İlgili Kategoriler
Ek Özellik
Form
Hacim
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mintax Çamaşır Suyu

" araması için 21 sonuç listeleniyor
Mintax Çamaşır Suyu 2,5 Lt

MintaxÇamaşır Suyu 2,5 Lt

77,90 TL
Çok Al Az Öde rozeti
Çok Al Az Öde
Sepete Git
Mintax Çamaşır Suyu 2,5 Lt

MintaxÇamaşır Suyu 2,5 Lt

77,90 TL
Çok Al Az Öde rozeti
Çok Al Az Öde
Sepete Git
Mintax Çamaşır Suyu 2,5 L

MintaxÇamaşır Suyu 2,5 L

77,90 TL
Çok Al Az Öde rozeti
Çok Al Az Öde
Sepete Git

Kaliteli Mintax Çamaşır Suyu Çeşitleri Trendyolda!

Yaşam alanlarında önemli olan hijyen sağlığı önemli ölçüde etkiler. Çalışma ortamının temiz olması kadar ev ortamı da hijyenik olmalıdır. Temiz ve aynı zamanda mis kokulu ortamları sahip olmak için Mintax çamaşır suyu kullanabilirsiniz. Gül, leylak kokularının yanında deniz, limon gibi ferahlık veren kokuları da tercih edebilirsiniz. Ortam hijyenini sağlamak konusunda özenli bir şekilde tasarlanmış formülü yaşam alanlarınızda sevdikleriniz için gönül rahatlığı ile kullanım olanağı sağlar. Mintax çamaşır suyu kullananlar temizlik konusunda yaşamış oldukları deneyimler hakkında bilgi paylaşırlar. Müşterilerin kullanmış oldukları ürünler hakkındaki deneyimlerini paylaştıkları yorumlar bölümünden bilgi desteği almak mümkündür. Trendyol üzerinden Mintax çamaşır suyu modelleri satın almak için seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Mis Kokulu Mintax Çamaşır Suyu Çeşitleri

Mis Kokulu Mintax Çamaşır Suyu Çeşitleri

Yüzeyler üzerinde kısa sürede hijyen sağlayan çamaşır suyu Mintax markasının güzel kokulu ürünleri arasındadır. Kullandığınız ortamda hoş bir koku bırakır. Yoğun, derin lekelerin kumaş üzerinden kolayca temizlenmesi için ideal ürünler arasındadır. Ayrıca sert yüzeyler üzerinde oluşan tozların hızlı bir şekilde uzaklaştırılması için de tercih edilir. Mintax yoğun çamaşır suyu halı, koltuk, perde gibi eşyaları müşterilerin kolayca temizlemesi için formüle edilir. İçinde yer alan maddeler temizlenmek istenen yüzeyi kirden, pastan, bakteriden zararlı mikroplardan temizler. Farklı boyutlarda üretilen ürün seçenekleri arasında 1 litre, 1,5 litre ve 4 litre olan seçenekler mevcuttur. Farklı boyut ve miktarlarda sunulan Mintax çamaşır suyu satın almak isteyenler için farklı içerikli ürünler de mevcuttur. Yüzeyleri iyi şekilde temizleyen ürünler, yapılan temizlik sonrasında ortam içerisine bahar ferahlığı bırakabilir. İlkbaharın hoş kokularını evinizde, iş yerinizde, araçlarınızda her an hissetmek için Mintax köpük çamaşır suyu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yoğun kıvamlı ürün tercih etmek isteyenler için de tasarlanmış seçenekler mevcuttur. Dilediğiniz ürüne Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Hijyenik Mintax Çamaşır Suyu Çeşitleri

Hijyenik Mintax Çamaşır Suyu Çeşitleri

Markanın ürünleri kıvam ve koku bakımından farklılık gösterebilir. Boyut olarak farklı seçeneklerle sunulan ürünler, koku olarak her beğeniye hitap edecek şekilde formüle edilir. Mintax çamaşır suyu tavsiye edenler ürün kullanım alanları ve kokuları hakkında çeşitli bilgiler verebilirler. Bu bilgiler doğrultusunda müşteriler merak ettikleri konularda destek alabilirler. Yoğun kıvamlı ürünler de gramaj bakımından sıvı seçeneklerle aynı çeşitliliği gösterir. Extra güçlü formülü ile her yüzey ve kumaş üzerinde etkili temizlik sağlayabilir. Bahçede, balkonda, banyo, tuvalet ve mutfak fayanslarında ayrıca duvarların temizliğinde tercih edebilirsiniz. Mintax çamaşır suyu yorum içeriklerinde paylaşılan deneyimler, daha önce ürünleri kullanan müşterilere aittir. Ürün kullanımı sonrasında müşterilerin paylaştıkları temizlik deneyimleri yeni ürün satın almak isteyen kişiler için bilgi verici kaynak olarak görülebilir. Dilediğiniz seçeneklere Trendyol üzerinde ulaşabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Mintax Çamaşır Suyu Fiyatı

Bütçenize Uygun Mintax Çamaşır Suyu Fiyatı

Mintax markasının ürünleri farklı içerik özellikleri ile müşterilere sunulur. Gramaj olarak değişen ağırlıktaki ürünlerin fiyatları da değişir. Mintax çamaşır suyu kampanya zamanlarında müşteriler avantajlı fiyatlarla karşılaşabilirler. Ürün içerik ve ağırlık olarak farklı özellikler taşıdığı için fiyatı da seçeneklerin özelliklerine göre değişir. Müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri ürünü temizlik için tercih edebilirler. Mintax çamaşır suyu fiyatı ürünün gramajına göre değiştiğinden ihtiyacınıza uygun olan boyutunu alabilirsiniz. Markanın ürünleri müşteri beklentisini karşılayan niteliktedir. Ürünleri çamaşır makinesinde de kullanabilirsiniz. Mintax çamaşır suyu online seçeneklerini inceleyebilir ürün özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapılan yorumları değerlendirerek ihtiyaçlarınızla örtüşen ürünleri bulabilirsiniz. Ev, okul, iş yeri, bahçe ve balkonda dilediğiniz yüzey ve eşyayı hijyenik hale getirebilirsiniz. Mintax çamaşır suyu indirim zamanlarında fırsatlardan faydalanmak için dilediğiniz ürüne Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.