Gıda Ve İçecek

127522+ Ürün
Zühre Ana Ananas Sirkesi 500 ml & Bromelain Ananas İçeren Detox Şurubu 250 ml
Bugün Kargoda

Zühre Ana Ananas Sirkesi 500 ml & Bromelain Ananas İçeren Detox Şurubu 250 ml

4.3
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
690 TL
Genel Markalar Kuruyemiş Kakino (KAKİ) Pirinç Kraker 250 G
En Çok Ziyaret Edilen 8. Ürün

Genel Markalar Kuruyemiş Kakino (KAKİ) Pirinç Kraker 250 G

4.6
(47)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2. Ürün %5
275 TL
(1.100 TL/kg)
Eğriçayır Tek Kavrulmuş Tahin 500g
Başarılı Satıcı

EğriçayırResmi satıcı rozeti Tek Kavrulmuş Tahin 500g

4.8
(69)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

539 TL
595 TL
(1.078 TL/kg)
Makarna Lütfen Avantajlı Organik Domates ve Biber Salçası Seti (610 g)
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

Makarna LütfenResmi satıcı rozeti Avantajlı Organik Domates ve Biber Salçası Seti (610 g)

4.1
(74)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
643,43 TL989,90 TL
Cafe Crown 100'lü Kapsül Kahve Mega Tanışma Paketi ( Nespresso Uyumlu Alüminy...
Bugün Kargoda

Cafe CrownResmi satıcı rozeti 100'lü Kapsül Kahve Mega Tanışma Paketi ( Nespresso Uyumlu Alüminyum Kapsül Kahve)

4.4
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.199 TL
(21,99 TL/adet)
KOCATEPE KAHVE Kocatepe Türk Kahvesi 1 Kg Folyo 2'li Paket
Başarılı Satıcı

KOCATEPE KAHVE Kocatepe Türk Kahvesi 1 Kg Folyo 2'li Paket

500 - 1000 gr
4.5
(51)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.450 TL
Obiado's Olea 500 mL Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı
Süper Fırsat Ürünü
Videolu Ürün

Obiado's OleaResmi satıcı rozeti 500 mL Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı

5.0
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
554,25 TL739 TL
Gurvita Jöle Kıvamında Ilikli Kemik Suyu Sade 320 ml 6' Lı
En Çok Favorilenen 7. Ürün

Gurvita Jöle Kıvamında Ilikli Kemik Suyu Sade 320 ml 6' Lı

4.5
(228)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
1.690 TL
(281,67 TL/adet)
ŞEKERSTYL Türk Şeker Toz Şeker 5 kg
En Çok Satan 2. Ürün

ŞEKERSTYL Türk Şeker Toz Şeker 5 kg

Kargo Bedava
397 TL
(79,40 TL/kg)
Mesh Stick Passifloralı Rahatlatıcı Papatya Çayı Anti-stress Bitki Çayı 2 Pak...
Yetkili Satıcı

Mesh Stick Passifloralı Rahatlatıcı Papatya Çayı Anti-stress Bitki Çayı 2 Paket Bir Arada

4.6
(180)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

4 Al 3 Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

249,90 TL
259,12 TL
(124,95 TL/adet)
Trendyol Plus ile232,41 TL
Hatap Değirmenleri Katkısız Pasta Börek ve Baklavalık Un 10 kg
En Çok Favorilenen 7. Ürün

Hatap Değirmenleri Katkısız Pasta Börek ve Baklavalık Un 10 kg

5.0
(102)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
872 TL
(87,20 TL/kg)
Madame Lyras Dilim Çilek Freeze Dried (Dondurularak Kurutulmuş) 16 g.
En Çok Değerlendirilen 9. Ürün

Madame Lyras Dilim Çilek Freeze Dried (Dondurularak Kurutulmuş) 16 g.

4.0
(1156)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
4 Al 3 Öde
104,90 TL
(6.556,25 TL/kg)
Seven Tea Seventea Detox ultra
En Çok Ziyaret Edilen 6. Ürün

Seven Tea Seventea Detox ultra

4.3
(101)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.249 TL
Sütaş Çilekli Süt 200 ml (27 adet)

SütaşResmi satıcı rozeti Çilekli Süt 200 ml (27 adet)

200 ml
4.7
(87)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
549 TL
(0,01 TL/lt)
Essen Organik Organik Elma Suyu Konsantresi 675 Gr (cam Şişe, Ecocert Sertifi...
Süper Fırsat Ürünü
Bugün Kargoda

Essen Organik Organik Elma Suyu Konsantresi 675 Gr (cam Şişe, Ecocert Sertifikalı)

4.4
(32)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
314,99 TL629,99 TL
DİPPO Love Series Kalpli Çikolata 2'li Avantajlı Paket 100’lü x 2 Adet Kırmız...
Hızlı Teslimat

DİPPO Love Series Kalpli Çikolata 2'li Avantajlı Paket 100’lü x 2 Adet Kırmızı İkramlık Sütlü

4.7
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
445 TL
(2,23 TL/adet)
Pol's Freeze Fresh Çilek 15 G X 3 Adet Dondurularak Kurutulmuş Meyve
Bugün Kargoda

Pol'sResmi satıcı rozeti Freeze Fresh Çilek 15 G X 3 Adet Dondurularak Kurutulmuş Meyve

4.5
(871)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
370,44 TL569,90 TL
HALUK AYDIN KURUYEMİŞ Kavrulmuş Tuzlu Beyaz Ay Çekirdeği 1 KG
En Çok Ziyaret Edilen 4. Ürün

HALUK AYDIN KURUYEMİŞ Kavrulmuş Tuzlu Beyaz Ay Çekirdeği 1 KG

4.6
(188)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
384 TL
(384 TL/kg)
Schar Gluten Free Milly Magic Glutensiz Kakaolu Mısır Gevreği 250 gr Hollanda...
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Schar Gluten Free Milly Magic Glutensiz Kakaolu Mısır Gevreği 250 gr Hollanda Menşeili

4.5
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

269,93 TL
274 TL
Bahçem Antep Peyniri (Keçi sütünden) Net: 750 g Bidon Az Tuzlu Salamura
Hızlı Teslimat

Bahçem Antep Peyniri (Keçi sütünden) Net: 750 g Bidon Az Tuzlu Salamura

4.5
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
590 TL
(786,67 TL/kg)
Mayi Tuz Mayi Mini Sofra Tuzu Paketi
Süper Fırsat Ürünü
Yetkili Satıcı

Mayi TuzResmi satıcı rozeti Mayi Mini Sofra Tuzu Paketi

4.8
(106)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
399,75 TL615 TL
wipool organic discover the healthy life Glutensiz , Rafine Şekersiz Limonlu ...
Hızlı Teslimat

wipool organic discover the healthy life Glutensiz , Rafine Şekersiz Limonlu Cheesecake - Dondurularak Kurutulmuş

5.0
(5)
4 Al 3 Öde
259 TL
Real Thai Rice Stick 375 gr
Hızlı Teslimat

Real Thai Rice Stick 375 gr

4.8
(5)
199,99 TL
Bolçi Flower Kutu Hediye Spesiyal Çikolata 500g
Başarılı Satıcı

Bolçi Flower Kutu Hediye Spesiyal Çikolata 500g

4.7
(52)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
740 TL
(1.480 TL/kg)
Trendyol Plus ile717,80 TL
hediyehobihersey Peri Kız Yenilebilir Resimli Pasta, Pasta Resmi, Şekerli Kağ...
Bugün Kargoda

hediyehobihersey Peri Kız Yenilebilir Resimli Pasta, Pasta Resmi, Şekerli Kağıt Baskısı

4.7
(36)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
170 TL
Trendyol Plus ile164,90 TL
Akosman arıcılık Zonguldak Kestane Balı 850gr ( 1633 prolin 66 diastas )

Akosman arıcılık Zonguldak Kestane Balı 850gr ( 1633 prolin 66 diastas )

5.0
(100)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
250 TL Kupon
Kargo Bedava
3.650 TL
(4.294,12 TL/kg)
Görem Zeytin Görem Akhisar Taş Kırma 1 Kg
En Çok Satan 5. Ürün

Görem Zeytin Görem Akhisar Taş Kırma 1 Kg

4.3
(212)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %15
Kargo Bedava
365 TL
(365 TL/kg)
zadelife Taneli Kızılcık Özü 315 gr
Bugün Kargoda

zadelifeResmi satıcı rozeti Taneli Kızılcık Özü 315 gr

4.6
(14)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

155 TL
159 TL
Wasa Lifli Gevrek Ekmek Crispbread Fibre 230 Gr
Hızlı Teslimat

Wasa Lifli Gevrek Ekmek Crispbread Fibre 230 Gr

4.4
(65)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
139 TL
(139 TL/adet)
gazisofraantep Karışık Gurme Turşu 5lik Pet (20 SEBZELİ HAKİKİ EV YAPIMI)
Bugün Kargoda

gazisofraantepResmi satıcı rozeti Karışık Gurme Turşu 5lik Pet (20 SEBZELİ HAKİKİ EV YAPIMI)

4.1
(90)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Kargo Bedava
950 TL
Trendyol Plus ile893 TL
SEA FOOD Seafood Sushi Yosunu Yaki Sushi Nori Gold Premium 10 Yaprak + Chopst...
Bugün Kargoda

SEA FOOD Seafood Sushi Yosunu Yaki Sushi Nori Gold Premium 10 Yaprak + Chopstick 25 Çift

4.4
(643)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
240 TL
lina organizasyon Kız Isteme Çikolatası 100 Adet ,çiçek
Hızlı Teslimat

lina organizasyonResmi satıcı rozeti Kız Isteme Çikolatası 100 Adet ,çiçek

4.5
(223)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.699 TL
(16,99 TL/adet)
kozoliv Natürel Birinci Zeytinyağı 5 Lt
Hızlı Teslimat

KozolivResmi satıcı rozeti Natürel Birinci Zeytinyağı 5 Lt

4.5
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.702,50 TL
(540,50 TL/lt)
Madame Lyras Sade Dondurma Freeze Dried (Dondurularak Kurutulmuş)
En Çok Satan 1. Ürün

Madame Lyras Sade Dondurma Freeze Dried (Dondurularak Kurutulmuş)

3.7
(814)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
4 Al 3 Öde
104,90 TL
Köyceğiz Yöresel Kb Köyceğiz Yöresel Ekincik Çıtlatma Zeytin 1400 G
En Çok Favorilenen 7. Ürün

Köyceğiz YöreselResmi satıcı rozeti Kb Köyceğiz Yöresel Ekincik Çıtlatma Zeytin 1400 G

4.2
(157)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.185,88 TL
(847,06 TL/kg)
KONAK El Yapımı Dubai Çikolatası Antep Fıstıklı 200 GR
Bugün Kargoda

KONAKResmi satıcı rozeti El Yapımı Dubai Çikolatası Antep Fıstıklı 200 GR

4.6
(203)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
295 TL
(1.475 TL/kg)
1...44...8788899091...114...138

Marka

Popüler Markalar

Tüm Markalar

Çok Al Az Öde

Fiyat

Trendyol Plus

Toplu Satışa Uygun

Kuponlu Ürünler

Yeni Ürünler

Kurumsal Faturaya Uygun

Öğütülme Türü

Fırsatlı Ürünler

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Fenomenlerin Seçtikleri

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?