İlgili Kategoriler
Wireless Özelliği
Anten Sayısı
Fiyat
Satıcı Tipi
USB
Router Özelliği
Firewall Özelliği
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

ADSL Modemler

" araması için 1539 sonuç listeleniyor

ADSL Modemler

ADSL Modem Fiyatları Nedir?

ADSL modem bilişim teknolojilerinin gelişmesiyle gündelik hayatta kullanılan ve sıkça karşılaşılan terimler arasındadır. Bu terim İnternet bağlantı veya telefon bağlantı hattı ile ilgilidir. Kısaca İnternet geniş ağ bağlantılarını ifade eder. Daha farklı geniş ağ bağlantı tipleri bulunan İnternet sağlayıcıları en genel anlamda nerede olursanız olun size İnternet özgürlüğünü yaşatmak için çalışır. Ülkelerin ve şehirlerin altyapı sistemlerine bağlı olarak birtakım değişkenlere bağlı bulunan geniş bant türü ile telefon, tablet veya bilgisayar gibi kablolu veya kablosuz olarak bağlanmak mümkün olur. İnternete bağlanma teknolojilerinin diğer geniş bant bağlantı yöntemleri ise DSL, NBN, SDSL gibi türlerdir. Bu türler kullanım şekline göre kişi, kurum veya daha farklı kullanıcı tiplerine göre değişir. İnternet bağlantı şekli müşterilerin bulunduğu bölgeye göre fiber hızlı veya standart hızlarda hizmet verir. Fiber terimi teknolojinin artması ile yine sıklıkla karşılaşılan terimler arasındadır. Birçok özel ve kurumsal birim veya markanın sağladığı bu hizmet yine müşterinin bulunduğu bölgeye ve alt yapının gelişmişliğine göre yararlanılan hızlı İnternet kullanım şeklidir. ADSL sağlayıcıların çalışma yapısı oldukça basittir. İlk zamanlarda bu sistem oldukça karmaşık ve kısıtlı alanlara etki ederken şimdi ise İnternetin ulaşmadığı alan hemen hemen yok denecek kadar azdır. Telefon bağlantı hattı üzerinden asimetrik bir dijital hattı oluşturan ADSL bağlantı türü, İnterneti müşteriye ulaştırırken abone hattı üzerinden sabit telefon hattını kullanır. Çok geniş bir müşteri kitlesine sahip olan sağlayıcısının bağlantı yükleme, yani en basit örneği ile mail gönderme sırasındaki hızı yüksektir. Fakat tam tersi olarak mail alma sırasındaki hızı düşüktür. Bu sebeple kullanım sırasında müşterilerin bağlantı sorunu yaşaması çok normaldir. Telefon bağlantı hattı üzerinden İnterneti sağlayan bu kullanım şekli bakır kablolar ile donatıldığı için bu kablolarda meydana gelecek herhangi bir tahribatta ani bir kopma veya hızda azalma görülebilir. Bu durumlar müşterilerin hemen hemen tamamının yaşadığı gündelik sorunlar haline gelmiştir. Bağlantı sorunlarına çözüm bulmak adına en son teknolojiler daha hızlı ve kusursuz İnternet deneyimini fiber teknolojilerle sağlar. Fakat fiberin dezavantajı olarak görülen durum ise her alanda alt yapının yeterli olmayışıdır. Bu durumda müşteriler ikametgahlarına uygun İnternet sağlayıcısını kullanmak zorundadır. Modem sinyal güçlendirici, kopma veya hız sorunlarına çözüm getirmek amaçlı tasarlanan ek bileşenlerdir. Daha hızlı ve sorunsuz bir deneyim yaşamak için bu ürünleri Trendyol üzerinden güvenle tercih edebilir, herhangi ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan mevcut bağlantılarını anında iyileştirebilirsiniz.

ADSL Modem Fiyatları Nedir?

İnternet sağlayıcı olarak çok uzun zamandır hizmet sunan ADSL teknolojisi müşterilerin ilk zamanlarda bu hizmetten büyük rakamlarda yararlanmasına neden olmuştur. Artık gelişen ve her geçen gün değişmekte olan teknolojiler sayesinde müşteriler Trendyol üzerinden ADSL modem fiyatları araştırmasını en ekonomik şekilde gerçekleştirebilir. Hem ekonomik hem de hızlı bir deneyim yaşamak isteyen müşteriler kullanım şekli ve alanına göre kendilerine uygun olan cihazı kolaylıkla seçebilir. Ev veya iş yeri için daha geniş alanlara etki eden kullanım şekilleri ve İnternet sağlayıcısının hız kapasitesi fiyatlar üzerinde bazı değişimlere yol açarak müşterinin bütçesine uygun şekilde tasarlanır. ADSL 2+ modem kullanmayı tercih eden müşteriler bu son teknoloji ürünleri sayesinde iki kilometreye kadar olan bölgelerde hızlı ve diğer modemlere göre iki katı daha fazla yüksek performans sağlayarak işlemlerinde fark yaratan bir deneyim yaşayabilir. Hızlı dosya indirme ve gönderme işlemlerinde 2+ teknolojisi güvenle kullanılabilir. Bu hizmet genellikle apartman ve küçük/orta çaplı işyerleri için birçok avantajı bünyesinde barındırır. Ekonomik olarak bir değişkene sahip olmayan bu son teknoloji ile abonelerin paketlerindeki İnternet kotası artırılması önerilen tavsiyelerden biridir. Çünkü kullanım hızı arttıkça ve performans katlandıkça kişi sayısı ile eş zamanlı ilerleyen İnternet kotası daha hızlı tüketilir ve sınırsız paket kullanımlarında bile belli bir kotayı aştıktan sonra hızda bir düşüş meydana gelebilir. Yine fiyatlara etki eden yenilikçi teknolojiler her müşterinin bütçesine uygun bir hizmet sunmak adına ayrıcalıklı bir şekilde geliştirilir. Daha geniş alanlarda sorunsuz ve bağlantı problemi yaşamak istemeyen müşteriler bağlantı türlerine göre modem ücretlerinde daha fazla para harcayabilir. Bu durum kişi sayısı baz alınarak düşünüldüğünde tek bir evin harcadığı ücrete tekabül eder. Aslında her iki müşteri de hemen hemen aynı ücretler ödeyerek sağlayıcılarını özgür bir şekilde kullanabilir. Fakat performansı daha üst düzeye çıkarmak ve ışık hızında bir İnternet deneyimi yaşamak isteyen müşteriler standart abonelere göre minimum 1,5 katı kadar fazla bir ücret ödemek zorundadır. Hız ve performansın değeri yapılan ve gerçekleşen işlerle kıyaslandığında müşterilerin elde ettiği işlem yetenekleri ödenen ücretin karşılığını fazlasıyla karşılar. Her müşteri kendine özel bir abonelik türü ve sağlayıcısına Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilir. Beklentiler ve ideal performansı yakalamak için müşteriler tüm kriterlerini Trendyol üzerinden kolayca sıralayabilir. Sonuç olarak sergilenen tüm ürünlerin teknik özelliklerini ürüne tıklayınca kolayca elde eden müşteriler kendi abonelik durumlarına göre maksimum performans gösterecek modem türüne bütçe dostu olacak şekilde zahmetsizce karar verebilir. Hem hız hem de kaliteden taviz vermeyen yüzlerce çeşit arasından kendinize uygun olanına karar verebilirsiniz.

ADSL Modem Tavsiyeleri

ADSL Modem Tavsiyeleri

Ev, ofis veya ortak kullanım alanlarında ADSL modem tavsiye kriterleri müşterilerin kulak verdiği ve dikkat ettiği birtakım püf noktaları içerir. En iyi İnternet en doğru modem seçimi ile sağlanabilir. Bu sebeple İnternet abonelik türünün şekli ve sunduğu hizmet modemin doğru ve yüksek performans altında çalışmasına etki edecektir. En doğru seçimden ve modem seçimindeki tavsiyelerden önce müşterilerin abonelik durumlarını araştırmaları, mevcut İnternet hizmetinden yararlandığı türün bilinmesi gerekir. Daha sonra modem seçimi rahatlıkla yapılabilir. Tüm markaların bulunduğu Trendyol üzerinden modem seçimi yapmak ilgili kriter seçenekleri sayesinde oldukça zahmetsiz gerçekleşir. Tek yapılması gereken müşterinin hangi abonelik türünden İnternetini kullandığını doğru bilmesidir. Daha sonra kullanım şekline karar veren müşteriler dilediği markanın uygun fiyat avantajı sunan abonelik türüne daha sonra geçiş yapabilir. Önce modem üzerinde en yüksek performans sağlamak isteyen müşteriler mevcut aboneliklerini daha sonra da değiştirebilir. Her teknolojik üründe olduğu gibi sağlayıcı kutularının da bir ömrü vardır. Bu sebeple kullanıcı türleri bu değişimi zamanla yapmak zorunda kalacaktır. Apartman, iş yeri veya tek bir ev için kullanım şekilleri ve sağlayıcı kapasitesi değişebilir. Tek bir ev için kullanılan İnternet sağlayıcı kutusunun geniş alanlara etki etmesi güvenliği düşüreceği için önerilmez. Bu sebeple ilk etapta modem seçimde kullanım şeklinin belirlenmesi de büyük önem taşır. Müşteri ilk zamanlar sağlayıcısı ile sadece kendi ve ailesi adına bir abonelik kurmuş olabilir. Bu abonelik türünü daha sonra kutu değişikliği ve abonelik değişikliği yaparak tüm bir apartmana veya diğer kullanıcılara ulaştırabilir. Ek ürünler ile abonelerin tümü aynı anda sorunsuz bir biçimde İnternetlerini kullanabilir. Siz de kendi abonelik türünüzü detaylı bir şekilde öğrendikten sonra Trendyol üzerinden hangi sağlayıcı model ve markasını tercih edeceğinize kolayca karar verebilir, tercih edeceğiniz ürünün yorumlar kısmından daha önce bu ürünü deneyimleyen kişilerin yorumlarına kolayca göz atabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı deneyiminden yararlanmak ve İnternet sinyal yakınlaştırıcı ile daha geniş alanlarda sorunsuz bir deneyim yaşamak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

İnternet Kullanım Tipine Göre Seçim Nasıl Yapılır?

İnternet Kullanım Tipine Göre Seçim Nasıl Yapılır?

ADSL modem çeşitleri tercih ederken birçok teknik özellik kafanızı karıştırabilir. Bu özellikler İnternet sağlayıcısının kullanım şekline göre belirlenmelidir. Yani modem tek bir ev abonesi veya apartman için farklı hızlarda ve bant genişliklerinde tercih edilmelidir. 300, 450 veya 1000 Mbps olarak adlandırılan bu hızlar kullanım şeklinin türüne ve İnternet aboneliğinde bulunan paket türüne göre seçilmelidir. Sağlayıcının müşteriye sunduğu erişim hızı abonelik türündeki İnternetin hızına ve kapsama alanına etki sağlar. Bu sebeple tercihlerinizde mutlaka abonelik paketinde bulunan Mbps değerlerini esas almanız gereklidir. Müşterinin bulunduğu bölge ve izin verilen altyapı müsaitliği yine tercihlerinizi etkileyen bir diğer önemli noktadır. İnternet sağlayıcısının hızı ve kalitesi oyuncular tarafından üzerinde durulması gereken konulardan biridir. Online oyun severler daha hızlı ve geniş bant aralığındaki sağlayıcı kutularını tercih etmelidir. Modem çekim mesafesi yine müşterinin mevcut ev metrekaresi veya iş yerinin metrekaresi esas alınarak belirlenebilir. Bu durum ev müşterisi tarafından çok sık tartışılmasa da iş yerleri için önem teşkil eder. İki veya üç katlı bir iş yerinde tüm katlarda aynı kalite İnternet sağlayıcı hızı elde edilmek istenirse mevcut sağlayıcı kutunun çekim mesafesi ev tipi müşteriye oranla daha fazla olmalıdır. Port çıkışı ve frekans değerleri yine seçimleri etkileyen diğer hususlar arasındadır. Kullanım türlerine ve sağlayıcı markasının sunduğu hizmetlere göre tüm özellikler müşterinin kullanım tipine göre şekillenebilir. ADSL modem satın almak için Trendyol üzerinden tüm markaları detaylı bir şekilde inceleyebilir ve kullanım şeklinize göre size uygun hız ve performans kalitesini kolayca belirleyebilirsiniz.

ADSL Modem Kullanmanın Avantajları

ADSL Modem Kullanmanın Avantajları

ADSL modem Router ürünleri tercih ederken kullanıcılar genelde kapsama alanını dikkate alarak model ve markalara yoğunlaşır. Uygun fiyatlı ve teknik özellikleri ile Trendyol üzerinden kolayca ağ genişletici kutularına ulaşabilir, ekonomik bir deneyim sahibi olabilirsiniz. İletişimde kesintisiz bir deneyim yaşamak için hizmet türünün ikamet edilen bölgeye göre en yüksek kalite aboneliğinin gerçekleşmiş olması Router kutularının sunduğu performansın kalitesini artırır. İndirme ve yükleme hızı, aynı anda birden fazla kullanıcıya İnternet sağlamak ve düşük maliyet oranları ile birçok avantaj sunan ADSL modem ürünlerini son derece güvenilir bir biçimde kullanabilirsiniz. Sağlayıcının sunduğu hizmetler yalnızca hız ve performansı etkilememelidir. Bunun yanında mutlaka güvenilir bir İnternet kullanımı sunmalıdır. Bölgelere göre değişen İnternet servis sağlayıcısının sunduğu güvenilirlik hemen her müşteri tipinde ilk bakılan teknik özelliklerin başında gelir. Avantajlı ve uygun fiyatlarla sağlanan sağlayıcı aboneliğinde modem türünün güvenlik duvarı tüm kişisel bilgilerin mevcut cihazlarda güvenilir bir biçimde saklanabilmesine yardımcı olur. Kredi kartı veya diğer kişisel bilgilerin güvenle bilgisayar, tablet veya cep telefonlarında sağlayıcı kutunun sunduğu avantajlar ile güvenle kullanılması size kolaylık sunar. Sağlayıcının müşteri desteğinin bulunması ve her sorunda size hızlı hizmet sunması diğer dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Kaliteli bir sağlayıcı şirketi seçmek müşteri için daha konforlu ve güvenilir avantajlar yaratacaktır. Trendyol üzerinden seçeceğiniz ürünlerde siz de bu konforu ve güvenirliği son derece avantajlı bir şekilde yakalayacak, tercih edeceğiniz sağlayıcı kutularını hemen kullanıma başlayarak farkı anında hissebileceksiniz. Size özel uygun fiyatları ile Trendyol üzerinden daima en güvenilir hizmeti sağlamanın çok daha uzun ömürlü kullanım şekilleri sayesinde sevdiklerinize ve kendinize ayrıcalıklı bir İnternet keyfi yaşatabilirsiniz.

ADSL Önerileri Ne Kadar Önemlidir?

ADSL Önerileri Ne Kadar Önemlidir?

ADSL modem önerisi Trendyol üzerinden en çok tercih edilen ve en çok olumlu yorum alarak güven kazanan satıcılardan kolayca temin edilebilir. Önerilerin tamamında ürün hakkında tüm teknik detayları görüntüleyebilirsiniz. Trendyol sayesinde siz de en doğru tercihi ekonomik olarak gerçekleştirmenin özgürlüğünü her alışverişinizde yaşayabilirsiniz. Bazı müşteriler iş, eğitim veya diğer İnternet kullanımlarını gün içinde daha fazla İnternet kotası harcayarak gerçekleştirmek zorunda olduğundan ADSL önerilerini dikkate alırlar. Her ürün için yorumlar ve önerileri konforlu bir alışveriş deneyimi gerçekleştirmeniz için sunan Trendyol ile bu ayrıcalığı yaşayabilir, işlemlerinize hız kesmeden devam edebilirsiniz. Teknik özelliklerden ürünün sunduğu avantajları kolayca anlayabilir, abonesi olduğunuz sağlayıcı şirkete uyan ürüne anında ulaşabilirsiniz. Öneriler ve yorumlar daha önce İnternet hizmetinde modem veya genişletici kutuların özelliklerini bilmeyen müşteriler için hayati bir değere sahiptir. Çünkü müşteri bu yorum ve öneriler doğrultusunda kararını vererek kendisine uygun olan ürünü temin eder. Esnek bir yapıya sahip olması gereken sağlayıcı bant genişliğinin abonelik türüne göre en doğru biçimde tercih edilmesine olanak sunan ürün yelpazesi sayesinde Trendyol size en konforlu hizmeti son derece ekonomik fiyatlarla sağlar ve sizi asla yarı yolda bırakmaz. Işık hızında bir İnternet kullanıcısı olmak için tüm İnternet abonelerine uygun modem türü Trendyol’un geniş ürün yelpazesinde sizlere daima ayrıcalık sunmak adına sergilenir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Trendyol ile siz de beklentilerinizi en ideal biçimde yerine getirebilirsiniz.

Aradığınız Tüm ADSL Modem Çeşitleri Trendyol’da

Aradığınız Tüm ADSL Modem Çeşitleri Trendyol’da

ADSL modem kablosu ve modem hakkında tüm diğer ürünlere Trendyol’dan kolayca karar verebilir ve ideal bir İnternet hizmetinden kaliteli bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir deneyim yaşarken daima bütçe dostu ürünler sayesinde aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi tüm müşteri tiplerinin bütçesini ayrıcalıklı bir şekilde düşünür. Artan veya azalan fiyatların kolayca listelendiği ve en çok tercih edilen ürünlerin güvenilir satıcılar ile sunulduğu Trendyol, tam aradığınız son teknolojileri avantajlı bir biçimde ortaya koyar. Mobil kullanıcısıysanız ve henüz Trendyol hesabınız yoksa iOS veya Android cihazlarınızdan kolayca uygulamayı indirebilir ve birkaç sorudan oluşan formu doldurduktan sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. İnternet sağlayıcısının daima hızlı ve en yüksek performans üzerinden çalışmasını istiyorsanız siz de Trendyol’da bulunan yüzlerce ürüne kolayca göz atabilir, ek bir kurulum veya ek bir gereksinimi duymadan sağlayıcınızı beklentilerinize uygun hale getirebilirsiniz. Hem ekonomik hem de güvenilir bir deneyim yaşayarak sevdiklerinize ve kendinize yüksek hızlı İnternet keyfini yaşatabilirsiniz. Günün her saatinde hafta içi veya hafta sonu fark etmeden siz de alışverişlerinize devam edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her alışverişte ön planda tutan Trendyol, Cüzdanım özelliği ile size ek indirimler ve fırsatlar sunar. Bu fırsatlardan yararlanmak ve piyasanın en ekonomik alışverişini gerçekleştirmek için siz de tüm modem ve ek bileşen malzemelerini Trendyol ile temin edebilirsiniz. Aradığınız hız ve güvenlik kalitesi ile donatılmış birçok markanın ürününe hızla ulaşabilir, tüm cihazlarınızda aynı anda kusursuz İnternetin keyfini çıkarabilirsiniz. Trendyol sayesinde aradığınızı bulmak ve hızlı bir şekilde elde etmek için zahmetsiz bir serüven yaşayabilir, ayrıcalıklardan kusursuz bir biçimde yararlanabilirsiniz.