İlgili Kategoriler
Hacim
Fiyat
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Domestos Çamaşır Suyu

" araması için 515 sonuç listeleniyor
Domestos 1989 GR DAĞ ESİNTİSİ

Domestos1989 GR DAĞ ESİNTİSİ

(112)
1989 GR DAĞ ESİNTİSİ
62,01 TL
Sepete Git

Temizlik Sağlayan Domestos Çamaşır Suyu Çeşitleri Trendyol'da!

Temizlik sırasında yoğun olarak kullanılan ürünlerden biri de çamaşır suyudur. Güçlü bir yapıya sahip olan bu ürün, zorlu kirleri temizlerken aynı zamanda gözle görülmeyen mikropların da yok edilmesini sağlar. Domestos, çamaşır suyu üretiminde önde gelen kuruluşlardandır. Marka, farklı alanlarda kullanıma uygun olan çeşitli formlarda çamaşır suyu çeşitleri üretir. Domestos yoğun çamaşır suyu, markanın klasikleşmiş ürünlerinden biridir. Mutfak, banyo ve zemin temizliği gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir. Yoğun formüllü çamaşır suyunun da pek çok çeşidi bulunur.

Domestos sprey çamaşır suyu ise markanın ürettiği yenilikçi temizlik malzemelerindendir. Sprey ambalajlı bu ürün, oldukça pratik bir uygulama şekline sahiptir. Mutfak ve banyo temizliğinde kullanılabilen spreylerin de farklı çeşitleri bulunur. Lekeleri kolayca çıkaran sprey temizleyiciler, aynı zamanda oldukça hoş bir kokuya sahiptir. Ev temizliğini çok daha kısa sürede tamamlayabilmenizi sağlayan bu ürünle enerji ve zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Ürün, kişilerin kullanım yoğunluklarına göre tercihte bulunabilmesi için farklı boyut alternatiflerine sahiptir. Domestos çamaşır suyu 1, 2 ve 4 l gibi çeşitli boylarda satılır. Ayrıca hemen hemen her boyda farklı koku ve içerik alternatifleri mevcuttur.

Domestos Çamaşır Suyu

Domestos Çamaşır Suyu

Temizlik ürünleri arasında yer alan çamaşır suyu çeşitleri, temizlik yaparken sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Bu ürünlerin son derece kaliteli ve hijyen sağlayan maddelerden üretilmesi gerekir. Domestos çamaşır suyu, farklı seçeneklere sahiptir ve kullanıcı ihtiyaçlarını üstün bir performans ile karşılar. Bu konuda kalitesinden asla ödün vermez. Banyo, tuvalet ve yüzey temizliklerinde zorlu kirlerin çıkmasında yüksek derecede etkili olan bu ürün, mikrop ve bakterilerin yok olması için kullanılır. Yaşam alanlarında hijyene önem verenlerin olmazsa olmazı olan Domestos çamaşır suyu özellikleri ile kullanıcılarından tam not alır. Oldukça geniş seçeneğe sahip temizlik ürünü, farklı yüzeylerde etkili bir temizlik sağlar.

Markanın farklı ihtiyaçlara yönelik ürettiği çok sayıda çamaşır suyu vardır. Bu seçeneklerin arasında sprey çamaşır suyu ve yoğun kıvamlı çamaşır suyu çeşitleri de yer alır. Farklı boyut ve ambalaj sınıflarına ayrılan bu temizlik ürünü, sağladığı hijyen sayesinde kullanıcılar tarafından beğeni toplar. Çeşitliliğin fazla olması, kullanıcıların ürün seçiminde daha özgür olmasını sağlar. Yüzey temizlikleri için üretilen çamaşır suyu çeşitleri dışında renkli ve beyaz çamaşırlar için de farklı kokulardan esinlenilerek geliştirilen ürünler vardır. Domestos renkli çamaşır suyu, yıkanan kıyafetlerin yapısına zarar vermeyecek özel bir içeriğe sahiptir. Bu sayede hijyen sağlarken renklerin de uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Ürünler kullanıcıların rahatlıklıkla temizlik yapmasına katkı sağlayan yapılara sahiptir.

Domestos, temizlik ürünlerinde sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer alır. Ürünler Avrupa kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Tek olarak satılmaları dışında avantaj paketleri olarak da satışa sunulan ürünler vardır. Domestos, kimyasal alanda çevre sağlığına dikkat ederek birbirinden eşsiz ürünlere imza atar. Marka temizliği sevenler için farklı özelliklere sahip ürünleri ile her dönem tercih edilir. Sıvı yapıya sahip çamaşır suyu ürünleri dışında yoğun kıvamlı ya da jel ürünler de markanın bünyesinde yer alır. Tercih ettiğiniz ürünleri kullanım talimatlarına göre kullandığınız sürece hiçbir sorun yaşamazsınız. Markanın çamaşır suyu çeşitlerini çamaşır makinesinde yıkayacağız kıyafetlerin özelliklerine göre güvenle kullanabilirsiniz.

Domestos Çamaşır Suyu Çeşitleriyle Keyifli Temizliğin Tadını Çıkarın!

Domestos Çamaşır Suyu Çeşitleriyle Keyifli Temizliğin Tadını Çıkarın!

Uzun yıllardır temizlik sektöründe varlığını koruyan marka, üretim sürecinde önceliğini kullanıcı sağlığına ve ihtiyacına göre belirler. Temizliğin gözdesi olan bu ürünler oldukça geniş bir skalada kullanıcılarına hizmet verir. Birbirinden farklı seçeneklere sahip olan ürünler arasından ihtiyacınız olana kolayca sahip olabilirsiniz. Temizliğinizi keyifli hale getirmek için dilediğiniz ürünü sayfamızdan bir tıkla satın alabilirsiniz. Özellikle ev temizliğine oldukça önem verenler için kolaylık sağlayan Domestos çamaşır suyu çeşitleri, kullanıcıların güvenle tercih edebileceği temizlik ürünleridir.

Markanın bünyesinde olan Domestos renkliler için çamaşır suyu, renkli giysilerin çamaşır makinesinde yıkanırken renklerinin zarar görmesini engeller. Her ne kadar çok etkili bir temizlik ürünü olsa da kıyafetlerin kumaş yapılarını bozmaz ve deforme etmez. Eğer renkliler için çamaşır suyu arayışı içindeyseniz bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yine aynı şekilde markanın ürün kategorisinde yer alan ve özelliği ile farklılık sağlayan Domestos yoğun kıvamlı çamaşır suyu, katı kıvamıyla yüksek etki gösteren bir temizlik ürünüdür. Tuvalet ve fayans lekelerinde imdadınıza yetişen güçlü formüllü bu ürün, kireçten ve lekelerden etkilenen bölümlere zarar vermeden leke ve kireci anında söküp atar.

Domestos çamaşır suyunu düzenli bir şekilde kullandığınızda en inatçı kireç ve lekelerin bile çıktığını görebilirsiniz. Ürünü belli aralıklarla kullanarak kireç oluşumunu önler ve tüm zorlukların üstesinden gelerek iyi bir temizlik elde edebilirsiniz. Eviniz sıklıkla kullandığınız bir yaşam alanı olduğu için hijyeni ve bakımı da sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle evin belirli bölgeleri ekstra hijyen gerektirir. Yoğun kıvamlı çamaşır suyu çeşitleri banyo ve tuvaletlerde uzun süreli bir hijyen sağlar. Klozet ve alaturka tuvalet taşlarının temizliği için kullandığınızda şifonu çekmeniz ile beraber tüm mikroplar ve bakteriler temizlenmiş olur. Domestos ultra çamaşır suyu, düzenli kullanımlarda sizin ve çocuklarınızın güvende olmasına katkı sağlar. Bu konuda ürünler farklı dokulara ve özellikleri sahiptir.

Tuvalet ve banyo temizliklerinde klasik olan Domestos çamaşır suyu ya da limon ve dağ esintisi özelliğine sahip ürünleri kullanabilir, hem temiz hem de ferah kokan bir alana sahip olabilirsiniz. Bu hoş kokulu ürünler, kimi zaman ambalaj renkleriyle de ifade edilir. Örneğin markanın yoğun şekilde tercih edilen dağ esintisi kokulu modeli, Domestos yeşil olarak da bilinir. Bir diğer sevilen koku olan okyanus esintisi ise ambalajının rengi sayesinde Domestos siyah çamaşır suyu olarak tanınır.

Klasik sıkmalı modellerin yanı sıra püskürtmeli olanları da mevcuttur, Domestos sprey çamaşır suyu ile kolay ulaşamadığınız yerleri de derinlemesine temizleyebilirsiniz. Ürün modelinin çeşitli konumda sıkılma özelliği vardır. Bu özellik sayesinde ürün tazyikli bir şekilde temizlenmesi gereken alana yayılır ve ultra temizlik sağlanır. Domestos çamaşır suyu çeşitleri sayesinde mutfak, zemin, tuvalet, banyo gibi her alanda arzu ettiğiniz temizlik ve hijyeni elde edebilirsiniz. Temiz olan evlerinizde gün boyu kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Yoğun kıvamlı ve püskürtme detaylı Domestos çamaşır suyu ürünlerini gönül rahatlığı ile evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Markanın sağladığı üstün hijyen sayesinde mutfak ve banyo zeminleri pırıl pırıl ve tertemiz olur. Marka üretim aşamasında teknolojinin ve kimyanın sağladığı her özellikten faydalanır. Siz de hijyenik ve temiz alanlarda vakit geçirmek istiyorsanız, markanın ürün çeşitleri arasından ihtiyacınız doğrultusunda bir tercihte bulunabilirsiniz.

Kolay Kullanıma Sahip Domestos Çamaşır Suyu Seçimi Nasıl Yapılır?

Kolay Kullanıma Sahip Domestos Çamaşır Suyu Seçimi Nasıl Yapılır?

İstenilen temizliği sağlamak ve hijyen dolu bir hayat yaşamak için tercih edilen temizlik ürünlerinin son derece kaliteli olması önemli bir noktadır. Bu nedenle öncelikle kullanacağınız alanı belirleyip ihtiyacınıza göre bir ürün seçmeniz gerekir. Domestos markasının kullanıcılar için dizayn ettiği ürünler oldukça geniş bir kategoride değerlendirilir. Yüzeylerde ve banyo ya da tuvalet gibi alanlarda kullanılan ürünler dışında, kıyafetlerdeki lekelerin giderilmesi için de kullanılan çamaşır suyu çeşitleri vardır. Tuvalet ve banyo gibi alanlarda yoğun kıvamlı çamaşır suyu tercih edilmesi önerilir.

Zemin temizliklerinde ise klorsuz çamaşır suyu daha sağlıklı bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. Ev temizliğinde tercih edeceğiniz ürünlerin sağlığa zarar vermemesi ve istediğiniz hijyeni sağlaması çok önemlidir. Kaliteden ve fonksiyonellikten ödün vermeyen marka tüm ürünlerini bu amaçla tasarlar. Domestos çamaşır suyunun MSDS ile ilgili bilgileri, şişelerin arka kısmında yer alır. Kullanıcılar, bu toksik madde ile temas etmeleri hâlinde ne yapmaları gerektiğine dair bilgilere buradan erişebilir. Ayrıca Domestos çamaşır suyu pH değeri ve içindekiler gibi bilgilerine de bu kısımda yer alan etiketten veya müşteri hizmetlerinden erişmek mümkündür.

Özellikle banyoda kullanabileceğiniz Domestos köpük çamaşır suyu çeşidi ultra performansta bir temizlik elde etmenize katkı sağlar. Ferah kokusu sayesinde rahatsız olmadan temizlik yapabilirsiniz. Derz aralarında ve lekelenmiş fayanslarda ovalamadan pratik bir şekilde temiz ve parlak bir görünüm elde edebilirsiniz. Domestos ultra yoğun çamaşır suyu ev, ofis ve toplu alanlarda temizlik ve hijyen sağlayan profesyonel bir üründür. Mikropları çok kısa sürede yok eden formülü ve taşıdığı özel losyon sayesinde klasik ürünlerden farklı olarak ferahlık hissi yaratır. Kimyasal etkisi dışında dışsal etkilere karşı da oldukça dayanıklı bir üründür.

Marka, farklı alanlarda hem konforlu hem de uzun süreli kullanım için çeşitli boylarda çamaşır suları üretir. 750 ml ve 1250 ml paketler, bu aşamada sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Domestos 1250 ml çamaşır suyu hem bilekte ağırlık hissi yaratmadan kullanılabilmesi hem de uzun süre boyunca yeterli olmasıyla ilgi görür. Daha büyük boyuttaki Domestos dağ esintisi 3.5 kg çamaşır suyu ise ultra yoğun formülüyle mükemmel bir hijyen sağlar. Mutfak, banyo, tuvalet gibi farklı yüzeylerin temizlenmesi için güvenle kullanabilir, formülünde bulunan losyon sayesinde dağ esintisi ferahlığına kavuşabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdan Domestos çamaşır suyu içeriğine bakabilir ve ona göre ürün tercihinde bulunabilirsiniz.

Domestos Çamaşır Suyu ile Mikroplara Veda Edin!

Domestos Çamaşır Suyu ile Mikroplara Veda Edin!

Kaliteli ve fonksiyonel ürünler geliştiren Domestos, birbirinden etkili ürünleriyle her zaman kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir markadır. Kaliteyi ve fonksiyonelliği bir araya getirerek güçlü formüllere imza atar. Domestos çamaşır suyu çeşitleri oldukça geniş bir skalada yer alır. Ürünler kilogram ve litre olarak farklı ambalajlara sahiptir.

Domestos çamaşır suyu kar beyazı 3.5 kg ürünü sayesinde beyazlığa bakış açınız tamamen değişebilir. Çamaşır suyu kategorisinde yer alan bu ürün ultra ağartıcı özelliğe sahiptir. Beyaz çamaşırlarda oluşan ve çıkmayan lekeleri düzenleyen kimyasallar içerir. Bunun yanı sıra beyaz zeminlerde de kullanıma uygun olan bir üründür. Yoğun ağartıcı kıvamı, kullanılan beyaz kıyafet ve alanda yıpratıcı bir etki oluşturmaz. Uzun süreli etkisi sayesinde mikropların hızlı bir şekilde büyümesini engeller. Bu ürünü banyolarda, tuvaletlerde, mutfaklarda ve az miktarda beyaz çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Ambalajın üzerinde yer alan kullanma talimatına göre hareket ederek leke çıkarıcı ve yoğun ağartıcı özelliğe sahip bu ürünü dilerseniz bir miktar su ile seyrelterek de kullanabilirsiniz. Domestos çamaşır suyu 2 lt, evlerde, iş yerlerinde ve temizlik sağlanması gereken her alanda kullanılabilecek pratik ve hesaplı bir temizlik ürünüdür. Kireci önler, mikropları öldürür ve her alanda maksimum hijyen sağlar. Bu pratik ve kullanışlı temizlik ürünü sayesinde banyolar ve tuvaletler temiz ve hijyenik alanlara dönüşür. Banyo ve tuvalet dışında, mutfak zemininde ve diğer yüzeylerde de kalıcı temizlik sağlar. Pratik temizlik sağlayan ürünleriyle pek çok kullanıcıya hitap eden Domestos, temizlik alanında sıkça tercih edilen markalardan biridir.

Domestos Çamaşır Suyunun Güvenli Kullanımı Nasıldır?

Domestos Çamaşır Suyunun Güvenli Kullanımı Nasıldır?

Temizlik sağlıklı yaşamın en önemli adımlarından biridir. Gün geçtikçe artan temizlik ve hijyen ihtiyacı bu alanda kullanılan ürünlerin de çeşitlenmesine neden olmuştur. Marka bünyesinde insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyen ve kullanımı kolay olan pek çok ürün grubu vardır. Sayfamızdan markanın ürünlerini inceleyerek bütçenize hitap eden pratik kullanıma sahip çamaşır suyu çeşitlerini seçebilirsiniz. Trendyol'un sağladığı fırsatlar ve özel indirimler sayesinde istediğiniz ürüne oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hijyen ve temizlik konusundaki kalitesini üretime başladığı anda ispat eden Domestos, kullanıcıların evlerini daha temiz bir yaşam alanına çevirmek için tercih ettiği markaların başında yer alır.

Fiyat ve performans değerlendirmesi açısından kullanıcılardan her zaman tam not alan markanın ürünlerine sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Her alanda kullanılabilen çamaşır suyu çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun birçok ürünü bulabilirsiniz. Markanın Domestos klorsuz çamaşır suyu, içerisinde klor barındırmayan ve orman ferahlığı veren bir üründür. Doğrudan kullanımlarda, uygulama şeklinizi kullanacağınız alana göre belirlemeniz gerekir. Mutfakta kullanacaksanız doğrudan yüzeye veya bir süngere uygulayarak 5 dakika bekledikten sonra yüzeyi temizleyip durulayabilirsiniz.

Tuvalette ise klozetin veya tuvalet taşının kenarına uygulayarak bir gece bekledikten sonra istediğiniz temiz görünümü elde edebilirsiniz. Lavabo kullanımlarında Domestos sıfır klor çamaşır suyunu gidere veya tahliye deliğine püskürterek 5 dakika bekledikten sonra kolayca durulayabilirsiniz. Zemin ve geniş yüzeylerde kullanımda ise 5 litre suya 180 ml Domestos klorsuz çamaşır suyu ekleyerek tertemiz bir görünüm yaratabilirsiniz. Ürünlerin ambalajında yer alan kullanma talimatlarını okuyarak Domestos çamaşır suyu nasıl kullanılır gibi sorularınıza çözümsel yanıtlar bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Domestos Çamaşır Suyu Fiyatları Nelerdir?

Her Bütçeye Uygun Domestos Çamaşır Suyu Fiyatları Nelerdir?

Çamaşır suyu seçiminde ürün özelliklerinin yanı sıra fiyat bilgileri de kullanıcıların dikkatini çeker. Her ürün, farklı özellik ve yapılara sahip olduğu gibi aynı şekilde farklı fiyat skalalarına da sahiptir. Fiyatların değişiklik göstermesinde ürünlerin boyutları ve tercih edilen adetler de büyük rol oynar. Kullanıcılar, ürün tercihinde bulunurken bütçeleri doğrultusunda hareket etmelidir. Domestos 3240 ml çamaşır suyu, evlerde uzun süre kullanılabilecek büyük boy bir üründür. Bu boyda pek çok farklı koku ve içeriğe sahip çamaşır suyu çeşidi mevcuttur. Domestos 5 l çamaşır suyu ise uzun süre kullanıma olanak sağlayan bir diğer üründür. Bu ekonomik büyük boy çamaşır suyu sayesinde uzun süre boyunca dilediğiniz kadar temizlik yapabilirsiniz.

Domestos 1850 ml çamaşır suyu çeşitleri ortalama bir büyüklüğe sahiptir. Banyo ve mutfak gibi çeşitli mekânlarda çamaşır suyu kullananlar için bu boy, ortalama bir, iki ay yeterli olur. Domestos 750 ml çamaşır suyu ise az miktarına rağmen pratik bir kullanım sağlar. Bu ürünü banyo ve lavabo deliklerine sıkarak kullanabilirsiniz. Lavaboya döktükten 5 dakika sonra ister fırça ile isterseniz de bez yardımı ile köpürtebilirsiniz. Bir süre bekledikten sonra iyice durulayıp beklediğiniz görüntüye sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar çamaşır suyu seçimi yaparken ürünün özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeli ve sahip olduğu bilgiler doğrultusunda alışveriş yapmalıdır.

Domestos çamaşır suyu fiyatı kullanıcıların bütçelerine kolaylıkla uyum sağlar. Temizlik kategorisinde bulunan tüm ürünlerin özellikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle sağladığı performans ve özelliklere göre fiyatlarda değişiklik gösterebilir. Tercih edilen ürünlerin hem fiyat hem de özellik bakımından uyum içerisinde olması kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar. Aynı şekilde tekli ve çoklu alımlarda da birtakım fiyat değişiklikleri gözlemlenebilir.

Domestos jel çamaşır suyu, ev dışında iş yerlerinde de ultra ve ekstra bir hijyen sağlar. Mikroplara karşı savaş açan özelliği sayesinde temizlik yaparken en büyük yardımcınız olur. Özel formülü kullandığınız alanlarda ferah ve temiz bir koku bırakır. Sayfamızdan markanın ürünlerinin tamamına ulaşabilir ve ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Filtreler kısmını kullanarak aradığınız ürünü kolayca bulabilir, ürün seçimi aşamasında kullanıcı yorum ve tavsiyelerinden de faydalanabilirsiniz.

Beklentinizi Fazlasıyla Karşılayan Domestos Çamaşır Suyu Trendyol Ayrıcalığıyla Sizlerle

Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol, üstün hizmet anlayışıyla kullanıcıların her daim beğenisini kazanmayı başarır. Domestos çamaşır suyu online alışverişlerde temizlik kategorilerinin sıkça tercih edilen ürünlerinden biridir. Trendyol, bünyesinde bulunan markanın ürünlerini en kaliteli şekilde kullanıcıların hizmetine sunar. Avantajlı fiyat aralıklarıyla kullanıcıların ilgisini çeker. Marka her geçen gün bünyesine yeni ürünler ekleyerek kullanıcı kitlesini genişletmeyi hedefler. Trendyol'un düzenlediği kampanya ve indirim dönemlerinde istediğiniz ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkündür.

Markanın ürün kapsamında olan Domestos kokusuz çamaşır suyu, kokulara karşı hassas bünyeye sahip olan alerjik kişiler için özel olarak üretilmiştir. Sizin de böyle bir hassasiyetiniz varsa, ürünü hiçbir rahatsızlık hissetmeden rahatça kullanabilirsiniz. Domestos beyaz çamaşır suyu ise, farklı boyutlara sahip ve üstün etki gösteren bir hijyen ürünüdür. Kullanıldığı bölgedeki mikropları en kısa sürede yok edip uzun bir süre mikrop oluşumuna engel olur. Ayrıca oluşan kötü kokulara da kalkan olan etkili bir üründür. Formülünde bulunan özel koku temizlediğiniz alanın daima ferah ve temiz kalmasını sağlar. Temizlik yaptıktan sonra yüzeye sıkıca tutunan Domestos beyaz çamaşır suyu uzun süre maksimum koruma sağlar.

Yüzey temizliğinde genellikle suya karıştırılarak kullanılır. Düzenli bir şekilde yaptığınız temizlik ve size eşlik eden bu ürün sayesinde kendinizi her zaman güvende hissedebilirsiniz. Domestos mor çamaşır suyu, ultra hijyenik bir leke çıkarıcı ürünüdür. Her çeşit çamaşırın yıkanmasında kullanılan bu ürün çamaşırlarda bulunan çıkmayan lekeleri kolaylıkla izole eder. Hem beyaz hem de renkli çamaşırlar için özel olarak tasarlanan bu ürün sayesinde kıyafetlerinizde bulunan inatçı lekelerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Temizlik ve hijyen sağlama konusunda her zaman güvenebileceğiniz markanın ürünlerine sayfamızdan ulaşabilir, avantajlı fiyatlarla istediğiniz temizlik hissini yakalayabilirsiniz.