"

Bod

" araması için 2107 sonuç listeleniyor

Kaliteli Bod Ürünleri Trendyol’da!

Araçların iç dizaynını, konforunu koruyan; düzenli, estetik bir görünüme sahip olmasını sağlayan Bod, oto aksesuar ürünleri kaliteli tasarımlarıyla dikkat çeker. Torpido aksesuarlarına, oto koltuk kılıflarına, oto paspaslara, brandalara, bagaj düzenleyicilere, ateşleme bobinlerine, krom aksesuarlara, direksiyon ürünlerine, kapı ve koltuk ekipmanlarına, oto farı ile yan ayna gibi temel parçalara Bod kampanya ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz. Otomobilinizin ihtiyaç duyduğu tüm aksesuar ve parçaları sunan Bod, farklı marka veya modellerle uyumlu olan ürünler tasarlar. Her ürün kullanılacağı alana göre farklı ebatlara, renklere, tasarımlara ve bölümlere sahiptir. Aracınızın koltuklarını, kapılarını, camlarını, bagajını koruyarak düzenli görünmesini sağlayan oto aksesuarları değiştirilmesi gereken ürünlerin yerine de kullanılabilir. Bozulan veya estetik bakımdan istenmeyen bir görünüme sahip olan araç içi aksesuarlarınızı yenileriyle değiştirebilir, aracınızın değerini artırabilirsiniz. Hem kullanım hem de satış esnasında aracın değerini yükselten orjinal, kaliteli Bod indirim avantajlı aksesuarlar; dekoratif bakımdan da estetik görünüme sahiptir. Aracın içinin temiz kalmasını sağlayan ürünler konforlu bir yolculuk deneyimi geçirmenize yardımcı olur. Ayrıca diğer temel parçalar aracın sürüş performansını artırırken sürüşünüzü güvenli hale getirir. Camlarınız, egzoz parçalarınız, silecek motorlarınız, kolçaklarınız ya da farlarınız eskiyebilir. Bu eskiyen temel araç parçaları sürüş performansınızı düşürür. Bunları kısa süre içinde yenileriyle değiştirmeniz gerekebilir. Trendyol’da bulunan Bod koltuk arkası düzenleyici ürünler ve orjinal parçalarla kaybettiğiniz performansı geri kazanabilirsiniz.

Dayanıklı ve Kaliteli Bod Online Çeşitleri

Dayanıklı ve Kaliteli Bod Online Çeşitleri

Aracınızın ihtiyacı olan oto aksesuar çeşitlerine Bod markası kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Bu oto aksesuarları orijinal ve kaliteli yapıları sayesinde yolculukların güvenilir bir hale gelmesine yardımcı olur. Özellikle devamlı kullandığınız kapı kollarını, camları, torpido aksesuarlarını, paspasları düzenli temizlemeniz gerekir. Aksi halde ürünler eski görünümlerini ve işlevselliklerini kaybeder. Bu durum aracı sürerken rahatsız hissetmenize neden olabilir. Bod ürünleri sayesinde otomobilinizi konforlu bir şekilde sürebilir, yolculuğun da rahat geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca aracınızın içinin düzenli olması için Bod kullananlar tarafından önerilen organizatör çeşitlerini kullanabilirsiniz. Ön koltuğun arkasına takılan organizatörler bölmelerden oluşur. Bu bölmelere su şişesi, ıslak mendil, fener, kalem gibi farklı eşyalar koyabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan ürünlerde yiyecek ve içecekleri de saklayabilirsiniz. Bu sayede dağınıklığı önlerken olası kirlenmelerin de önüne geçebilirsiniz. Ayrıca Bod oto kılıfları sayesinde koltuklarınızı kirden koruyabilirsiniz. Özellikle çocuklu ailelerin tercihi olan kılıflar, koltukların orijinal kumaşlarının ya da derilerinin temiz kalmasını sağlar. Dilerseniz tek bir koltuk dilerseniz de tüm koltuklar için Bod satın alabilirsiniz. Hem koltuk hem de başlık için ayrı kılıftan oluşan setler kaydırmaz kumaştan elde edilir. Dayanıklı ürünlere dökülen sıvılar aracın orijinal kumaşına temas etmeden temizlenebilir. Orijinal kumaşın deforme olmasını engelleyerek ömrünü uzatabilirsiniz. Aracı korurken aynı zamanda konforu da sağlayan Bod koltuk minderi, çeşitleri ebatları ve tasarımlarıyla alternatif yaratır. Farklı araç marka ve modelleriyle uyumlu olan minderler ön veya arka koltuklarda kullanılabilir. Poliüretan vinil deri kullanılarak hazırlanan minderler koruyucu kılıf seti şeklinde sunulur. Kılıflarla beraber paspaslara da göz atabilirsiniz. Araç içinde sıklıkla kirlenen ve değiştirilmesi gereken parçaların başında paspaslar gelir. Paspas ve bagaj havuzu çeşitleri, araç marka ve modellerine göre değişik tasarımlara sahip olabilir. Ancak her biri aşınmaya ve güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Oldukça kolay bir kuruluma sahip olan bagaj havuzları araç içinin estetik ve temiz görünmesini sağlar. Ayrıca leke tutmayan özel yapısı sayesinde bagajınızın sürekli temiz kalmasına yardımcı olur. Bod tavsiye ve önerileri arasında bulunan kaymaz tabanlı paspaslara Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Güvenli Yolculuklar İçin Bod Yorum ve Önerileri

Güvenli Yolculuklar İçin Bod Yorum ve Önerileri

Araç içinde ve dışında kullanılan oto parçaları güvenli bir yolculuk yapmanıza yardımcı olur. Otomobillerin temel parçaları arasında yer alan farlar, koruma demirleri, egzoz parçaları ve yan aynalar dışında dekorasyon amaçlı ürünler de satın alabilirsiniz. Konforunuzu artıracak oto cam filmleri bu aksesuarlardan biridir. Özellikle arka camlara uygulanan filmler, aracın içinin görünmesini engeller. Araç içini güneş ışınlarına karşı da korur. Oldukça basit bir montaja sahip olan filmler kelebek veya arka camlar için set halinde bulunur. Benzer şekilde Bod perde modelleri de otomobilinizin içinde rahat etmenizi sağlarken aynı zamanda gölgelik görevi de görür. Özellikle yaz aylarında güneşin direkt araç içine vurması sizi rahatsız edebilir. Bu durumda arka camlarda perde kullanabilirsiniz. Yumuşak ve esnek dokulu perdeler rahatlıkla hareket eder. Oto branda Bod online çeşitleri de aracın güneş ve böceklerden korunmasını sağlar. Farklı markaların araçları için tasarımlar değişebilir. Ancak direksiyon kılıflarında tasarımlar sabittir. Bunlar her arabaya uyacak şekilde tasarlanır. Ayrıca minibüs ve ticari araçlar için de uygundur. Sürüş keyfini ve hakimiyeti artıran modeller direksiyonu yırtılmalara ve çizilmelere karşı korur. Orijinal derinin üzerine kaplanır. Direksiyonun ilk günkü görünümünü uzun seneler korumasını sağlar. Hakiki deriden üretilen, orijinal, kullanışlı kılıflar gelişmiş dikiş yapılarıyla da ön plana çıkar. Bod koltuk kılıfı gibi diğer çeşitlerde de iple dikiş sistemi kullanılır. Bu sayede ürünler uzun vadeli bir kullanım sunar. Kılıfların farklı renk seçenekleri de bulunur. Gerçek deri modellerde ise genelde siyah tercih edilir. Kılıflar isteğe bağlı olarak satın alınabilir veya değiştirilebilir. Far ve yan ayna gibi temel parçalar için Bod yorum detaylarına Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Bod Fiyatları

Bütçenize Uygun Bod Fiyatları

Farklı marka, model araçlarla uyum içinde kullanılabilen temel parçalara ve aksesuarlara oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kaliteli, orijinal ürünler otomobil içinin düzenli hem de temiz görünmesini sağlar. Ayrıca orijinal aksesuarların uzun seneler korunmasına yardımcı olur. Rahat, güvenli bir yolculuk için gerekli olan tüm ekipmana marka güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Bod bagaj havuzu gibi kaliteli malzemelerden üretilen orijinal parçaları satın alarak otomobilinizin estetik görünümünü de koruyabilirsiniz. Sıcağa, soğuğa, darbelere karşı dayanıklı olan modeller kolay bir şekilde temizlenebilir. Ayrıca leke tutmayan özellikleri sayesinde arabanızın her zaman temiz kalmasına yardımcı olur. Uygun fiyatlı, kampanyalı oto krom aksesuarlarla ufak ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Cam rüzgarlığından tepe stop çerçevesine, yan kapı çıtasından kapı kolu kromuna kadar tüm ekipmanba ulaşabilirsiniz. Bod modelleri arasında bulunan oto paspas çeşitleriyle otomobilinizin yağmurlu havalarda dahi kirlenmesini engelleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı, kaliteli paspas setleriyle beraber koruyucu minder veya kılıflar da satın alabilirsiniz. Otomobilinizin markasına, modeline göre orijinal kalitedeki paspaslara oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kış aylarında kullanımı zorunlu hale gelen lastik zincirlerini de kampanyalı fiyatlarla alabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran, araç içinin düzenli, temiz kalmasını sağlayan ürünlerle beraber yolculuk yapmak keyif verir. Evcil hayvanlarınız ya da çocuklarınızla beraber yaptığınız uzun yolculuklar bile temiz ve düzenli geçer. Özellikle organizatörlerle arka koltuk karmaşasından kurtulabilirsiniz. Düzeni bagajda da koruyabilir, otomobilinize uygun bagaj havuzlarını kullanabilirsiniz. Dayanıklı, uzun ömürlü aksesuarlar aracınızın yeni gibi görünmesini sağlar. Cam rüzgarlığı, cam çerçevesi, arka korumalar; bagaj kapaklarıyla aracınızın değeri artar. Estetik görünümü iyileştiren, derli toplu olmaya yardımcı olan alternatifler de çok sevilir. Bod fiyatları ve ürünlerin ayrıntılı özelliklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.