"

Bej Bot

" araması için 10772 sonuç listeleniyor

Bej Bot

Kış İçin En Güzel Seçimler Bej Bot

Bej bot ayakkabılar; kışın sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasındadır. Botlar şıklığı ve rahatlığı ile kış aylarının vazgeçilmez ayakkabıları arasındadır. Özellikle bej rengi olması kullanışlılığını daha çok artıracaktır. Bej rengi her renkle rahatlıkla kombin yapılabilir. Bej renk bot seçimlerinde dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Kış için tercih ettiğimiz bot modellerinin içinde ayağın rahat olması oldukça önemlidir. Ayaklar vücudun bütün yükünü taşıdığı için, onların rahat olmaması hareketi önemli ölçüde kısıtlayacaktır. Bunun yanı sıra, botun iç yapısı oldukça önemli bir konudur. Kışın soğuğundan ayakları korumak için tercih edilen botların iç yapısının kalın ya da yünlü kumaş içerikli olması gerekecektir. Ayağı sıcak tutarken, ayağın nefes almasını sağlaması ise en önemli konulardan biridir. Ayağın nefes almasını sağlayan ayakkabılar koku oluşumunu da azaltır. Seçilen ayakkabının suyu geçirmeyen kumaş içeriğine sahip olması, kışın olumsuz hava koşullarına karşı ayağı koruyacaktır. En önemli unsurlardan birisi ise, modeli olacaktır. Kendi zevkinize en çok hitap eden modeli seçmek tarzınızı yansıtabilmenizi sağlar. Bej erkek bot modellerinde Cat marka spor botlar dikkat çekmektedir. Markanın klasik bot modeli erkeklerin favorileri arasındadır. Nubuk görünümünde olan bu üründe hakiki deri kullanılmıştır. Bağcıklı bir model olan bu ürünün iç yapısında yün kullanıldığı için ayağı sıcak tutar. Hava geçiren kumaş içeriği sayesinde ayağınızın nefes almasını sağlar. Kauçuk tabanı olması sayesinde hava koşulları nedeniyle oluşabilecek kaymaları engeller. Rahat kalıbı olan bu modelde her beden mevcuttur. Lova markasının bej askeri bot modeli ise rahatlığı ile tercih edilen ürünler arasındadır. Özellikle dağcılık sporları ile ilgilenen kişiler için ideal bir seçim olacaktır. Botun alt kısmında kullanılan enjeksiyon taban yere sağlam basma ve kayma yapmaması konusunda oldukça başarılıdır. Deri kullanılarak tasarlanan bu ürünün iç yapısında kullanılan kumaş içeriği ayağın üşümesi engeller. Farklı ve şık bir tasarımı bulunan ürün bağcıklı yapısı ile ayağın sabitlenmesini sağlar. Bu üründe farklı renk ve beden seçenekleri de bulunmaktadır. Bej süet bot erkek modellerinde dikkat çeken ürünlerden biri Greyder markasına aittir. Ayakkabının tasarımında deri süet kullanılmıştır. Kauçuk tabanı kaymaları önler ve ayakta hafif bir kullanım sağlar. İç yapısında kullanılan kalın yün taban ayağın ısıtılmasını sağlar. Rahat kalıp olması sayesinde ayağınızı sıkmadan gün boyu konforlu kullanım sağlar. Bağcıklı tasarlanan bu modelde her beden seçeneği bulunmaktadır.

Gardırobunuzun En Değerli Kış Parçaları Bej Bot Modelleri

Bej bot modellerinde kadın kategorisinde de geniş ürün ve beden seçeneği bulabilmeniz mümkündür. Cat markasının bej süet bot modeli kadınların en çok ilgi gösterdiği modeller arasındadır. İç kısmında kullanılan kalın taban ayağın üşümesini engeller. Alt kısmında kullanılan kauçuk taban kaymaları tamamen engeller. Bağcıklı model olması sayesinde bağcığı ayağınıza göre ayarlayarak sabitleyebilirsiniz. Süet yapısı kışın daha az leke tutmasını sağlayacaktır. Pull& Bear markasının bej topuklu bot modeli tarzı ile kadınları kendine hayran bırakan bir görüntüye sahiptir. Üründe kullanılan apartman topuk 7 cm uzunluğundadır. Ayağı destekleyen topuk rahat bir kullanım sağlayacaktır. Botun yan kısımlarında pencere tasarımı kullanılmış ve zımbalarla hareketlendirilmiştir. Ürün kaymayı engelleyen kalın taban içeriğine sahiptir. Rahat kalıbı ve şık tasarımı ile özel günlerinizin vazgeçilmez parçalarından biri bu ürün olacaktır. Bej deri bot modelleri arasında öne çıkan markalardan biri ise G.Ö.N markasıdır. Küçük topuğu bulunan bu üründe ayak desteklendiği için rahatlığı engellemez. Hafif sivri gelen modeli ayağınızda asil bir görünüm sağlayacaktır. Tamamen deri kullanılarak tasarlanan bu modelin iç yapısının kalın olması sayesinde ayağınızı sıcacık tutar. Fermuarının bulunması sayesinde kolay bir giyim sağlanacaktır. Üründe kullanılan kahverengi renk geçişleri modeli ön plana çıkarmıştır. Bej kovboy bot modelleri arasında Soho markasının ürünü dikkatleri çekmektedir. Pvc düz taban içeriği bulunan bu ürün, günlük hayatta rahat bir kullanım sağlayacaktır. İç yapısının yumuşak ve kalın olması ayağınızın üşümesini engeller. Suni deriden yapılan ürün süet görünümündedir. Botun arka kısmında kullanılan yılan derisi geçişleri modeli hareketlendirmiştir. Şık bir görüntüsü bulunan bu model gündelik hayatta ya da özel bir günde rahatlıkla tercih edilebilir. Bej bot kombinleri arasında öne çıkan ürün Bambi markasının kar botudur. Kar botu olarak tasarlanan bu üründe kaymaz kauçuk taban kullanılmıştır. İçinin tamamen yünle kaplı olması ayağın sıcacık tutulmasını sağlar. Süet görünümlü %100 deri ayağın nefes almasını sağlar. Botta kullanılan bağcık ve yün detayları modelin hareketlenmesini sağlamıştır. Şıklığı ile her şeyle kombin yapabileceğiniz bu ürün modern tarzınızı ortaya koyacaktır.

Bej Bot Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kemal Tanca markasının bej bağcıklı bot modeli oldukça şık modellerden biridir. Ürünün tabanı yere sağlam basan kauçuk malzemeden yapılmıştır. Bu nedenle olumsuz hava koşullarında kayma yapmaz. Ürünün bağcık, bilek ve iç kısmında yün kullanılmıştır. Bu nedenle ayağı sıcacık tutar. Hafif topuğu olan bu ürün gün boyu rahat ve şık bir kullanım sağlayacaktır. Modelde kullanılan bağcığı bileğinize göre bağlayarak ayağınızı sabitleme şansınız bulunur. Bu bot modellerinde kullanılan taş modelleri ise şık parçalarla kombin yapıldığında kusursuz bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Bej rugan bot arayışında olan kadınlar için ise Marjin markasının botu ideal bir seçim olacaktır. Poliüretan taban içeriğine sahip olan bu ürün kayma yapmaz. Az topuk bulunan bu botta rugan kumaş kullanıldığı için parlak bir görüntüsü vardır. Botta kullanılan fermuar detayı botun daha şık görünmesini sağlamıştır. Mio Gusto markasının bej rengi süet bot modeli gündelik hayatınız ya da ofis şıklığınızda tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Modelde kullanılan az topuk rahat hareket etmenizi engellemeden şık bir kullanım sağlayacaktır. Botun ön kısmında sivri burun tasarım kullanılmıştır. Ayakkabıda kullanılan pencere ve bilek kısmında kullanılan toka, modelin hareketli görünmesini sağlamıştır. Beden seçeneği bulunan bu ürün her şeyle kombin yapılabilecek bir tasarıma sahiptir. Bej rengi kadın bot arayışında olanlar için Fox Shoes markasının modeli güzel bir seçim olacaktır. Şıklığı ile öne çıkan bu modelde deri rugan kullanılmıştır. Parlak yapısı ile öne çıkan bu ürünün arka ve ön kısmında kroko baskısı kullanılmıştır. Kenar kısmında kullanılan fermuar ayakkabıyı giymede kolaylık sağlamaktadır. Modelde kullanılan hafif topuk modelin daha şık görünüme taşımıştır. Bej kısa bot modeli arasında en çok ilgi gören ürünlerden birisi ise Bambi Ugg botlardır. Suni deri kullanılan ürün süet görünümündedir. İç kısmında kullanılan yün kumaş ayağın sıcacık tutulmasını sağlar. Modelde kullanılan kare gold taşlar, botun şık bir görüntüye ulaşmasını sağlar. Oldukça kolay giyilen bu ürün gündelik hayatta her şeyle kombin yapılabilecek şıklığa ve rahatlığa sahiptir. Üründe geniş beden içeriğinin bulunması sayesinde her kadın rahatlıkla tercih edebilir. Bej bot fiyatları seçeceğiniz marka, model ve içeriğe bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Trendyol uygulaması üzerinden arama yaparak size en uygun modellere ulaşabilir, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.