İlgili Kategoriler
Bağlantı Türü
Fiyat
Renk
Mouse Hassasiyeti (Dpi)
Kablo Uzunluğu
Mouse Tipi
RGB Aydınlatma
Sensör Tipi
Batarya Tipi
Buton Sayısı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Rampage Oyuncu Mouseları

" araması için 111 sonuç listeleniyor

Rampage Oyuncu Mouseları

Rampage Oyuncu Mouse Özellikleri

Rampage Oyuncu Mouse Özellikleri

Günümüzün gelişen ve hayatın her alanını kapsayan teknolojisi içerisinde bilgisayarlar hiç şüphesiz son derece önemli bir konuma sahiptir. Gerek ev gerekse de ofis kullanımında artık temel bir gereksinim haline gelen bilgisayarlar, bir yandan da sunduğu teknolojik imkânlar açısından her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Bu teknolojik gelişim pek çok açıdan avantajlı bir durum ortaya çıkarsa da aynı zamanda hayatımıza giren yeni kavramlar dolayısıyla kullanıcılar için kafa karıştırıcı da olabilmektedir. Ayrıca bilgisayarlar pek çok farklı bileşenin bir araya gelmesiyle işlevsel bir hale geldiği için bu bileşenleri ayrı ayrı elde ederek kullanmak da mümkündür. Dolayısıyla kendi istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik farklı ürünlerle çok daha üst düzey bir kullanım deneyimine ulaşmak erişilebilirlik bakımından oldukça kolaydır. Bilhassa klavye ya da mouse gibi çevre birimler söz konusu olduğunda bilgisayarların yeni çevre birimleri ile son derece hızlı bir biçimde entegre olarak üst bir performans ortaya çıkarması kullanışlı bir deneyim için oldukça avantajlı bir durumdur. Bu doğrultuda mouse ürünleri kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı özellikler göstermektedir. En temelde bilgisayarın arayüzünü kontrol edebilmeniz için geliştirilen mouse’lar, gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri kolayca komuta edebilmenize olanak tanıyan efektif donanım birimleridir. Ancak özellikle oyun bilgisayarları söz konusu olduğunda bilgisayarın hiçbir donanımsal parçasını hafife almamak gerekir. Oyuncular için özel olarak tasarlanmış bilgisayarlar, üstün bir görsel kalitesi ve deneyim sayesinde oyuncuların refleks ve aksiyonlarını dijital dünyaya anında aktarmak üzere geliştirilmektedir. Bu anlamda Rampage oyuncu mouse ürünleri de son derece yüksek hızlı performansları ile oyun deneyiminizi normalde olduğundan çok daha üst bir noktaya taşımayı hedeflemektedir. Aynı zamanda ek mouse butonları ve işlem özellikleri sayesinde oyun içerisinde gerçekleştirmeniz gereken aksiyonlar için ek fonksiyonlar sağlayan Rampage gamer mouse ürünleri istediğiniz anda istediğiniz aksiyonu oyuna aktarabilmenizi sağlamaktadır. Bu doğrultuda kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerine tam anlamıyla cevap verebilmeyi hedefleyen Rampage, yüksek bir teknoloji kullanan mouse ürünleri ile üst düzey donanımlar barındıran bilgisayarınızı gerçek anlamda bir verimlilikle kontrol edebilmenize olanak tanımaktadır. Farklı modelleri ile 8 tuşa kadar çıkabilen Rampage oyuncu mouse ürünleri, sizlere standartları aşan bir performansın kapılarını ardına kadar açmaktadır. Aynı zamanda oyunların yanı sıra genel gündelik çalışmalarınızda ya da ofis işlerinizde de faydalanabileceğiniz Rampage oyuncu mouse ürünleri, gerçek bir fiyat performans harikası olarak sizlere alışılmadık bir tecrübenin keyfini çıkarma olanağı sunmaktadır.

Ayarlanabilir DPI Değerleriyle Oyun Deneyimizin Kalitesini Arttırın

Ayarlanabilir DPI Değerleriyle Oyun Deneyimizin Kalitesini Arttırın

Bilgisayarın arayüzünü kontrol etmek ve gerçekleştirmek istediğiniz işlemlere dair komutları vermek için kullanılan en önemli çevre birimleri arasında gelen klavye ve mouse ürünleri, pek çok farklı özellikle birbirinden ayrılmaktadır. Özellikle oyunlar ya da üst düzey kullanımlar dışında bilgisayarlardan yararlanan kullanıcılar oyuncu mouse ürünlerinin yarattığı fark hakkında oldukça ön yargılı bir tavır takınabilmektedir. Ancak oyuncu mouseları zannedildiğinin aksine standart mouselara göre pek çok kullanışlı ek özellikler barındırmakta ve bu ek özellikleri oldukça ufak fiyat farkları ile kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Bu anlamda oyuncu mouse ürünlerinin en büyük farkının yüksek DPI değerleri olduğunu vurgulamak gerekir. Açılımı Dots Per İnch anlamına gelen DPI ifadesi, mouse’u fiziksel olarak bir inç hareket ettirdiğinizde ekran üzerinde ne kadarlık bir mesafe kat edeceği ile ilgili önemli bir ölçü birimidir. Rampage SMX-R47 X-Jammer oyuncu mouse ürünleri gibi oyuncular için geliştirilmiş mouselarda 7200 gibi DPI gibi yüksek hassasiyetli bir kullanım söz konusuyken standartlar mouse ürünlerinde bu oran genellikle 1000 DPI civarında kalmaktadır. Bu anlamda 7200 DPI gibi yüksek bir değere sahip mouse’un küçük bir fiziksel hareketle neredeyse tüm ekranı kat edebilecek bir hareket alanı ortaya çıkaracağını söylemek mümkündür. Nitekim oyuncu bilgisayarları söz konusu olduğunda genel olarak en az 1080p’den başlayan ve 4K’ya kadar varabilen yüksek ekran çözünürlüklerini de hesaba katmak gerekir. Böylesine yüksek çözünürlüklü ekranda 400 ve 1000 DPI arasında yer alan düşük hareket potansiyeline sahip mouse ürünleri ile özellikle hızlı olmayı gerektiren oyunları deneyimlemek gerçek bir işkenceye dönüşebilmektedir. Ancak bazı oyunlarda yüksek DPİ değerleri büyük bir avantaj sağlarken örneğin Counter Strike GO gibi vuruş isabetinin önem taşıdığı oyunlarda düşük DPI da oyuncuların diğer oyunculara göre bir adım öne geçmesine katkı verebilmektedir. Nitekim bunu da göz önüne alan Rampage oyuncu mouse ürünleri, yakalamak istediğiniz kullanım deneyimine bağlı olarak DPI hassasiyetini dilediğiniz şekilde ayarlayabilmenize imkân vermektedir. Son derece kolay bir yazılım üzerinden kontrol edilebilen Rampage SMX-R44 Makrolu 6400 DPI RGB ledli gaming oyuncu mouse modelleri oyun deneyiminizi benzersiz bir noktaya taşıyarak özellikle rekabetçi çevrimiçi oyun türlerinde çok daha başarılı bir performans ortaya koyabilmenize yardımcı olmaktadır. Profesyonel oyuncuların da tercihleri arasında yer alan Rampage ürünlerinden biri olan Rampage SMX-R44 Makrolu 6400 DPI RGB ledli gaming oyuncu mouse siyah modelinin ayarlanabilir DPI özelliğiyle yarattığı harikalara kendiniz tanıklık edebilirsiniz.

Makro Tuşlar ve Ekstra Fonksiyonlarla Artan Kontrol

Makro Tuşlar ve Ekstra Fonksiyonlarla Artan Kontrol

Gündelik bir bilgisayar kullanımı esnasında iki mouse butonu ve bir adet de mouse roll pek çok kullanıcıya yeterli olabilmektedir. Ancak özellikle rol yapma ya da gerçek zamanlı strateji oyunlarında elinizin hemen ulaşabileceği yerlerde fazladan tuşlar bulunması oldukça kullanışlı bir özelliktir. Bilhassa oyundaki karakterinizin güçlendikçe yeni aksiyon yetenekleri kazandığı oyun süreçlerinde az sayıda tuşa sahip standart bir mouse ürünü ile oyuna devam etmeye çalışmak, oyunun size sağladığı pek çok güçlü avantajdan yararlanamamak anlamına gelmektedir. Bu anlamda Rampage Centaur SMX-R13 8 Tuş gaming RGB oyuncu mouse ürünleri özellikle League of Legends ya da Path of Exile gibi aksiyon almanız için daha fazla makro tuş gerektiren oyunlarda büyük bir avantaj sağlayarak bir adım öne geçmenize yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak oyuncu mouseları standart mouselara göre tuşların kullanımında da ciddi farklar yaratmaktadır. Standart mouse ürünlerinde genellikle iki butona aynı anda basmanız halinde yalnızca bir tuş algılanır ve o tuşun tetikleyeceği işlem gerçekleştirilir. Ancak oyuncu mouse ürünleri, özellikle kontroller açısından karmaşık olabilen oyun işleyişlerini göz önüne alarak aynı anda birden fazla butona basabilmenize imkân tanımaktadır. Aynı anda iki butona bastığınızda iki işlemi de algılayan Rampage ışıklı mouse gaming konusunda deneyiminizi çok daha üst bir noktaya taşımaktadır. Daha fazla tuş ve daha yüksek bir işlem hacmi özellikle çevrimiçi tabanlı RTS ve RPG türü oyunlarda gerçek anlamda büyük farklar ortaya çıkarmaktadır. Bu anlamda profesyonel oyuncuların da tercih ettiği Rampage oyuncu mouse ürünleri sizlere çok daha özelleştirilebilir bir oyun deneyimi sunmaktadır. Rampage SMX-R85 Gentle RGB makrolu oyuncu mouse ürünleri tıpkı diğer Rampage mouse modellerinde olduğu gibi aynı zamanda maktro tuşların işlev ya da görevlerini kolaylıkla değiştirmenize izin vermektedir. Böylelikle gerek oyun içerisinde gerekse de gündelik kullanımda farklı görevler atayarak kullanabileceğiniz daha fazla sayıda makro tuş, oyunlarda olduğu kadar gündelik işlerdeki bilgisayar kullanımınızı da oldukça geliştirecektir. Bu doğrultuda bilgisayar üzerinde gerçekleştireceğiniz işlemleri çok daha hızlı bir biçimde yerine getirebilmenize olanak tanıyan Rampage oyuncu mouse ürünleri, bilgisayar üzerindeki hakimiyetinizi kusursuzlaştırmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda daha sık oynadığınız oyunlara göre özel tuş kombinasyonları belirleyebileceğiniz Rampage oyunucu mouseları işinizi kolaylaştıran son derece pratik bir kullanıma sahiptir.

Ergonomik Tasarım ve Şık Görsel Detaylar

Ergonomik Tasarım ve Şık Görsel Detaylar

Bilgisayarların gündelik kullanımdaki yeri özellikle akıllı mobil cihazların yaygınlaşması ile görece bir azalma içerisine girmiştir. Bu doğrultuda gündelik bir kullanımda bilgisayar başında vakit geçirmek pek çok kişi için aynı işlemleri mobil cihazlarda da yerine getirebileceği için keyfi bir durum haline gelmektedir. Ancak gerek profesyonel gerekse de amatör oyun severler için böyle bir durumun söz konusu olduğunu söylemek son derece yanlış olacaktır. Özellikle ilerleyen teknolojiyle birlikte gelişen oyun grafikleri, bir video oyunundan gerçek anlamda keyif alabilmek için güçlü bir bilgisayara sahip olmayı zorunda kılmaktadır. Bu anlamda geliştirilen ekran kartları, işlemciler, soğutma sistemleri ve monitörler oyuncuların saatler boyunca bilgisayar başında vakit geçirebileceği oldukça yüksek işlem hacmi gerektiren oyunların verimli bir performans ile çalışabilmesi için titizlikle tasarlanmaktadır. Dolayısıyla oyuncuların standart kullanıcılara kıyasla bilgisayar başında çok daha uzun süreler geçireceği açıktır. Bu anlamda oyuncu mouse’ları da tasarlanırken bu kullanım sürelerinin uzunluğunu hesaba katarak kullanıcıyı daha az yoran bir formla beğeninize sunulmaktadır. Rampage SMX-R 27 Voyager USB RGB Makrolu gaming oyuncu mouse modellerinde olduğu gibi diğer tüm ürünlerinde de yorucu olmayacak bir kullanım için titizlikle geliştirilen tasarım formları tercih etmektedir. Bu doğrultuda uzun süreler oyun oynamanızın ardından elinizde meydana gelebilecek ağrı ya da rahatsızlık gibi istenmedik sorunların önüne geçen Rampage oyuncu mouse ürünleri, mouse tutuş şeklinize göre farklı ergonomik seçenekler sunmaktadır. Bu noktada kullanıcıların mouse tutuş tarzları genellikle palm, claw ve fingertip olmak üzere üç ayrı tür olarak değerlendirilmektedir. Bu kullanım alışkanlığını göz önünde bulunduran Rampage, sizlere alışkanlıklarınıza uygun çok sayıda seçenek sunarak kullanım deneyiminizde ortaya çıkabilecek her türlü problemin önüne geçmektedir. Aynı zamanda göz alıcı tasarımları ile de dikkat çeken Rampage ürünleri, Rampage SMX-R70 Blaze USB RGB makrolu oyuncu mouse gibi RGB ledler içeren renkli bir görsellik barındıran seçeneklerin yanı sıra Rampage DLM-355 USB Siyah makrolu oyuncu mouse ürünleri gibi minimalist ve son derece elegan bir görünüme sahip modelleri de beğeninize sunmaktadır. Bu doğrultuda gerek göz alıcı ışıklandırmalar aracılığıyla parıltılı bir bilgisayar dekorasyonu ortaya çıkarmanıza olanak tanıyabilen Rampage oyuncu modelleri buna ek olarak minimalist ancak şık görünümlü ürünleri ile de klasik tarzlara uygun ürünlerle de fark yaratmaktadır.

Rampage Oyuncu Mouse Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rampage Oyuncu Mouse Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyuncu mouse’ları pek çok geniş özellik seçenekleri ile kullanıcılarına bilgisayar kullanımı esnasında oldukça ayrıntılı bir deneyimin tadını çıkarma imkânı sunmaktadır. Ancak bu denli fazla özelliğin bir araya gelmesi özellikle oyun bilgisayarları ile yeni yeni tanışmaya başlayan insanların ilk adımı atmasını çok daha zorlaştırıcı bir duruma dönüşebilmektedir. Bu doğrultuda Rampage oyuncu mouse ürünleri arasında tercihte bulunurken ne gibi noktalara dikkat ederek tercihte bulunabileceğinize dair bazı ipuçlarından bahsedebilmek mümkündür. Bu anlamda öncelikle Rampage oyuncu mouse ürününden nasıl bir kullanımda yararlanacağınızı tespit etmeniz çok daha faydalı olacaktır. Örneğin; eğer oynamayı düşündüğünüz oyunlar daha çok First Person Shooter türüne giriyorsa, DPI bakımından görece daha düşük modellere yönelmeniz mümkündür. Bu anlamda Rampage SMX-R12 Hawker siyah 4800 DPI oyuncu kablosuz mouse modeli sizler için ideal bir tercih olabilir. Çünkü FPS türü oyunlarda ekranı hızlı bir biçimde kat edebilmenizden daha çok isabetli vuruşlar ortaya çıkarmanız ve doğru bir biçimde nişan alabilmeniz gerekmektedir. Bu anlamda daha düşük DPI değerleri fiziksel hareketlerinizin ekran üzerinde daha az etki yaratmasını sağlayarak daha isabetli vuruşlar gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır. Buna ek olarak yüksek bir Polling Rate değerine sahip olmak kaydı ile yüksek DPI değerlerine sahip modelleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin; Rampage SMX-R17 X-Rapier 7200 DPI gaming oyuncu mouse ürünleri, yüksek Polling Rate değeri ile DPI hassasiyetini geniş bir skalada ayarlayarak oyun türünüze göre özelleştirme yapmanıza imkân vermektedir. Ancak FPS türünde değil de gerçek zamanlı strateji ya da rol yapma tarzı oyunlarda daha çok vakit geçiriyorsanız DPI değerinden çok dikkat etmeniz gereken nokta makro tuşlardır. Bu anlamda Rampage SMX R-70 Blaze Makrolu 6400 DPI RGB gaming oyuncu mouse gibi modeller ekstra tuşlar ve fonksiyonlar ile bir RPG ya da RTS oyununda çok daha başarılı bir performans ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak, işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu modelin dışında pek çok Rampage makrolu siyah 6400dpi RGB ledli gaming oyuncu mouse modelini inceleyerek RPG ve RTS türü oyunlarda maksimum performansa ulaşmanızı sağlayacak ürünler arasında tercihte bulunabilirsiniz. Buna ek olarak pek çok kullanıcının kablosuz mouse ürünlerinin bağlantı hızında yaşayabileceği problemlerden dolayı kullanım deneyimini olumsuz yönde etkileyeceğine dair bir önyargıya sahip olduğunu gözlemlemek mümkündür. Standart mouse ürünleri söz konusu olduğunda zaman zaman haklı çıkabilen bu önyargı Rampage kablosuz oyuncu mouse ürünleri için geçerli olmaktan son derece uzaktır. Yüksek tepkime süreleri ve kapsama alanları ile Rampage kablosuz oyuncu mouse ürünleri oyun deneyiminiz esnasında sizlere geniş bir hareket özgürlüğü tanımakta, böylelikle kablo uzunluğu gibi oyun deneyimine olumlu yönde bir nitelik katmayan gereksiz detaylar hakkında endişe duymaktan sizleri kurtarmaktadır.

Rampage Oyuncu Mouse Fiyatları

Rampage Oyuncu Mouse Fiyatları

Standart bilgisayar ekipmanları ile kıyaslandığında oyuncu bilgisayarlarının gerek ana bileşenleri gerekse de çevre birimleri çok daha yüksek bir performans ortaya çıkaracak şekilde geliştirilmektedir. Bu doğrultuda zorlu testlerden geçtikten sonra kullanıcıların beğenisine sunulan oyuncu bilgisayarları ara birimleri, en yüksek stres altında dahi maksimum verimlilikle çalışabilecek bir potansiyel barındırmaktadır. Bu anlamda Rampage oyuncu mouse ürünleri söz konusu olduğunda da yoğun bir kullanıma karşı oldukça dayanıklı bir yapıdan söz etmek mümkündür. Nitekim oyuncuların bilgisayar başında geçirdiği uzun saatler ve standart bir kullanıma göre çok daha yüksek sayılara çıkan tıklama sayıları düşünüldüğünde Rampage oyuncu mouse ürünleri, tüm bu yüksek kullanıma karşılık oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu doğrultuda en az 30 milyon tıklama sayılarına ulaşana kadar hiçbir performans kaybı göstermeyen Rampage oyuncu mouseları aynı zamanda kullanım saati açısından da standart çevre birimlerine göre çok daha uzun sürelere karşı hazırlıklıdır. Gerçek bir fiyat performans harikası olan Rampage oyuncu mouse modelleri kullanıcıların ihtiyaç ve tercihleri doğrultusunda pek çok farklı model barındırmaktadır. Trendyol’un son derece bütçe dostu Rampage oyuncu mouse fiyatları ile elde edebileceğiniz ürünleri kullanarak oyun deneyiminizi maksimize edebilir, en zorlu oyunlarda çok daha başarılı performanslar ortaya koyabilirsiniz. Üst düzey bir işlevsellikle yüksek bir kaliteyi bir araya getiren Rampage oyuncu mouse ürünleri, oldukça düşük maliyetlere rakiplerinize kesin bir üstünlük kurma fırsatını sizlere sunmaktadır.