Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Materyal
Kol Tipi
Model
Tip
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Yün Atlet

" araması için 454 sonuç listeleniyor

Vücut Sıcaklığını Korumak İçin Yün Atlet Çeşitleri Trendyol'da!

İç giyim ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan yün atlet modelleri tüm kullanıcılara hitap eden seçeneklerde yer alır. Geniş kullanım imkanı sunması ile beraber 7’den 70’e herkes tarafından her mevsimde giyilebilir özellik taşır. Yün atlet markaları kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine göre ürün çeşitlilikleri sunar. Burada desen, renk ve kumaş türü gibi seçeneklerde farklılaşma görmek mümkün. Yüzde yüz yün atlet özellik bakımından nefes alan kumaş yapısı, teri emen doku ve kolay kullanılabilen bir ürün olması ile öne çıkar. İnsan sağlığına sağladığı olumlu etkiler sayesinde olası hastalıkların önüne geçilmiş olur. Ayrıca kumaş seçeneklerinde kullanılan renk dokusu doğal bir formda yer aldığından bedeninizde kızarıklık, kaşıntı, döküntü gibi deformeler meydana getirmez. Üst giyim kategorisindeki tüm ürünlerin içine giyilebilir bir formdadır. Tasarımsal farklılıkları ile beraber kendi içinde çeşitlilik gözlemek mümkündür.

Özel Dokusu ile Yün Atlet

Özel Dokusu ile Yün Atlet

Kadın yün atlet seçeneklerinde özellikle kadınlar tarafından beğeni kazanacak motifler yer alır. Çiçek ya da kendinden desenli baskılar ile iç giyim ürünlerinin vazgeçilmezi haline gelir. Yaz ayları için tasarlanan modeller daha ince dokulu olurken kış aylarında kullanılacak atletlerde daha kalın pamuk dokusu vardır. Termal yün atlet mevsime özel kullanım sağlaması, kullanıcı için hijyen sunması bakımından önemlidir. Her model farklı tasarım ve işlevse sahiptir. Bu yüzden kesim, beden, renk gibi değişikliklere göre değerlendirip kendi zevk ve beğenilerinize uygun ürünler tercih etmelisiniz. Yün atlet erkek kullanıcılar için vazgeçilmezdir. Gömlek ve kazaklarının içine her dönem giydikleri bu ürün yüzücü, korse, sporcu atleti gibi farklı çeşitlerde yer alır. Kendi ihtiyaç ve kullanım alanınıza göre tercih edebilirsiniz. Bebek yün atlet özellikle %100 pamuklu oranı nedeniyle tercih edilir. Bebeklerin ilk dönemlerinde ciltleri çok hassas oldukları için polyester ve naylon karışımlı kumaşlar tahriş ve kızarıklık gibi durumlar açığa çıkartabiliyor. Bu nedenle yumuşak cilde herhangi bir zararı olmayan bu ürün ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alır.

Tüm Cilt Tipleri İçin Uygunluk Sağlayan Yün Atlet

Tüm Cilt Tipleri İçin Uygunluk Sağlayan Yün Atlet

Askılı yün atlet genellikle sıklıkla kullanılan model olmakla beraber siyah, beyaz gibi renk skalasına sahiptir. Kolay kullanılabilir yapısı ile askı çeşitleri kendi içerisinde ip ve kalın askı olarak değişmektedir. Kalın askılı modeller erkekler tarafından tercih edilirken ince askılı modeller kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Yün atlet kullananlar özellikle yumuşak dokusu nedeniyle büyük bir memnuniyet duymaktadır. Cildinize adeta hafif masaj etkisi bırakan bu ürünün kullanımı kadar yıkama işlemleri de basittir. Makinede uygun ayarlarda yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Hakiki yün atlet modelleri markaların özel seri olarak sundukları çeşitlerdir. Buradaki ürün hammaddesinde hiçbir katkı yoktur. Bu yüzden elle ya da kuru temizleme olarak yıkanması tavsiye olunur. Saf yün atlet olarak da isimlendirilebilir. Aynı amaca hizmet ettiğinden ufak detaylar dahi sunsa isimde farklılıklar olabilmektedir.

Yün Atlet Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Yün Atlet Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Yazın kavurucu sıcaklarında tek gömlek ya da tişört tercih etmek bazı durumlarda vücudunuzda yapışma gibi durumlar meydana getirebiliyor. Bu amaç doğrultusunda üretilen ince yün atlet modelleri, bedeninizin hava almasını sağlar. Ayrıca yaz akşamlarının esintisine karşı, belinizin soğuktan korunmasını sağlayan özel bir formu vardır. Yazlık yün atlet kategorisinde bu ürün modellerinin farklı desen, renk gibi çeşitlerini bulmanız mümkün. Yün atlet fiyatları içeriğindeki yün oranı ve markasına göre değişiklik gösterir. Bebek, kadın ya da erkek kullanıcılar için sunulan ürünler arasında da fiyat farklılıkları görmek mümkündür. Ancak iç giyim ürünlerinde büyük bir ihtiyaca yanıt olduğundan her kullanıcı için uygun fiyat seçeneklerinde yer alan ürünü Trendyol'da bulmak mümkün. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Yün Atletin Faydaları Neledir?

İç giyimin vazgeçilmezlerinden biri atletlerdir. Yaz kış giyilmesi önerilen atletler sadece soğuğa karşı korumaz aynı zamanda teri çeker ve terin üzerinizde soğumasını engelleyerek hastalanmayı önlemeye yardımcı olur. Yün atletin pek çok faydası bulunur. Doğal antimikrobiyal özelliği bulunan bu materyal, bakteri ve mantar üremesinin önüne geçer ve ter kokusunun oluşumunu önler. Isı dengeleyici yapısı ile soğuğu geçirmez ve kış aylarında koruma sağlar. Doğal içeriğiyle çocuk ve yetişkinlerde alerjiye sebep olmaz. Hava akışının çift yönlü geçirilmesini sağlayan yapısı vücudun ter dengesini bozmadan koku oluşumunu geciktirir. Göğüs ve sırtı sıcak tutan yapısı hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Kadın ve erkek için ayrı tasarımlarda üretilen modeller ince askılı, kalın askılı ve kısa kollu seçenekleriyle üretilir. Her mevsim kullanıma uygun yapısı, faydalarından her an yararlanmayı sağlar.

Yün Atlet Yazın Kullanılır Mı?

Yün atlet yapısı ve formuyla birlikte kış aylarında koruma sağlar. Soğuk günlerde vücudu sıcak tutmaya yardımcı olan yün atlet, ince dokuma modelleri sayesinde yaz aylarında kullanıma da uygundur. Nefes alan yüzeyi ve antibakteriyel yapısıyla vücutta aşırı sıcaklık yapmaz. Terlemeyi önlemeden koku oluşumunun önüne geçer. Yün, teri emerek vücutta soğumasını engeller. Böylelikle yaz mevsiminde üşütme gibi durumların yaşanmamasını sağlar. Değişken hava koşullarının hakim olduğu bahar aylarında da ideal bir iç giyim ürünü olabilir. Yaz aylarında tercih edeceğiniz yün atletlerin daha ince yapıda ve hafif yün karışımından yapılmış olması avantaj sağlar. Hava geçirgenliği yüksek ince yün atletler yaz mevsiminde rahatlıkla giyilebilir.

Yün Atlet Terletir Mi?

Yün atlet, doğal bir elyaf karışımı olan yün hammaddesinden yapılır. Terleme eğilimi kişiden kişiye değişiklik göstereceği için yün atletin terletmesi durumu da farklılık gösterir. Nemi ve teri emebilme özelliği bulunan bu tekstil materyali genellikle terletmez. Terleme durumunda vücudun terli kalmasını önlemeye yardımcı olur. Yoğun bedensel çalışma ya da spor aktivitelerinde vücudun doğal terlemesinden kaynaklanan ıslaklığı emer. Yünün nefes alan yapısı yaz aylarında rahatlık verir. Teri tuttuğu için bronşit ve romatizma gibi hastalıkların da önlenmesine yardımcı olan yün atlet bağışıklık sistemini korumaya destek olur. Vücut sıcaklığını dengelemeye yardımcı olduğu bilinen bu ürünler dört mevsim rahatlıkla kullanıma uygun yapıya sahiptir. Yaz mevsimi için hem ince dokulu hem ince askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Soğuk kış mevsiminde de uzun kollu modelleri seçebilirsiniz.