Hacim
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Domestos

" araması için 584 sonuç listeleniyor

Domestos

Domestos

Dünyanın en yaygın çamaşır suyu markaları arasında yer alan Domestos, üstün performans gösteren temizlik ürünleri ile göz dolduruyor. Domestos çamaşır suyu seçeneklerinin yanı sıra yüzey temizleyicilerden leke çıkarıcılara, ıslak mendilden hijyenik köpüklere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Domestos çeşitleri klorsuz ve kokusuz ürünleriyle özel tercihler yapmaya imkân tanırken, çok özel parfüm seçenekleriyle her türlü beğeniye hitap ediyor. Markanın yoğun kıvamlı çamaşır suyu ürünleri çok yönlü kullanım olanağı tanıyor ve ev temizliği için de vazgeçilmez ürünler arasında yerini alıyor. Markanın kuruluş tarihi 1929 yılına kadar uzanmasına karşın 1961 yılında Unilever çatısı altına girmesinin ardından kısa sürede dünya genelinde tercih edilen bir markaya dönüşüyor. Kurulduğu ilk yıllarda bisikletli satıcılar tarafından dağıtılan ürün, özellikle beyaz kumaşlar için kullanılıyor, ayrıca evlerdeki farklı yüzeyler için ağartıcı olarak tercih ediliyor. Unilever çatısı altına girdikten sonra uluslararası tanınırlığı artan ve kısa sürede büyük başarı yakalayan marka, bugün çamaşır suyu seçeneklerinin yanı sıra yüzey temizleyici ürünlerden, çok amaçlı spreylere, özel kokulu tuvalet bloklarından temizlik mendillerine geniş bir ürün gamı sunuyor. Domestos Türkiye pazarında ise 1999 yılından bu yana yer alıyor ve etkili ürünleri ile tercih listelerine girmeyi başarıyor. Özellikle çamaşır suyu kategorisinde adını duyuran ve önemli satış rakamlarına ulaşan marka, farklı ebatlardaki şişe seçenekleriyle her türlü ihtiyaca yanıt veriyor.

Domestos Türkiye yüksek kalite ve üstün performansı makul fiyatlarla kullanıcılara ulaştırıyor ve Domestos 5 kg gibi büyük gramajlı ürünlerde daha da uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Yoğun kıvamlı ve konsantre ürünler için ise Domestos 750 ml gibi daha küçük ebatlı şişeler tercih edilebiliyor. Domestos 1 lt şişeler halinde oldukça pratik kullanım sağlarken, Domestos bidon seçenekleri uzun süreli ve ekonomik kullanımları ile öne çıkıyor. Domestos 4 kg ve benzeri hacimdeki temizlik ürünleriyle sık temizlik yapılan kalabalık evlerin kurtarıcısı olabiliyor. Çoklu paket ya da setler halinde alımlar ya da Domestos 5 kg ve büyük gramajlı Domestos bidon çeşitleri ile küçük hacimli Domestos 750 ml ürünlerin tekli alımları farklı fiyat düzeyleri oluşturabiliyor. Markanın tüm ürünlerine Trendyol güvencesi ile ulaşılabiliyor ve başta Domestos 1 lt ürünleri olmak üzere tüm ürünlere çok özel fiyatlarla erişilebiliyor. Trendyol’un dönemsel kampanyaları ve özel indirim seçenekleri sayesinde Domestos 4 kg, özel setler ve diğer şişe seçenekleri kaçırılmayacak Domestos fiyat fırsatları ile satın alınabiliyor.

Domestos Ürünler ve Üstün Temizlik Özellikleri

Domestos çeşitleri arasında en bilinen ve yoğun olarak tercih edilen kategoriyi oluşturan çamaşır suyu seçenekleri, özel formülleriyle farklı seçenekler sunuyor. İnatçı lekelere ve kireç izlerine karşı oldukça etkili olan ürünler, çamaşırların yanı sıra banyo ve mutfak temizliği için de yoğun olarak kullanılıyor. Markanın 7’li püskürtme sistemi klozetlerde en erişilmez noktaların dahi başarıyla temizlenebilmesini ve hijyene kavuşmasını kolaylaştırıyor. Özel püskürtme sistemi tuvalet yüzeyini temizlerken, özel bir koruyucu tabaka da oluşturuyor ve kirleri uzun süre uzak tutuyor. Düzenli kullanımda kalıcı gibi görünen tuvalet lekeleri de ortadan kalkıyor. Markanın biyosit özellikli çamaşır suyu ürünleri hijyen ve mikropları ortadan kaldırmada büyük başarı gösteriyor, özellikle tuvalet, banyo ve mutfak yüzeylerinde etkili temizlik sağlıyor. İçeriğinde aktif maddesi olarak sodyum hipoklorit ile sıvı, katı ve gaz maddelerin hareketini kolaylaştıran sürfaktanlara yer verilen yoğun kıvamlı çamaşır suları, uzun süre etkisini gösteren parfümleri ile ferahlık hissini artırıyor.

Maksimum hijyen sağlayan Domestos Dağ Esintisi kireç izlerini sadece temizlemekle kalmıyor, uzun süre oluşumunu da engelliyor. Domestos yeşil şişede 810 gramdan 3,5 kiloya kadar değişen gramajlarda satın alınabilen Domestos Dağ Esintisi, ekstra temizlik gücü gerektiren banyo, mutfak ve tuvalet yüzeylerinde hem temizlik, hem de etkili hijyen sağlıyor. Virüs ve bakterileri öldüren Domestos yeşil, sert yüzeylere doğrudan uygulanıp, sonrasında durulanarak zorlu kirlerin uzaklaştırılmasını kolaylaştırıyor. Domestos Kar Beyazı da derinlemesine temizlik ve uzun süreli etki ile büyük beğeni topluyor. Her türlü yüzeyin yanı sıra bulaşıklarda da gönül rahatlığı ile kullanılabilen Domestos Kar Beyazı, bulaşık süngerine dökülerek oldukça pratik biçimde kullanılabiliyor. Okaliptüs bitkisinin ferahlığını uygulandığı yüzeylere taşıyan Domestos mavi, kireç birikimi ve mikrop oluşumunu önleyici etkisiyle üç kata kadar uzun süre hijyen sağlıyor. Klozet uygulamalarında sifonu çektikten sonra dahi yüzeye tutunan ve derin bir temizlik sunan Domestos mavi, mutfak kullanımı için de uygun bir içerik sunuyor.

Özel geliştirilmiş 7 delikli başlığı sayesinde her noktaya ulaşma imkanı veren Domestos siyah, ultra hijyen etkili formülüyle büyük beğeni topluyor. Tuvaletlerin iç ve yan bölümlerindeki her türlü kör noktaya ulaşan yoğun kıvamla çamaşır suyu, pratik ve konforlu bir temizlik sunuyor. Domestos sıfır kireç ürünleri, suyla sürekli temas eden klozet gibi yüzeylerde kireç sorununa tamamen son veriyor. Farklı koku seçenekleri bulunan Domestos sıfır kireç ürünleri siyah ağırlıklı şişeleri ile öne çıkıyor. Klozetler için tercih edilen Domestos siyah şişe ürünlerinin yanı sıra özel Limon Ferahlığı ve Pembe Güç seçenekler de derinlemesine ve etkili temizlik üçleri ile büyük beğeni topluyor.

Klorsuz Çamaşır Suları ve Tuvalet Blokları

Domestos oksijenli ve klorsuz formüle sahip çamaşır suyu seçenekleriyle büyük ilgi görüyor ve temizliği çok daha keyifli hale getiriyor. Aktif oksijenlerle zenginleştirilen Domestos 0 klor ürünlerinin formülünde çamaşır sularında ağartıcı olarak yoğun biçimde kullanılan klor bazlı sodyum hipoklorit yer almıyor. Kıyafetlerin renklerinde bozulma ve ağarma gibi sorunlara yol açmayan Domestos 0 klor seçenekleri, kolayca durulanıyor ve yüzeylerde de etkili biçimde kullanılabiliyor. Domestos klorsuz ürünler arasında yer alan Orman Ferahlığı, hem ev temizliği, hem de çamaşırlar için kusursuz bir seçim oluşturuyor. Ferah kokusu ve güçlü hijyen özelliği ile öne çıkan Domestos Sıfır Klor Orman Ferahlığı, dermatolojik açıdan test edildiğinden güvenli bir kullanım sağlıyor. Domestos Sıfır Klor Okyanus Esintisi de açık mavi şişesiyle okyanus ferahlığını ev yüzeylerine ve çamaşırlara taşıyor. Domestos klorsuz ürünler arasında bulunan Sıfır Klor Hijyenik Sprey ise konforlu kullanımı ile öne çıkıyor. Domestos oksijenli yapısı ve etkili formülü sayesinde her türlü yüzeyle derinlemesine sonuçlar sağlıyor. Domestos kokusuz ve aktif oksijen içeren ürünler uygulama sonrası silinip durulanarak temizlik tamamlanabiliyor. Güçlü aromalı kokuları tercih etmeyenler için aktif oksijen ferahlığı ile Domestos kokusuz ürünler de tercih edilebiliyor.

Domestos banyo temizlik ürünleri arasında özel bir yeri bulunan tuvalet blokları, klozetlerin sürekli olarak ferah ve hijyenik kalmasını kolaylaştırıyor. Klozete yerleştirilen ve sifon her çekildiğinde aktif hale gelen Domestos hijyen ürünleri, kalıcı koku sağlamaları yanında kireci önlemede önemli bir rol üstleniyor. Tuvaletlerin çok daha uzun süre parlaklığını korumasını kolaylaştıran tuvalet blokları, temizlik ile elde edilen hijyenin korunmasını da sağlıyor. Okyanus esintisinden çam esintisine, manolya ve lavanta kokularından limon ferahlığına pek çok seçeneği bulunan tuvalet blokları, uzun süreli beyazlık için pratik bir çözüm oluşturuyor. Domestos ıslak mendil hızlı ve etkili temizliğe ihtiyaç duyulan durumlarda kurtarıcı rol oynuyor ve oldukça pratik biçimde hijyen sağlıyor. Özel formülü ve etkili kokusu ile ferahlık veren Domestos ıslak mendil, yüzey temizliği için de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Total hijyen sağlayan yüzey temizleyici Domestos mendil seçenekleri, tek tek satın alınabildiği gibi markanın bazı temizlik ürünü setlerinde de yer alıyor. Islak mendiller pratik ve konforlu kullanımlarıyla ev dışı ortamlarda hijyen sağlama ihtiyacı duyulduğunda kurtarıcı bir rol üstleniyor.

Çok Amaçlı Temizleyiciler ve Özellikleri

Domestos çok amaçlı temizleyici ürünleri mutfaktan banyoya, tuvaletten farklı yüzeylere geniş bir kullanım alanı sunuyor. Yoğun kıvamlı sıvı ya da sprey olarak tercih edilebilen çok amaçlı temizleyiciler, klorsuz ya da kokusuz seçenekler de sunuyor. Domestos ürünler arasında çok amaçlı kullanıma uygun ve pratik yapılarıyla öne çıkan spreyler, ev temizliğini büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Uygulandığı alanlarda tam hijyen sağlayan ve yüzeylere parlaklık kazandıran Domestos çok amaçlı sprey, mutfakta ve banyoda her yüzey için tercih edilebiliyor. Domestos çok amaçlı sprey ürünleri temizlik sonrası yüzeye tutunuyor ve uzun süre kalıcı bir hijyen oluşturuyor. Yoğun leke ve kirlere karşı doğrudan uygulama imkânı da sunan spreyler, temizliğe ayrılan süreyi ciddi biçimde kısaltmaya yardımcı oluyor.

Tuvalet, klozet, banyo, lavabo, duşakabin, fayans, armatür gibi farklı yüzeylerde etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlayan Domestos yüzey temizleyici sprey seçenekleri, mutfaklarda yer alan mobilya, fayans ve ocak yüzeyleri için de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Domestos sprey ürünleri ayrıca seramik, porselen, paslanmaz çelik ve ahşap yüzeylere de uygulanabiliyor. Başta ağır yağ lekeleri, küf ve yemek artıkları olmak üzere hemen her türlü kire karşı derinlemesine bir temizlik sağlayan Domestos sprey ürünleri, oldukça pratik biçimde kullanılabiliyor. Sprey şişesinin kapağındaki püskürtme mekanizması açık hale getirildikten sonra temizlenecek yüzeye 20 cm uzaktan püskürtmek yeterli oluyor. Temizleyici formülün etkili olması için bir süre beklemenin ardından sünger ya da bez kullanılarak silme işlemi gerçekleştiriliyor. Yüzeyin yapısı ve konumuna göre ardından durulama işlemi de yapılabiliyor. Hassas yüzeylerde olası riskleri en aza indirmek için öncelikle görünmeyen küçük bir bölümde deneme yapılması tavsiye ediliyor. Markanın hijyenik çok amaçlı spreyleri, hızlı ve sürekli temizlik ihtiyacı bulunan kafe, okul gibi mekanlarda oldukça fonksiyonel bir görev üstleniyor.

Domestos hijyen ürünleri arasında sıfır klor özelliği ile öne çıkan hijyenik spreyler de bulunuyor. Klorsuz içeriği sayesinde kıyafetlerde de rahatlıkla kullanılabilen Sıfır Klor Sprey ürünleri, renklerin canlılığını korumasını sağlıyor, kumaş yapılarında ağarma ya da solmaya yol açmıyor. Aynı biçimde Domestos hijyenik köpük de oldukça pratik biçimde kullanılabiliyor. Yüzeye tutunan köpük yapısı özellikle dik yüzeyler için kusursuz bir kullanım sağlıyor. Domestos hijyenik köpük daha az ürün ile daha yoğun ve fazla temizlik yapma imkânı veriyor. Okyanus ferahlığı veren hijyenik köpük seçenekleri, özellikle dik mutfak yüzeyleri ve mobilyaları için yoğun olarak tercih ediliyor. Domestos Cif gibi yüzey temizliği ürünleri de özel yapılarıyla yüzey temizliğinde kusursuz bir işlev üstleniyor. Domestos Cif özellikle mutfak ve banyo yüzeylerinde bir bez ya da sünger yardımıyla uygulanarak etkileyici sonuçlar alınabiliyor.

Lekelere Karşı Etkili Özel Ürünler

Domestos leke çıkarıcı ürünleri ise çamaşırlar ve ev tekstili için mükemmel temizlik fırsatı sağlıyor. Domestos mor şişelerde yer alan hijyenik leke çıkarıcı ürünler, kumaşlardaki lekeleri başarıyla uzaklaştırıyor, derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Yemek, boya, kahve, çimen ve benzeri lekeleri çıkarırken kumaşların renkleri ve canlılıkları azalmıyor, solma ya da ağarma gibi sorunlar görülmüyor. Kalıcı lekeler bakterilerin üremesi için uygun zemin de oluşturduğundan hijyenik bir temizlik büyük önem taşıyor. Markanın beyaz ve açık renkli çamaşırlar için hijyenik leke çıkarıcı ürünleri olduğu gibi, renkli çamaşırlara özel geliştirilmiş özel Domestos renkli leke çıkarıcı formülleri de bulunuyor. Canlı renklere sahip olanlar dahil tüm renkli çamaşırlar için gönül rahatlığıyla kullanılabilen Domestos renkli leke çıkarıcılar büyük ilgi görüyor. Domestos mor hijyenik leke çıkarıcı, kurumuş lekelerin doğrudan içine işleyerek maksimum etki oluşturuyor. Domestos rengarenk ultra leke çıkarıcı ise renkli kıyafetler için mükemmel bir seçim oluşturuyor. Domestos rengarenk lekeleri çıkarırken, renklerde solma ya da ağarmaya yol açmadığı için derinlemesine temizlik olanağı sağlıyor. Domestos renkliler ve beyazlar için ayrı ayrı geliştirdiği ürünler yanında çok yönlü kullanıma uygun leke çıkarıcılar da sunuyor. Domestos renkliler ve beyazlar için geliştirdiği Tüm Renkler Leke Çıkarıcı ile işlevsel ve ekonomik çözümler sunuyor.

Domestos marka hijyen ürünlerinin formülleri için uzun soluklu ve derinlikli araştırmalar yapıyor. Unilever’in dünyanın pek çok bölgesindeki araştırma ve ürün geliştirme merkezleri hijyen odaklı ekipleri ile yeni formüller deniyor ve geliştiriyor. Markanın yenilikçi teknolojileri arasında klorsuz çamaşır suları gibi özel ürünler de bulunuyor. Aktif oksijen desteği ile zenginleştirilen klorsuz ürünler kullanıcılara yeni bir seçenek sunuyor. Klorlu ya da klorsuz tüm ürünleri gerekli testlerden geçirilen marka, çevre ve tüketici güvenliğini ön plana alan bir üretim anlayışı sunuyor. Performans testlerinden ham madde incelemelerine, yüzey ve ambalaj araştırmalarından dermatoloji testlerine pek çok uygulama yapılarak, ürünlerin standartlara uygun ve sağlıklı olması sağlanıyor.

Farklı Temizlik Ürünleri ve Fiyat Seçenekleri

Domestos temizlik ürünleri ürün çeşitleri derinlemesine temizlik sağlayan güçlü formülleri ve her ortama ferahlık getiren eşsiz kokuları ile tercih listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. Yoğun kıvamlı ya da klorsuz çamaşır suyu seçenekleri sıklıkla tercih edilirken, farklı büyüklüklerdeki şişeler ve koku seçenekleri arasında herkesin beğenisine uygun seçenekler bulunuyor. Biyosit ruhsatlı yoğun kıvamlı ürünlerden tuvalet bloklarına, özel sprey seçeneklerinden hijyenik temizleyici köpüklere markanın tüm ürünleri Trendyol güvencesiyle rahatlıkla satın alınabiliyor. Çamaşırlar ve ev tekstillerinin yanı sıra evin her köşesinde temizlik için farklı çözümler sunan Domestos yüzey temizleyici, çamaşır suyu ve leke çıkarıcılarıyla mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Farklı ihtiyaçlar için geliştirilmiş ürün formülleri, derinlemesine temizliğin yanı sıra iki temizlik arasında koruyucu bir işlev de üstleniyor. Yüzeylerde koruyucu bir katman oluşturan temizlik ürünleri, leke ve kir tutmanın önüne geçerek daha uzun süre ekstra hijyen sağlıyor.

Domestos banyo, mutfak ve kıyafetler için geliştirdiği, dermatolojik olarak testtlerden geçirilmiş ürünlerini oldukça makul fiyat seçenekleriyle satışa sunuyor. Çamaşır suları, leke çıkarıcılar ve sprey temizleyiciler içeriklerine, gramajlarına ve özelliklerine göre farklı fiyat düzeyleri sunabiliyor. Beyazlar ya da renkliler için üretilen ürünler ile tüm renkler için uygun çok yönlü ürünler arasında da farklar olabiliyor. Domestos temizlik ürünleri ürün çeşitleri arasından kullanım amacına, temizlik alışkanlıklarına ve ihtiyaca en uygun ürünler rahatlıkla seçilirken, Trendyol’da çok cazip satın alma koşulları ile bu ürünlere ulaşmak mümkün olabiliyor. Çoklu paket alımları ya da daha yüksek gramajlı ürünler fiyat bakımından daha avantajlı seçenekler sunuyor. Kalabalık olmayan aileler ve daha az miktarda olan ihtiyaçlar için ise küçük gramajlı ürünleri tercih etmek gerekiyor. Trendyol tekli alımlar, set halindeki ürünler ya da çoklu alımlara uygun fiyat seçenekleri sunarken, dönemsel indirimler ve özel kampanyalarla kaçırılmayacak Domestos fiyat fırsatları elde edilebiliyor.