"

Süet Bot

" araması için 24768 sonuç listeleniyor

Süet Bot Modelleri ile Tarzınıza Yön Verin

Botlar özellikle sonbahar ve kış aylarında kadın ve erkekler tarafından tercih edilen kalın kumaş ve tabanlardan oluşan soğuk hava ayakkabılarıdır. Gerek yağmur gerekse kar yağışları sonrasında kullanıcılarının dengede kalabilmesi için özel olarak üretilen ürünler arasında süet bot modelleri ilgi görmektedir.

Süet Bot Seçenekleri

Süet Bot Seçenekleri

Erkek süet bot modelleri değişken özelliklere sahip olurken bilek kısımlarının yüksekliklerinde yaşanan değişiklikler her tarza sahip erkekler için farklılıklar göstermektedir. Kahverengi, siyah, lacivert ve bordo gibi renkler erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen renkler olurken süet bot kadın seçeneklerindeki çeşitlilik daha fazladır. Kadınlar için farklı model ve tasarımlara sahip olan süet botlar, geniş renk seçeneklerine ek olarak taban ve bilek farklılıklarına da ev sahipliği yapmaktadır. Siyah süet bot renk seçenekleri kadınlar tarafından da büyük ilgi görmesine karşın bordo, yeşil, mavi, lacivert ve kahverengi renk seçenekleri de kadınların ilgi gösterdiği ürünler arasında yerini almaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip süet bot isteyen kadınlar tarafından bej süet bot seçenekleri de sunulurken gri ve krem gibi renkler de tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Süet bot ne zaman giyilir diye baktığımız zaman, her mevsimde farklı kombinler ile kullanılabileceğini söylemek mümkündür. Diğer taraftan kullanımının görece zor olduğu düşünülebilen süet bot nasıl temizlenir ve süet bot nasıl boyanır diye bakılacak olursa, öncelikle botların uygun bir süet fırçası ile fırçalanması ardından nemli bir bezle temizlenmesi gerekir. Boyamadan önce tozundan arındırılan ve kurumuş olan bot daha sonra uygun ürünler ile boyanarak ilk günkü canlılığına kavuşturulabilir.

Süet Bot Modelleri

Süet Bot Modelleri

Süet bot denildiği zaman akla klasik tasarımlara sahip kahverengi süet bot seçenekleri gelmektedir. Farklı tarzlar için farklı tasarımlara sahip olan ürünlerden taba süet bot modelleri, kadınlar ve erkekler için topuklu ve yüksek bilekli ürünleri olabilmektedir. Genel olarak postallara benzeyen yapılarıyla tercih edilen botlarda kahverengi tonlar beğeni toplamaktadır. Topuklu süet bot modelleri kadınlar ve erkekler tarafından ilgi gören şık ürünlerdir. Topuk boyları kadınlar için farklı uzunluklara sahip olurken ince topuk yerine kalın topuklar tercih edilmektedir. Vizon süet bot diğer tasarımlardan farklı olarak parlak yapısıyla dikkat çekmektedir. Ağır ve şık bir tasarıma sahip olan vizon ayakkabılar özellikle kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Dolgu topuk süet bot modelleri erkekler tarafından ilgi gören tasarımlar olurken ayakkabının tabanı ve topuğu birbirine bağlıdır. Şık bir görünüm sağlayan dolgu topuk erkekler tarafından ilgi gördüğü kadar kadınlar tarafından da ilgi ile karşılanmaktadır. Süet çorap bot modelleri bilekleri yüksek olan ve kış aylarında sıcak tutmak adına üretilen ayakkabılar olurken süet yarım bot kategorisi içerisinde yer almaktadır. Genel olarak süet botlarda bağcık olmamasına karşın bağcıklı süet bot modelleri de tercih edilebilir. Bağcıklı modeller başta erkekler olmak üzere kadınlar tarafından da ilgi görmektedir. Süet botlar geniş renk seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Gri süet bot modelleri kahverengi ve siyahtan sonra en fazla tercih edilen renkler arasında yer alırken lacivert süet bot erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Krem süet bot kadınların ilgi gösterdiği ayakkabılar olurken kreme ek olarak kırmızı süet bot tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

Süet Bot Fiyatları

Süet Bot Fiyatları

Ürünlerin fiyatlandırmalarının da farklı üretici markalar tarafından değişkenlik göstermesine ek olarak model ve tasarımları ile de farklılıklara sahiptir. Klasik üretimlerin yapıldığı bileksiz ve ince taban süet botlar daha uygun fiyatlardan alıcı bulmalarına karşın yüksek bilek ve taban özelliklerine sahip süet botlar değişken fiyatlara sahiptir. Süet bot ürünlerin kalitesi başta olmak üzere tasarım ve modelleri ile değişken fiyatlara sahiptir. Süet bot modelleri geniş bir çeşitlilik sunması nedeniyle fiyatlarda da yaşanan çeşitlilik her tarza sahip kadın ve erkeklerin seçim yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Renkler arasında klasik olarak adlandırılan kahverengi ve siyah uygun fiyatlardan alıcı bulmalarına karşın bordo süet bot renk seçenekleri farklı fiyatlardan alıcı bulabilmektedir. Gri süet bot modelleri kahverengi ve siyahtan sonra en fazla tercih edilen renkler arasında yer alırken lacivert süet bot erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Krem süet bot kadınların ilgi gösterdiği ayakkabılardan olurken kreme ek olarak kırmızı süet bot ve yeşil süet bot tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Süet bot modellerinin farklı tarz ve renkte olan çeşit çeşit modellerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.