İlgili Kategoriler
Fiyat
Ek Özellik
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Domestos Yüzey Temizleyici

" araması için 68 sonuç listeleniyor
Domestos yüzey temizleyici 1.5 litre okyanus

Domestosyüzey temizleyici 1.5 litre okyanus

140 TL
Sepete Git

Kullanışlı Domestos Yüzey Temizleyici Ürünleri Trendyol’da

Domestos, hem dünyada hem de Türkiye’de birçok kişi tarafından uzun yıllardan beri tercih edilen bir ürün olma özelliğini korur. Marka, zengin içeriği ile müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedefler ve bu yönde çalışır. Yenilikçi bir anlayış ile üretimlerini gerçekleştiren marka, çok çeşitliliği de bünyesinde barındırır. Müşteriler, tercihlerine göre farklı seçimler yapabilirler. Domestos’un kaliteli olan ürünleri sayesinde evinizi ferah ve hijyen görünümüne kavuşturabilirsiniz. Domestos yüzey temizleyici ile tüm yüzeylerde hijyene kavuşabiliriz. Kötü hijyen koşulları ile mücadeleyi misyon edinen Domestos, bu mücadelesini sürdürmeye devam eder. Yoğun kıvamlı parfümü ile evlerde ve işyerlerde ferah ve derinlemesine bir temizliğe ulaşabiliriz. Bu özel formülü sayesinde 25 kovaya kadar hijyeni evlerinizde bulabilirsiniz. Yoğun ve özel formülü aracılığıyla kısa süreler içerisinde temizlik işlemlerinin tamamlanmasına yardımcı olur. Böylece geri kalan zamanlarda kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırabilirsiniz. Domestos yüzey temizleyici 1500 ml sayesinde temizlik ve hijyen işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Birçok farklı ürünü birbirine karıştırmaya gerek kalmaz. Temizleme aşamasında yüzeylerde bulunan mikroplar ile mücadele eder ve kazanır. Böylece mükemmel sonuçlar elde ederek, ortamınız daha ferah hale gelir. Marka, kendine has tarzı ve kalitesinin yanı sıra uygun fiyat politikaları ile de müşterilerin dikkatini çeker. Yenilikçi anlayışı misyon edinerek çalışmalarını sürdürmeye devam eden markanın çok avantajlı ürün seçenekleri vardır. Bu sebeple de müşterilerin ihtiyaçlarına uyan içerikleri ortaya çıkarır.

Domestos Yüzey Temizleyici Çeşitleri

Domestos Yüzey Temizleyici Çeşitleri

Ev temizliğinin vazgeçilmez ürünü olan Domestos, birçok çeşidi de bünyesinde barındırır. Geçmişten günümüze kaliteli ve uygun fiyatlı olan bu hijyen çeşitleri ile evinizin aurasını değiştirebilirsiniz. Hijyenik bir içerik olan Domestos yüzey temizleme, sadece parlaklığa ve mis kokuya odaklanmaz. Güçlü formülü sayesinde çamaşır suyu içermeden, evlerinize ferah ve hijyenik bir temizlik sağlar. Yemek atıklarını ve kirli yağları da temizler. Emaye kaplı yüzeylerde, seramik, porselen ve ahşap gibi yüzeylerde de hijyeni sağlar. Domestos pratik yüzey temizleyici sayesinde de kısa süreler içerisinde temizlik işlemlerinizi gönül rahatlığı ile halledebilirsiniz. Çamaşır suyu içermeden üretilen bu üst düzey hijyenik ürünler ile işlerinizi yapabilirsiniz. Özel formülü ile her türlü ahşap, mermer veya seramik gibi yüzeylerde temizlik işlemlerinizi uygulayabilirsiniz. Zemin ayrımı yapmadan her yerde kullanabilirsiniz. Böylece mekanınız temiz ve güzel kokuya sahip olur. Domestos yüzey temizleme mendili yardımıyla da işlerinizi kısa zaman içerisinde tamamlayabilirsiniz. Mutfak, banyo ve tuvaletlerde en çok tercih edilen ürün olan Domestos yüzey temizleyici mendili ile yaşam alanlarınız yeni hijyen anlayışı hizmetini sizlerin kullanımına sunar. Yoğun ve yeni formülü ile yaşamsal alanlarınızda maksimum temizliği sizlere ulaştırır. Günlük yüzey temizliği sırasında farklı ürünleri bir kovada toplama alışkanlığına son verir. Bir yüzey temizleyicisinde aradığınız her şeyi içerisinde barındıran Domestos yüzey temizleyici sprey ile günlük temizleme rutinlerini dakikalar içerisinde halledebilirsiniz. Yıllardır hijyen ürünlerinden konu açılınca akıllara ilk olarak Domestos gelir. Trendyol müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya da devam eder ve bu konularda çalışmalarını sürdürür. Özellikle Domestos yüzey temizleyici yeni ürünler müşteriler tarafından deneyimlenir. Kullanacağınız yüzeye ve bütçenize göre uygun ürünü seçebilirsiniz. Domestos banyo temizleyici ile maksimum hijyeni sağlar. Yüzey temizleme çeşitleri, güzel kokuları da bünyesinde barındıran kaliteli bir üründür. Bulunduğunuz her ortamda ferah ve bahar mevsimi atmosferini hissederek, pırıl pırıl ve mis gibi bir ortama sahip olabilirsiniz. Yaşam alanınıza baharın tüm renklerini verebilirsiniz. Yüzey temizleme maksimum hijyen ve mis kokuyu müşterilerine sunan Domestos çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ferah ve Hijyenik Domestos Yüzey Temizleyici

Ferah ve Hijyenik Domestos Yüzey Temizleyici

Domestos ürünleri ile evinizde ferahlığı ve hijyeni bulabilirsiniz. Geniş kitleler tarafından sevilen ürün, ev işlerini keyifli bir hale dönüştürür. Domestos yüzey temizleyici kullananlar, bu ürünleri çevrelerine tavsiye ederler. Tüm yüzeylerde maksimum temizliği sağlar. Günlük yüzey temizliği sırasında çok sayıda temizlik malzemesini bir kovada toplama alışkanlığı son bulur. Domestos yüzey temizleyici ile tüm yüzey işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yaşam alanlarınıza ferahlığı ve güzel kokuyu da getirir. Böylelikle size gelen misafirler, evinize hayran kalırlar. Güçlü formülü sayesinde çamaşır suyu katkısı olmadan yüzeyleri temizleme konusunda başarılı bir üründür. Özel ve kalıcı olan formülü sayesinde her türlü yüzeyde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mutfak, banyo ve tuvaletlerde hijyenik ortamlarda tercih edilir. Hiçbir yüzey ayrımı yapmaksızın başarılı bir sonuç verir. Banyo ve tuvalet gibi mekanlarda hijyen ortamı daha güçlü olmalıdır. Bu ortamlarda mikroplar daha hızlı çoğalabilir. Domestos bu mikroplar ile savaşır ve kazanır. Domestos banyo temizleyici ile evinizin hijyen işlerini halledebilirsiniz. Bu sayede mekanınızın aurası değişir, güzel kokular ile size enerji verir. Bir yüzey temizleyicisinde aradığınız her şey, Domestos yüzey temizleyici 1500 ml paketlerinde mevcuttur. Yoğun ve özel formülü ile bir paket ürün ile ortalama 25 kova iş yapabilirsiniz. Böylelikle de işlerinizde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Temizlikte fark yaratan Domestos ürünleri ile ayrıcalık hissini yaşayabilirsiniz. Hijyene güveninizi sağlayan Domestos yüzey temizleyici fiyatı ve ürün çeşitlerine websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz ve satın alma işleminizi yapabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Domestos Ürün Çeşitleri

Avantajlı Fiyatlarla Domestos Ürün Çeşitleri

Trendyol, yüzlerce ürün çeşidine ev sahipliği yaparak, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Kolay ve basit arayüzü ile alışverişlerinizi keyfe çevirir. Böylelikle de geniş kitlelere ulaşmada başarılı bir online alışveriş öncüsü olarak müşteriler tarafından bilinir. Ev temizliğinin olmazsa olmaz ürünlerine de ev sahipliği yapar. Farklı özelliklerde temizlik ve hijyen malzeme çeşitleri ile kullanım tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Domestos yüzey temizleyici 1500 ml ile 25 kovaya kadar kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Domestos, tek bir şişede maksimum olanağı müşterilere hizmet olarak sunar. Kısa süre içerisinde işlerinizi tamamlayarak, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.Trendyol, müşteri çeşitliliğini göz önünde bulundurarak hizmetlerine hızlı bir şekilde devam eder. Üstelik Trendyol’da Domestos yüzey temizleyici yorumları bölümünden de bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünleri önceden deneyimleyenler bu bölümlerde fikirlerini doğrudan belirtirler. Bu da ürün çeşitleri arasında karar vermenizi kolaylaştırarak, akıllardaki soru işaretlerini silmeye yardımcı olur. Yoğun ve güçlü malzemelerden üretilen Domestos, evlerinize temizliği ve bahar kokularını getirir. Domestos müşterilerine maksimum hijyen hizmetini ve kalitesini sunar. Trendyol’un bildirimlerini açık tutarak ise, avantajlı fiyatlardan sürekli olarak haberdar olabilirsiniz. Trendyol’un filtreleme özelliği sayesinde de aradığınız ürün çeşitlerine kolaylıkla ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Alışveriş çeşitliliğinin zengin olması birçok farklı ürün alternatiflerine kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Online alışverişin adresi Trendyol, Domestos yüzey temizleyici nerede satılır sorusunun da kolay yanıtıdır. Domestos ile yaşam alanlarınızın temizliği ve ferahlığı sizin kontrolünüz altında olur. Domestos müşterilerine maksimum hijyeni vaat eder. Yalnız bu tür hijyenik çeşitler ile hijyen işleminizi gerçekleştirirken, çok fazla temas etmemeye özen göstermelisiniz. Geniş fiyat aralığı, marka çeşitliliği ve Trendyol güvenilirliği ile alışverişinizi kolay bir biçimde tamamlayabilirsiniz.