin boşaltım atıklarını emerek altını kuru tutmak ve gelişim sırasında bebeğin rahatlığını sağlamaktır. Dünyanın her yerinde ebeveynler tarafından en çok kullanılan bakım ürünü şüphesiz ki bebek bezidir. Geçmişten günümüze en büyük ihtiyaçlardan biri olan bebek bezi icadından bu yana teknolojinin gelişmesi ile birçok farklı modelde kullanıcıya sunulmuştur. Evy Baby bez üretiminde son teknolojiyi kullanır. Tasarımlar bebeğinizin rahatlığını ve sağlığını düşünülerek yapılır. Evy Baby, bezlerinin üretiminde anne titizliği ile çalışır. Tüm bebekler aynı değildir, çoğu birbirinden farklı vücut tipine sahiptir. Bununla beraber cilt hassasiyetleri de değişiklik gösterir. Bu nedenle de her bebek bezi, bebeğinizin vücuduna uyum sağlayamayabilir. Evy Baby markası tüm bu değişken özellikleri düşünerek bebekler için cilt tahrişi yaratmayan ve tüm vücut tiplerine uyum sağlayan bir bebek bezi geliştirmiştir. Evy Baby bilinen diğer bebek bezi markalarına kıyasla %40 daha fazla emicilik sağlar. Bebek bezi seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli kriter emiciliktir. Çünkü emiciliği kuvvetli olmayan bir bebek bezi bebeğinizin altının ıslak kalmasına sebep olur. Bebek bezinin emicilik özelliği bebeği birçok sağlık sorunundan korur. Bunun yanı sıra gün içerisinde bebeğin rahat hareket edebilmesi için de kuru bir alta sahip olması gerekir. Altı ıslak olan bebekler huzursuz hissederler. Bu huzursuzluk bebeklerde hareket kısıtlamasına sebep olur. Sağlıklı ve mutlu bebekler için bebeğin altını kuru tutan ve emiş gücü yüksek olan bir bebek bezi seçimi çok önemlidir.

Evy Baby Bebek Bezinin Bölümleri

Evy Baby Bebek Bezinin Bölümleri

Evy Baby bebek bezi 6 farklı bölümden oluşur. İlk bölümde %100 pamuktan oluşan ekstra yumuşak üst yüzey ile karşılaşılır. Evy Baby pamuk kullanarak yarattığı üst yüzey sayesinde bir ilke imza atmıştır. Türkiye'de ilk ve tek olan bu üst yüzey kusursuz bir yumuşaklık sağlar. Bu yumuşaklık sayesinde bebekte iç çamaşırı giyiyormuş gibi bir hissiyat yaratılır. İkinci bölümde boydan boya olan emici bölge dikkatleri çeker. Bezin her alanında emiciliğinin bulunması idrarın rahat bir şekilde dağılmasını sağlar. Bu sayede sıvı nereye giderse gitsin her alanda emilebilir. Üçüncü bölme, dağıtıcı yüzeydir. Bu bölgede sıvının iki kata kadar daha hızlı emilmesi sağlanır. Dağıtıcı bölge sayesinde sıvı her yere eşit bir şekilde dağıtılarak bezin sarkması önlenir. Bu sayede bez beton gibi katılaşmaz ya da idrar tek bir tarafta toplanmaz. Dördüncü bölgede üst düzey teknoloji kullanılarak yaratılan süper emici kristaller bulunur. Bu kristaller sayesinde idrarın bez dışına çıkması önlenir. Ultra yüksek emicilik üç ayrı katman ile sağlanılır. Beşinci bölgede ise yumuşak yan kulaklar gözlenir. Bebek bezinde kuvvetli ve beden ile uyum sağlayabilen yan kulaklar çok önemlidir. Çoğu zaman boşaltım kontrolü yaparken yan kulaklar sökülüp tekrar takılmak zorunda kalınır. Bu gibi durumlarda yapışkanı kuvvetli yan kulaklar, tekrar tekrar yapıştırılabilir. Bebeğin vücudunu saran esnek ve yumuşak yan kulaklar, bebeğin vücudundan bezin düşmesine engel olur. Bebeğiniz ne kadar hareketli olursa olsun Evy Baby ile bezin düşme ve kayma ihtimali yoktur. Altıncı ve son katmanda ikili sızdırmaz bariyerler bulunur. Bu bariyerler sayesinde sıvının dışarı taşması engellenir. Evy Baby bezi bebeğin anatomisine uyum sağlayan elastik yapıda tasarlanmıştır. Bu bez, bebeğinizin iç bacaklarını sıkmadan tam yerleşim sağlar. Lastikli ve yumuşak yapısı sayesinde vücudun şekline göre şekil alarak bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Bezin üzerinde bulunan neşeli karakter tasarımıyla kullanımı eğlenceli hale getirir. Evy Baby ile endişelere son verebilirsiniz. Sağlıklı günlere ilk adımı Evy Baby bezi kullanarak atabilirsiniz.

Evy Baby ile Bakım Vakti

Evy Baby ile Bakım Vakti

Bebek bezlerinden sonra en çok kullanılan bebek bakım ürünü ıslak mendildir. Hemen her annenin çantasından çıkarmadığı ıslak mendiller hem bebeğin altını değiştirirken hem de birçok farklı alanda işlev görür. Kullan at olması sayesinde hijyenik bir üründür. Evy Baby pratik ambalajı sayesinde her an kullanıma hazır bir ıslak mendil üretir. Taşınabilir yapısı ile hem evde hem de sokakta kullanımını kolaylaştırır. Bebeklerin cilt pH derecesi ile uyumlu, kaliteli ve güvenli Evy Baby ıslak mendil pek çok ebeveyn tarafından tercih edilir. Evy Baby ıslak mendilinde bebeğinizin hassas cildine özel olarak geliştirilmiş formülasyon bulunur. İçerisinde parfüm ve zararlı kimyasal bulundurmayan bu ürün, oluşabilecek cilt tahrişlerine engel olur. Üstün yumuşaklık ve emicilik sağlayarak bebeğinizin cildinin her bölgesinde kullanabilirsiniz. El, yüz ve vücut bakımı için uygundur. Evy Baby ıslak havlu içerisinde aloe vera bulunrur. Aloe vera sayesinde bebeğinizin cildinin ihtiyacı olan nem karşılanır. Temizlerken kurutmayan bu ürün sayesinde sorunlu ciltlere elveda deyin. Aloe Vera'nın yanı sıra içerdiği Pro-Vitamin B5 ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Pro-Vitamin B5 cilt bariyerinde oluşan olumsuz etkileri ortadan kaldırarak cilt bariyerinin yenilenmesine olanak tanır. Doğayı içerisinde bulunduran Evy Baby papatya özü ile kullanıcıya doğal bir koku sunar. Papatya özü sayesinde stresi azaltarak kasların gevşemesine yardımcı olur. Bu öz ile alerji belirtilerini azaltır. Deri üzerinde bulunan kaşıntıyı giderir. Paraben ve alkol içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Bu sayede size sadece uzun süreli ve güvenilir bir kullanım kalır.Cilt ile temasta bulunan bakım ürünlerden bir diğeri ise şampuandır. Sadece saç derisi ile temasta olduğu sanılsa da şampuanlar yıkanma sırasında bütün cilt ile temas ederler. Bu kadar yakından temas halinde olan bir ürünün cilt sağlığını düşünmesi gerekir. Evy Baby şampuan bebeklerinizin hijyenik bir şekilde yıkanmasını sağlar. Yetişkinlerin kullandığı şampuanlardan farklı olarak içerisinde bulunan kimyasallara oldukça dikkat edilir. Bebeklerdeki deri geçirgenliği yetişkinlere göre çok daha yüksektir. Bebeklerin bağışıklık sistemi daha tam olarak gelişmediği için yetişkinlere göre daha güçsüzdür. Evy Baby bebeklerde oluşabilecek banyo kokusunu engellemek için göz yakmayan özelliğe sahip şampuanla karşınıza çıkar. Birçok bebekte yıkanma sırasında şampuanın gözünü yakmasından dolayı banyo korkusu oluşur. Bu korkunun oluşmaması için Evy Baby göz yakmayan formüle sahip şampuan geliştirir. Evy Baby bebek şampuanı hipoalerjeniktir. Alerji oluşumuna karşı engel olur. Bunun yanı sıra deride oluşabilecek tahriş kızarıklık ve kaşıntı gibi cilt sorunlarını da önleyici niteliğe sahiptir. Sizlerde bebeğinizin sağlığından endişe etmeden güvenilir bebek bakım ürünü arıyorsanız Evy Baby bebek bakım ürünlerini deneyimleyebilirsiniz.

Evy Baby Kullananlar

Evy Baby Kullananlar

Evy Baby kullanıcıları yaptıkları uzun araştırmalar sonucunda bu markayı tercih etmişlerdir. Ebeveynler bebekleri için endişe etmeden kullanabilecekleri bebek bakım ürünlerini Evy Baby markasında bulurlar. Bebek bakım ürünleri üretiminde bulunan pek çok marka bulunur. Her marka farklı modelde bebek bakım ürünü ortaya koyar. Bu kadar fazla seçenek arasından seçim yapmak ebeveynler için oldukça zordur. Fakat seçim yaparken her zaman kriterler bulunur. Bebeklerin sağlığı ve aile bütçelerine dikkat eden kullanıcılar bu kriterlere uyum sağlayan bebek bakım markasını tercih ederler. Öncelikle oldukça fazla tercih edilen bebek bezleri için seçim kriterleri şunlardır: İlk olarak seçim kriterleri arasında bebeğinizin bedenine uygun bez seçimi gelir. Bebek bezleri farklı kilolara göre farklı bedenlere sahiptir. Her bebek özeldir. Bu nedenle tek tip bir bebek bezi düşünülemez. Farklı yaşlarda aynı kiloda olunabileceği için beden standartları yaşa göre değil kiloya göre belirlenir. Bebeğe uygun olmayan bebek bezi ne yazık ki tam koruyuculuk sağlayamaz. Koruyuculukta iyi bir performans gösteremeyen bebek bezi bebekte rahatsızlığa sebep olur. Yani yanlış beden seçimi yaşam kalitesini düşürür. Bir bebek bezinden maksimum performans bekleniyorsa doğru beden seçilmelidir. Aksi takdirde bezin emiciliği azalır ve sızdırma riski ortaya çıkar. Evy Baby doğru bir şekilde uygulanmış kilo ağırlıkları ile ebeveynlerin bebekleri için en doğru bedeni bulmalarına yardımcı olur. Seçtiğiniz bedenin bebeğinize uygun olup olmadığını öğrenmek için parmak kontrolü yapmalısınız. Bezi giydirdikten sonra bez içerisinden parmağınızı yerleştirin. Parmağınız çok rahat giriyor ve boşluk kalıyorsa daha küçük bir beden tercih etmelisiniz. Parmağınızı sokarken zorlanıyorsanız daha büyük bir beden tercih etmelisiniz. Parmağınız rahat bir şekilde girdiyse fakat boşluk kalmadıysa doğru bedeni kullanıyorsunuz demektir. Bunun yanı sıra yüksek emiş gücü, üstün kuruluğu, yumuşak üst yüzeyi, sızdırmazlığı ve doğal yapısı da dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Bebek bezinin yanı sıra diğer ürünlerde de satın alma kriterleri bulunur. Örneğin; ıslak mendili satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar oldukça önemlidir. Bilinmeyen ve güven vermeyen markalar tercih edilmemelidir. İçerik belirtmeyen markalar her zaman güvensizlik oluşturur. Evy Baby kullanıcılar için içerik belirtir. İçerik belirten markalarda ise ürünün kimyasal içeriği mutlaka gözden geçirilmelidir. Kalitesiz ürünlerden kaçınılmalıdır. Çünkü bu tarz ürünler bebeğinizin cildine zarar verebilir. Alkol, paraben gibi ağır kimyasal maddelerin kullanıldığı ıslak mendilleri tercih etmemelisiniz. Bu tarz kimyasallar bebeğinizin cildinde tahriş oluşturur. Bunun yanı sıra bebek şampuanı seçerken de pH değerine mutlaka dikkat etmelisiniz. İdeal pH de üretilmeyen bebek şampuanları bebeğinizin cilt bariyerine zarar verir. Tercih ettiğiniz şampuanın içerisinde çok fazla sabun miktarı bulunmamalıdır. Şampuan göz yakmayan niteliğe sahip olmalıdır. Çok fazla renkli parfüm içeren yoğun kokulu şampuanlar bebeğin sağlığı için tehdittir. Evy Baby kullanıcıları bu kriterleri göz önünde bulundurarak Evy Baby markasını tercih etmiştir.

Evy Baby İndirim Şenliği ile Evy Baby Fiyatları

Evy Baby İndirim Şenliği ile Evy Baby Fiyatları

Her bebek sağlıklı bir yaşamı hak eder. Kaliteli ürünler her zaman yüksek fiyatlı olmak zorunda değildir. Evy Baby her bütçeden ailenin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır. Sunduğu uygun fiyatlarla birçok bebeğin hayatına dahil olur. Her ebeveyn, bebeği için bebek bakım ürünü seçerken kaliteli olduğu kadar aile bütçesine uyup uymadığına da dikkat eder. Çünkü bebek bezi ve diğer bakım ürünleri doğumdan belirli bir yaşına gelene kadar sürekli kullanılır. Özellikle de bebek bezleri neredeyse her ay satın alınır. Bu nedenle bütçeyi sarsmayan bir alışveriş yapmak ailelerin önem verdiği bir konudur. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürün seçiminde zorlanan ailelerin imdadına Evy Baby markası yetişir. Fiyat performans olarak en üst seviyelerde bulunur. Bebek bezi fiyatları önce markalara daha sonra da modele göre değişiklik gösterir. Çünkü her marka farklı malzemeler kullanıp farklı şeyler vaat eder. Evy Baby vadettiği performansını uygun fiyatla kullanıcıya sunar. Oluşturduğu setler sayesinde tekli alıma göre daha avantajlı bir fiyat ile karşınıza çıkar. Bebeklerin konfor ve sağlığını gözeten tasarımı ile Evy Baby fiyatları, her aileye ve her bütçeye uygundur. Marka içerisinde fiyatta değişikliğe sebep olabilecek birkaç şey bulunur. Bunlardan ilki seri ve model farkı olabilir. İkincisi de beden farklıdır. Çünkü her beden aynı adette üretilmez. Bazı bedenler daha çok tercih edilirken bazıları ise daha az tercih edilir. Örneğin; yeni doğan bebek bezleri diğer bezlere göre daha az tercih edilir. Çünkü bebekler hızlı gelişim gösterir. Bu da yenidoğan bezlerde kısa süreli bir kullanıma sebep olur. Evy Baby yenidoğan bebek bezi bir beden olarak geçer. İki ve beş kilogram arasındaki bebekler için uygundur. İki beden mini bebek bezi üç ila altı kg, üç beden midi bebek bezi beş ila dokuz kg, dört beden maxi bebek bezi yedi ila 14 kg, dört artı beden maxi plus bebek bezi dokuz ile 16 kg, beş beden junior bebek bezi 11 ila 18 kg, altı beden bebek bezi ise 15 kg üzerindeki bebeklerde kullanılır. Geniş beden aralığı sayesinde Evy Baby her bebeğin bez kullanmasını sağlar. Bedenin yanı sıra paket içerisinde bulunan bez adedi de fiyatı etkiler. Paket içerisindeki bezin adedi arttıkça fiyatı da artar. Fakat çoklu paketlerde birim fiyatı daha düşüktür. Bu nedenle daha avantajlıdır. Kimi zaman bebek bezi ve ıslak mendili set şeklinde satılır. Bu tarz Evy baby kampanya ve fırsatları kullanıcıları mutlu eder.

Mutlu Ebeveynler ile Pozitif Evy Baby Yorumlar

Mutlu Ebeveynler ile Pozitif Evy Baby Yorumlar

Bebek doğduktan sonra ebeveynler bebek malzemelerinde, özellikle de bezlerde pek çok farklı markayı denemeye başlar. Çünkü her marka bebek de farklı bir tepkiye sebep olur. Alerjik reaksiyon yaratmayan ve bebeğin kabullendiği bir ürün kullanılmaya devam edilir. Evy Baby deneyimleyen kullanıcılar bu markayı deneyecek olan diğer ebeveynlere yol gösteren yorumlarda bulunur. Kullanıcılar deneyim ve tecrübelerini Trendyol sayesinde aktarabilir. Yapılan yorum ve geri dönüşlere bakıldığında Evy bebek bezinin oldukça beğenildiği görülür. Hiçbir bebekte alerjik reaksiyona sebep olmadığı saptanmıştır. Bebeğin bedeni ile uyum sağladığı ve bezin düşme yapmadığı gözlenir. Tüm ebeveynler beğenilerini sunarken eksik gördüğü yanları da belirtir. Evy Baby kullanıcıların yorumlarını dikkate alarak her zaman gelişmeyi hedefler. Kampanyalı ürünleri ile oldukça tercih edilen Evy Baby fiyat kıyaslamasında en üst sıralarda yerini alır. Pek çok kişi tarafından uzun süre kullanım sağlanıldığı görülmüştür. Evy Baby, bebeğin sağlığı için endişe eden ailelerin gözü kapalı olarak tercih ettiği bir bebek bezi markasıdır. Hiçbir şekilde sızma yapmadığını söyleyen kullanıcılar bu bezin üstün performans gösterdiğini ve bezden tam verim aldıklarını belirtmişlerdir. Hijyenik ıslak mendili istedikleri yere taşıyabildiklerini diğer ıslak mendiller gibi yoğun kokusu olmadığını fakat kötü bir koku bulunmadığını söylemişlerdir. Tüm ürünleri kullanıcıdan tam not alan Evy Baby, bebeklerin mutluluğu ile mutlu olur. Sizler de bu mutluluğu evinizde yaşamak istiyorsanız Evy Baby markasını tercih edebilirsiniz. Bu deneyimi yaşamak için Trendyol'da Evy Baby markasını ziyaret edin.