Marka
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Dalan

" araması için 1450 sonuç listeleniyor

Hassas Bakım Sunan Dalan Ürünleri Trendyol'da!

Cilt bakım ürünleri, günlük yaşamın her anında hem kişisel bakımı gerçekleştirmek hem de arzulanan bakımlı cildi elde etmek için oldukça önemlidir. Kişisel bakım ürünleri denildiğinde ilk akla gelen markalardan olan Dalan, müşterilerin yaşam kalitesini artırmak adına çalışmalarını sürdürür. Kişisel bakım konusunda sizlerin yanında olduğu gibi aynı zamanda çamaşırlarınızın temizlenmesi konusunda da yardımcı olan seçenekler sunar. Dalan deterjan seçenekleri bu kategoride karşınıza çıkar. Marka, bu konuda model skalasını geniş tutmak için çalışmalarına devam ederken, doğallıktan ödün vermez. Kişisel bakım ürünleri için cilt tipinize uygun alternatifleri seçerek önemli bir avantaj elde edebilirsiniz. Sıkı çalışmalar sonucunda üretilen Dalan sabun çeşitleri, ellerinizin temizliğini sağlamanın yanı sıra kuruluk oluşturmaz. Bu modeller arasında bulunan Dalan zeytinyağlı sabun, has zeytinyağı özünden elde edilir ve temizliğin yanı sıra yumuşak dokunuşlar elde etmenizi sağlar. Markanın birçok zeytinyağlı model alternatifleri bulunur. Bu ürünler katı ve sıvı formlarda üretilir. Yıkadığınız ellerinize bakım yapmak için Dalan nemlendirici krem çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde elleriniz hem temiz hem çok yumuşak olabilir. Diğer bir yandan Dalan şampuan modelleri, saçlarınızı temizlemekle beraber aynı zamanda saçların ihtiyacı olan bakımı da sağlayabilir. Şampuanın içinde bulunan doğal malzemeler, saçlarınızın olduğundan daha iyi görünmesi konusunda başarılı bir performans sergiler. Saçlarınızın duştan sonra daha yumuşak olması için bulunan Dalan saç kremi, şampuanı destekler ve saçlarınızın yumuşak ve güzel bir görünüm kazanmasında etkili olur. Markanın birbirinden farklı özelliklere sahip olan modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dalan ile Sağlıklı Bir Cilt

Dalan ile Sağlıklı Bir Cilt

Kişisel temizlik konusunda yapılması gereken önemli adımlardan biri el yıkamaktır. Gün içerisinde sık sık ellerinizi yıkarak, çeşitli sağlık sorunlarını geride bırakabilirsiniz. Fakat ellerinizi yıkarken içindeki katkı maddelerini bilmediğiniz bir ürün kullanmak, ellerinizi kurutarak tahriş olmasına neden olabilir. Bu gibi durumların yaşanmasının önüne geçmek için her cilt tipine uygun alternatifleri ile geniş bir yelpazeye sahip olan markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Dalan 900 gr paketler halinde satılan ürünü, uzun bir süre kullanabilirsiniz. Kişisel bakımın yanı sıra kıyafetlerinizin de temiz olmasında önemli rol oynar. Markanın zengin seçenekleri arasından kendi cildinize uygun modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Has zeytinyağına sahip olan bu ürünler sadece kadınlar ve erkekler özelinde değil aynı zamanda çocuklar için de üretilir. Hem sağlıklı hem de bakımlı bir cilt için bu alternatiflerden kendinize ve bebeğinize uygun olanları kolaylıkla tercih edebilirsiniz.Marka, üretim aşamasında titizlikle hareket ederek her çeşit cilt tipine uyum sağlayacak seçenekler sunmaya özen gösterir. Bu sayede kişilerde yaratmış olduğu etki, başarılı sonuçlar verir. Vücudunuz için ürün seçerken, bunun cilt yapısına uygun olup olmadığına dikkat ederek tercih yapabilirsiniz. Markanın seçenekleri neredeyse kişisel temizlik aşamalarının her birinde yanınızda olabilir. El bakımından tutun da çamaşırların temizliğine kadar farklı özellikleri olan dalan çeşitleri bulmak mümkündür. Markanın yetişkinler için ürettiği seçeneklerin yanı sıra bebekler için de çeşitli modeller vardır.Dalan 4 kg boyutuyla aile boyu kullanmanızı sağlar. Maliyet açısından önemli bir avantaj oluşturur. Ürün, temizlik işlemlerinin ardından vücudunuzun daha yumuşak olması ve nemlenmesi için oldukça önemlidir. Bu aşamada Dalan vücut yağı, vücudunuzun bakımlı görünmesi konusunda etkilidir. Müşterilerin cilt sağlığına önem verdiğini, ürünlerinde kullandığı malzemeler hakkında bilgi vererek gösteren marka, doğal yağların cilde faydalarını da bu şekilde sizlere sunar. Doğal üretilen seçeneklerin cilt için ne kadar önemli olduğu, herkes tarafından bilinen bir durumdur. Dalan yağ ile her cilt tipine uygun ve doğru sonuçlar vermeye odaklı bir şekilde üretim yapan marka, müşterilerin beğenisini kazanır. Birbirinden farklı bu seçeneklere Trendyol üzerinden ulaşabilir ve Dalan satın alabilirsiniz.

Beğeni Alan Dalan Modelleri

Beğeni Alan Dalan Modelleri

Bu ürünlerine sahip olmak için Dalan online satış imkanından yararlanabilirsiniz. Trendyol üzerinden markanın dilediğiniz ürününe, ister set halinde isterseniz de tek olarak sahip olabilirsiniz. Dalan duş jeli çeşitlerini dilediğiniz şekilde edinebilirsiniz. Şampuan, duş losyonu ve duştan sonra uygulayabileceğiniz Dalan vücut losyonu, cildinizin hava almasında rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Bununla beraber diğer kişisel bakım ürünlerine de göz atarak, cildinizin sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli marka, evinizin hemen her alanında kullanabileceğiniz ürün seçeneklerine sahiptir. Lavanta özlerinden üretilen Dalan lavanta, eşsiz kokularıyla müşterilerin beğenisini kazanır. Kaliteli bir yaşam için Trendyol üzerinden ihtiyacınız olan ürünleri avantajlı fiyat aralıklarıyla satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan her alternatifi bulabileceğiniz online alışveriş ile zaman zaman gerçekleştirilen kampanya ve indirim günlerinde bünyesinde bulunan ürünleri her zamankinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ürünleri seçerken, müşteriler tarafından yapılan tavsiyelere göz atarak kendiniz için doğru seçimi yapabilirsiniz. Deneyimli müşterilerin yaptığı dalan yorumları, seçim yapma konusunda size yardımcı olabilir. Bu yorumlarda markanın tüm ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayan ifadeler bulunur. Tüm detayları öğrenerek beklentilerinize uygun ürün seçimi yapmanız kolaylaşabilir. Kişisel bakımınıza önem verirken bu ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmak için dalan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya dönemlerini takip ederek, bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Her dönem yanınızda olacak olan bu ürünlerle cilt sağlığınızı koruyabilirsiniz. Kişisel bakım alanında öne çıkan markanın tüm seçeneklerine kolayca ulaşmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Dalan Fiyatları

Bütçe Dostu Dalan Fiyatları

Önceliği kalite ve müşteri memnuniyetine veren marka, özellikle doğal malzemelerden oluşan ürünlerle adından söz ettirir. Kişisel bakım alternatif seçimi yaparken ürünlerin fiyat aralığındaki değişim de müşteriler için önemlidir. Ürün araştırmasına girenler fiyat faktörüne de dikkat eder. Yarattığı etkiyle ön plana çıkan Dalan krem ve diğer tüm alternatifler, fiyatlarıyla da müşteri memnuniyetini kazanır. Dalan 3.6 lt boyutuyla sizlere sunulan modellerin avantajlı fiyat alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Aile boyu olarak da kullanabileceğiniz ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. Dalan fiyatları, her bütçeye uygun aralıklarda bulunması nedeniyle geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Fiyat aralığı, üretilirken kullanılan malzemeye ve çeşidine göre değişebilir. Alacağınız seçeneği belirlerken ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önüne almanız gerekir. Cilt temizliğinde ve bakımında etkili olan Dalan ürünleri, kıyafetlerinizin temizlenmesi konusunda da oldukça başarılıdır. Bu ürünleri tek tek satın alabildiğiniz gibi paket şeklinde alarak bütçeniz açısından avantaj elde edebilirsiniz. Bu şekilde birden fazla alternatifi daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri, kişinin kendi cilt tipine uygun malzemelerle yapıldığı takdirde çok daha verimli sonuçlar alınır. Markanın ürünleri tahriş etmeyen yumuşak yapısıyla herkesin beğenisini kazanır. Satın alanların kendi cilt tipine uygun seçenekleri tercih etmesi ve bunları kullanmayı alışkanlık haline getirmesi verimlilik açısından önemlidir. Markanın ürünleriyle cildinizin bakımını yaparken bir yandan da kıyafetlerinizi temizleyerek kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz. Dalan tavsiye edenlerin görüşlerine bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Dalan 600 gr ölçüsünde üretilebilir. İstek ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden Dalan kullananların yorumlarına bakabilir, ürün hakkında detaylı fikir sahibi olabilirsiniz. Ürünü daha önce kullanan müşterilerin görüşlerinden bilgi edinebilirsiniz. Belirlediğiniz ürünleri Trendyol’dan güvenle satın alabilirsiniz